Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość monia0612
CAEŚĆ DZIEWCZYNY.JA MAM MAŁY PROBLEM.CHODZI O TO, ŻE MAM 23 LATA I JESTEM 3 MIESIĄCE PO ŚLUBIE,BARDZO BYŚMY CHCIELI DZIDZIUSIA, ALE JA OBECNIE JESTEM NA STAŻU, MAŻ PRACUJE ZARABIA 2200. GDYBYM ZASZŁA W CIĄŻE TO SIEDZENIE Z DZIECKIEM W CIĄŻY W DOMU DO NICZEGO BY MI SIĘ NIE LICZYŁ(CHODZI MI O LATA PRACY) I WYCHOWAWCZE. Z JEGO PENSJI MUSIMY OPŁACIĆ MIESZKANIE 500ZŁ. NA PALIWO 500ZŁ. RACHUNKI 200ZŁ.BOJĘ SIĘ ŻE MATERIALNIE NIE BĘDZIE NA S STAĆ NA UTRZYMANIE DZIECKA A JAK KAŻDA MATKA CHCIAŁABYM MU DAĆ WSZYSTKO I ZAPEWNIĆ DOBRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Do Monia- ja tez najpierw chcialam zapewnic zaplecze finansowe...wszystko z praca poszlo dobrze, ale o dzidzi sie staram i tutaj jakos nie wychodzi... Wiem, ze moze byc ciezko na poczatku. Mam takie doswiadczenia za soba. A le teraz o drugie dziecko zaplanowane staram sie i nic. Mysle ze powinniscie probowac bo to i tak nie takie calkiem pewne ze od razu za miesiac zobaczysz 2 kreski na tescie. Teraz coraz wiecej mlodych osob ma problemy z plodnoscia... A jak jest milosc to na pewno sie dobrze ulozy. Zwlaszcza po swiezym zaslubieniu sie. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi- a czy ty w tym ostatnim cyklu dalas raczej za wygrana, czy tez mialas wielkie nadzieje?? oprocz wiesiolka i swiecy bralas jeszcze cos? Jak czesto sie kochalas podczas owu? Pytam, bo ja 3dni przed i 1 dzien przed owu monitorowana i nie zaskoczylo... Moze powinnambyla jeszcze powtorzyc w dzien owu... radz cos kochana i slij fluidki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg- moze faktycznie trzeba dac za wygrana...Ja wciaz probuje i zaraz potem znowu sie nakrecam...ech..... Zancia-kolejna @ oznacza ze juz niedlugo znow sa dni plodne. Nie trzeba wiec pamietac o przeszlosci tylko pozytywnie sie nastawiac na kolejny cykl. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
diana my co drugi dzień w dni płodne, nawet pokłociłam sie wtedy z męzem ze za mało się stara w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
aha za wygraną nie dałam, walczylam oczywiście, no i tak jak napisąłam jeszcze sie pokłocic zdązyłam:) mg testuj !!!ja 29dc juz robiłam pierwszy test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg a ile zawsze trwal Twój cykl?? Bibi ja tez ostatnio się kłóce z moim M bo coś się opiernicza ostatnio i ciągle zmęczony.. :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ostatnie dwa cykle 26 i 27 dni ale w tym i nastepnym cyklu mam odstawic leki dlatego mysle ze cykl sie wydluzy , na razie czekam na @ boje sie zatestowac:)lekarz zabronił mi testowac i nie nakrecac sie:) dzis 30 dc i nadal nic ale byly cykle i 34 dniowe wiec nadal czekam przynajmniej do niedzieli 1.11.09 no i zobaczymy , ale w razie czego trzymajcie kciuki za mnie!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny.Ja rowniez jestem w trakcie staran.Ok. 4-mc temu poronilam do 9tc chodzilam do lekaza ale bylo caly czas puste jajo plodowe i usialam isc na oczyszczanie byla to ciaza nie planowana ale i tak przezylam to bardzo mocno. Teraz staramy sie na nowo lekarz powiedzial ze 4 miesiace starcza na uregulowanie sie wszystkiego i moge na nowo. Akurat jestem w trakcie ni plodnych i to bedzie pierwsza proba jak do 8.11 nie dostane okresu to znaczy ze sie powiodla. Wiem ze nie mozna za bardzo chciec bo nie wyjdzie. Troche sie boje zeby nie bylo takiej samej sytuacji wiec samo to ze kobieta jest w ciazy bo nie dostala @ i test jest pozytywny nie znaczy zeby cieszyc sie w niebowziecie tzn. tak ale lepiej poczekac az zobaczy sie serduszko dzidzusia i te pierwsze 3 miesiace spokojnie odczekac bo wszystko sie moze zdazyc. ja tu nie chce straszyc ale jestem takim przypadkiem i tez sie duzo naczytalam o poronieniach do 3-mc. A wiec zycze wszystkim powodzenia i tez sama sobie tego zycze. Bede tutaj teraz czescie zagladac i dzeilic sie wlasnymi przezyciami no i oczywiscie sledzic tez wasze poczynania oby tylko pozytywne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny.Ja rowniez jestem