Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość Aguś24
hej dziewczyny, byłam dziś z rana na badaniach OB, po powrocie do domu a szłam pieszo z 2 km, jak tylko weszłam do domu, nagle dopadł mnie ten okropny ból wpijania igły po prawej stronie jajnika ale tak bliżej sierotka zaraz po skończeniu się włosów łonowych , myślałam ze to minęło bo 1 dzień było spokoju a to na nowo wróciło :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
ale tu cicho i głucho ?????gdzie się wszyscy podziali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wieje nudą:) czuje się ok. jakeiś tam zakupki drobne :) nic szczególnego. dlatego nie pisałam ale zagladam co tu u was.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi fajnie ze delikatnie przechodzisz ciążę, tylko pozazdroscic :) agus ja jestem :( odbieram o 9 rano wyniki prolaktyny, to dam znac jak wyszlo. w poniedzialek zrobie testosteron a potem po owu progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki super.. nie wiem czy castagnus sobie je troszke obnizył, ale wczesniej nie badałam prolaktyny. wynik wyszedl mi 10.04 a norma jest do 15,2ng/ml no i przed badaniem nie brałam castagnusa dopiero jak wróciłam. biore jedna tabletke dziennie a waże 66kg. wiec chyba to nie on spowodowal ze jest w normie. jestem pelna nadzieji ze akurat to jest wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
dziś właśnie zakupiłam Sobie 2 opakowania " CASTAGUNES " czy ktoś go stosował??? mam pytanie wiem ze bierze sie go od 1 dnia cyklu czyli od 1 dnia krwawienia , ale czy to normalne myślałam ze jak już dostanie się @ to na ten czas powinno się odstawić ??? obecnie też zażywam Luteine 50 więc czy mogę go razem stosować? dzisiaj jest mój 5 dzień jak biorę Luteine jeszcze 5 dni i powinno wystąpić krwawienie , bo biorę od 16 dnia cyklu przez 10 dni po 1 tabletce. szczeże mówiąc troszkę jestem w tych sprawach , jeszcze dodatkowo zakupiłam sobie Vitaminum complet B , kwas foliowy, Vitalis complex witaminki może jak organizm się wzbogaci to dzizdzi sama przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja biore razem z luteina. nie gryza sie razem, tak mi gin przepisała. wez od pierwszego dni krwawienia czyli 1dc. i bez przerw 3 miesiace bierz. czyli 3 cykle. powinno uregulowac i obnizyc napiecie przed @. witaminki jak najbardziej. ja kupuje falvit. calusy i milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
elus1982 , dziękuje za odpowiedz , jesteś kochana :) życzę wszystkim miłego weekendu , ja dziś mam kolędę więc idę się szykować , a na poprawienie humorku dziś farbuje sobie włosy na " iskrę płomienną "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Eluś chyba jednak nie chcę iskrzyć ;) pomyliłam się ten kolor do mojej jasnej karnacji nie pasuje , jutro jakiś ładny kasztan w sklepie poszukam miłej niedzieli buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po testosteronie jutro sie okaze czy nie jestem przypadkiem facetem, hahahaha :P a teraz powaznie, mam nadzieje ze wynik bedzie ładny bo załamie sie jak wyjdzie ze mam jednak te PCO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus nie martw sie , a masz jakies objawy np. wasiki lub cos takiego? ja mialam minimalnie podwyzszony testosteron a w ciazy jestem:) wiec glowa do gory:) ja jestem po badaniach krwi mam obnizony hct i jakies bakterie w moczu zobaczymy co powie na to lekarz? bibi powiedz mi czy ty czulas sie jak w ciazy? bo ja tego nie czuje wogole:(objawow zadnych:(czy w 11 tygodniu urosl ci juz brzuszek?, a bylas moze na usg genetycznym ? jesli tak to powiedz na czym ono polega czy trzeba miec pelny pecherz? reszta dziewczynek glowa do gory:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnych oznak, dlatego robie ten testosteron. jak bedzie w normie to raczej PCO nie ma. jutro rano napisze jak wynik. Mg nie denerwuj sie bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wynikach testosteronu. niestety norma przekroczona o 0,47 :( norma od 0,06 do 0,82 a mi wyszło 1,29 niby mała nadwyżka ale przy tak niskich normach to jest dużoo.. :( dzis na 17:10 gin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bąbelki kochane ja po wizycie. na najblizszy wolny termin biegne na szczegółowe usg. progesteron po owulacji jeszcze do zrobienia i cały komplet badań juz bedzie. Mój m musi zrobic badanie nasienia i to najwazniejsze, zeby wykluczyc jego! a jak z nim bedzie ok to chyba bedzie musiala dać mi na 3 miesiace anty oby to pomogło bo jak nie to zapowiedziała drożność. zrobiła mi cytologie bo miałam ją w tamtym roku w marcu i nie u niej tylko u innego.' widze że prowadze monolog :( chyba trzeba poszukać nowego forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus kochana dobrze ze zrobisz wszystkie badanie oby cos wyszlo to bedziesz wiedziala o co codzi, kobitki pewnie czytaja ale nie wiem czemu nic nie odpisuja pewnie zajete:) dziewczyny odzywajcie sie co u was slychac!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
