Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Witajcie czwartkowo:) U mnie nie ma narazie stokrotek ;)ale budzę sie a tu piekna bajkowa zima,drzewa osniezone przepieknie:) No taka zima piekna jest ,ale potem te paskudne roztopy łeee:( Ja dzisiaj zjadłam jednego paczusia w domciu a w firmie raczylismy sie faworkami,i tak raczę sie nimi do teraz,bo jak sie juz po jednego siegnie ;) to nie sposób przestac hihi;) I własnie siedze sobie w pracy i tak zerkam co i rusz na slodkości:) A co tam;) dzisiajsze paczki są pyszne w porównaniu z paczkami,za czasów szlacheckich.ja dzisiaj powiedzieli w radiu,dawniej paczki nadziewane były słoniną bleee ,cos okropnego;) Dani: ja nie słuchalam jeszcze tej piosenki,ale z tego co wiem to juz chyba tradycja,nigdy nie udało sie utrafic z wyborem piosenki na taka imprezę,to i teraz pewnikiem pudło bedzie;) tez,czekam na stokrotki jak na zmiłowanie i na słonce południowe hehe;) A co do paczków co pisalas to tak masz rację ,kiedys kosztowałam takich,kupiłam gorące z nadzieniem adwokata ,były zwczywiscie pyszne:) Pozdrawiam:) Mała JU:) nie ma jak ciacho z kwi i kości;):) Pozdrawiam:) Trzymajcie sie dziewczyny i aby do wiosenki:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Ach co za dzień, zakręcony jak słoik :) Dzisiaj po raz pierwszy od hmmmmm nawet nie wiem od ilu, poczułam się jak księżniczka :) Mierzyłam cudo sukienkę i chyba sprawię sobie coś takiego na wesele kumpeli. Ach... nawet takie brzydactwa jak ja wyglądają czasami po prostu pięknie.. Zjadłam dwa pączki, ale spalę to na rowerku :) I chyba czekam wiosny...dziśp owietrze tak pięknie pachniało. Po śniegu nie ma ani śladu. Jedynie zamarznięte wieczorami i rankami kałuże przypominają że chyba jest tu zima... Chyba, bo w dzień świeci cud-słonko...Rany :) WIosna idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani: Posłuchalam tej piosenki i stwierdzam, że utrzymana jest w klimacie panującym na tym śmiesznym festiwalu. Wcale sie nie zdziwie, jak sie spodoba hihihihihi Co z tego, ze gosc kiepsko spiewa. wazne, ze nogi same do tanca chodza :P:P:P Zobaczysz - wreszcie wygramy Cordula: Paczki z zasady sa do niczego - same tluszcze, ciezko to strawic, a co dopiero spalic! Ale w trym roku sie przelamalam i skusilam na jednego - a co mi tam :):):) Byle nie byl ze slonina :):):):) Adasiana: U Ciebie roztopy a u mnie jutro ma niezle sypac. Ale ja sie nie martwie. Przynajmniej nie bedzie widac spod sniegu mojego szarego miasta. Łodz moze jest i mekka filmowcow oraz milosnikow pubow wszelakich, ale brudna jak czort !!!! To teraz ide spac i snic o Ireczku :):):) Kurcze, skąd on sie wziął??? z nieba?? On nawet lubi robic zakupy - to go ponoc relaksuje... czy ktos moze mnie w koncu obudzic z tego zbyt pieknego snu?????????????????? BUZIAKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki piekny dzien! :) Zapisalam sie dzis po raz pierwszy na allegro i juz uczestnicze w dwoch aukcjach. Heheh swietna sprawa, polecam :) Mozna tam znaleźć naprawdę fajne rzeczy, np. ... świnki wietnamskie! ;) Heheh gdyby nie to ze mam kota to bym sie nad taka swinka zastanowila ;) Adasiana: Zazdroszcze powietrza wiosennego, zapachu i braku sniegu .... i dzis mam nadzieje ze choc nadrobie te zaleglosci z powietrzem. Jesli nie wiosenne to na pewno pelne jodku bedzie! :) mala Ju: cienko to widze. To bardziej discopolo jest niz cyganska piesn. Kurka jaby mieli coś w stylu Czarnych oczu to jeszcze mozna byloby miec nadzieje. A tak to nawet jurorzy polscy nie daja im duzych szans. Ale mowili ze pozostale propozycje byly jeszcze grosze. Lo mamo, ja bym je chciala uslyszec ;) cordula: jak tam po paczkowaniu? ;) Ja dzis albo jutro kupuje te najpyszniejsze a skwerku! :) zobaczymy czy beda tak dobre jak zwykle! :) pozdrowka cieple i ... udanego wekendu wam kochane zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwy
