Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość monika monika monika monika
my staramy się od przeszło miesiąca póki co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synka zaplanowaliśmy już przed ślubem ale \"zrobiliśmy \"przepraszam go po podróży poślubnej im udało sie.Byłm planowany po ślubie tydzień i tak wyszło.A drugie chce już od 3 miesięcy ale nie4 mogę bo leczę tą \"cholerną\" nadżerke i to trochę potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mojego starszego brata rodzice starali się 4 lata :O ja byłam wpadką, a brat jest starszy ode mnie o rok i 10 mieisęcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata temu rodziłam moje \"bóstwo\"hi hi,w sali z kobietą 42 letnią mającą 2 dorosłych synów.Urodziła wymażoną ccóreczkę.To nic dziwnego.Napraqwde.życzę Ci powodzenia i zdrowego dzidziu7sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola Wu
Dziękuję Ci bolaja. Ja również marzę o córce , choć mam już w domu 13-letnią.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciapi
Ja zaszłam w ciążę za pierwszym strzałem!!!! A wcale tak bardzo nie chciałam i teraz jestem przerażona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Przepraszam za dwie puste odp, jakoś tak wyszło. Patulka przepraszam,że tak późno odpisuję ale ostatnio mam trochę spraw na głowie, włącznie z bratem w szpitalu. Po odstawieniu cilestu planuję poczekać ze 3 miesiące zanim zaczniemy się starać. Po pierwsze nie ma jednomyślności wśród lekarzy co do tego czy bezpiecznie jest zajść w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek(więc wolę nie ryzykować) a po drugie zaplanowaliśmy dziecko w przyszłym roku i planów chcemy się trzymać, ale czy dotrzymamy do 2005 roku to się okaże. Natomiast gdyby wyszło wcześniej to oboje bylibyśmy szczęśliwi. Chcemy mieć dziecko i z radością przyjmiemy wiadomość o jego pojawieniu się na świecie! jestem już gotowa aby byc mamcią! Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Przepraszam za dwie puste odp, jakoś tak wyszło. Patulka przepraszam,że tak późno odpisuję ale ostatnio mam trochę spraw na głowie, włącznie z bratem w szpitalu. Po odstawieniu cilestu planuję poczekać ze 3 miesiące zanim zaczniemy się starać. Po pierwsze nie ma jednomyślności wśród lekarzy co do tego czy bezpiecznie jest zajść w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek(więc wolę nie ryzykować) a po drugie zaplanowaliśmy dziecko w przyszłym roku i planów chcemy się trzymać, ale czy dotrzymamy do 2005 roku to się okaże. Natomiast gdyby wyszło wcześniej to oboje bylibyśmy szczęśliwi. Chcemy mieć dziecko i z radością przyjmiemy wiadomość o jego pojawieniu się na świecie! jestem już gotowa aby byc mamcią! Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Przepraszam za dwie puste odp, jakoś tak wyszło. Patulka przepraszam,że tak późno odpisuję ale ostatnio mam trochę spraw na głowie, włącznie z bratem w szpitalu. Po odstawieniu cilestu planuję poczekać ze 3 miesiące zanim zaczniemy się starać. Po pierwsze nie ma jednomyślności wśród lekarzy co do tego czy bezpiecznie jest zajść w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek(więc wolę nie ryzykować) a po drugie zaplanowaliśmy dziecko w przyszłym roku i planów chcemy się trzymać, ale czy dotrzymamy do 2005 roku to się okaże. Natomiast gdyby wyszło wcześniej to oboje bylibyśmy szczęśliwi. Chcemy mieć dziecko i z radością przyjmiemy wiadomość o jego pojawieniu się na świecie! jestem już gotowa aby byc mamcią! Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za masówkę:). Nie pisze więcej dzisiaj bo komp mnie w balona robi. Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja -po 9 m-cach staran, ale u mnie pomoglo nastawienie-\"a tam , najwyzej nie bedzie\" ...gdy usilowalismy \"zrobic\" dziecko nic nie wychodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia73
nam udalo sie za drugim razem ale.....nie sztuka wstrzelic sie , gdy sie to robi czesto-sztuka to by sie udalo od 1 razu! no i te kreseczki na tescie...i co teraz?-a teraz te 2 kreseczki to 2,5 lenia Kaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia73
nam udalo sie za drugim razem ale.....nie sztuka wstrzelic sie , gdy sie to robi czesto-sztuka to by sie udalo od 1 razu! no i te kreseczki na tescie...i co teraz?-a teraz te 2 kreseczki to 2,5 lenia Kaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia73
nam udalo sie za drugim razem ale.....nie sztuka wstrzelic sie , gdy sie to robi czesto-sztuka to by sie udalo od 1 razu! no i te kreseczki na tescie...i co teraz?-a teraz te 2 kreseczki to 2,5 lenia Kaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaf
hej dziewczyny. my mieliśmy starać się dopiero pod koniec września, ale "niechcący" udało nam się w połowie sierpnia. stało się to w półtora miesiąca od odstawienia tabletek( lekarz prosil o conajmniej 2 miesiące przerwy). i teraz okazało się że to może być ciąża bliźniacza. tylko że w jednym maleństwie bije już serduszko a w drugim jeszcze nie, za miesiąc będę wiedziała czy jest wszystko wporządku i bardzo się boję. więc uważajcie z tą przerwą po tabletkach, lepiej odczekać aby potem nie było komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkka, głowa do gory ! My staraliśmy się o coreczkę ponad pół roku, cierpliwości :) a napewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu
Nam udało się za pierwszym razem powiedziałam od sierpnia zaczynamy i udało się. Teraz mamy od 17 m-cy synka. Ale wcześniej była nieplanowana ciążą zakończona poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu za pierwszym razem. Umówiliśmy się że będę w ciąży w lipcu i wyszło w lipcu. Termin mam na 27.03.2006 i jestem w 17tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !jak skończył mi sie@poczekałam tydzien potem przez kolejny tydzień sie staralam no i teraz mam termin na 30 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 10 lat ale wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
Ja się nie starałam a wyszło, termin mam za kilka dni i ciesze się jak cholera. Podobno sprzyja pozycja "na pieska". Wystrzelone, łatwiej dobijają do mety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam się udało za pierwszym razem :) baaardzo się zdziwiłam, dosłownie za pierwszym. Życzę wszystkim udanych stosunkowo chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze szczęśliwą mamą a staramy się od lutego :-((. Niby wszystko ok (od lipca odwiedzam lekarzy) a dziecka jak nie było tak nie ma.... Zaczynam się denerwować i wierzyć w zabobony :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głowa do góry - ja starałam się 17 m-cy i w końcu się udało - najprawdopodobną przyczyną problemów u mnie była blokada psychiczna a teraz jestem w 7 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta sie muszę nazwać Szczęściarą, udało sie nam za pierwszym razem. Termin mam na 2 kwietnia. Trochę się boję, bo to pierwsze Maleństwo, ale bardzo się cieszę. Trzymam kciuki za wszystkie Starające się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandynka
mam 22 lata jestem męzaadką od 2 miesięcy i od slubu staramy się o dzidziusia i nie ma rezultatu martwie ze niebede mogła zajsć w ciąże bo przedtem przez 2 lata bralam tabletki diana-35 bo miałam problemy z miesiączką choć mój lekaż mówi że jeszce zawcześno żeby sie martwić a jat strasznie chce mieć dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×