Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość magutek
Ja bylam w szoku kiedy zobaczylam 2 kreski na tescie za pierwszym razem staran.. teraz jestem w 5 tygodniu ciazy i jestesmy z chlopakiem mega szczesliwi :) wszystkim wam zycze powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 6 lat seks bez zabezpieczeń, w tym jakieś 3 lata starań takich na serio, full wizyt, badań i wszystkiego. Udało się naturalnie w 6 cyklu po laparoskopii, czyli ogólnie po jakichś 50-60 cyklach... Dziś byłabym w 12 tyg. ciąży, niestety 4 dni temu straciliśmy nasze maleństwo... życzę Wam wszystkich pozytywnych testów jak najszybciej i spokojnego donoszenia ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starałam się pół roku. Na początku myślałam, że to moja wina ale potem mąż się przebadał i wyszło, że ma słabe nasienie. Zacząć brać suplement diety Promen i po 3 miesiącach zaskoczyło. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwsza ciaze zaszlam za piedrwszym razem , w druga miesiac przed konkretnymi staraniami ( wspolzylismy bez zabezpieczenia , ale nie nastawialam sie bo w czasie owulacji , ktora wyczuwam , meza nie bylo ) Uwazam sie za szczesciare , sistra meza ponad rok staran i nic , dwie moje przyjaciolki - jedna pol roku staran , druga niesawno poronila :/ Nie wiem czy to ma wplyw , ale mam optymalnq wage ( slyszalam ze zbyt chude osoby maja ciezko ) i nigdy w zyciu nie bralam tabletek antykoncepcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina26
Witam ja w dniu wczorajszym miałam dzień owulacyjny stwierdziłam z moim chłopakiem ze to będzie nasz dzień kochalismy się i teraz czekam na efekty, mam nadzieję że za dwa tygodnie ujrze wymarzone dwie kreseczki, dodam iż jest to mój pierwszy cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina26
Witam ja z chłopakiem w dniu wczorajszym zaczelismy 1 cykl starań o bobasa, za 2 tygodnie zobaczymy co z tego wyszło. Trzymajcie kciuki abym ujrzała 2 kreski na teście ciążowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam dużo szczęścia już w pierwszej owulacji po odstawieniu tabletek zaszłam w ciążę. Jednak mam koleżankę, która próbowała 17 lat na dwie kreski - i udało się. Już nie wiem sama, które to było In Vitro, nie poddawali się, walczyli i mają cudownego trzyletniego już synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ila88
Ja zaczelam starac sie pierwszy miesiac i chyba nic z tego .Zrobilam test i wyszedl negatywny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się udało w pierwszym cyklu starań :) bardzo się zdziwiłam gdy zobaczyłam, że już się udało ponieważ znajome mi ciągle powtarzały, że to nie tak łatwo zajść w ciążę bo one starały się po kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w pierwszej ciąży za pierwszym razem, w drugiej za 8 razem i poronienie w 17 tygodniu teraz staramy się 2gi miesiąc i narazie nic , ale kobieta jak bardzo chce to niestety za kazdym razem jak robi test i widzi jedna kreske to załamuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćila88
A najlepsze jest to ze jak sie chce to nie wychodzi a jak ktos nie chce to predzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sama nie wiem czy jest dla nas nadzieja ... Test wyszedł pozytywny, ale niestety samoistnie straciłam.w bardzo wczesnym stadium. Teraz znow mam dwie kreski. Jutro ide do lekarza ale bardzo sie boje...oby sie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uda sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podejrzenie macicy dwuroznej. A naczytałam sie duzo o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, mam 26 lat, postanowilismy z mezem starac sie o dziecko, pierwsze starania poczynilismy 25 sierpnia czyli w teoretyczny dzien owulacji.dzis mamy 3 września, robilam juz 3 testy i wszystkie ujemne, jest mi przykro... myslalam ze sie uda :( w przyszlym miesiacu bedziemy sie starac dalej... alw juz mam 1000 mysli w glowie tym bardziej,ze moja siostra starali sie o dziecko przez 6 lat.. za miesiac zacYnaja kurs adopcyjny ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka od razu za pierwszym razem (pierwszy cykl starań )potem za 5 lat syn tak samo również za pierwszym razem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po dwóch nieudanych próbach inseminacji, ale liczę na to, ze tym razem sie uda. Zwłaszcza, ze lekarze mnie uprzedzali, ze przy pierwszej mało ktorej kobiecie sie udaje. Ale jestem dobrej myśli. Ide do lekarza w listopadzie i będzie wyznaczony kolejny termin. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zaglada tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 ciąże,wszystkie za pierwszym razem.Niestety dwie pierwsze poronione ,a teraz z drżeniem 3cia ciąża i czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co na to lekarz ? Robilas nadania genetyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 ciaze odrazu wszystko ok. Dzieci mialam mlodo ;)az byl starszy 7 lat ode mnie. Dzieci zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam udało się za 4 razem.z 4 ,5 razy współżylismy akurat w tym miesiacu kiedy zaszlam,potem nogi do góry i nie szlam odrazu pod prysznic jak zazwyczaj:).Nieregularne cykle mam,wiec to nie było łatwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pierwszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×