Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Hej dziewczynki! Również wszystkiego naj naj... z okazji Dnia Kobiet :) A tak apropo to mam pytanko jaki miałyście śluz w czasie ciąży? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
dziewczyny szok szok szok po 4 letniej walce dziś rano ujrzałam II kreseczki na teście JESTEM W CIAZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja również GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I szczerze podziwiam cię za wytrwałość, musisz dbać bardzo teraz, bo ten pierwszy trymestr jest niebezpieczny. Ale super wiadomość po 4 latach woooooow !!!!!!!!!!!!!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
sama jeszcze w to nie mogę uwierzyć , ale sie stało , oby było wszystko o.k , do tego powiem wam ze to najpiękniejszy prezent dla mojego miśka bo właśnie dziś ma urodzinki co za cud!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
bibi2206 no to wszystkiego naj najlepszego , ja już tak się bałam fakt faktem mam prawie 25 lat ale mój przyszły mąż ma dziś 41 kocham go nad życie i tak się ciesze ze po takim czasie się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
dziewczyny dziś idę na wizytę pierwszą na 15 godz tak się boje zaraz mi serce wyskoczy trzymajcie kciuki aby bobo było i zdrowe ! później wam dam znać , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam tu przez przypadek ,poczytałam Was troche a w szczególnosci Aguś24 :) Agus moje gratulacje;)Z dzieciatkiem napewno bedzie wszystko ok,tylo pamietaj ze od tej pory musisz bardziej dbac o siebie ;) Trzymam kciuki ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś gratulacjeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! dbajcie o siebie :) ja dziś 2dc. lecimy zaraz na usg mojego jajeczek :O a potem zapisujemy sie znow do urologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eluś trzymamy kciuki, dobrze ze w końcu wzieliscie się porządnie za badanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
hej wszystkim nie wiem od czego zacząć ale chce mi się płakać jestem jednym wielkim kłębiem nerwów ................................... Confused Dodane po: 16 minutach: więc tak jestem wściekła bo wydałam 100zł a w tym nie było USG Exclamation po1 zbadała mnie lekarka wziernikiem i rękę całą mi tam wsadziła okropne ale potwierdza ze macica jest powiększona i wszystko wskazuje jej zdaniem ze ciąża jest ale maluśka i jej zdaniem w dobrym miejscu Laughing po2 dostałam skierowanie na usg do szpitala żeby tylko potwierdzić jej przepuszczenia i mam zrobić badanie krwi grupę,mocz morfologia , poziom glukozy i mam zgłosić się do innego szpitala na założenie karty ciążowej i na oddział diabetologi jeżeli dobrze piszę bo na skierowaniu ciężko ich odczytać , kazała mi kupić szlafrok i głęboko oddychać Crying or Very sad po3 wyniki które jej dziś dałam od razu powiedziała ze zagrażają życiu mi i dziecka , dieta dieta przez 9 mies a mam tyłozgięcie i dlatego maluszka ciężko wyczuć bo jej głęboko umiejscowiony , dlatego też to jest normalne że odczuwam bóle w podbrzuszu , dziewczyny oszaleje co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia1705__
nam sie udało po 15 miesiacach intensywnej próby - traz jestem w 16 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