w trakcie staran.Ok. 4-mc temu poronilam do 9tc chodzilam do lekaza ale bylo caly czas puste jajo plodowe i usialam isc na oczyszczanie byla to ciaza nie planowana ale i tak przezylam to bardzo mocno. Teraz staramy sie na nowo lekarz powiedzial ze 4 miesiace starcza na uregulowanie sie wszystkiego i moge na nowo. Akurat jestem w trakcie ni plodnych i to bedzie pierwsza proba jak do 8.11 nie dostane okresu to znaczy ze sie powiodla. Wiem ze nie mozna za bardzo chciec bo nie wyjdzie. Troche sie boje zeby nie bylo takiej samej sytuacji wiec samo to ze kobieta jest w ciazy bo nie dostala @ i test jest pozytywny nie znaczy zeby cieszyc sie w niebowziecie tzn. tak ale lepiej poczekac az zobaczy sie serduszko dzidzusia i te pierwsze 3 miesiace spokojnie odczekac bo wszystko sie moze zdazyc. ja tu nie chce straszyc ale jestem takim przypadkiem i tez sie duzo naczytalam o poronieniach do 3-mc. A wiec zycze wszystkim powodzenia i tez sama sobie tego zycze. Bede tutaj teraz czescie zagladac i dzeilic sie wlasnymi przezyciami no i oczywiscie sledzic tez wasze poczynania oby tylko pozytywne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO dziekuje za mile przyjecie. Wlasnie tak siedze i czytam sobie wasze posty a przed spaniem kolejna proba moze z nogami do gory heheheehehe ma nadzieje ze to cos da:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia witamy :D trzymam mocno kciuki żeby się udalo i przykro mi bardzo z powodu poronienia. oby już wiecej to sie żadnej nie przytrafilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jak liczycie pierwszy dzien miesiaczki, czy zaliczacie jako pierwszy plamienia czy wyrazna krew bo jeden gin mi powiedzial ze plamienia a drugi ze krew wiec juz zglupialam a jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jesli liczyc z plamieniami to dzis 32 dc cyklu a jesli od krwi to 30 dc u mnie:( jeszcze nie testuje czekam do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg- pozazdroscic cierpliwosci z testowaniem... TRZYMAM KCIUKASY!!! Gosia- witaj! Przykro ze takie rzeczy sie zdazaja. Najgorsze jest to co piszesz-niby wszystko piekne, 2 kreski, pierwsza radosc a potem rozpacz...Musialas to strasznie przezyc. Przykro mi, ale teraz napewno bedzie juz dobrze! Zycze ci szybkiego zaciazenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test niestety negstywny a @ wciąż nie ma zaczynam sie martwic:( co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
mg trzymaj się kochana. organizm czasem płata nam figle, ja tak mialam w jednym cyklu jak się staralismy to miałam cykl ponad 40 dni i przez ten czas zrobiłam chyba ze 4 testy i za kazdym razem I kreska. nie testuj już czekaj cierpliwie na @@@ widocznie coś ci się rozregulowało. elus też tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz racje bibi bo nadal nic :( testow na razie nie robie i czekam na @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki.. ja dziś 31dc, piersi bolą a @ nie ma narazie. ostatnioo żadko bywałam bo święta, zapiernicz w pracy... i wogole. tyle fajnego że ten cykl taki spokojny, nie na wariackich papierach... totalny luz... mam dzis dziwne uczucie mokra :O czyżby oznaka zbliżającej się @@@????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie akurat bez najmniejszego problemu wiem dokładnie kiedy każde dzieciątko, jakoś łatwopylna jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 37 dzien cyklu i nic:( zaczynam sie martwic czekam do piatku i robie drugi test, oznak zblizajacej sie@ zadnych piersi mnie tylko bola tak po bokach jak tydzien przed zblizajaca sie @ bibi a ty jak mialas, czulas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
mg u mnie to samo bylo, z tym testowaniem rób jak chcesz, ale to jeszcze cżłowiek wpędza się w wiekszy dół, bo test ujemny a @ brak i że nie wiadomo co się dzieje, u mnie w końcu przyszła zniecka po około 2 tygodniach, masakra, jak ja się martwiłam wtedy. elussss:) napawasz mnie nadzieją z tymi bolącymi cyckami, może byś tak łaskawie zatestowała kochana. ja testowałam już 29dc. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×