Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

FAJNA DIETA

Polecane posty

DIETA ODCHUDZAJĄCA opracowana przez lekarzy amerykańskiej armii Gwarantowane zrzucenie 5 kg w trzy dni !! Czarna kawa lub herbata na śniadanie we wszystkie dni DZIEŃ 1 ŚNIADANIE: 1/2 greifruta 1 tost 2 łyżeczki masła orzechowego OBIAD: 125g tuńczyka 1 tost kawa/herbata KOLACJA: dwa kawałki dowolnego mięsa ale nie więcej niż 300g 250g fasolki szparagowej 1 małe jabłko 250g lodów waniliowych DZIEŃ2 ŚNIADANIE: 1 ugotowane jajko 1 tost 1/2 banana OBIAD: 250g granulowanego twarożku 5 krakersów KOLACJA: 2 parówki na gorąco 125g marchewki 125g brokuł 125g lodów waniliowych DZIEŃ3 ŚNIADANIE: 5 krakersów 1 plaster sera \"cheddar\" 1 małe jabłko OBIAD 1/2 jajka na twardo 1 tost KOLACJA 250g tuńczyka 250g kalafiora 125g melona 250g lodów waniliowych U W A G A !!! Dieta działa na podstawie „chemicznego szoku” i jest udowodniona. Nie zmieniać ani zamieniać żadnych składników !!! Nie dodawać przypraw, cukru, soli  itp. Tuńczyk z wody, nie z oleju. Dieta opracowana jest na trzy dni, w czasie których zrzuca się 5 kg. Po tych trzech dniach wraca się do normalnej diety, w której należy przestrzegać się przed przejedzeniem. Po 4-5 dniach normalnego jedzenia rozpocznij trzydniową dietę od początku. Bezpiecznie można zrzucić do 20 kg przez miesiąc. Ćwicz regularnie podczas diety i w dni poza-dietowe. Wszelkie diety powinny być skonsultowane z lekarzem. Przeprowadzaj dietę tylko 3 dni w tyg!!! W pozostałe dni jedz normalnie, nie przejadaj się. POWODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ta dieta powinna nazywac się \"jak zagłodzić się na śmierc\" w 3 dni... Moim zdaniem takie szokowe diety to nic dobrego dla organizmu. Moze żołnierzom to się przydaje w ramach jakiegoś treningu, ale zwykłemu ludziowi może to zaszkodzić... A ja rano zjadam sobie np. jajecznicę z 2 jajek na pieczarkach, popijam soczkiem pomidorowym, jak poczuję głód koło południa to wcinam kilkanaście orzeszków albo trójkącik serka topionego, potem na 2 śniadanie na przykład przykład twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem... Jakby głód mnie złapał przed późnym obiadem to znowu serek albo orzeszki... A na obiadek pierś z kurczaka, albo kawał ryby i ogromna surówka... A na podwieczorek jogurcik mały naturalny :) I jest okay :) Zgadnijcie, jaka to dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2000kcal
tylko, że długo pozostaniesz grubasem jak tak będziesz postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1
to dietka soutch beach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ta dieta naprawdę się podobała. i też niej estem już grubasem min. dzięki niej. wcale nie uważam, że można się zagłodzić. ja czułam się syta, szczególnie po kolacji jedzonej ok. 17:00 i można ją stować nawet w pracy i naprawdę działa - moja koleżanka schudła 4 kg, ja 3 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti822222
mam pytanie tost to jest ta kromka z chleba tostowego czy to jest cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAAKKKAAA
stosowałas ta diete działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane - stosowałam tą dietkę i działa - schudłam 3 kg, moja koleżanka - 4 kg. jestem właśnie na niej drugi dzień (znów) i jest fajnie ja jako tost jem jedną kromkę sucharka powodzenia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata pingpong
