Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

dziewczyny udalo sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis 39 dc , zrobilam test rano i nie moglam uwierzyc dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!potem drugi test i to samo!!!!! to najpiekniejszy prezent jaki moglam sobie wymarzyc:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje mg !!!!!!! wreszcie wspaniała nowina. prezent suuuuuuuuper tez tak chce :) no i dbaj teraz o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to teraz opowiedz co robilaś i ile sie starałaś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus kochana ja na tabletkach staralam sie rok no 11 miesiecy i tak jak pisalam wczesniej przez dwa miesiace bralam pregynowe 21 1 tab przez 21 dni od 1dc, clostilberyt 5-9 dc, duophaston 2 razy 1 tab 14-23 dc. pozniej mialam miec dwa mies przerwy i w tym 4 mies zaszlam:) ,to byly 4 ostatnie miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie i mam mały mętlik w głowie i niedosyt... dalej mam luteine od 11dc i castagnus brac.. luteina tak wczesnie bo ma wyregulowac cykl ( zapytalam tym razem czemu tak wcześnie) mam brać jeszcze dwa cykle taki zestaw a w marcu zrobić reszte hormonów i mój m ma mieć badania nasienia. jak hormony beda ok to klinika a jak złe to leki na regulacje.. tak czy siak jakoś tak nie mam zapału i nastrojuuuuuuuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maguś super news:) ale się wstrzeliliście na święta:) chi chi. teraz dbaj o siebie kochana, bo jak wiesz te pierwsze trzy miesiące są bardzo niebezpieczne. więc dmuchaj na zimne ze wszystkim,ostrożnie ze wszytkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok, trochę zmęczona bo mój męzulek jest chory gorączkuje i leży ledwo ciepły więc go doglądam cały czas. trochę boję się zeby potem na mnie świnstwo nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za gratulacje:) ale wczoraj bylam u gina i powiedzial zeby poczekac z radoscia do usg ktore mam zrobic po 6 stycznia:( bibi czy tobie powiedzial tak samo?? martwie sie teraz ze cos moze byc nie tak:( na razie bylby to 5,5 tydzien ciazy:) bibi czy ciebie bolal brzuch jak na miesiaczke??, ja dostalam duophaston, no i nie przemeczac sie i czekac do usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg dostałaś duphaston na podtrzymanie. duzo kobiet to dostaje albo luteine. nie ma sie czym martwić tylko sie cieszyć. wiem ze z przyjściem ciąży pojawiaja sie nowe zmartwienia ale głowa do góry kochana :) :D pewnie dlatego masz przyjść po 6 styczniabo bedzie juz na pewno coś widać i bedzie po szumie świąteczno-noworocznym :P Zdrowych i Wesolych Świat :) Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaria
mi za 4 razem ; bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maguś ja byłam w trakcie 6 tygodnia, ale moze faktycznie było wcześńie i nie bardzo było widać. spróbuj być spokojna mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę Wam Zdrowych i Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, bogatego Mikołaja i przyszłego roku obfitującego w miłe niespodzianki. MG gratuluję serdecznie, chyba to najwspanialszy prezent na śwtęta jaki można sobie wyobrazić, szczególnie dla nas starających. U mnie przez cały grudzień intensywne starania zawieszone a przytulanie tylko dla przyjemności bez względu na dzień cyklu. Taki nawał w pracy (jak to w księgowości na koniec roku), do tego kontrol z izby obrachunkowej, święta i Wigilia u nas (pierwszy raz organizowałam z mężem Wigilię, wcześniej jeździliśmy do rodziców i teściów), także czasem to już zapominałam czy to wtorek czy środa i nie miałam głowy na wyliczanie. Dziś stwierdzam, że Święta są kategorycznie za KRÓTKIE!!!! Pa pozdrawiam (ale dziś u nas wieje strasznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mamy zamiar Święta robić w dociu ale za rok .. bo bieganie od jednych do drugich zeby wszystkich zadowolic jest meczące :O jestem przejedzona tak że szok, ale naszczęście juz w domciu, popijam z moim szampanka bo dziś kończę 27 urodzinki :) a poza tym to dzis 17dc i śluzuuu zero, a tempka niska