Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Dzień dobry Iza.... Ja nie tęsknię anonimowo... Idę sobie. Mam dziś wszystko w dupie. Lepszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwi - ja ci dam mieć w dupie wszystko - to poniedziałek, czyli normalna sprawa :O Częstochowa jeszcze nie dzwoniła, więc się martwię, że ją kroją - może macie jakieś wieści???? A ja dziś do ..............#&*#^&##@##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zeżarło mi pół wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w części dalszej były same optymizmy: - mam dość tych cholernych 15-minutówek i maaaaaaaaaaarzę o kurna normalnym śnie :O 😭 - mam batalie z administrację - bajecznie urzerać się z tymi babokami {wściekły] - przyplątało mi się coś co nie powinno -mam "zimno" ma ustacu kurwa mać!!!!! - muszę leciec po kawę bo nie mam i czym kurna popije chemiczne śniadanko? - jedna rzecz mogła by mi dzisiaj przykleić uśmiech na pysk, ale w eterze niestety mimo moich niestrudzonych wysiłków i wiary w dobro...... kurwz cisza. - jednym słowem poniedziałek zapowiada się do dupy - Nerwi masz racje!!!! - dołam ojcu na gazete to se piwo kupił brrrrrrrrrrr - a i jeszcze jak się w nocy po raz wtóry obudziłam nie mogła mi wyjśc z głowy " Bóg się rodzi" - zamknijcie mnie w szpitalu bo ja wariuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbieram Ade,odbieram, ale dziś sama widzisz, a teraz Cię nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
Noooooo KOCHANE MOJE ! Ale żeście się rozpisały przez te dni !!!!! WITAJCIE !!! Widzę, że dużo zmian, choć niestety wszystkiego przeczytać nie zdążyłam. Powiedzcie mi tylko w skrócie: Co się dzieje z częstochową? JAKA OPERACJA? troche się przestraszyłam. Co z Laxi? Miałaś kochana chyba jekieś potyczki z brzydszą płcią? Napisz czy już ok. Pamiętaj, chłop to tylko chłop, czego tu oczekiwać ;-) Ale lubie skurczybyczków :-D Słuchajcie moje kochane ja mam na głowie teraz bardzo dużo, a mieć będe jeszcze więcej przez jakiś czas. Dlatego nie mogę się pojawiać tak często jak kiedyś. Potrwa to jakieś 2-3 tyg. No i oczywiście rozumiem, że za mną tęsknicie...no jak można za mną nie tęsknić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie da się nie tęsknić
:-) Mam dzisiaj świetny dzień, czego i Wam wszystkim życzę! Pomimo dość ohydnej pogody no i faktu że jest poniedziałek ;-) Ciężko się w pracy "rozkręcić", ale co tam! Już tylko 5,5 godziny i FAJRANT!!! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No się znalazła zguba :P Mam dziś okropne doły, więc się będę streszczać, bo truc nikomu nie chce. - Czewka jest w Wawie na Banacha - Nerwi ma jej nr. telefonu, to zajżyj do bidulki - Oki z chłopem - dobre sobie, rozpacz itd. Się rypneło choć jeszcze wierzę (nadzieja matką głupich), że nie straciłam tej jedynej dobrej \"rzeczy\" w moim życiu, na przekur faktom itd. Bo przecierz życie nie może mnie tak ciągle w dupe kopać, a nie brzydka jestem i inteligentna-ponoć i wyrozumiała........... więc co dzień zadaje sobie pytanie co jest kur.... ze mną nie tak :O :O - nie znikaj na tak długo, bo Wy mnie jeszcze przy życiu trzymacie, cała reszta jest do dupska - jak widzisz mam dziś doła :O - mamy kolka nowych \"ciężkich przypadków na topiku, ale może doczytałaś , że jak dojdziemy do 100 strony to się spichniemy - masz może jakieś dojścia do Czipendejlsów, bo byli by mile widziani :P - Ide do tej cholernej administracji................ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
