Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość karollaa20
elo jest tu kto?? WZNAWIAM SWOJE PYTANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy szczęście , jestem w trzeciej ciąży , za każdym razem , za pierwszym strzałem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elo laseczki powiedzcie mi 21 tc to ktory to miesiac bo znalazłam chyba ze 4 rodzaje kalkulatorów i w kazdym jest inaczej wiec za diabla nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollaa, nie chcem abys pomyslala ze Ja Cie ignoruje, ale ja naprzyklad nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, tak na chlopski rozum, to ja mysle ze to poczatek 5 Ohhh I znowu ta moja nutka zazrdosci, jak ja pragne byc w 5 miesiacu. U mnie na razie cisza,jeszcze nic nie jest przesadzone Licze na mocne kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
dzieki poziomka fakt ze chociaz odpisałas ja TRZYMAM BARDZO BARDZO MOCNO ZA CIEBIE KCIUKASY aby ci sie WRESZCIE UDAŁO pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. My z mężem staramy się od września i nic:( W tym miesiącu mam pewność, że też nic nam się nie wykluje bo CHYBA miałam płodny czas podczas wizyty u teściów, a tam niestety nie było możliwości do przytulanek ;((( łeeee;( czemu niektórym z nas udaje się za pierwszym razem, a inne muszą się stresować tyle miesięcy o ile kiedykolwiek uda im się zajść w ciąże. Ja jestem pesymistką i nawet takie myśli już mi przychodzą do głowy ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki karollaa Niecierpliwa, tzn ze jedziemy prawie na tym samym wozie Nie trac nadziei! Kiedys I nam sie uda! Bardzo staram sie w to uwierzyc! Bo najwazniejsze to myslec pozytywnie! Co do dni plodnych I owulacji, w kazdymz tzech cykli jestem siwecie przekonana ze robilismy bejbi w tez dzien/dni I tak nic z tego nie wyszlo Organizm ludzki niesie za soba mnostwo niespodzianek, wiec ja staram sie poprzytulac nawet I na dzien przed @, mimo tego iz wszystkie kalendarze krzycza NIE PLODNE! Nie trac nadziei. Czekam na updaty! Pozdrowionka dla wszystkich Starajacych I dla wszystkich, ktorym sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
mi sie udalo po 4 latach. nie ma wiec co tracic nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA TRZECIM Sama nie moge w to jeszcze uiwerzyc, ze wlasnie spelnia sie moje malutkie marzenie Wczoraj zrobilam test myslalam ze oszaleje z radosci czego wszystkim tutaj zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja@28
Boję się zrobić test ciążowy. Okres spóźnia mi się o prawie miesiąc,ale myślę że to nie ciąża mimo wszystko. W końcu 2 lata się starałam o dziecko i nic,więc nie sądzę,że mój spóźniający się okres to ciąża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja@28
POZIOMKA1980 to znaczy że jesteś w ciąży?! To gratuluję serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
POZIOMKA no to GRATULACJE jednak trzymanie kciukasów na cos sie przydaje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja@28
Też się postaram zrobić test jak znajdę czas,a na razie to spartoliłam zupę,bo zamiast dać koncentrat pomidorowy do zupy dałam ketchup! Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
Maja okres spoznia Ci sie miesiac a ty nie masz czasu nawet zrobic testu ,dziwie Ci sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo ja bym nie wytrzymała..... no ja juz jestem 37tyg ciazy do szpitala jestem juz spakowana ,wczoraj byłam u gin mam juz 1 cm rozwarcia ale z takim rozwarciem mozna chodzic nawet 4tyg,dzidzus ciagle kopie i wierci sie, w nocy ciezko mi sie śpi,budze sie po kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, Rowniez uwazam ze powinnas zrobic test, do czego Cie serdecznie namawiam - no chyba ze lubisz takie zawieszenie w niepewnosci Ja podobnie jak Renata zbyt niecirepliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja@28
Renatko i Poziomko tak tak,wiem,że już pora zrobić test. Nie robię go też dlatego,żeby znowu nie być zawiedziona (jak zawsze ujemny wynik),bo kurdę ostatnio chorowałam na zapalenie płuc,brałam antybiotyki i myślę,że to przez to nie mam okresu. A Wam zazdroszczę stanu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1715