jak nigdyyyyy... szok :O chyba owu nie ma jeszcze.. czekam dalejjj całusy 👄 dziewczyny dawać jakieś fluidki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus a robisz sobie testy owulacyjne, bo mi naprawde pomogly:) mimo ze nie bylo sluzu( tak mi sie wydawalo chyba mimo wiesiolka) to test wyszedl pozytywnie i wtedy dzialalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus a robisz sobie testy owulacyjne, bo mi naprawde pomogly:) mimo ze nie bylo sluzu( tak mi sie wydawalo chyba mimo wiesiolka) to test wyszedl pozytywnie i wtedy dzialalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg nie robie testow bo jak kiedys robilam to potwierdziłam że jak byly objawy to i dwie kreski były, ale i tak sie nie udało.. mg po 16 cyklach starań wątpie że to jest powodem że nie zaszłam że nie trafiamy :O :O w tym cyklu znów bardzo póxna owulacja :O już mnie trafia.. śluz widziałam w 18dc , wiec oku pewnie ok 20dc... ehhhh.... i znów cykl ponad 35dni :( jak u was kochane przed Noca Sylwestrową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja w tym miesiącu daje sobie luz nie staramy sie bo mi dni plodne akurat na sylwestra przypadaja a idziemy na bal wiec sobie odpuszczam.chyba sie troche spije na odreagowanie i niech sie dziej co chce.:) a bylam u gina na monitoringu owulacji ale mi wykład dał zebym sobie ciąze wybila z głowy bo przez to myslenie ciągłe i stres wydzialam jakis hormon który uniemozliwia zajscie w ciąze. moze i tak jest ale łatwo sie mówi. pozdrawiam i wszystkiego naj naj w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zycze wam wszystkim zafasolkowania w nowym roku a wszystkim zaciazonym aby dzidzia dobrze sie rozwijala:) i sobie tez!!!!!! elus glowa do gory i inne dziewczyny tez!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane: "Wanny szampana, seksu do rana Niech ciało swawoli, głowa nie boli Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia !! " Wszystkiego o czym marzycie oby się spełniło :) Naj .. naj.. lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2010 Roku !!!!!!! Ja dwie godzinki temu wstałam (odsypiałam bal sylwestrowy) i nic mi się nie chce, ale apetyt dopisuje, chyba pójdę zajrzeć do lodówki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak tam w nowym roczku? u mnie mega mdlosci:(:) ale sie trzymam i czekam na usg:) mam nadzieje ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) jak tam u Was? który dc? u mnie dziś 26, narazie objawów @@ brak.. nic nie boli.. w tym cyklu castagnus tylko i wczoraj kupilam falvit i zamiast osobno folika i witamin bede brała to, podobno rewelacja, zobaczymy.. całuski noworoczne dla Wszystkich :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, maguś życze zeby ci te mdłosci minęly jak najszybciej. mi nie doskwierały. eluś wiec trzymamy zaciskamy pięści i czekamy. żanet duzo pozytywnej energii na nowy rok :) tomi może to wyłączenie myślenia + alkohol w sylwestra zdziała cuda, kto wie :) pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bibi nie jest jednak tak zle:) bardzo sie boje tego usg i ciagle o tym mysle odkad mi powiedzial lekarz ze moze byc to puste jajo plodowe bo czesto sie to zdarza:( juz warjuje od tego!!!!!! choc sobie tlumacze ze nic na razie na to nie wskazuje, bibi czy ty tez tak mialas? trzymajcie kciuki dziewczyny zeby tak nie bylo!!!!!1 ja trzymam za was i wasze ciaze ktore na pewno beda w tym roku!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maguś nie u mnie było widać pęchrzyk i tworzace się serduszko to mi tak nie powiedział lekarz. a byłam w 38 dniu cyklu na usg. ale wiesz to jak wszytko u kazdego indywidualnie się rozwija u ciebie moglo dojsc pozniej do zapłodnienia czy coś i jeszcze nie bło widać.spokojnie czekaj i nie wariuj nam tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maguś u mnie było widać już coś itworzące sie serduszko wiec mi tak nie powiedział lekarz, ale wiesz to u kazdego jest inaczej, wystarczy ze miałas pozniej owulkę i moze nie było widać. nie myśl źle, spokojnie czekaj i nie wariuj nam tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×