Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

MG może masz racje że schizuję ale jak już się zaczyna spełniać to nasze marzenie to wielką głupotą byłoby nie przejmowac się czy wszystko OK i dać "na luz", bo nie po to tyle przechodziłyśmy żeby teraz machnąć na to ręką i wyluzować. Ze mnie koleżanka z pracy się śmieje że powinnam się cieszyć że nic mi nie dolega a ja chyba wolałabym żeby coś mi było bo przynajmniej miałabym cały czas potwierdzenie że się udało i tak ma być. Bibi ale skoro ty też nie miałaś objawów to bardzo mnie to uspokoiło i pocieszyło. Co do spania to narazie nie jest tak źle, ale może faktycznie troche jestem zmęczona albo sobie wmawiam... Eluś pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki, widzisz sama w moim przypadku jaka byłam załamana że się nie udaje, a teraz zamiast cieszyć się że się udało to znowu się martwię czy wszystko w porządku. Ja to chyba cały czas jestem pesymistka, czasem tylko mam przebłyski szczęścia na przyszłość. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paauulla
dzieki Agus :) właśnie tak zrobie musze sie wyluzowac i pojsc do lekarza zrobic badania . trzymam za ciebie kciuki zeby ci sie wkoncu udalo i innym dziewczyna również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Właśnie wróciłam od lekarza od przerażonego lekarza moim cholesterolem, przepisał mi dożywotnie tabletki " SIMVASTEROL " więc będę się faszerować każdego wieczoru :( byłam w aptece są tabletki ziołowe koszt o.k 40 zł na wyregulowane miesiączki i mają ogólnie korzystny wpływ , pomyślałam sobie ze je zakupie bo po Hormonach okropnie się czuje , a nawet w necie wyczytałam ze były przypadki kiedy naturalnie marzenia się spełniały;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
chej laski pisałam wam wszesniej o tym sluzie niestety @ dostałam we wigilie a powinnam dostac 2 dni puzniej powiem wam tak urusł mi strasznie brzuchh moj facet stwierdził ze jestem w 3 miesiacu zawsze przed okresem bolały mnie piersi 3 dni przed teraz zero zawsze bolały mnie nerki teraz zero przez 2 dni miałam swedzenie piersi i mrówki teraz na dzien dzisiejszy ustąpiły z wrazenia zrobiłam wczoraj test wyszła jedna krecha niestety @ powinnam dostac jutro ale tu zadnych objawów na to nie ma nic mnie nie boli kompletnie zero nigdy tak nie miałam moze ten test o 2 dni za wczesnie zrobiłam moze powinnam zrobic wsobote??a moze ja poprostu zwariowałam laski napiszcie cos o tym bo cholery dostane czekam z niecierpliwoscia pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki, bylam dzis na usg jest dzidzunia i bije serduszko!!!!! tak sie ciesze dziewczyny trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) mg super że wszystko ok, i jestes szczęścliwa :D Karolla powtórz test, dla świętego spokoju, za kilka dni .. Kobityyy co u /Was? co tu taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Dziewczyny miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
dzieki za rade tak zrobie w poniedziałek jak do jutra nie przyjdzie bo dzis powinnam dostac a tu nic zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
dziewczyny a napiszcie mi czy jest to mozliwe jesli zrobie test 2 dni przed okresem czy pokaze ciaze czy nie bo powiem wam ze nie mam jej a dzis to powinna juz byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no ii niestety pech dzis dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollllcia, przykro mi.. :( :O a który to cykl starań jest? bierzesz jakies wspomagacze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katejebe
