Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Ja też już znikam kochaniutkie - rozpoczynam \"łikend\". Do usłyszenia w poniedziałek! Ja też życzę samych przyjemności. Całuski, papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu zyczę wszystkim, pozwolę sobie od czasu na wizytke u Was, zacne niewiasty. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu zyczę wszystkim, pozwolę sobie od czasu na wizytke u Was, zacne niewiasty. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do usłyszenia w poniedziałek dziewuszki ja jestem przez weekend więc będę tu zagladać papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY już wstałam jest 8.50 cud nad wisła bo marysia tak wcześnie wstała witam was w sobotni poranek weekend zapowiada się ciekawie wczoraj porwanie dziś strongmani i kasia kowalska a jutro zapowiedziani goście no i nie wiem kiedy zrobię te wasze opisy normalnie po nocach będę siedzieć aby coś na poniedziałek skrobnąć to ja zrobię śniadanko a która chce może się przyłączyć chlebuś prosto z piekarni (uważajcie jeszcze goracy) masełko prawdziwe ale nie to ze sklepu to jest takie pachnące jak dawniej masło pachniało warzywka - pomidorek z cebulką, ogóreczek kiszony i konserwowy, papryczka konserwowa ( a jest juz świeża?) grzybki marynowane nabiał - serek biały, serek żółty, pleśniowy 3 smaki, jajeczko gotowane na miękko i twardo wędlinka - szyneczka, krakowska, salami, frankfurterki , biała grzana, polska grzana moze komuś jajeczniczkę na boczku z cebulką lub innymi dodatkami? przyprawy - muszczarda, ketchup, chrzan no i ten nieszczęsny majonez herbata, moze kafki, mleczko z miode, kakao, muosli z mlekiem ciepłym lub zimnym czy o czymś zapomniałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotni dzionek ale mi się nie chciało wstać z miłą chęcią przeleżałabym w łożku ,a wszystko przez tą pogodę ,zimno ponuro bbbrrr. Właśnie wysłałam męża na zakupy więc mogę skrobnąc do Was ^Marteczka co to za goście o tej porze przychodzą do ciebie.? ^Marysienka myślę że się też odezwie No to narazie obowiązki wzywają. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam przy pięknej sobocie właśnie zauważyłam że mi kawałek wcześniejszej wypowiedzi zniknął miało być : muszę bkończyć, bo wlaśnie goście przyszli - Magda - o tej porze to tylko starzy przyjaciele. I wyobrażcie sobie siedzieliśmy we czworo do ok. 3.00 w nocy ale było milo obśmialam się za wszystkie czasy aż mnie dzisiaj gardlo boli wiecie takie dialogi na 4 nogi a teraz piję sobie kawkę z ekspresui zastanawiam się co zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marteczka Ale jesteś wytrwała z tymi swoimi znajomymi ,ale jak jest fajne towarzystwo to nie wiadomo kiedy mija czas,gratuluje ci takich fajnych znajomych.Ja już jestem po obiadku ,i około 17 idę do siostry na urodzinki i grila ,tak że zaraz zmykam do łazienki poprawić się na urodzie. Pogoda sie nawet wyrobiła ,wyszło słoneczko tak że nabiera się chęci do życia. ----Baal Zebul zupelnie nie wiem o co ci chodzi?Jeżeli nie rozumiesz tego topiku to musisz się wróćić do 1 strony i poczytać aż do 32.----OOO!!!! Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego popołudnia.!!!!!! Dzisiaj już chyba się nie pojawię jak coś to do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Moje miłe ! bylam na uroczym spacerku a pogoda u mnie dziś piękna - och Magda jak Ci zazdroszczę tego grila i w ogole popoludnia na powietrzu a mięsko z grila chodzi za mną już od pewnwgo czasu mo i nie wiem co by tu jeszcze dziś porobić może by tak jakaś maseczka na twarz i chwilka relaksu a może najpierw pozmywać bo gary już krzyczą ze zlewu to zmykam narazie milebo wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej właśnie wróciłam z koncertu Kasi Kowalskiej było suuuupreeerrrrrr!!!!!!! (qcze zapomniałam jak się robi tę buźkę z czapeczka i okularami bo świetnie by pasowała ) magda jak tam siostra? nie załamana kolejnym rokiem? i czy to ona ma urodzinki? jeśli tak to przekaż jej spóźnione życzenia i zaśpiewaj sto lat marteczko mam coś dla ciebie skoro chcesz się relaksować sprawdź skrzynkę ( a może już ją sprawdziłąś) może jeszcze tu dziś zagladnę a jak nie to miłej niedzieli życzę i leniuchujcie bo potem będziecie narzekaż że jesteście przemęczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magda jak tam po grilu? Mary - dzięki ale się ubawiłam - trafione A ja chora jestem, chuczy mi w głowie i bolą mnie całe drogi oddechowe i jestem mocno zdziwiona że w moim nosie tyle się mieści Jedyną zaletą mojego stanu jest to że nie mogę palić ( może mi tak zostanie ? ) Zmykam więc pod kołdrę bo strasznie mi zimno Do zobaczenia jak mi przestaną literki po klawiaturce skakać pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek szkoda ze tak późno ja mam wolnego kompa a rodzeństwo poszło na stadion na żużel marteczka cieszę się że trafiłam dzięki charakterystyce mozesz sprawdzić inne osoby w twojej rodzinie a szczególnie polecam wzroce dla dzieci szam i magdo wy tez już macie na swojej skrzynce coś ode mnie a reszta może po dzisiejszym dniu też coś znajdzie ja już po obiadku a teraz trochę slodkiego i przysłowiowa a szkoda ze nie doslowna kafka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina nie mam twojego emaila a charakterystyka gotowa!!! podasz szybciutko justa masz coś na skrzynce a może już wiesz pozdrariam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny !! Oj ja dzisiaj słabiutka jestem ,gril był udany wszystko smakowało ,tylko wódeczki było za dużo . Ale już dochodzę do siebie ,nawet byłam przejść się z psiakiem na spacerze aby trochę się dotlenić. Mary pocztę sprawdzę jutro w pracy -dzięki.Fajnie miałaś na koncercie byłaś. Marteczka no nie żartuj nie daj się tej chorobie,zarzyj sobie witaminkę C i powiedz chorobie assiooo. Pozdrawiam Was serdecznie. Ja chyba też pójdę do łożeczka coś poczytać.Życzę miłego popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć magda kacyk leczymy? no ładnie obyś go dobrze wyleczyła bo jutro w pracy.... a skrzynkę możesz sprawdzać kiedy chcesz ważne aby się wszystko zgadzało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! i znowu mamy poniedziałek opowidajcie jake wam minął weekend ja nanszczęscie kacyka wyleczyłam i zabieram się do pracy. Mary nie wiem ale nie mogę tej charakterystyki otworzyć. Jeżeli by Ci to nie przeszkadzało to prześlij mi na skrzynkę w domu ;marta12121968@tlen.pl --- dzięki Pozdrawiam udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim! Poranek troszkę chłodny, ale świeci słoneczko. :) Jak tam po weekendzie? U mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Kofane!!!👄 za chwilę wdepnę tu na dłużej by z Wami pogadać i zobaczyć czy gadałyście w weekend! Na razie odwalę najważniejsze sprawy pracowe. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę wszystkim, tym bardziej, że jeszcze tylko 4 razy trzeba będzie wstać rano i SOBOTA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda , Karina WITAM !!! Ale wcześnie się pojawiłyście dzisiaj - ja jeszcze śpię mimo że jest już 8.35. No ale miałam ciężki weekend ( końcówki remontu) - na szczęście już jest po i jest teraz o.k. W piątek szłam spać po 3.00, w sobotę też po 3.00 , a wczoraj ok. 0.00 i na razie jestem nieprzytomna - nawet kawa nie działa ( i o dziwo wcale mi nie smakuje dzisiaj :( ) - MOŻE ZNACIE DOBRY SPOSÓB NA POBUDKĘ???? Miłej pracy przez cały tydzień dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek. U mnie pogoda śliczna i choróbsko jakby ustępuje Idę robić kawkę wszystkim zaspanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, piekne Kobiety! Co jest, tydzień się zaczął i my też musimy go rozpocząć. Ząbki wyszczerzyć proszę :-D, kawkę wypić, pogadać, jak Wam minął łikęd, jak tam Wasi faceci - sprawdzili się? Jak dzieci? Jak obiadki i inne atrakcje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, witam po weekendzie! :D weekend spokojnie minął, u mamusi w domku. obiadki robiła głównie mamusia, ale i mi została powierzona pewna część. no i okazało się, że placki, które podobno są moją specjalnością, wychodzą mi o wiele gorzej, jak robię je sama ;) udają się tylko wtedy, kiedy robię je z chłopakiem. ot, ciekawostka ;) no a poza tym to relaks, książki, psiapsiółka, filmik... i tak zleciało, o wiele za szybko, jak to weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema..!!..melduje sie...!!! Pozdrawiam wszystkie ranne ptaszki...🌻 ......... Hej.. mam problema ..poradżcie coś... !!!:D ...strasznie ..chce mi sie ..od samego rana.. .. Smiać.. !!! :D ... normalnie już sie cala obsmarkalam , ani sie umalować , ani z domu wyjść...bo ..jak mi sie coś przypomni...to... :D :D :D ... nooo..nie moge...:D..... boże ..jak mnie już brzuch ..boli..! ...nooo zróbcie ..coś..błaaaagammmm ...hehehe :D :D :D... .. tylko szybko..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema..!!..melduje sie...!!! Pozdrawiam wszystkie ranne ptaszki...🌻 ......... Hej.. mam problema ..poradżcie coś... !!!:D ...strasznie ..chce mi sie ..od samego rana.. .. Smiać.. !!! :D ... normalnie już sie cala obsmarkalam , ani sie umalować , ani z domu wyjść...bo ..jak mi sie coś przypomni...to... :D :D :D ... nooo..nie moge...:D..... boże ..jak mnie już brzuch ..boli..! ...nooo zróbcie ..coś..błaaaagammmm ...hehehe :D :D :D... .. tylko szybko..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>justa - relaks jednym słowem!! A ja obiadek zrobiłam w sobotę (wtedy rodzinka ma zakaz wchodzenia do kuchni - ja - alchemik działam!!!) Poza tym siedziałam z Zuzia na osiedlowym placu zabaw, gadając z mamusiami i dziergając sznureczki dla Zuzi, prasowanie i inne robótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Gio....hihi.... ale....o Bosz...hihi...ale.... o....so .......chodzi....hihihihi:0D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Ufff, udało mi się dzisiaj wejść na chwilkę do kafe i na pocztę (SZam, Marysieńka - coś jest w waszych skrzynkach) Korzystając z okazji chciałam pozdrowić wszystkie kobietki! :) Widzę, że część z Was miała spokojny łikęt ( Justa dzięki za pocztę :) ) , inne zaraz zarażą mnie śmiechem (Giovinetta co się dzieje?), a jeszcze inne eksperymentują w kuchni ( SZam, co dziergałaś? Sznureczki????) Ja dzisiaj ledwo mówię-wczoraj wydzierałam się ze znajomymi na koncercie, szczególnie przy słowach \"oczy taj małej jak 2 błękity; myśli tej małej białe zeszyty; a on był dla niej jak młody bóg; gdybyż on jeszcze kochać mógł\"... No właśnie :( Ale ale, co słychać u reszty pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczynki dobrze wam chumorki świetne a ja dla odmiany mam już zły ( a rano jeszcze był całkiem niezły ) tyle spraw do załatwienia mam a znikąd pomocy czasem wydaje mi się że tylko ja w tym domu jestem dorosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×