Czesc dziewczyny mam problem .pszez 6 miesiecy nie moge zajsc w ciaze czy jak ja robie sobie palcuwke i dohodze czy to jest cos wspulnego zajsciem w ciaze czy to blokuje zajsc prosze od piszcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1715
Mam jeszcze jeden problem kiedy muj chlopak we mnie konczy to wszystko ze mnie wyplywa czy to cos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1715
Nie moge zjsc w ciaze pszez 5 miesiecy czy to cos zlego od piszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
karolinka moim zdaniem palcówka nie ma nic wspólnego z zajsciem w ciaze a to ze z ciebie wypływa to normalne z kazdej z nas wypływa do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik a jesli mialo by dojsc do zapłodnienia to by doszło bo tych plemników sa tysiace i potrafia sie trzymac przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakowo potwierdzone, dzisiaj bylismy u lekarza! W srode mamy piersze USG! 6 tydzien! Wiem ze to bardzo wczesnie, ale tak bardzo sie ciesze, ze chcialabym to wykrzyczec calemu swiatu! Jak dotad wie tylko moj maz, Wy no I oczywiscie Pestusia. Tak nazywa nasze malenstwo moj maz i uwielbiam jak je tak nazywa. Kiedy dowiedzielismy sie o ciazy malenswto bylo wielkosci pestki pomarancza (stad Pestusia) a dzis jest wielkosci zielonego groszku! Tak szybko rosne sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
POZIOMKA to gratuluje u mnie idzie 23tc i 5 dni w niedziele ide na usg ponad połówkowe aby zobaczyc czy jest ok piotruś tak mnie kopie ze nieraz spac nie moge fajne uczucie pozdrawiam i czekamy na dalsze nowinki bo coraz czesciej tu cisza zapada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
no ja juz jestem w 38 tyg ciazy do porody zoatało mi 11 dni,mam nadzieje ze bede miała wyjatkowo bezbolesny porod:-)fajnie by było,wszystko jest juz gotowe na przyjscie naszego synka CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaklara
Czesc Dziewczyny, Znów dziś mi smutno, pewnie sie domyślacie dlaczego- jedna kreska. A już od dwóch tygodni miałam wrażenie, że jestem większa, bardziej nerwowa i tym razem to już na pewno ciąża bo zaraz jak zobaczyłam na bieliźnie charakterystyczny śluz poszliśmy do łóżka. Test zrobiłam 4 dni przed planowaną miesiączką ale bylam już taka pewna no i chciałam zrobić mężowi prezent z okazji półrocznicy...i znów nic. Mój Ukochany mówi, że mam się przestać wygłupiać i że na pewno nam się w końcu uda - staranmy się dopiero cztery miesiące ale jest smutno...Wy mnie na pewno zrozumiecie. Zaczynam myśleć, że co śze mną jest nie tak. Przecież brałam w żciu pigułki - niektórzy twierdzą, że to utrudnia potem zajście, miałam wypalaną nadżerkę - teraz tak żałuje, że się zgodziłam pod naciskiem gina. Cała rodzina dopytuje kiedy będzie dzidziuś - ja tylko z uśmiechem odpowiadam, że natury nie da się posipeszyć a w środku płacze normalnie - tak bardzo chce mieć już maluszka. Wiem, że trzeba się wyluzować i zapomnieć o dziecku ale same pewnie wiecie, że to po prostu niemożliwe! Pozdrawiam Wasz wszystkie mocno i ciesze się za każdą z Was która już tuli swoje maleństwo albo nosi je jeszcze pod serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej dziewczynki powiedzcie mi czy znacie jakas stronke z opisanym szybkim rozwojem dzidziusia bo byłam wczoraj na usg i lekarz powiedział ze mój dzidziuś jest w stadium szybkiego rozwoju co ide na usg to mam inna date porodu ostatnio jak byłam miałam na 20 a teraz tak sie rozwija moj dzidzius ze wyszło ze na 10 kwietnia generalnie powinnam miec w tej chwili 24tc i 3dni a mam juz 25tc i 3 dni moze cos jest nie tak ze on sie tak rozwija pomozcie mi bo zgupieje a szukam po necie i chyba z nerwów znalezc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
no ja juz uroziłam mam ślicznego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no to gratuluje mnie jeszcze troche zostało dzis zaczynam 27tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×