Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Gość gość
Ja kiedys przez ponad 20 lat kochałam.Był nałóg a ja kochałam.Chciałam pomóc.Nie wyszło.To była toksyczna ,zła miłość. Nie pozwoliła mi na odejście.Trwałam w tym związku nie wiem po co.Wypaliłam się do cna.Została tylko litość,która w takim związku też nie pozwala odejść.Koszmarne oblicze miłości. Jednak pozbierałam się i wyrwałam z jej objęć.Po kilku latach zapomniałam o niej ale przyrzekłam uciekać od każdej(tak na wszelki wypadek). Ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez odeszłam po 20 latach od pijaka :) a miłosc znalazła mnie sama ;) Tyle że zanim to się stało zaczęłam zmieniac swoje myslenie. Poszłam na terapię i ułozyłam sobie wszystko od nowa w mojej głowie. Zaczełam kochac przede wszystkim siebie i czuć się ze sobą dobrze. Teraz jestem w pięknym związku kocham i jestem kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co gonic.?Po co szukać.Wystarczy napisać dawcaspermy@ gazeta.pl Albo nadal czekać.Buziolki.HeH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam różne preparaty i nic nie skutkowało. Usłyszałam o jagodach ACI, ale tez nic nie skutkowały. Pewnego razu ktoś mi powiedział, ze tylko w USa są oryginalne. Więc poprosiłam rodzine z usa o przesłanie mi. Poskutkowały, schudłam 15 kilko. I zaczęłam to stamtąd sprowadzać. Czekam teraz na nową partię ale mam do sprzedania jeszcze 1 opakowanie nik na allegro monikaw2727 i wejść w zakładke sprzedaje te jagody zdziałały cuda. Poza tym moja cera zrobiła się jakby gładsza i znikły zmarszczki mimiczne troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gówno prawda im mniej gonię tym mniej jej spotykam, mam już to totalnie w dupie od paru lat i też nic, wiem że problem jest we mnie i tym co przeżyłam, mam 40 lat że dałam się oszukać wielu ludziom ( głównie facetom) w przeszłosci, że nie wierzę w siebie, że zbyt wiele razy mnie wykorzystano, nie mam zaufania do nikogo i żaden książe ze swoją miłością mnie nie zdobędzie bo ja już nie wierzę nikomu a chyba szkoda jestem fajną atrakcyjną babką z arabiam nieźle i mam pasje ale panowie których spotkałam skutecznie zniszczyli moje poczucie wartości i zaufanie do innych facetów. zatem stay alone forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa wypowiedz .Rozwin moze bardziej szczegołowo. dawcaspermy@gazeta.pl No chyba że nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 40 tce i w porównaniu z koleżanka wyżej ,chce mi sie życ :D jestem szczęsciarą ...:) oj jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak jesteś po 40 to jeszcze pozyjesz.Jak Bozia da to drugie tyle ,albo i wiecej.Byle we dwoje.Chocby układ towarzysko-przyjacielski. Do slubow ne namawiam bo to decyzja dla dwojga.dawcaspermy@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link: http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyslę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kim jest miłość ten nie ma w sobie lęku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba bede sama bo nie moge znalezc odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie tez spadła, niespodziewanie w najbrzydszym miesiącu roku- w listopadzie... pamietam do dziś jaki świat był piekny, jak pieknie deszcz bił o szyby, jego zmarznięty policzek przy moim, i pierwszy śnieg... nie zapomnę tego takie coś zdarza się chyba tylko raz jeśli w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim zyciu bylo dokladnie tak jak mowia niektorzy. im bardziej szukalem tym bylo gorzej. najbardziej beznadziejny byl okres szukania dziewczyn przez internet. kazde spotkanie w realu to byla porazka. wiec dalem sobie spokoj. I bum. nagle przyszlo. nasze dziecko ma juz 8 lat. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale hasło. Ludzie z jakiegoś powodu przed miłością uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz miłości i przyjaźni portal randkowy www.SEXustawki.pl zapewni Ci dostęp do osób które szukają zarówno uczucia, jak i przyjemności w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adalka