MAM PYTANIE BO JA STODUJE DIETE OD DIETETYKA ALE MOGE ZROBIC PRZERWE NA 3 DNI PO PIERWSZE TOST TZN KROMKA PIECZYWA TOSTOWEGO KTORA MOZAN KUPIC? BO JA NIE MAM OPEKACZA ?TUNCZYK Z WODY MOZNA KUPIC? MIESO TO NP. MOZE BYC FILET Z INDYKA GOTOWANY?TWAROZEK JKI KOLWIEK?I TEN SER MUSI BYC KONIECZNIE TEN?POZDRAWIAM JESTEM SPORTOWCEM WIEC MOGE POMOC JESLI CHODZI O CWICZENIA AGATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już napisałam jako tost jadłam jednego sucharka tuńczyk w sosie własnym, nie w oleju mięso, może być filet z indyka ser zamieniłam jak tego nie znalazłam ale lepiej gdy jest ten, ponieważ jest chudy twarożek jak napisane GRANULOWANY pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze rezultaty
osiagniecie pijac kawe rano na czczo, co najmniej 2h przed pierwszym posilkiem. sprobujcie przesunac plan dnia o 2h - warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówczyni
pewnie masz rację, też tak spróbuję następnym razem. raz już ją robiłam - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment1005
Podejmuję się tej diety.Dla mnie 3 dni to i tak strasznie długo. Nic mi nie wychodzi bo eksperymentuję,ulepszam dodaję szczyptę tego czy owego.A zapału starcza mi na 2-3dni. Kupiłam adipex retard u Ivonki Zagornej to się wspomogę. Ale zacznę od jutra bo dziś już omłóciłam omlet biszkoptowy z 4 żółtek. Odmelduję się w piątek rano Dzisiaj na wadze 75,1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj
74. Więc powodzenia, do piątku, zobaczymy. Ja jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment1005
u mnie dzisiaj - czy Ty też podchodzisz do tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment1005
u mnie dzisiaj - czy Ty też podchodzisz do tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment1005
Sorry,coś popaprałam Wczoraj ta waga to było 74,6 Dzisiaj jest 74 równiutkie i dzisiaj startuję z 3-dniówką. Zakupy na tę okoliczność poczyniłam: lody,tuńczyk ,a masło orzechowe zrobiłam sama.Pyszota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja życze wytrwałości i nie zapomnij napisać o rezultatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedno pytanie
a jakie lody waniliowe? zawartosc tluszczu jest bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu
raczej bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata pingpong
hej dziewczyny ja już kupiłam produkty jutro zaczynam!!!jestem na diecie od dietetyka wiec nie jem tluszczu i cukru juz 3 miesiace zobaczymy jakie bedą skutki tej diety napisze agata jk macie pytanie piszcie jestem sportowcem moge pomoc jesli chodzi o cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata pingpong
hej dziewczyny ja już kupiłam produkty jutro zaczynam!!!jestem na diecie od dietetyka wiec nie jem tluszczu i cukru juz 3 miesiace zobaczymy jakie bedą skutki tej diety napisze agata jk macie pytanie piszcie jestem sportowcem moge pomoc jesli chodzi o cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu
agatko, mi zależy na pozbyciu się tłuszczu z brzucha. Masz może jakieś fajne ćwiczonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam
idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata pingpong
HEJKA!!!LULU JESTEM DZIS TRZCEI DZIEN NA TEJ DIECIE POWIEM CI MIESZANKI SA NIEZLE!!!NA BRZUCH TO PODSTAWA BRZUSZKI ROB DZIENNIE 300 BRZUSZKOW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment1005
zacznę znów od poniedziałku,od nowa, bo w czwartek znów coś zmaściłąm. Jak to ja.Nawet 3 dniowa dieta bierze w łeb. Ale nie łudźmy się, nie ma mowy o 5 kg. Najwyżej 2, i to sama woda z organizmu. Tak czy owak, ważę dzis 73 kg, to jest 1,5 kg mniej niz we wtorek. Odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak
ile schudlas, agata pingpong? a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment1005
Zaczynam od dziś, poraz drugi. Waga 73,2 kg. Założę sie o nie wiem co,ze nie zejdę do 70kg na tej diecie, ale próbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilunia
ja jestem dzis juz 2 dzien na tej diatce! jak narazie to zadnych rezultatow nie zauwazylam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×