Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość ANITA79
Nie martw się BLANDYNKA 2 miesiące to jeszcze za krótki czas.Ja brałam tabletki 6 lat,odstawiłam je bo chciałam mieć dzidziusia a tu nic i nic,koleżanka powiedziała żeby tak ciagle o tym nie myśleć bo się człowiek blokuje psychicznie,no i po ROKU doczekalam się w koncu.Od 2 miesiecy jestem mamą ślicznej Mai.POWODZENIA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas
Cześć wszystkim, a ja zaszałam za pierwszym razem - nawet nie zdążyłam policzyć dni płodnych. Nie mogłam w to uwierzyć a teraz jestem już w 20 tc i będę miała chłopaka. Wszystkim starającym się życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne troche wiecej luzu ja staral sie 8 miesiecy i sie udalo teraz stram sie ponownie juz 4 miesic i narazie kicha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witam was.Przyłączam się do tego topiku,ponieważ staram się już rok(w listopadzie)i nic!!!!!lekarz przepisał mi clo ale po braniu 2 opakowania rozregulował mi się @ i teraz od półtora miesiąca codziennie mam plamienia,przepisał mi na miesiąc tabletki anty powiedział,że to ureguluje @skończyłam tabletki tydzień temu-i tak naprawde to teraz powinnam dostać normalny@ a tu dalej plamienia.Jade do niego we czwartek-co on mi zrobił,przez lata miałam wszystko w porządku z @ i regularnie!!! cholernie się martwię,dzięki,że mogłam na tym topiku się wyrzalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha27
Witajcie wszystkie kobietki.Gratuluje tym,ktorym udalo sie zajsc w ciaze i zycze powodzenia tym,ktore sie staraja. Ja mam 3 letniego synka,z nim poszlo gladko,tzn.Zapragnelismy z mezem dziecka i od razu nawet nie wiem kiedy bylam w ciazy,tzn.czekalam miesiac(bo mialam okres),ale pozniej z moich wyliczen okazalo sie,ze bylam juz miesiac w ciazy i mialam okres,bo chyba niemozliwoscia by bylo,zeby urodzic dziecko w 37 tygodniu ciazy o wadze 4kg i dlugosci 58cm. Teraz stwierdzilismy z mezem,ze to najlepszy czas na drugie dziecko,tym bardzeiej,ze we mnie obudzil sie instykt macierzynski.Staramy sie od czerwca i nic.Ja co miesiac robie sobie test,a potem wielkie rozczarowanie.Tak bardzo pragne tego dziecka-moze za bardzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka77
ja staram sie juz 9 miesięcy i nic .ale mam zaburzenia hormonalne. oolka zmień lekarza ,ja tez kiedys dostałam tabl anty na plamioenia i nieregularne cykle, to nie był dobry traf bo okazało sie po pewnym czasie że mam za duzo prolaktyny i powinnam brac bromergon. A czy ty badałaś prolaktyne i progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
finka77-robił mi tylko badanie na drożność jajowodów-bolące badanie, a naczym polegają te badania o których piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandynka
cześć widze że nie tylko jaj mam broblemy z dzidziusiem moze ktoś mi poradzi co trzeba robić aby zajsc szybko w ciąze ja nawet zaczełam stosować diete i różnego rodzaju ćwiczenia bo wyczytałam że to pomaga ale niewiem ile jest w tym prawdy mój mąż osadzil ze mam obsesje na tym punkcje ale ja niczego bardziej niepragne jak dzidziusia pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccccccc
w trzecim miessiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaoo
za 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejanka90900
wy sie staracia a ja mam niechciana ciąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jedna i druga ciąża to pierwsze strzały :D Ledwo zaplanowaliśmy to juz byłam w ciązy - tego i Wam wszystkim zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 3 podejsciem. do blondynki chyba: o problemach z zajsciem w ciaze mówi sie dopiero po roku intensywnych staran wiec masz jeszcze czas. grunt to nie robic sobie cisnienia z tego powodu tylko na luzie sie kochac ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta25
witam wszystkich ja staram się już od prawie roku co prawda z małymi przerwami(mąż nie jest do końca zdecydowany) ale już tak bardzo bym chciała że szok powoli zaczynam miec pogorszony humor widząc matki z wózkami, ale nie można się załamywac co ma byc to będzie. U mnie sprawa jest o tyle pogorszona że 15 lat temu miałam usunięty jeden jajnik ale mam nadzieje.pozdrawiam wszystkie mamusie, prawie mamusie i oczywiście najbardziej starające się o ukochanego bobaska ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uo.................
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjaaaar
nam się udało w pierwszym cyklu starań (w 4 miesiące po odstawieniu tabletek- tyle chcieliśmy odczekać dla dobra dziecka). byliśmy troche zaskoczeni ale bardzo szczeęśliwi ze się nam udało \"za pierszym razem\", bo duzo sie nasłuchaliśmy o tym że troche to trwa, zanim \"zaskoczy\", a tu tak fajnie i juz za kilka dni masze maleństwo będzie z nami. pozdrawiam wszyskie strające się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za drugim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * taka jedna mama *
.... w pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym razem, w drugą - udało się nam za trzecim razem, tzn. staraliśmy się od lipca a w ciążę zaszłam we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było oki , dobrze wiemy z mezem kiedy, my to chyba za płodni jestesmy hehe powodzenia wam kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_77
Mi się udało praktycznie od razu. Zaczęłam się starać z mężem zaraz po ślubie a syn urodził się 10 miesięcy po weselu. Mieliśmy duże szczęście. Efekt był taki że wszyscy myśleli że wyszłam za mąż bo wpadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asilip86
czesc, my z mezem staramy sie juz od roku i jak narazie nic, lecze sie w Poradni Leczenia Nieplodnosci od 3 miesiecy, dostalam specjalny zastrzyk po ktorym mialam zajsc w ciaze i nic, znowu dostalam okres. Najprawdopodobniej bede musiala miec zrobiona Laparoskopie, ale mam nadzieje ze uda sie bez tego. Zazdroszcze tym co nie maja z tym problemu :( mam strasznie nieregularne miesiaczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pARTRYCJA
WITAM WAS!!! ja juz staram sie od 8 miesiecy zajsc w ciaze i nic co miesiac mam nadzieje ze okres mi sie nie pijawi a pojawia nie wiem maysle ze duzo zalezy od steresu nie mowie o swoim ale mojego meza mieszkamy w USA tu jest szybkie zycie na pelnych obrotach a on ma stresujaca prace bo jest prawnikiem mowiac szczerze to mam takie mysli ze my bedziemy wlasnie tym malzenstwem ktore nigdy nie bedzie milalo potomstwa te codzienne mysli mnie dobijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca28
za pierwszym razem :) bylam milo zaskoczona, ale pomoglam sobie testami owuacyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikonka
My się staramy od dobrych kilku miesięcy - szczerze mówiąc to będzie jakieś 2 lata... I nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
ponad 3 lata i wygląda na to, ze w końcu sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
Ja staralam sie przez pierwsze 3 lata leczylam sie i w ogole:( Potem juz straciłłam nadzieje , 2 lata nic, brak leczenia brak dzidziusia. Kupilam sobie psa. 5 lat tego wszystkiego ale wreszcie mam córkę ma 5 lat . Teraz od 3 lat staram sie o kolejne i nic no ale mam choc tą jedna:) Życze powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaaaa
Z 1 dzieckiem o zajscie w ciaze staralam sie 2 lata teraz staram sie o nastepne 5 miesiecy i jak narazie nic za 2 dni powinnam dostac miesiaczke zobaczymy mam nadzieje ze mi sie udalo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×