Laxi "kombinuj dziewczyno....lalalalala" ;-) Kochana, nie ma tego złego.... Nie poddawaj się i próbuj ratować. Nie wiem dlaczego tak sie między wami dzieje, ale ZAWSZE warto próbować ratować coś co było naprawdę ładne :-) Nie wiem czy znajde choćby chwilę, by odwiedzić częstochowę. Mam teraz zawirowanie w pracy i po pracy. 1000 rzeczy, 1000000 spraw i to terminowych. Jeśli nie uda mi się wyrwać to oczywiście ucałujcie "cześkę" :-D ode mnie. Ogólnie proszę chodzić z głową do góry....a przy okazji zalotnie kołysać pupciami, a co! ;-) Kurcze, ale ja bym sobie pokołysała czymś z kimś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra7777
Biedna Częstochowa!Ale ja w nią wierzę.Da sobie radę.Nastrój mnie ogarnął cokolwiek dekadencki.Siedzę i nic nie robię,uciekły mi 2 wykłady.Laxi,jeśli nie masz broni palnej to nie idź do administracji.W miejscach tego typu skutkuje tylko jedna metoda....Czymcie się laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna 69
Witam Znalazłam Wasz topic zupełnie przez przypadek i już tu zostałam, czytając codziennie. Należę do kategorii " zdrowych"(jeszcze) i zawsze uwazałam się optymistyczną, silną babkę-ale przy Was dziewczyny to ja zwykły cienias jestem!! Naprawdę duży ukłon dla Waszej chęci życia pomimo lęków, bóli, kołatania serducha, oblewania fali zimna i gorąca ... Jesteście zajebiste, mądre, silne, odważne, zabawne i każdej z Was życzę życia bez tego cholerstwa co Was złapało, bez prochów, bez nawrotów. Trzymam mocne kciuki za Częstochowę, pewno wszystko będzie ok. Laxi- gdzieś za rogiem napewno czeka na Ciebie nowa miłość, nowe szczęście,zasługujesz na najlepszego faceta świata( ale mojego Ci nie oddam hihi), jakbym była facetem to zakochałabym się w Tobie bez pamięci! NIe dajcie się dziewczyny , spotkajcie się na jakiejś wódeczce i to niekoniecznie za rok:-)), piszcie i wiedźcie,że naprawdę jesteście cudnymi babkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna 69
Witam Znalazłam Wasz topic zupełnie przez przypadek i już tu zostałam, czytając codziennie. Należę do kategorii " zdrowych"(jeszcze) i zawsze uwazałam się optymistyczną, silną babkę-ale przy Was dziewczyny to ja zwykły cienias jestem!! Naprawdę duży ukłon dla Waszej chęci życia pomimo lęków, bóli, kołatania serducha, oblewania fali zimna i gorąca ... Jesteście zajebiste, mądre, silne, odważne, zabawne i każdej z Was życzę życia bez tego cholerstwa co Was złapało, bez prochów, bez nawrotów. Trzymam mocne kciuki za Częstochowę, pewno wszystko będzie ok. Laxi- gdzieś za rogiem napewno czeka na Ciebie nowa miłość, nowe szczęście,zasługujesz na najlepszego faceta świata( ale mojego Ci nie oddam hihi), jakbym była facetem to zakochałabym się w Tobie bez pamięci! NIe dajcie się dziewczyny , spotkajcie się na jakiejś wódeczce i to niekoniecznie za rok:-)), piszcie i wiedźcie,że naprawdę jesteście cudnymi babkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa cudnie jest :O Zafarbowało mi się całe pranie