Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość anibas
My z mezem staramy sie o dziecko juz ponad 1,5 roku. Troche jestesmy podlamani. Probowalismy juz testow owulacyjnych oraz badania temperatury. Teraz po prostu staramy sie kochac jak najczesciej mozna. To akurat jest przyjemne, choc bywa meczace. Sprobujemy jeszcze z dwa miesiace i wybieramy sie do doktora. Cos chyba jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha26
a ja staram sie od 3 miesiecy i nic a nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych i cykle mam regularne,tyle tylko ze czesto mam infekce i nadzerke tez mam...ale czy to moze stanowic problem? Tak bym chciala miec dzidziusia....:-( Jestem chyba dziurawa! Nawet swiece robie zeby jak najmniej ze mnie wylecialo i to nic nie daje!Maz i ja chodzimy smetni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-3 cykle, jest to o tyle sprawa dyskusyjna, że wg mnie w pierwszym cyklu(tuż po ślubie) było już \"za późno\", tj byłam tuż po owulacji. Jak by nie liczyć to 2-3 miesiące pozdrawiam i życzę sukcesów w starankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja mam 28 lat-zaszlam w pierwszym cyklu w jakim zaplanowalismy maleństwo-jestem w 26tyg. ciąży. Widać nie ma żadnych w tej kwestii prawidłowości. Przez 8 lat brałam tabletki antykoncepcyjne. pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie planujące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Wszystkich!Mam taki problem,mianowicie staram sie z męzem o drugie dziecko od poł roku i nic,wczesniej miałam wypalaną nadzerke,czy moze miec to związek z tym, ajeszcze druga sprawa to to ze mam juz obsesje na punkcie tej ciązy i juz nie wiem co mam robic.Acha i jeszcze jedno 1 licpa mam miec okres a dzis jest 26 i strasznie boli mnie jajnik,nigdy wczesniej przed okresem tak nie miałam,cykle mam co 24 dni,czy to mogą byc dni płodne tak przed okresem>Pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Jest ktos kto moze co kolwiek powiedziec mi o mojej sytuacji?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Zagląda tu ktos w ogole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca>>> coś pogubiłam się w Twoich cyferkach :( napisz ile trwa u Ciebie cykl, liczony od pierwszego dnia krwawienia do dnia poprzedzajacego wystapienie kolejnej miesiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
hmmm w takim razie było by to 29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
ja-neczka czyli okresu dostałam 3 czerwca a teraz powinnam 1 lipca,okres trwa u mnie 5 dni,ostatnie dwa dni to ta krew a raczej takie ochłapy sa jakby brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola26
u nas to był jeden raz bez gumki w 21 dniu cyklu i bum! w grudniu będzie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) mnie udało sie zajsc w ciaze 2 razy i za kazdym razem w pierwszym cyklu stran sie udało:) pierwsza ciaza jednak trwała bardzo krotko bo obumarła w 9 tygodniu ale teraz jestem znowu w ciazy w 10 tygodniu i jak narazie wszystko jest bez zadnych komplikacji i problemów:) głowka do góry dziewczyny na pewno sie uda:) Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Chyba popadam w doła ogromnego,juz nie wiem co mam robic,tak bardzo chce a tu nic i nic.Moje pierwsze dziecko było planowane lecz pod koniec kiedy zaszłam poprostu przestałam myslec,ale teraz jak mam nie myslec,wtedy miałam przyczyne a teraz siedze i mysle jestem czy nie jestem.Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Pewnie macie mnie juz doscyc:( Nie dziwie sie bo nawet maz juz nie chce ze mna gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
hmmm mam takie pytanie od 3 dni mam tempke 37,4 lub 37.1 jestem 5 dni przed okresem a juz od paru boli bnie w krzyzu,i w dole brzucha,wczesniej nigdy tak nie miałam,dopiero w dzien okresu,czy moge byc w ciązy.Penie nie...ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
No i nikt mi nie odpisze,buuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzidzia wyszła po 1,5 miesiąca:) Byłaby wcześniej, ale mąż wyjeżdża w delegacje:) Do obcej: myślę, że dostaniesz @, ciąża nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraliśmy się z mężem 12 m-cy. Już zaczynałam się martwić. Leczyłam się itd. I udało się. Jestem w 10 tc :) Naprawdę głowy do góry. Uda się na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1605
Ja się staram już od 11 miesięcy i nic. możliwe jest ze trzeba tyle czasu? pozdrowienia dla wytrwałych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza zniecierpliwiona
Staram sie juz od pół roku, razem z meżem tak bardzo chcemy byc rodzicami. zrobilismy mieszkanie juz wszystko jest zaplanowane, ale nie mamy naszej pociechy. tak bardzo sie boje ze z nami jest cos nie tak. moje kolezanki juz sa szczesliwymi matkami a my nic. strasznie to boli. a wy jak? jak wam sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mages
mnie na dzieciątko namawia mój mąż (pomimo że mam 27 lat) nie jestem zdecydowana i tak w tym niezdecydowaniu staramy się trzeci miesiąc...ale przykro mi sie robi gdy się okazuje że nam nie poszło...zaczynam się martwić...ale staramy się dalej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga1
hej wam!ja staram sie juz z męzem 4 miesiace i nic.Mam cicha nadzieje ze w koncu dane mi bedzie zostac mamusia uroczego bobasa!Myslalam.ze to ja mam tylko taki problem i jestem z tym sama!widze ze takich kobiet borykających sie z pytaniem czy jestem plodna jest wiecej!zycze wszystkim kobietom aby im sie w koncu udalo!pozdrowienia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w trzech ciazach udalo sie zajsc od jednego razu. Ktos moglby pogratulowac ale tak do konca kolorowo nie bylo. Pierwsza ciaze poronilam a druga spapral mi lekarz. Teraz jestem w trzeciej. To juz 26 tydzien tydzien. Tym razem wszystko jest O.K., i mam swietnego lekarza. Zycze Powodzenia Wszystkim Starajacym sie, a na swieta zycze Wam dwoch kresek!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baria
ja probuje od 3 miesiacy i nic:( mam 31 lat) wiec zastanawiam sie czy troche nie za dlugo czekalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Udało nam sie w pierwszym cyklu starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×