Witam wszystkie panie...na tym forum jestem pierwszy raz. Bardzo chcialabym zajsc w cieze, mam juz synka ktory ma 4i pol i teraz z mezem planujemy druga pocieche :) problem w tym ze staramy sie juz od czerwca 2009!!! wczesniej nie bralam zadnych tabletek natomiast mialam zalozona takzwana 'mirene'. Doktor mowil ze to najbezpieczniejszy bezhormonalny srodek antykon. i ze szanse po sciagnieciu mireny na zajscie w cieze sa bardzo duze..prosze napiszcie cos na ten temat jak sie orientujecie..ja juz staram sie 7 miesiecy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elus 4 lata temu straciłam ciaze w 7 tygodniu po 3 miesiacach zaczełam starania i do dzis nic miałam robione badania i wszystko jest ok ale dla mnie nie jest bo nadal nie ma fasolki a moze zna sie któras z was na obliczeniu tych płodnych dniach dzis dostałam okres skonczy mi sie 22 noi 20 dni przerwy i znowu 4 dni okresu i tak w kułko wiec jak ktoras sie na tych dniach zna to niech napisze kiedy wyjda płodne z góry dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
To ja może tez się przyłączę do koleżanki wyżej , tez mam problem w obliczeniu dni płodnych:( mam bardzo nie regularny okres więc ciężko to ustalić ale powiedzmy ze jak zacznę znowu brać hormony to wcześniej dostawałam między 1 a 3 Października i trwał 4 dni zazwyczaj? dodam ze dziś obudziłam się w nocy z okropnym bólem w jajnikach raz z prawe raz z lewej strony tak jakby ktoś mi igły wbijał i strasznie mnie mdliło trwało to o.k 15 minut , już nie chcę czekać więc dziś zażyję 1 tabletkę hormonalną .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja znam sposob na obliczenie dni plodnych gdy sie ma nieregularne cykle:) 3 ostatnie dlugosci podzielic przez 3 , minus 14 np: 29+ 34+32:3-14, warto tez probowac z testami owulacyjnymi sa bardzo tanie na allegro, powodzenia dziewczynki i wytrwalosci a przede wszystkim nie myslec obsesyjnie o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
prawde mowiac to i tak tych opbliczen nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem bo licze licze i jakies niestworzone cos mi wychodzi wolała bym jak by któras z was mi obliczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monku
Witam dziewczynki :) Jestem tu nowa ale mam podbny problem a mianowicie od 5 m-cy (dokladnie od nocy poslubnej ;)) staramy sie z mezem o dzidziusia!! i nic. tak bardzo pragnelabym poczuc mala fasolke a tu nic..... na okraglo ktos komunikuje mi ze jest w ciazy ciesze sie jego szczesciem a z drugiej strony czuje zal ze to nie ja!!!! w czwartek ide do gin. (oczywiscie jak nie dostane do tego czasu tej czerwojej zmory) zobaczymy co mi powie. Fajnie jest tak podzielic sie z Wami swoimi problemami bo jednak cos nas laczy!!! pozdrawiam i zycze owocnego starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł nowe staraczki , stare staraczki i ciężarówki :) Z tymi płodnymi to najpierw zacznijmy od tego że. jak bedziesz miała pierwszy dc to odejmij 14 dni od tego dnia to wtedy była owu - tak dla zobrazowania kiedy to się stało. przed owulacją sluz robi się jak jajko kurcze, i mogą pobolewać jajniki. kśiążkowo owu ma się 14dc, czyli 14dni od 1 dnia miesiączki . Ale na moim przykładzie moge powiedzieć że jest inaczej, bo ja mam np. 18, 19 lub 20dc. ja dziś zrobiłam estriadol, lh, i fsh. jutro wynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY:) JA MAM DWIE CÓRECZKI 8 I 5 LAT. W LISTOPADZIE 2008 ODSTAWIŁAM TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE Z NADZIEJĄ ZE ZAJDE W CIAZE GDYŻ Z MEZEM PLANOWALISMY TRÓJKE DZIECI.I PO KILKU MIESIACACH ZACZEŁA SIE MOJA MĘKA , STARALIŚMY SIE CAŁY CZAS NIE ODPUSZCZALIŚMY,BYŁAM TAK NASTAWIONA ZE TEN DZIDZIUS MA BYĆ JAK NAJSZYBCIEJ ZE W GRUNCIE RZECZY NIE MOGŁAM ZAJSĆ,GDY TYLKO MI SIE @ SPÓŻNIAŁA ROBIŁAM TESTY CIAŻOWE WRECZ WMAWIAŁAM SOBIE WSZYSTKIE OBJAWY I GDY NAGLE DOSTAWAŁAM @ PŁAKAŁAM ,WSZYSTKO NAGLE TRACIŁO DLA MNIE SENS-JEDNYM ZDANIE PSYCHIKA KOMPLETNIE MI SIADŁA.GDY PO KILKU MIESIĄCACH STARAŃ I NERWÓW ,DALIŚMY SOBIE "SPOKÓJ" POWIEDZIELISMY SOBIE ZE CO MA BYĆ TO BĘDZIE.ZAUWAŻYŁAM ZE MOJE PODEJŚCIE SIE ZMIENIŁO CAŁKOWICIE,GDY SZŁAM Z MĘŻEM DO ŁÓŻKA TO NIE SZŁAM TYLKO Z MYŚLĄ ZAJŚCIA W CIAZE , A ODDAWAŁAM SIE EMOCJĄ NIE ZWAZAJAC NA NIC. I TAK O TO MOJE DROGIE KOBIETKI W GRUDNIU 2009 ZASZŁAM W CIAZE JESTEM OBECNIE W 5 TYGODNIU. TAKZE WNIOSEK MAM JEDEN NIE STARAĆ SIE ZA WSZELKA CENE BO MAMY W SOBIE TAKIE COŚ JAK BLOKADA PSYCHICZNA.POWIEDZCIE SOBIE CO MA BYĆ TO BĘDZIE A NAPEWNO BEDZIE OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