kur...mać, aż płakać mi się chce, bo szlak trafił mój różowy sweterek i całą rasztę 😭 Teraz będę pomykać w bliżej nieokreślonym kolorze - mysim ;O Wrózba Chińska na dziś przepowiedziała mi, że jeśli nie jestem w stanie stawić czoła jakimś wiatrom, burzom czy cuś, to powinnam obudzić się jeszcze raz. Taaaa - chyba urodzić jeszcze raz, bo biednemu wietr zawsze w oczy :((( Kupiłam sobie jedzenie dla chomika i tak- sobie, bo chomika nie kupiłam i chyba teraz sama będę to żreć :O i spać w trocinach - może się wyśpię - a przydało by się. W administracji obyło się bez rozlewu krwi, bo nie miałam ochoty na dysputy, zabrałam się i wyszłam. Kupiłam zapas fajek, czyli z domu się już nie ruszę i płakać będę nad tym cholernym praniem, bo nigdy mi się to nie zdarzyło a tu kurwa masz - szare pranie, szare życie. Nie piszę dziś już nic więcej, bo jak widać, gdybym tą broń palną miała to już bym jej użyła - eksperymentalnie na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa cudnie jest :O Zafarbowało mi się całe pranie kur...mać, aż płakać mi się chce, bo szlak trafił mój różowy sweterek i całą rasztę 😭 Teraz będę pomykać w bliżej nieokreślonym kolorze - mysim ;O Wrózba Chińska na dziś przepowiedziała mi, że jeśli nie jestem w stanie stawić czoła jakimś wiatrom, burzom czy cuś, to powinnam obudzić się jeszcze raz. Taaaa - chyba urodzić jeszcze raz, bo biednemu wietr zawsze w oczy :((( Kupiłam sobie jedzenie dla chomika i tak- sobie, bo chomika nie kupiłam i chyba teraz sama będę to żreć :O i spać w trocinach - może się wyśpię - a przydało by się. W administracji obyło się bez rozlewu krwi, bo nie miałam ochoty na dysputy, zabrałam się i wyszłam. Kupiłam zapas fajek, czyli z domu się już nie ruszę i płakać będę nad tym cholernym praniem, bo nigdy mi się to nie zdarzyło a tu kurwa masz - szare pranie, szare życie. Nie piszę dziś już nic więcej, bo jak widać, gdybym tą broń palną miała to już bym jej użyła - eksperymentalnie na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa cudnie jest :O Zafarbowało mi się całe pranie kur...mać, aż płakać mi się chce, bo szlak trafił mój różowy sweterek i całą rasztę 😭 Teraz będę pomykać w bliżej nieokreślonym kolorze - mysim ;O Wrózba Chińska na dziś przepowiedziała mi, że jeśli nie jestem w stanie stawić czoła jakimś wiatrom, burzom czy cuś, to powinnam obudzić się jeszcze raz. Taaaa - chyba urodzić jeszcze raz, bo biednemu wietr zawsze w oczy :((( Kupiłam sobie jedzenie dla chomika i tak- sobie, bo chomika nie kupiłam i chyba teraz sama będę to żreć :O i spać w trocinach - może się wyśpię - a przydało by się. W administracji obyło się bez rozlewu krwi, bo nie miałam ochoty na dysputy, zabrałam się i wyszłam. Kupiłam zapas fajek, czyli z domu się już nie ruszę i płakać będę nad tym cholernym praniem, bo nigdy mi się to nie zdarzyło a tu kurwa masz - szare pranie, szare życie. Nie piszę dziś już nic więcej, bo jak widać, gdybym tą broń palną miała to już bym jej użyła - eksperymentalnie na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines_21
U mnie musi wszystko być pięknie wysprzatane, pachnąco ,sterylnie i czysto!!!!! Tak, jestem pedantką!:) Nic na to nie moge poradzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzi..