Po zakończonym związku,gorączkowo szukalam,był internet,sympatia,badoo,randkowa.Były spotkania z Neta.I ciągle porażka.Był pan erotoman,drugi synek mamusi,kolejni tez bez rewelacji,nic nie zaiskrzylo,rozmowa tez średnio się kleila.Trwało to około roku.Po tym czasie zrezygnowalam z internetowych randek na rzecz znajomości w świecie rzeczywistym.Ale tu tez mijały miesiące,poznalam kilku mężczyzn,ale nie dla mnie.Jeden nawet tajny z rozmowy,ale okazało się ze zadeklarowany homo,kolejnych dwóch - naprawdę wartościowo mężczyźni ,ale żonaci,dzieciaci. I tak mina za pare miesięcy juz dwa lata jak jestem sama i jak tak dalej pójdzie to nie zanosi się na zmiane. Może kiedyś. Szkoda tylko,ze rodziny juz może nie zdaze założyć,ale może nie ma tego złego. Tyle z mojej historii.Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith69
Bzdura przynajmniej w moim wypadku, żadna miłość mnie nie goni, a że uciekam to fakt. Taki charakter, introwertyczka, samotnica, nie lubię bliskości. I jakoś nic mnie nie goni, mam spokój. W sumie mi to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekałam i mnie nie goniła, nie uciekałam i to samo... Tak jak piszecie powyżej ciągle nie to choć wielu mężczyzn nie znałam, nie szukam ideału tylko kogoś kto by do mnie pasował, a jeśli nikt nie pasuje... żal. Byłam serdeczna, otwarta, wesoła, z naciskiem na byłam, bo teraz odczuwam jedynie znużenie nudnymi facetami, albo żonatymi lowelasami, reszta rodu męskiego zniknęła w ramionach innych kobiet. Patrzę wokół tyle zakochanych par, zazdroszczę bo to najpiękniejsze co może spotkać człowieka - miłość. Boję się, ze nie zaznam takiej euforii, może raz byłam blisko, ale facet okazał się samolubnym babiarzem. Jaki sens ma życie bez miłości... praca, znajomi, pasja, rodzina, ble ble ble. Człowiek rodzi się żeby kochać i być kochanym a tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gówno prawda, ja przed miłością s/p/i/e/r/d/a/l/a/m, a za mną nawet nie idzie;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no spoko wszystko jest superowsko cudownie no 999 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz zes jest introwertyczka a co na to twoja "PICZKA".?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość jest przereklamowana, nie wiem czy wiecie ale w Brazylii brat ożenił się z się siostrą, gdy ta siostra się o tym dowiedziała na radiowej antenie od matki, to powiedziała, że ich miłość wszystko zwycięży, (nawet kazirodztwo), dlatego uważam miłość za głupotę, bo ludzie przez miłość giną (samobójstwa, zabójstwa) a nawet potrafią bzykać się we własnej rodzinie, tak więc idaelizowanie miłości kończy się niezłym szambem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joyfashion
Cześć dziewczyny, Chciałabym Was serdecznie zaprosić do odwiedzenia nowego sklepu internetowego z fajnymi i modnymi butami www.joyfashion.pl oraz na FB polubienia naszego profilu. Nie denerwujcie się, rozkręcamy powoli rodzinny biznes i zależy nam aby go troszkę podpromować:)\ Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość mnie w*****a nigdy nie da spokoju bo jestem nie śmiały kupidyn jest ze mnie niezadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romuniony
a nie którym się wydaje że miłość ich goni. zam takiego jednego co myśli ze jak kobieta jest dla niego miła i sie uśmiecha wypije kawę pogada to już na niego leci kocha go i chce iść z nim do łózka a on taki bidny wierny małżonek sam wydzwania do kobity po czym udaje do niej ze nie jest zainteresowany kolo jest gorszy niż nie jedna baba w okresie menopauzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda Kiedy pragniesz i chcesz olewa Cie. Kiedy o niej nie myslisz uderza nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×