KAROLINAF Dodałaś mi nadziei , bo ja już staram się nie myśleć i robić to dla przyjemności ale nic nie wychodzi :( tak mnie to boli kiedy dowiaduję się ze kolejna sąsiadka będzie mieć dzidziusia ,a szykują się dwie na dodatek obie mieszkają obok mojego mieszkanka , jedna rodzi w lutym a druga za chwilę :((((((((((tak mi smutno życie przestaje mieć dla mnie sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPRADE GŁOWA DO GÓRY A ZOBACZYSZ ZE WSZYSTKO SIE UŁOŻY I ZE KTÓREGOŚ DNIA DASZ NAM ZNAĆ NA FORUM ZE NOSISZ W SOBIE FASOLKĘ SZCZERZE TZRYMAM ZA CIEBIE KCIUKI I ZYCZE POWODZENIA.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumeia
Ja również mam 2 córeczki. One są z mojego pierwszego związku. Z moim obecnym mężem zaszłam w ciąże w lutym zeszłego roku, ale straciłam to dziecko. W czerwcu byłam łyżeczkowana (dziecko nie żyło w moim brzuchu przez 2 miesiące). Od września znów staramy się o dziecko ale na razie bezskutecznie. Robiłam progesteron, usg, cytologie, wszystko dobrze. Bardzo się boję że coś się stało w czasie tego zabiegu że nie mogę być w ciąży. To stało się dla mnie obcesją. Mam regularne cykle co 28 dni, owulacje też mam (robię testy owulacyjne, mam śluz i boli mnie podbrzusze). Najgorsze jest to że kiedy przychodzi @ , dostaję kompletnego doła. Nie potrafię przestać chcieć tego dziecka. Wciąż o tym myślę. W grudniu byłam już niemal pewna że jestem w ciąży (miałam mdłości, powiększone piersi i @ się opóźniała), a tu w wigilię dostałam okres i taki dół że nie wiem. To źle wpływa na mnie i nasze małżeństwo. Nie wiem co robić. Chciałabym wyluzować ale nie potrafię. Dzisaj dostałam kolejną @. To 5 miesiąc starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
sumeia Ja na Twoim miejscu bym dziękowała bogu ze masz dwoje wspaniałych zdrowych dzieci i tak bardzo do siebie tego nie brała, badz dobrej myśli , w końcu Twoje dzieci nie chcą mieć z goszniałej mamy ;) ale z drugiej strony Ciebie rozumiem sama od wakacji mam obsesję i mój związek na pewno na tym dobrze nie wychodzi , głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monku
Ja nie wiem dlaczego tak sie dzieje ze niektorzy nie chca miec dzidziusia i zachodza, a Ci co tego pragna najbardziej na swiecie nie moga!!! Ja dlugo bralam tabletki anty. i myslalam ze jak bedziemy chcieli miec dzidzie to odstawie i zaraz nam sie uda a tak niestety nie jest!!! nie biore tabsow juz ponad rok na poczatku mialam strasznie nieregularne i dlugie cykle, teraz tez sa rozne ale srednio 32 dni, kiedys zrobilam test owulacyjny i w danym cyklu nie wskazalo zeby zaszla owulacja wiec nie wiem o co chodzi moze moje cykle sa bezowulacyjne?! Kurcze sama nie wiem jutro u gin mam nadzieje sie czegos dowiedziec oczywiscie jesli ta zmora @ nie przyjdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastawienie psychiczne ma wielkie znaczenie,tak jak napisałam wczesniej,ja sobie powiedziałam co ma być to będzie ,starałam sie nie myśleć o dziecku i ciąży,a nadodatek kochaliśmy sie z mężem w tedy gdy mielismy na to ochote a nie wtedy kiedy była owulacja-to ma też duże znaczenie,tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki : estradiol - 60,88pg/ml - norma od 0,0 do 56 FSH - 5,09 mIU/ml - norma od 0,7 do 11,1 LH - 8,47 mIU/ml - norma od 0,0 do 7,6 juz wiem że stosunek lh do fsh mam wysoki, i może to sugerować PCO, no i estradiol podwyższony i lh... we wtorek ide do gina na 17:10. jutro prolaktynka do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe staraczki:) Dziewczyny nie zalamujcie sie!!!!!!!!!!!! te ktore maja juz dzieciaczki maja wieeeeeelkie szczescie bo co maja powiedziec te dziewczyny ktore staraja sie o pierwsze dzieciatko, tak bylo i w moim przypadku, 30 na karku a tu nic:( na szczescie sie udalo ale ciagle jest we mnie strach ze cos moze sie nie udac i mysle ze bedzie tak juz do konca:) dziewczyny nie tracie nadzieji, glowy do gory:):)!!!!!!!!!!! bibi, elus, zanetka co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×