hej dziewczyny ja dziś zaaplikowałam ostatnią tabletkę Luetiny i teraz będę czekać na @ zobaczymy czy przyjdzie po 2 miesiącach, myślę ze 1 lutego powinna się zjawić :) a wtedy będę dodatkowo faszerować się castagunes ale tylko po 1 tabletce nie dwie tak jak zalecają na opakowaniu, kupiłam Jod będę brać co 2 dzień żeby nie zaszkodził i witaminki :) mój wraca z trasy na weekend więc będziemy działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) jestem końcu. elunia dobrze ze się wziełaś za siebie i robisz te badanka plus mąż, zawsze to lekarzowi da jakiś obraz, nie można tak sobie biernie czekać. zapytaj go jeszcze o monitoring cyklu zeby zajrzał jak to wygląda u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Hej dziewczyny jak tam wam mija niedzielne popołudnie??? w końcu po 2 miesięcznej przerwie zawitała do mnie @ bardzo łagodnie ją przechodzę zero bólu :) ale za to 2 dni przed miesiączką myślałam ze umrę czułam tak potworny ból wbijania igieł ze szok... dziś zaczęłam 1 dzień kuracji Castagunes + witaminki i zaczynam żyć nadzieję ze może w końcu się uda zajść....tym bardziej ze chwilowo wyjeżdzam w trasę z moim facetem na 3 tyg . ostatnio miałam nieciekawą sytuacje w domu rodzinnym i stres był na miejscu dziennym , więc ten wyjazd się przyda tak mi się wydaje:) a więc dziewczyny trzymajcie się cieplutko, samych owocnych nocy , po powrocie od razu do was przywędruje :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus wyjazd bardzo dobrze ci zrobi:) nowe otoczenie nowe wrazenia, nie mysl za bardzo o ciazy po prostu ciesz sie ze jestescie razem:) bede trzymala kciuki za was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. ja do ginka w piąteczek :) ktoś testuję?? jak tam dziewczynki? które macie dni cyklu?? ja dopiero 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Właśnie niedawno znalazłam tą stronkę. Od razu mi się spodobała :) Ja z mężem staramy się już od roku. I nic. :( Brałam luteine, folik nio i regularnie ze sobą współżyliśmy. Od tego miesiąca razem z mężem zaczeliśmy brać witaminki. Parę dni temu robiłam teścik i niestety 1 kreska :( Cóż trzeba czekać Pozdrawiam Was gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika30082008
mi udalo sie po wielu probach.....zaszlam w ciaze po 5 miesiacach wczesniej nie bralam zadnych tabletek anty itp. ale sa kobiety ktore zachodza za pierwszym razem:-) roznie bywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus to czekamy na wyniki staranek ;) oby bylo plusikowo :) trzymam kciukasy xxxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w gronku martitia :) i również kibicuję :) będzie dobrze troszkę nas zaciążonych tu na gronku już jest :) więc wszystko mozliwe. Żanetko czemu milczysz? jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
witam was lalki no i nadal u mnie zero i nadal mam problem z tym brzuchem wyglada fatalnie coraz to wiekszy i odchodze od zmysłów zrobiłam test i ani sladu 2 kreski nie ma juz takiej osoby ktora by powiedziała ze nie jestemm w ciiazy wszyscy mowia ze taki brzuch mam ze na 100procent jestem wiec dla swietego spokoju zrobiłam dzis i nic zero wiec powiedzcie mi jak byłam w ciazy a poroniłam to czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy a zaden test mi nie wskaze ze jestem?? przypomne ze poronienie było 3 lata temu najgorsze ze mam zgage jakies dziwne mrówki w brzuchu powiedzcie cos na ten muj przypadek bo zwariuje chodzi mi o to czy moge byc w ciazy a test mii nie wykaze prosze o jak najszybsza odp dzieki z góry pozdrawiam szczesliwe mamy i przyszłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita witaj :) kiedys i na nas przyjdzie pora.. :) karoola to faktycznie nie ciekawie.. Zancia no wlasnie gdzie sie podziewasz?? jak fasoleczka? :) ja jutro do gienka, dzis 21dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
ze nie ciekawie to wiem ale chodzi mi o to czy ktos moze mi cos konkretnego o tym powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×