pogubilam sie juz z tym wszystkim ginekolog przepisala mi duphaston i betadine .Na ulotce betadine pzeczytalam NIE STOSUJE SIE U KOBIET KTORE PLANUJA ZAJSC W CIAZE JEST TO LEK PLEMNIKOBOJCZYjest on na grzybice nadzerkie itp ginekolog jak mnie badal to nic mi o tym nie powiedzial wrecz przeciwnie ze jest wszystkO ok Przepisal mi tez distreptaze tez niewiem po co bo to co jest napisane na ulotce w jakim celu go sie stosuje to nic nie ma zwiazku z ciaza lub nawet z tym ze pomoze mi zajsc w ciaze itp,nie wiem co mam myslec mam nadzieje ze pani ginekolog wie co robi i jak narazie biore te wszystkie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus nie wiem co ci napisac dlaczego ciaza zagrozona? czy dostalas jakies leki? ja np biore do 20 tyg duophaston choc nic nie zagraza ciazy to ze wzgledu na problemy z zajsciem na wszelkie co! bardzo to dziwne ze musisz sie tyle nalatac z tymi szpitalami jesli dobrze zrozumialam? jesli lekarz ci nie odpowiada nie masz zaufania to zmien jak najszybciej!!! moze skonsultuj te wyniki z innym lekarzem!!!! ja np nie bylam badana do 12 tc, tylko usg, bo to podobno szkodliwe tak powiedzial moj lekarz ale nie wiem czy wszyscy tak praktykuja trzymaj sie kochana staraj wypoczywac i nie stresuj sie bo wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus-gratulacje! To raz. A dwa..nie ma to jak lekarz, ktory potrafi na dzien dobry zdolowac...i to kobiete w ciazy..Ale tekst ze szlafrokiem byl niezly:)Ty sie niczym nie przejmuj.Mysl pozytywnie i prawidlowo odzywiaj!Organizm ma ogromne wlasciwosci obronne wiec bez paniki. A ja zaczynam wiesiolek-tym razem regularnie i castagnus.A Kochany rozpoczal Salfazin. Trzymajcie kciuki bo za kilka dni podejscie numer trzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
agus moim zdaniem powinnas zmienic jak najszybciej lekaza bo nie wiem czy czytałas co ja pisałam ale opisze ci jak ja to wszystko miałam a mialam podobnie wiec tak ze jestem w ciazy dowiedziałam sie juz po 3 tygodniu dla pewnosci poszłam do prywatnego gin.powiedział mi ze macica jest powiekszona ale w tak wczesnej ciazy on mi nie daje 100% wiec skierował mnie na hcg wyszło ze jestem własnie w 3 tygodniu wizyte u swojego gin miałam tydzien puzniej czyli w 4 tyg powiedział mi ze czuje macice powiekszonom i ze mam przyjsc za tydzien znow ale dzien przed wizyta zaczełam strasznie krwawic nastepnego dnia poleciałam biegiem do lekaza skierował mnie do szpitala to był 5 tydzien w szpitalu zrobili mi badania i powiedzieli ze płód sie nie rozwija albo stanoł i odbije i mam zostac na obserwacji a nie stety po 3 dniach pobytu poroniłam nie pisze ci tego bo chce cie ze złoscic czy cos ale wydaje mi sie ze zaczynaja robic z toba tak jak ze mna i pilnuj wszystkiego bo oni robiom wszystko na odp........... sie wiec zmien lekaza nawet jak mozesz to wydaj pieniazki na prywatnego przynajmniej cie inaczej bedzie leczył od mojej tragedji mineło 2 tygodnie i wczoraj miałam 1 podejscie moze to za wczesnie ale czuje sie dobrze psychicznie tez jakos doszłam wiec próbujemy znow NIE ZAŁAMUJ SIE TRZYMAM KCIUKASY ZE BY BYŁO WSZYSTKO OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
karollaa20 ja już zmieniłam lekarza poszłam do innego prywatnie wydałam 130zł ale było warto , to jest super specjalista on pierwszy mi powiedział prawdę dlaczego nie mogę zachodzić i ze moja ciąża jest dużego ryzyka ale na razie malec prawidłowo się rozwija i nie ma co się stresować :) wszystko mi wytłumaczył odpowiada na każde pytanie , porobił wszystkie badania i skierował na badania ob, morfologia przeciwciała itd...to dla dobra malca , kazał leżeć w domu , odpoczywać ,i bardzo na siebie uważać następna wizyta za 2 tygodnie, ale gdyby pojawiło się jakiekolwiek plamienie to mam dzwonić nawet w nocy,do tego dostałam skierowanie do szpitala do biabetologa bo mam za wysoki cukier:( przyczyna brak ciąży była dwudrożna macica z przegrodą bardzo się boje ale wieżę ze malec znajdzie sobie miejsce i macica jest na tyle elastyczna ze ta przegroda się przesunie i malca doniosę do 6 mies .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no to trzymam kciukasy no ja niestety nie dałam rady zreszta przez tydzien miałam juz jak to mi powiedział obumarłom ciaze ale mam nadzieje ze teraz jak zaskocze to bedzie ok musze byc dobrzej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumeia
Witajcie kochane! w czerwcu straciłam dziecko w 4 miesiącu ciąży. Nosiłam martwy płód przez 8 tygodni. Przeżyłam to bardzo, wpadłam w depresję, tym bardziej że nie wychodziło nam poczęcie kolejnego dziecka. Próby zaczeliśmy już w sierpniu. Od miesiąca przyjmuję luteinę a w niedzielę miałam dostać miesiączkę. No i ........... dzisaj zrobiłam test ciążowy bo dziwnie się czułam. Jestem w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!! Do wszystkich dziewczyn które mają problem z zajściem: wiem, że to bardzo trudne ale wyluzujcie, odprężcie się, a na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc... my po wizycie u urologa z wynikami usg i dał nam skierowanie na podwiązanie tych żylaków, jeżeli mój chce dzidzi to powiedział że to najlepsze wyjście.. i że jeżeli mu zależy na czasie to niech idzie bo i tak u niego w szpitalu gdzie ejst ordynatorem bedzie w zapisach na początek czerwca bo nawet pol roku czeka sie na poprawe wyniku. na jego oko powinien iść. powiedziałam mu że zapiszemy sie na ten zabieg ale zrobimy wynik znów na koniec maja, jak bedzie poprawa po tabletkach i witaminach to nie pojdziemy na zabiego bo to jest mały żylak. lekarz też tak mówił. Ale zaznaczył że to może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus no to swietnie:) dziewczyny wiosna idzie i bociany przylatuja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elo laski ja wiem ze to forum nie jest zwiazane z moim pytaniem ale co czytam inne fora to sa przedawnione z przed kilku lat a ja mam takie pytanko jesli któras z was miala taka sytuacje jak ja to po ilu tyg. dostane okres dodam ze 3.marca miałam czyszczenie macicy małoo tego od ponad tyg bolom mnie piersi szczeze mowiac to nie ukrywam ze po półtora tygodnia po stracie zaczełam sie starac ponownie moze to głupe ale czuje sie dobrze nic mnie nie boli wiec zaczelismy ponownie bo z tego co czytałam na forach to jest dobrzy czas na ponowna ciaze przeczytałam ze laska 3 grugnia straciła a 24 grudnia sie dowiedziała ze znowu zaszła i urodziła zdrowe dzieciatko ale to było tez przedawnione jak czytałam bo z 2006roku czekam na odpowiedzi buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumeia
Witaj karollaa20. Jeśli 3 marca miałaś czyszczenie macicy to najprawdopodobniej okres dostaniesz po ok. 4-6 tygodniach, a następnie będzie owulacja. Ja dostałam okres po równo 4 tygodniach po łyżeczkowaniu. Zaczęlismy się starać po 2 miesiącach, a zaszłam dopiero po 7 próbach. Statystyki mówią że zbyt wczesne ponowne zajście w ciąże jest obarczone większym ryzykiem ponownego poronienia. Musisz zdać sobie sprawę że Twój organizm musi wrócić do stanu przed byciem w ciąży, hormony muszą się ustabilizować, macica oczyszcić i wrócić do sowjego rozmiaru. To wymaga trochę czasu. Radzę ci poczekać chociać 2-3 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś24
dziewczyny jeżeli to nie tajemnica to jakie były powody waszych poronien?? ze mną dzieje sie coś nie dobrego jutro ide na wizyte na razie nie chcę nic mówić , powiem jak się dowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumeia
Moja ciąża obumarła ok 8 tygodnia ciąży. Lekarze twierdzili, że zarodek był wadliwy genetycznie, zbyt słaby aby przeżyć. W 8 tyg. serce przestało bić. Moja ciąża rozwiła się dalej - brzuch rósł, macica się powiększała. Do 16 tygodnia nie miałam żadnych objawów że coś jest nie tak. Dopiero w 17 tyg. zaczęłam lekko plamić na brązowo. Okazało się że 2 miesiące chodziłam z martwym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
a ja czułam sie dobrze dzien przed wizytau lekaza zaczełam krwawic poszłam na 2 dzien do lekaza skierował mnie do szpitala a tam mi powiedzieli ze ciaza jest obumarła od tygodnia nic wiecej konkretnego sie nie dowiedziałam powiedzieli mi tylko ze 100 razy moge poronic a za 101 moge dotrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×