Miłości nie ma i nigdy nie będzie przynajmniej w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczesliwy: Nie martw sie, bez milosci tez mozna jakos sobie zorganizowac zycie. A los potrafi czasem niezle zaskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczesliwy: Nie martw sie, bez milosci tez mozna jakos sobie zorganizowac zycie. A los potrafi czasem niezle zaskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIeszczęśliwy to nie tak...czasami życie daje ostro po tyłku, wydaje nam się, że nie może być gorzej, a potem okazuje się, ze jednak mogło być...ale potem też okazuje się, ze może być pięknie i wreszcie po długim czekaniu, po całej masie kopniaków w tyłek, po tym jak stracimy nadzieję i przestaniemy wierzyć przychodzi coś pięknego.... Tak bywa :) Uszy i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIeszczęśliwy to nie tak...czasami życie daje ostro po tyłku, wydaje nam się, że nie może być gorzej, a potem okazuje się, ze jednak mogło być...ale potem też okazuje się, ze może być pięknie i wreszcie po długim czekaniu, po całej masie kopniaków w tyłek, po tym jak stracimy nadzieję i przestaniemy wierzyć przychodzi coś pięknego.... Tak bywa :) Uszy i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIeszczęśliwy to nie tak...czasami życie daje ostro po tyłku, wydaje nam się, że nie może być gorzej, a potem okazuje się, ze jednak mogło być...ale potem też okazuje się, ze może być pięknie i wreszcie po długim czekaniu, po całej masie kopniaków w tyłek, po tym jak stracimy nadzieję i przestaniemy wierzyć przychodzi coś pięknego.... Tak bywa :) Uszy i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) Mróz,mróz i jeszcze raz mróz;) i rozgrzewac sie chyba idzie jakąś góralską herbatką:) Nieszczesliwy:) miłosc byla ,jest i bedzie i to jest pociszające,tylko trzeba czasu i optymizmu i anielskiej cierpliwosci iiiiiiii to jest takie trudne..........Ale wszystko dobre jeszcze przed Tobą:) A samotnosc uczy patrzec i odkrywac przed Toba ,twoje pragnienia i tego ,czego tak naprawdę pragniesz:) Dani:)👄 Alex👄 ja juz chce wiosny wiosny i jaskólek latających pod błekitnym niebem:) Pozdrowienia dla pozostalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie powinienem wybrać nicka Uczuciowy Pechowiec. Bo pecha to ja ostatnio mam i to bardzo dużego. Kiedy już kogoś poznam i wydaje mi się że to już jest to najczęściej słyszę: Sorry fajny z ciebie kolega ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęśliwy,nie martw się, będzie dobrze :) Zobaczysz...jak nie ta to inna...Wiem, brzmi banalnie ale taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla33
Witajcie. Góry zimą są przepiekne. Chce sie żyć. Dlaczego istnieją na świecie kobiety, które zadają sie z żonatymi facetami i łamią serca rodzinie? Nigdy tego nie pojmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęśliwy:) oj tam jaki z ciebie pechowiec,co ty .Nie myśl,tak przecież na swiecie nie jedna dziewczyna tylko miliony,ty wiesz no troszkę zejdzie za nim trafisz na swoją:) ale warto czekać:) Tekla333:) witaj wiesz,ja tez tego nie zrozumiem,zresztą tu mozna długo nad tym dyskutować.Winien jest i facet i kobieta.Wiadomo ,kazdy chce znależdz tego jedynego i byc szczesliwym,ale oczywiscie nie kosztem czyjegoś nieszczęścia.No własnie tutaj sie kobitka nie zastanowi,ze jeżeli facet zdradza,zonę to przeciez moze zdradzic pózniej i ją hmmm .MIłośc to miłosc,a tyle skomplikowanych dróg do niej prowadzi hmmm. Pozdrawiam wieczornie i cieplutko👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tyle razy się zawiodłem że zaczynam coraz częściej myśleć że coś jest nie tak. To jest niesprawiedliwe. Miłość goni ale nie mnie, bo ja przed nią nie uciekam. Ja na nią czekam ale ona mnie nie może odnaleźć. Czyli po prostu nas nie dogoniat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęsliwy:)zawiodłeś sie tyle razy,bo tyle