Okropna dziś pogoda pada i pada cholery idzie dostać . a jak wy dzis sie czujecie????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi!Widzę,że humorek Ci dopisuje.Przyznam,że po tym co przeczytałam o tym żarciu dla chomika i spaniu w trocinach bardzo przemówiło do mojej wyobraźni.Już Cię widziałam w akwarium leżącą w tych trocinach.Oj,cudny widok.Przyznam,że jam mam poczucie humoru,ale Ty nawet najgorszy dzień potrafisz rozjaśnić.Ubawiłam się niesamowicie.Tylko sweterka szkoda.A nie mówiła Ci mama,że pranie dzieli się na białe i kolorowe?Wrzuć ten sweterek jeszcze raz do pralki,tylko z tym razem z czerwonymi skarpetkami i nastaw na gotowanie.Efekt murowany,dech Ci z piersi odbierze z wrażenia.Mojej matce tak ugotował się francuski płaszczyk,bo programator przeskoczył w pralce.Ubranko nadawało się na lekko przerośniętego krasnala.Ale to jeszcze nic.Kiedyś ukrochmaliła z pościelą ojcu slipy i jeszcze je wyprasowała,a ojciec je nałożył.Nie hcę pisać co było dalej;no w każdym razie matka ledwo uszła z życiem.Kup sobie nowy sweterek ,tym razem biały i wrzuć z czymś czarnym do prania,znowu będzie szare.Całuski,głowa do góry.Pozdrawiam:Laxi!,Nerwicę!Izę33!Częstochowę! i wszystkie co mi ze łba wywiały.Cholerny poniedziałek już za nami,no chyba,że macie inną strefę czasową.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dziwadełko jakby tak wysłać gdzieś mnie i twojego męża i nakręcić kilka dni z życia pechowców to faktycznie wyszłaby niezła komedia albo raczej tragikomedia, moglibyśmy też rozpętać 3 wojnę światową:) Laxi pytałam - i z naszej renty nici:( powiedziała, że gdyby to było 15 lat temu to oczywiście byłaby to sprawa realna, a teraz to 0 szans. No więc ja na to, że przecież są takie przypadki, że całymi latami nie mogą pracować, a ona na to, że ich tzn. przyznających g..o obchodzi. powiedziała, że pacjentom, którzy już dawno mają ją przyznaną i od lat chorują na schizofrenię musi raz na rok dawać trzytygodniowe skierowanie na leczenie szpitalne tylko po to aby im komisja przedłużyła. No coż- oto nasz kraj! Dostałam smsa od Czestochowy i myslę, że nie miałaby nic przeciwko abym najważniejszą jego część umieściła, bo zapewne wie, że sie o nią martwicie. Oto on: \"Żyje hura!!! jak dobrze pójdzie to już jutro wychodzę a myślałam że dłużej zostanę...\" Także wszystko jest ok i tym optymistycznym akcentem już sie pożegnam. Do juterka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem o Cześce i berdzo się cieszę - jedyny pozytyw w dniu dzisiejszym, bo melduje, że mój stan nie uległ zmianie, czyli : \"bez kija nie podchodź\" Oczywiście znów źle spałam-a raczej nie spałam, ale powinnam już przywyknąć :O Z praniem się nie poddałam i piorę je właśnie 4-ty raz - chce odzyskać sweterek i nie powiem, po gotowaniu, praniu w sodzie kuchennej - vanish wyszedł - i wodzie utlenionej (ostatni akt desperacji) coś różowego mi się tam wyłania - dalece od ideału, ale można już powiedzieć, że to był kiedyś różowy. Tak więc jest godzina 7:50 a już mam za sobę pranie, odkurzanie, szorowanie i pastowanie - wiem odbiło mi :O Do czego to może facet doprowadzić kobiete :O I kurde już wszystko zrobiłam i co dalej???? 8:00 kawa 8:05 fajka 8:10 chemiczne śniadanko Brrrrrrrrrrrrrrrr Nerwi POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podpisze nickiem
