Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

elus bibi ma racje przynajmniej wiesz juz o co chodzi a to juz polowa sukcesu moja kolezanka tez tak miala troche maz pobral lekow i teraz jest ok takze glowa do gory i dzialajcie nie poddawajcie sie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 44dc.. aleeeeeeeeee... od wczoraj moja tempka jest najwyższa ze wszystkich cykli jakie miałam podniosła się o 2 kreski wczoraj i dzis znow o jedna.. albo to owu i jest skok ( tylko skad takaaa wysoka tempka) albo juz sama nie wiem. jezeli nie dostane @ do poniedzialku to ide na bete bo we wtorek do gina i nie mam zamiaru isc jezeli moze zaciążyłam - logiczne całuski rybeczki dziewczyny dzieki za wsparcie :* a jak ciężaróweczki sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pierwszy strzał bez zabezpieczenia okazał się celny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi a poamietam jak dopiero zaciążyłaś.... :) u mnie dziś tempka znów do góry podskoczyła.. czy ktoras tak miała ze tak pozno tepka sie podniosla?? dzis mam 45 dc a od 3 dni mam temperature o 3 kreski wyzsza od podstawowej i od tych jakie miałam normalnie w tej fazie cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 16 tydzien ciazy:) tez czuje sie dobrze:) wogole jak bym nie byla w ciazy:) bibi od ktorego tygod. czulas ruchy i wiedzialas czy dziewczynka czy chlopczyk? a tak wogole to co bedziesz miala? bo nie pamietam czy pisalas elus trzymam kciuki za ciebie baaaaaaardzo mocno:) calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, u mg u mnie będzie córcia stwierdzone na usg połówkowym w 20 tc i potwierdzone teraz 29. ruchy zaczełam czuć w 18 tyg ale wtedy jeszcze są bardzo delikatne, po 20 natomiast są już czasem az uciążliwe:) ojjj elus nieźle cię trzyma, a robilas test w wekkend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
czesc dziewczyny dostalam @ w niedziele ,dzisiaj juz mi sie skonczyl trawl on zaledwie 2dni czy to jest nomalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chwilowo
🖐️ nie jestem w temacie, ale mimo to chcialam napisac, ze mialam 28lutego dostac okres i narazie nic. Wiem, ze moze sie spoznic kilka dni z jakiegos powodu, ale moze to jest wlasnie to, o co sie staramy z mezem od 3miesiecy. Testu narazie nie robilam, postanowilam poczekac do konca tygodnia, choc nie wiem czy wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
MYSLALA, ZE W TYM MIESIACU SIE UDA ,DOSTALAM @ TRWAL ON DWA DNI,JESTEM ZALAMANA ,NIE CHCE NI SIE ZYC !!!!!!!!!!!ZNAM SPORO KOBIET KTORE SA W CIAZY TAK IM STRASZNIE ZAZDROSZCZE,CODZIENNIE PLACZE,KAZDY Z RODZINY I ZE ZNAJOMYCH PYTA SIE KIEDY BEDZIE DZIDZIUS A JA NIE UMIE# ODPOWIEDZIC,WSZYSTKO BYM ODDALA ZEBY MIEC NA TESCIE DWIE UPRAGNINE KRESKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś i jakie masz wieści dla nas, robiłaś test?? Mam nadzieje że się nie odzywasz aby nie zapeszyć (ja tak miałam i w sumie mam do tej pory, moja ciąża to jakby temat tabu, nadal się boje żeby nic złego się nie stało i chyba dlatego nie chwale sie moim stanem na prawo i lewo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko nie martw sie na pewno sie uda nie mysl o tym tak obsesyjnie!!!bede trzymala kciuki za ciebie Zanetko ktory to tydzien u ciebie? wiem co czujesz ja do 12 tygodnia bardzo sie balam az bylam na usg genet, i tam lekarz powiedzial ze wszystko ok:) elus jakie wiesci u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Hej Dziewczyny wróciłam z 4 tyg trasy ,jestem wykończona po 11godz niespania ,siedzenia w busie szef mojego chłopaka właśnie nas do domu odstawił na 7 dni:) co u mnie słychać więc tak ostatni @ miałam w dzień wyjazdu 31 stycznia trwał zaledwie 3 dni i był bardzo dziwny bo tylko plami, dziś 32 tabletka z Castagnes czuję się okropnie od o.k 2 tyg bolą mnie okropnie sutki a teraz od 1 tyg całe piersi szczególnie z rana, okres powinnam dostać wczoraj jajniki co jakiś czas strasznie pobolewają , mam wrażenie jakbym była bardziej mokra w miejscu intymnym . a tak poza tym coraz częściej boli mnie żołądek , mam odruchy wymiotne , rozwolnienie , ale to zapewne jest sprawa mandarynek których się najadłam na plantacji w Hiszpanii ,tam +22 Murcja a tu taka zimabrrrrrrr, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dużo sie dzieje ostatnio... test pokazał jedna kreske w 46dniu cyklu, tempka dalej wysoka, dzis 49dc.. @ brak. wedle mojej znajomej jestem 6 dni po owu. od 41dc moja tempka podskoczyla o kilka kresek i jest o 3 kreski wysza niz najnizszy poziom i pierwszy raz wogole taka wysoka jak nigdy.. mój m wczoraj był u urologa i ten go skierował na usg jajeczek.. za tydzien mamy wizyte. a potem lecimy na konsultacje do androloga.. dalej czekam na @ lub na dzidzie.. nie wiem co bedzie dalej, w czwartek znow zatestuje, to bedzie ok 13dni po owu, powinno cos wykazac jezeli doszło do zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej laski jestem załamana od poniedzialku lezałam w szpitalu dzis wyszłam wczoraj poroniłam byłam w 6 tygodniu druga ciaza nie wiem co dalej bedzie jak ma byc tak za kazdym razem to ja w psychiatryku wyladuje w poniedziałek ide do lekaza zeby dał mi skierowanie na wszytkie mozliwe badania dlaczego tak sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata1
