Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

elus, karolla 3 mam za was zeby sie udalo elus mi dopiero w 38 dniu test pokazal 2 kreseczki, wiec moze i u ciebie wyjsc pozniej:) calusy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
JUPIIIIIIIII lalki 3 TYDZIEN JAK SIE CIESZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
GRATULUJE I ZAZDROSZCZE GRATULUJE I ZAZDROSZCZE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
dziekuje i trzymam za was wszystkie starajace sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karooollllaaaa hip hip hurrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ile sie staraliscie powiedz i co w tym cyklu zażywałaś :) wiesz.. zawsze chce wiedzieć co pomoglo :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg a to byl pierwszy test zrobiony przez ciebie czy drugi? bo mi juz w 32dc wyszedł negativ. a u ciebie w 38dc zrobilaś drugi raz bo @ sie spozniała? nie pamietam, wybacz, dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
kochana nic nie zazywałam jadłam normalnie piłam tez starania zaczełam w pazdzierniku ur i nie myslałam ze to az tak szybko pójdzie po prostu w styczniu tr usiadłam i obliczyłam sobie dni płodne wyszło ze 28 bedzie zapłodnione juz szczeze mowiac nie wiezyłam w te obliczenia az sama nie moge uwiezyc ze po jednym obliczeniu odrazu zaskoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
moge wiedziec jak obliczasz dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
dni płodne masz 14 dni od kolejnej spodziewanej @ czyli jezeli mamy dzis 17 luty i dostałas okres skonczy ci sie 22 kolejnom masz np 14 marca to dni płodne wypadaja miedzy 28 lutym a 1 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
@ dostalam 1 lutego skonczyl mi sie4 ,przytulalam sie z mezem 5,7,9,12 i 14 ma nadzieje ze w tym miesiacu nam sie uda:-),mam nadzieje ze trafilam na ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
uzywam tez testow owulacyjnych jak narazie jedna ciemna druga jasna krecha,w 12dc mialam prawie byly takie same jak sie troszke przyjzalam to jedna byla ciut jasniejsza ,czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nam udało się po 10 miesiącach starań.Też już myślałam o najgorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus tak to byl pierwszy test pozytywny w 28 i 32 wyszedl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
megi1912 jak to zrobilas:-)stosowalas jakies metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg2006 to w którym dc wyszedl pozytywny?? jesteś moja nadzieją bo ja dziś 37dc, i nic. w piatek test był negatywny znów.. ale juz na nic nie licze. w paitek bylismy na badaniu nasienia, wyniki we wtorek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś 39dc.. zrobie zniow test w środe bo cos mnie trafi.. jutro wyniki mojego m a 2marca do gina idziemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie~źle eluś, trzymam kciuki zeby w końcu się rozwi~ązalo albo w jedn~ą albo w druga stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY MI WYSZŁA II KRESKA PO POŁ GODZINY JUZ KTÓRYS RAZ Z KOLEI A @ SPOZNIA SIE JUZ TYDZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
CARMEN oprocz ze Ci sie okres spoznia masz inne objawy CIAZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś trzymam kciuki żeby się nareszcie udało, już dosyć się naczekałaś. Mnie ostatnio troche brzuch pobolewa ale ginekolog mówi że to szew po operacji się rozciąga bo brzuch rośnie i może pobolewać, w sumie to mnie nie boli tylko jest taki wrażliwy. Ale dziś byłam u gina i z dzidzią wszystko ok a to dla mnie najważniejsze. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety znów I KRECHA :( dziś 41dc ale juz nadzieji nie mam. wyniki meża tez kiepsko, stwierdzona teratoozospermia czy jakos tak, to znaczy ze bardzo duza ilość plemników o nieprwidłowej budowie.. wiec i szanse o wiele mniejsze. na necie pisza ze zajscie w ciaze moze trwać 3 razy dłuzej niż u zdrowej pary i niestety moze byc tak ze zapłodni komórke chory plemnik, z tego powstają ciąże źle wyksztalcone i poronienia :( to tak w krótkim opisie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka 1
mi po 7 latach a oboje byliśmy zdrowi . Było badanie nasienia i ja przebadana.Wszystko było ok . ale dziecka nie było. Az po 7 latach syn. Teraz mam już 2 dzieci syn 20 lat , córka 12 . Rodziłam w wieku 29 lat syna ,a córkę gdy miałam 35. Wszyscy jesteśmy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus nie załamuj nam się tutaj trzeba walczyć, a męzusia podleczyć i poprawić mu parametry i może będzie ok. na pewno nie mozesz się poddawać. Teraz przynajmniej wiesz gdzie problem leży i mozna działać, na pewno trzeba znaleźc sensownego lekarza, kóry poprowadzi co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×