bo się wstydze.O co chodzi?Ja też sprawdzam kilka razy czy zamknąłem drzwi,albo zakręciłem gaz.Nie zawsze tak było,kiedyś wystarczyło ,że raz sprawdziłem i byłem pewny siebie.Niestety raz w życiu wyszedłem z domu i nie przekręciłem klucza.Dobrze że moja matka przyszła i zastała pusty dom a nie ktoś obcy.Zaraz mi o tym powiedziała bez awantury.Od tego czasu mineło około 20 lat ,a ja wciąż sprawdzam.......Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa!!! Czołem Babeczki!! umówiłam się wreszcie do psychiatry... pani psycholog mi poleciła pewnego pana. prywatnie.. za jedyne 75 pln... i tak się chciałam skonsultować czy Wy chodzicie prywatnie czy ufacie publicznej służbie zdrowia??? a poza tym.. 75 to dużo?? no i w ogóle.. JA SIĘ BOJĘ!!!!! to znaczy generalnie pozytywnie jestem nastawiona i mocno wierzę, że pan psychiatra mi pomoże ale... brr tak się mam przed nim odkrywać?? A buuu :o trzymajcie za mnie kciuki we czwartek!!! będę baaardzo dzielna :) Wy też oczywiście macie być dzielne- w końcu z kogoś muszę brać przykład, a wierzcie mi- jesteście N I E S A M O W I T E!!! ❤️ buziaki 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje słoneczka tu wasza śnięta rybka kochane jesteście i to zapewne dzieki wam tak wszystko poszło gładko , wszyscy nie mogą wyjść z podziwu a ja to jestem tak zajebiście dumna z siebie że ja pierdole(sory) Szkoda tylko że nie zobaczyłam sie z dziewczynami no ale tak widocznie musiało być Jeszcze wszystko przed nami!!!!!!!! Ai musze przyznac że mam bardzo pozytywne wrażenia z pobytu w tym szpitalu , zero łapówkarstwa , miła obsługa a mój lekarz okazał sie ordynatorem o czym nie wiedziałam ciesze sie bo przynajmniej zrobili mi wszystkie badania w tym ekg , może na jakis czas uspokoje swoją fobie że mam chore serce Kocham was bardzo , dziekuje za wsparcie , za to że o mnie pamiętałyście jakie to miłe uczucie wiedzieć ,że jest ktoś kto gdzieś tam myśli o tobie......... jeszcze jestem slaba wiec klade sie do wyrka do jutra 👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę \"Czesiu\" ( bo tak Cię ochrzciłyśmy pod Twoją nieobecność ), że wszystko się powiodło, scen za wiele nie było i wróciłaś w jednym kawałku :D :D ❤️ Zła jestem na Wawke, bo się dziewczyny nie popisały zostawiając Cię tam samą, no ale dobrze, że telewizornię miałaś w tym swoim apartamentowcu :P Teraz kombinujcie Laseczki jak to Czesi wynagrodzić ;))) ;))) A ja: Ja mam powolutku ale systematycznie dość. Pasmo koszmarnych dni się ciągnie. Siedzę teraz skacowana ( za to wraz z pogarszamiem się nastroju wprostproporcjonalnie wzrasta mi tolerancja na alkohol ) i nie może mi wyjsc z głowy piosenka Bartosiewicz i kogoś tak: \".... trudno tak razem być tak ze sobą bez siebie nie jest lżej lecz trzeba nam, trzeba dbać o tą miłość, nam nie wolno stracic jej ........\"itd No właśnie, a ja straciłam :((( Mam nadzieje, że pan \"A\" już nie czyta kafki, bo nie chciałabym żeby o tym wiedział. Byłam wczoraj u niego - na tzw. oficjalnym rozstaniu. Nie robiłam scen, nie krzyczałam, nie błagałam i nie ryczałam. Starałam się to jakoś zrozumieć. Co się właściwie stało? Myślałam, że będzie mi lepiej jak się dowiem, ale niczego się nie dowiedziałam. I to właśnie boli najbardziej, że wstał po prostu któregoś dnia i stwierdził, że koniec. Nie potrafię go nawet znienawidzieć, bo wciąz go kocham i myśl, że straciłam tą jedyną dobrą rzecz w moim życiu...............a wiecie :O Starałam się zachowac jakoś godnie, żeby dobrze mnie wspominał i zapamiętał, dlatego nie robiłam wyrzutów, scen itd., ale gdy zamknęłam za