Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

FAJNA DIETA

Polecane posty

Gość Mortadella
Powaznie mówisz czy to tylko taki zarcik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata pingpong
no poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
kurde ktos sie podzsyl pod mojego nicka przegiecie to nie ja napisalm Mortadela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
bez przesady ted wie wypowiedzi nie byly moje z 19 20 i 19 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
powtarzam kotos sie podszyl po nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadella
No to Agata jak to było schudłas czy nie???Bo chec zacząc:-) PODSZYWACZU JAK SIę NUDZISZ TO ZMIEN FORUM!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPPPPPPPPPPPPPPPSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaaaaanie
czy komus sie udało schudnąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa
ludzie dajcie znac czy ktos jeszcze schudl na tej diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agato mozesz
wrzucic tu tę swoją dietkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmm
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza17
Dziewczyny zaczelam dzisiaj :D wyeliminowalam grejfruta pierwszego dnia bo nie chcacy w sklepie wzielam pomarancze a nie zamieniac nic, wole nie jest, do tego dolozylam cherbate slim fast figura + blonnik + linea'e przez 3 intensywny trening :) trzeba sie postarac bo koniec roku tuz tuz ;) mam nadzieje ze schudne chociaz te 3 kg moze to byc nawet woda!! byleby mi brzuchol nie sterczal. Mam 17 lat 158wzrostu i 65kg masy no i WieeeeLeee Do ŻyyCzenia!! pozdrawiam . Jak chcecie to napisze jak mi poszlo :] Przez 3 dni sie postaram..moze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko super/
to jest dieta?! ja tyle to przez caly dzien nie jem co oni mi tu kaza.. lody wanilowe, maslo orzechowe.. o matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam dzisiaj. Wyrzucam jajko bo niecierpie i wole nic nie jesc ale ciekawa jestem czy zamiast krakersow moge zjesc herbatnika? Bardzo prosze o odpowiedz.Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Gwarantowane zrzucenie 5 kg w trzy dni !! Kto pisze te brednie??? Żeby zrzucić 1 kg trzeb a spalić 7000 kcal. A dzienne zapotrzebowanie to ok. 2500, a potem się obniża. Więc nie da się tyle zrzucić w 3 dni, nawet w 5 dni nie da się zrzucić 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Nie dodawać przypraw, cukru, soli itp. Tuńczyk z wody, nie z oleju. Chyba to cała tajemnica sukcesu tej diety. Czytałam niedawno, że jeżeli komuś zależy na lepszym wyglądzie na jakis czas, dobrze przez parę dni w ogóle nie używac soli - organizm może stracić 2 kg samej wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam ta diete 3 razy po rzad, zgubilam 9 kilo! Ale dolozylam jeszcze basen do tego a w pozostale 4 dni staralam sie odzywiac zdrowo. Dzis zaczynam od nowa, wakacje za pasem i trzeba wygladac na plazy. Jak strace 3 kilo bede zadowolona z wygladu. W sumie to stracilam 13 kilo stosujac rozne diety (ta trzydniowa 3 razy) i troche cwiczac (ale bez przesady,nie przemeczalam sie bo nie lubie) w ok 2 miesiace. Na tej diecie schudlam najwiecej i nie mam efektu jojo. Dalej waze tyle samo ile wazylam jak ja skonczylam rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkka92
Ja zrobilam wlasna diete po przeczytaniu wielu innych. W ciagu 5 dni schudlam az 7kg ale jadlam naprawde nie duzo i tylko 3 posilki dziennie. jest to dosc ciezka dieta poniewaz czasem czulam sie glodna przez pierwsze 2/3 dni. ale to zalezy od osoby, ja jadlam naprawde duzo dlatego ciezko mi bylo na poczatku. Codziennie jadlam to samo. Pierwszy posilek to puszka tunczyka we wodzie, pol cebuli, lyzka dietetycznego majobezu, ogorek i 1 tost. Drugi posilek Gotowana piers z kurczaka czasem jadlam to z saladka z pomidora i cebuli. Trzeci posilek gotowany kalafior i odrobina marchewki. staraj sie nie dodawac zadnych przypraw do tych posilkow, jezelji jiz musisz to tylko sol i pieprz. kolacje jadlam najpozniej o 18.00 a sniadanie o 10.00 rano. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefajna ta dieta
nie dziękuję , nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafi
zaczełam ta diete, dam znac za 3 dni jakie efekt. powtorze ja jakies 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b,c,d
beznadziejna jak dla mnie ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co fajne w tej diecie to codzienne lody waniliowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b,c,d
lody , fakt ale ja bym zjadła caly litr to dopiero by była dpbra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafia
ja lody odstawiłam, generalanie chodzi mi o narzucenie jakiegos rygoru. inaczej mż u mnie nie działa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafi
drugi dzien, po sniadaniu. jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAFI
3 DZIEN, jeszjcze kolacja do zjedzenia. od jutra powtarzam diete. zwaze sie w sumie po 6 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafi
http://www.dietspotlight.com/3-day-diet-review/ jakby ktos był zainteresowany ta dieta podaje linka z opiniami o niej, po ang. ja po 3 dniach, dzis zaczynam od nowa, po tych 3 dniach jakies 2-2,5kg mniej. mam bardziej płaski brzuch. w sobote , napisze ile po nastepnych 3 dniach ubyło, mam nadzieje ze ubedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllo halllo
Jest tu jeszcze ktoś?? Dieta się wydaje interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Szpak
kochane panie ja też stosowałam tą diete i musze powiedzieć że rewelacja.Schudłam 15 kg w ciągu miesiąca.Ale i tak lepsza jest dieta gruzowa.Ta dieta jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×