Hej byłam wczoraj u ginekologa przepisal mi tabletki duphaston,betadine i distrephone ,maja mi pomoc w zajsciu w ciaze ,zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli5
hej dziewczyny;) ja zaszłam w ciąże 4 miesiące po odstawieniu tabl.. ale onumarła w 10tc z powodu wady płodu.. teraz mija prawie rok od tamtej ciąży i jestem obecnie znowu w ciąży 5tc dopiero.. i mam nadzieje ze tym razem bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolla bardzo mi przykro:( jezeli to drugie poronienie to znaczy ze cos jest nie tak, zrob wszystkie mozliwe badania i staraj sie dalej i wierz ze sie uda napewmo!!!!!!!!!! calusy trzymaj sie pa elus oby to bylo to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Eluś trzymam kciuki ze wszystkich sił oby się udało:) a tak poza tym mam pytanie jakie miałaś objawy przy CASTAGUNES i po jakim czasie dostałaś @ ? zaczynam powoli się niepokoić gdyż piersi strasznie mnie bolą od dłuższego czasu a mnie się to wcześniej nie zdarzało tak długo o.k 2 tyg okropnie się czuje @ nie ma , mimo że od czasu do czasu pobolewają mnie jajniki , zauważyłam ze śluz mam biały inny niż zwykle jak stosuje castagunes, mój chłopak się śmieje i mówi ze zaczynam wyglądać jak pekińczyk na twarzy :( powoli zaczynam się niepokoić jak tak dalej będzie to za kilka dni skusze się na testa.miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martus w pierwszym cyklu zazywania mój cykl był bolesny, a dwa nastepne spokojne, ale widzisz, 90dni zażywania i mam dziś 50dc, bo zakończyłam go w polowie cyklu.. skoro pisza 90 dni to 90 a nie 110 :O co do śluzu to ja nie zauwazyłam zmian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
hej jak tam wam dziś dzionek mija??? ja byłam dziś u kumpeli fryzjerki musiałam sobie zrobić porządek na głowie;) ledwo wytrzymała tak mnie żołądek skręcał myślałam ze jej niespodziankę zostawię na ladzie ciężko określić ale coś dziwnego się zemną dzieje , te piersi nie pozwalają mi w nocy spać robią się ciężkie nabrzmiałe , jajniki bolą tylko co jakiś czas po kilka minut a @ nie ma zawsze prowadziłam kalendarzyk moich cykli ale ostatnio zaniedbałam i gdybym była w ciąży to ciekawe który by to był tydzień ?objawy zaczęły się 2 tyg temu , ale 31stycz miałam plamienie nie okres ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
ale tu cisza wszyscy zapadli się pod ziemie ;) u mnie dziś oprócz wymienionych powyżej objawów dziś doszło rozwolnienie , ból swędzi mnie podniebienie u mnie to sygnał grypy , mama mówi ze przywiozłam do Polski Hiszpańską grypę ;( jutro testuje i nie wiem czego się spodziewać kolejny raz dlatego podejdę do tego z dystansem , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
jak tu sie nie dołowac ostanio meża babcia powiedziała ze ja jestem na 100procent bezpłodna jestesny 8 miesiecy po slubie ona powiedziała ze ja juz powinnam urodzic ,ludzie czasami sa okrutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
Renata21 Tylko nie Babcia , one żyją w innym świecie poznałam się na swojej więc w ogóle się tym nie przejmuj i głowa do góry , ja staram się 4 lata a z swoim jestem 5 lat i 5 mies , też mnie to dołuje ze dookoła wszyscy w rodzinie już dawno dzidziusie mają a ja nie, choć w tym miesiącu mam pewne objawy które wcześniej mi się nie zdarzały więc ( tempka zawsze była 36.6 a tu nagle szok 36.8 to iskierka nadzieji ) jak jutro rano będzie tak samo to na bank testuję choć tak bardzo się boje , pozdrawiam miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
masz racje tylko ze ja mam taki głupi charakter że wszyskim sie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
hej dziewczyny kolejny raz dla sprawdzenia zmierzyłam sobie temperature wieczorem pod pachą miałam 37st czyli stan podgorączkowy ,a w pochwie 36,8 z rana wczoraj, dziś kolejne zaskoczenie w pochwie 37.1 tęmpka idzie w górę a pod pachą z rana 35,4 brak @ od 5 dni , zaczynam szaleć z niepokoju czy cud się zdarzy ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkiego naj z okazji dnia kobitek!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×