sobą drzwi i schodziłam po schodach............. moje serce spłynęło mi po policzkach i rozbiło się na betonowej posadzce......... Największy paradoks spotkał mnie w autobusie (wsiadłam, bo było mi wszystko jedno). Spotkałam człowieka ktorego nienawidzę, bo kiedyś zrobił mi coś podobnego i gdy zobaczył mnie taką umazaną i w ogóle, to on mnie pocieszał. Przewrotnośc losu. Wieczorem poszłam na \"stypowe\" dla mnie andrzejki - wyciągnięta siłą i cóż - chemia w połączeniu z % znów zadziałała - upragnione znieczulenie. A dziś, dziś Ag wyznająca zasadę :\"na złamane serce najlepszym lekarstwem jest złamanie innego serca\" (wiem, głupia zasada) umówiła mnie na kolacje z jakims tam, nie wiem kim, ale zapewnia, że będę się dobrze bawić - taaaaaaa dobre sobie, chyba że zapadnę na amnezję, czyli duzo będę musiała wypić............ Wiem robie się monotematyczna i zalatuje żałością, ale............. takie to moje zycie jest. Dzieńdobry wszystkim - taki optymistyczny akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Kochane Istoty! Melduję tylko, że jestem, żyję (jakby to kogokolwiek... i takie tam), tylko czasu mało! Częstochowa - przepraszam, że nie dotarłam, ale czy to moja wina, że Cię tak szybko stamtąd wyrzucili? :-P Bardzo się cieszę, że się tak ładnie udało - a nie mówiłam? ;-) Dla Ciebie - kwiatkowy medal za odwagę! 🌼 🌼 🌼 🌼 Laxi - hmm... Złamane serce jest gorsze siłą bólu od połamanej psyche, ale ten ból i tak szybciej mija, wiesz o tym... Znieczulenie jest konieczne - no przecież po to wymyślono znieczulacze, żeby ni bolało. Nie wiem, czy strategia łamania czyjegoś serca w odwecie za swoje boleści jest najlepsza na świecie - ja tak osobiście nie uważam, bo to wybitne okrucieństwo dawać komuś nadzieję z góry zakładając, że się mu ją pewnego dnia odbierze - ale dlaczego zakładać, że akurat to jakieś nowe serce połamiesz? A nie lepiej je po prostu podbić, hmm?... ;-) Dla Ciebie, żebyś już mogła ćwiczyć różne techniki - ❤️ Nie wróżyłam sobie z wosku, więc Wam nie powiem, czy los mi coś przyniesie. Tak na wszelki wypadek nie wróżyłam... Po co mi kolejne rozczarowania? Iza33!!!!!!!!!!!!!! No bo już się zaczełam niepokoić, chociażbyś na sms\'y odpowiadała, cholero jedna! :-P 😘 Ale mam wrażenie, że Ci lepiej nieco, się to cieszę z tego bardzo! :-D Zaczął się grudzień... Lubicie grudzień? Ja kiedyś bardzo, a teraz prawie wcale. Obawiam się, że pod koniec miesiąca znów zrobię sobie podsumowanie i na szali rzeczy zdobytych położę tylko 1 kilogram więcej masy ciała. ;-) No nie, jeszcze Was tam położę, ale tego ciężaru jakościowego waga może nie wytrzymać. ;-) No i dobra. Ściskam Was bardzo mocno! Lepszego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwi - zostałyśmy same :O Ja też nie popieram tej metodyki, dlatego kręce jak się tu wykręcić :P Z okazji Nowego miesiąca życze Ci wszystkieco , wszystkiego co wiesz..... 👄 ❤️ I wszystkim życzę tego samego co wie tylko Nerwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh zlamane serce....ktora z nas tego nie przeżyła.....ja zawsze robie afery...histeryzuje daje sie zapamietac od najgorszej strony. potrafie jeszce opluć jadem i powiedziec że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh zlamane serce....ktora z nas tego nie przeżyła.....ja zawsze robie afery...histeryzuje daje sie zapamietac od najgorszej strony. potrafie jeszce opluć jadem i powiedziec że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×