razy trafiałeś na nieodpowiednie dziewczyny,i w cale nie musi byc z Tobą cos nie tak.Widocznie to jeszcze nie ta pora i nie te kobiety.Ale bądz dobrej mysli,kiedys ten czas nadejdzie i to w najmniej oczekiwanym momencie:) Pozdrawiam wszystkich i zyczę spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że to nadejdzie tylko nie chciałbym na to czekać aż do 60. Normalnie nie wiem co się ze mną dzieje. Jestem całkiem przybity tym co jest (a raczej nie ma) w moim życiu. Jeszcze do tego to beznadziejne święto zakochanych się zbliża. Jeszcze ta pogoda mnie wnerwia. Mam dosyć zimna i chcę ciepła. Może wtedy mi się trochę poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilam sie do fryzjera! No wreszcie, bo juz to co mam na glowce srednio misie podoba :) Ciekawa jestem co bedzie bo to nowy fryzjer polecony przez dobra kolezanke. Obaczymy za tydzien :) tekla33 nie wiem. milosc, zaslepienie, namietnosc? Ale to wraca. Wszysko. kazde nieszczescie wyrzadzone innym ludziom, rozbicie rodziny, wraca. Nie da sie na nieszczesciu czyims zbudowac szczescia. Kazdy sie o tym przekona wczesniej albo pozniej. cordula: pozdrawiam cieplutko! :) Strasznie sie ciesze bo jade w ten wekend nad morze a w niedziele ide na koncert \"Majtkow\". Nie wiem co to za zespol ale maja byc dobzi znajomi i szykuje sie przednia impreska! :D nieszczesliwy: Na milosci swiat sie nie konczy. Kazdy raz jest nieszczesliwy i zdolowany, ale to jest po to zeby docenic te lepsze chwile :) Jesli teraz masz dolka to znaczy ze juz niedlugo bedziesz w duzo lepszym nastroju. Tak to jest, musi byc burza, zeby docenic piekno slonca. A po burzy zawsze przychodzi tecza. I obaczysz ze ona do Ciebie tez przyjdzie :) A cio do pogody, obawiam sie ze w najblizszyh dniach sie raczej nie ociepli ... no ale w koncu luty mamy! Sobie pomysl ze juz niedlugo marzec, kwiecien ... najpiekniejsze wiosenne miesiace :) nie mowiac nic o maju! :) A swieto zakochanych .... na pewno masz jakichs przyjaciol i ropdzine na ktorej ci zalezy, to dobry czas zeby przypomniec sobie o nich i okazac im uczucia :) pozdrowaka dla was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejla:) jestem z Wami....ale cos mi ciagle przeszkadza...zeby napisac:) przed chwila juz mialam caaaly list prawie i cos misie zwiesilo:/ witam wszystkiech:) nowych i starych bywalcow:D ja juz nie mam Smoka aczkolwiek nie wiem jak wytlumaczyc jegop ostatnie zachowanie kiedy o 4 nad ranem naisal do mnie i przyjechal....z drugiego konca miasta....:/nie wiem i na razi nie bede sie zastanawiac...\"niech sie dzieje wola nieba:P\" nieszczesliwy ...nie czekaj...bo ona ucieka...po prostu zyj swoim zyciem...a Ona przyjdzie w najmniej spodziewanym smomencie...z najmniej oczekiwanej strony....nie rozgladaj sie za Nia... tekla ...no coz...to swiadczy o tym ze kobieta nei szanuje Ciebie...a przedewszytskim Sibi...i to jest mysle ze gorsze...bo ja mozna miec szacunek do samej siebie spotykajac siepo kryjomu z facetem???? .... a poza tym mysle ze facet moze tez miec z tym jakis problem....nie rozumiem takich ludzi...wina zawsze lezy po obu stronach....a moze zwlaszcza po stronie bedacej w zwiazku formalnym??bo precieznikt nikogo nie zmusz do wstpienia w taki zwiazek...ze tgeo co mi wiadomo jest to swiadowme i dobrowolne(poza kilkoma przypadkami ale nei o tym mowa:>)... dani... gartuluje dobrego humorku:D oki ja uciekam...obowiazki wzywaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie:) Oj smutno mi ,bo dowiedziałam sie ,ze kolega z klasy z liceum miał wypadek samochodowy i zginął na miejscu.Coś strasznego:( To utwierdza mnie jeszcze bardziej w przekonaniu,zeby cieszyc sie chwilą,cieszyć sie ,zyciem i tym co nas spotyka.cieszyc sie drobiazgami ,bo tak naprawde z drobiazgów skałada sie nasze życie. Nieszczęśliwy:) ciesz się zyciem:) a swieto zakochanych?? przeciez to dzień,zeby okazywać sobie nawzajem uczucia i i słac usmiechy ale nie tylko zakochanym,bliskim,którzy nas otaczaja a byc moze czekaja na takie gesty,o których w tym pedzie sie zapomina:) dani:) juz Ci zazdroszczę tego koncertu i szantowego spiewania:) I ja równiez odwiedziłam fryzjera:) ale ja mam juz ulubiona fryzjerkę,która kiedys wymysliła mi super fryzurkę .i od tamtej pory jestem jej wierna:) zresztą ona tez była mi polecona przez koleżankę:) Zresztą nie ma jak odwiedzic fryzjera i zrobic sobie nową fryzurę z której jestesmy zadowolone.satysfakcja gwarantowana:) camiu:) jak to smoczek juz odleciał??? a moze to jakas chwilowa jego niedyspozycja??;) zresztą jezeli miałas ciagle przez niego hustawki emocjonalne to.moze i lepiej :) zobaczysz jeszcze bedzie żałował;) nie martw się bedzie dobrze,i niech się dzieje wola nieba:) Pozdrawiam:) Wszystkim slę gorące cmokale i zyczę udanego weekendu:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh....no coz....\"zobaczysz jeszcze bedzie żałował\"...mysle ze po czesci juz zaluje:P nie mialam przez niego hustawek emocjonalnych:) mysle ze mnie sie poprostu faceci boja... oni si eboja przebojowych i samodzielnych kobiet:d takie oto wnioski wyciagam z ostatnich 2 miesiecy mojego zycia:D milego weekendu :) mam nadziejje ze bedzie lepszy niz moj:D ja nad ksiazkami:( 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Pozdrowionka dla wszystkich z zaśnieżonego morza :) Dawno mnei to nie było... ale już wracam. Widzę ze nie tylko ja mam fryzjerskie zapędy... W ramach poprawy nastroju zmieniłam kolor włosów ;) poza tym trochę je przycięłam..a teraz siedzę i się uczę. Za tydzień egzamin czy mogę liczyć na wasze kciuki???? :) Jutro Walentynki....sama nie wiem jak to przejść - obojętność (wszak mnie to nie do końca dotyczy), skrajny entuzjazm (wszak dostałam walentynkę od kumpla i przepyszne czekoladki), skrajny pesymizm (bo ten, którego chciałabym zobaczyć w ten dzień i tak się nie pojawi..mało tego, wątpię czy w ogóle zadzwoni.Jestem tylko znajomą...i mieszkam hen daleko...)Ech... Pomarzę sobie...po prostu, że kiedyś będą takie Walentynki że szok...że będzie pełno niespodzianek - wzajemnych, super kolacja i ten cały nastrój - nie komercyjny ale taki po prostu mój i jego...bo przecież on gdzieś musi być co nie?? ;) No cóż a jeżeli go nie ma...trudno. Niektórzy przeżywają to życie bez partnerów i też jakoś im idzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Pozdrowionka dla wszystkich z zaśnieżonego morza :) Dawno mnei to nie było... ale już wracam. Widzę ze nie tylko ja mam fryzjerskie zapędy... W ramach poprawy nastroju zmieniłam kolor włosów ;) poza tym trochę je przycięłam..a teraz siedzę i się uczę. Za tydzień egzamin czy mogę liczyć na wasze kciuki???? :) Jutro Walentynki....sama nie wiem jak to przejść - obojętność (wszak mnie to nie do końca dotyczy), skrajny entuzjazm (wszak dostałam walentynkę od kumpla i przepyszne czekoladki), skrajny pesymizm (bo ten, którego chciałabym zobaczyć w ten dzień i tak się nie pojawi..mało tego, wątpię czy w ogóle zadzwoni.Jestem tylko znajomą...i mieszkam hen daleko...)Ech... Pomarzę sobie...po prostu, że kiedyś będą takie Walentynki że szok...że będzie pełno niespodzianek - wzajemnych, super kolacja i ten cały nastrój - nie komercyjny ale taki po prostu mój i jego...bo przecież on gdzieś musi być co nie?? ;) No cóż a jeżeli go nie ma...trudno. Niektórzy przeżywają to życie bez partnerów i też jakoś im idzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wlasnie z zuelnie niezaplanowanego wyjazdu na zlot garbusow w Świbnie. Strasznie fajna impreska, bardzo sympatyczni ludzie. Mieszkalismy sobie w drewnianych domkach z kominkiem, wyimprezowalismy sie na maxa. Na poczatku impreski znalam ze dwie osoby, a pod koniec duuuzo wiecej ;) spalismy sobie w 6 osob na zsunietych lozkach, super! :) Pozecam wam wszelkiego typu zjazdy, bo naprawde mozna tam fajnych ludkow poznac. Do tego grala nam kapelka na zywo :) Strasznie fajni ludkowie. Pogadalam sobie z nimi i zaprosili nas na swoj koncert. Taki mocny, calkiem sympatyczny rock. Do tego mozna bylo zrozumiec slowa! :) camieu: znam to. Najgorsze jest pisanie tych samych listow po raz kolejny .... pozdrowka cieple dla Ciebie :) i przesylam ci duuuzo usmiechow :) I zeby na ziemi byly odwazne smoki! :) Zobaczysz, twoj bedzie nie dosc ze odwazny, to jeszcze inteligentny a do tego bedzie mial wreszcie swoj skarb ktorego pewnie bedzie dobrze pilnowal :) a jak tam ksiazki? mam nadzieje ze choc troche interesujace byly :) cordula: Z zyciem tak jest ..... zupelnie nie wiadomo jak dlugo potrwa i kiedy sie konczy. Tyle ze zyjac na co dzien zupelnie nie zdajemy sobie z tego sprawy i zyjemy tak, jakbysmy mieli zyc wiecznie. A czasem warto po prostu zyc pelnia zycia bo zaden dzien sie nie powtorzy ... i warto mowic kohanym osobom ze sie je kocha .... A na szantki zapraszam dzis wieczorem do Gdyni do Kontrastu! :) Nawet miejsce bys dostala bo mamy 2 stoliki zarezerwowane! :) I pifko za 5 zeta .... i caly wieczor glosnego spiewania szantkow :) A fryzjerzy ... to prawda. Nie ma jak to polecony. Bo takie chodze i wyprobowywanie jest bez sensu .... no i moze byc szokujace kiedy fryzjer skonczy eksperymentowac na glowie ;) Adasiana: A jaki masz teraz kolor wloskow? :) I masz racje, nie ma jak to morze! :)Ja tam kciuki bede mocno trzymac!!!! na pewno sie uda! :) a w walentynki ... mozesz sama zrobic komus baaardzo fajny prezent :) i pewnie ktos cie tez fajnie zaskoczy :) pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zasadzie sa..ale mam ich juz dosyc:( ja chce juz koniec sesji.... ale ju niedlugo:D Smoki....smoki to sa odwazne ale nie wim gdzie sa takie...ale ja postanmowilam soebie ze nie bede sie uzalac nad soba..w koncu jest tyyyylu facetow na swiecie:P pozdrowka i trzymajcie kciuki jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą:) ja w czoraj miałam babskie posiedzenie z konsumpcją winek włacznie;) jeszcze w głowie szumi:) Camieu:) tak to ze smokami jest mają skrzydła to lataja;)ale nie martw się są takie smoki,które wierne są swojej księzniczce:) nie martw sie bedzie dobrze :) trzymam mocno kciukole:) Adasianko:) no własnie jaki kolor teraz masz?? ja mam taki czerwonawy odcień:) robiłam sobie włosy farbą jaskrawa czerwień,ale na moich ciemnych włosach taki nie wyszedł ,ale tez jest ciekawy hehehe;) A walentynki? ja tez dostałam jedną i to było miłe i serio byłam zaskoczona,a tak naprawde to jakos nie przezywam tego tak bardzo,ze nie mam z kim go spedzac,wiadomo ,super by było spedzać te chwile z kims kochanym,ale na dzien dzisiejszy jest jak jest:) Myslę,ze z dziewczynami sobie zrobimy wieczór plot i tyle heheh Adasianka zobaczysz jeszcze,ten twój sie znajdzie szybciej niz myslisz:) Pozdrawiam:) Oczywiscie trzymam mocno kciuki:) dani:) Oj ale sie wyszalałaś hihi;) no to ja już jade do Was tam a co;) nie ma jak szanty nad morzem w super knajpie ehhhh myslę,ze kiedys mi sie uda do was dobic jak rany;):) ja tam to spokojnie ,pare lampeczek winka w towarzystwie rozesmianych babeczek hhihi;) Pozdrawiam serdecznie:) Z okazjiii jutrzejszych walentynek slę Wam mnóstwo czerwonych serduszek❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i są Walentynki. Jak dla mnie mogłoby tego dnia nie być. Normalnie mam dosyć tych wszystkich serduszek, kwiatuszków i tych wszystkich zakochanych gadżetów. W radiu od rana mówią tylko o tym. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale zapytałem się wróżki czy i kiedy spotkam tą jedną jedyną i w końcu pojawi się miłość w moim życiu. Odpowiedziała że będzie to ok maja czerwca i to wcale nie będzie osoba nowo poznana tylko ta która ostatnio złamała mi serce. Podobno coś sie zmieni. Pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×