Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Pan D
Jestem panem i coś wam powiem ;P Jezeli chcecie simsy kupcie sobie albo zarobcie (niestac was na kawalek wlosa ? :P) albo : wejdzta na www.polska.ea.com (strona producenta Simsów) albo wejdzcie w www.downloader.ea.com :P mozna tu bluzgaC????? jak tak to kurwa macie to znalezc a jak nie to wam jaja zrobie xD pzdr. i powodzenia a To linki : www.gry.pl www.gry-online.pl a jak w ogóle macie simsy a kodu nie macie to sciagnijcie Crack lub Keylogger :P (tylko jeden sie pan znalazl :D =mAtI=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAWID*
POWIEDZCIE MI Z KĄD MOGĘ ŚĆĄGNĄĆ "the Sims2" plissss błagam czy na google? czy gdzie? błagam was plisss błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka889
Hej! Próbowałam wszystkich sposobów które napisaliście, ale i tak nie działa! Jak ściągam z Aresa to mi wyskakuje ( po ściągnięciu i rozpakowaniu ) żebym włożyła płytę do stacji dysków, z BearShare ściągają mi się simsy 1, a z internetu to same wirusy! HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka889
Hej! Próbowałam wszystkich sposobów które napisaliście, ale i tak nie działa! Jak ściągam z Aresa to mi wyskakuje ( po ściągnięciu i rozpakowaniu ) żebym włożyła płytę do stacji dysków, z BearShare ściągają mi się simsy 1, a z internetu to same wirusy! HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasurnet
Ja bym chciala ..sciagnac sims'y ,ale czy to nie jest ...przestępstwo? Ok jag teraz moze sciagne i zaraz skasuje moze nie :\ Ale czemu nie można sciągać czemu to moze zostac ukarane ? Prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenik
oczywiście że jest nielegalne. legalne jest wtedy gdy masz w domu oryginał i ściągniętą wersję traktujesz jako kopie zapasowa. ale kto sie tym tak naprawde prezjmuje, niestety piractwo sie szerzy i jakos nikt tym nic nie robi... i dobrze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenik
oczywiście że jest nielegalne. legalne jest wtedy gdy masz w domu oryginał i ściągniętą wersję traktujesz jako kopie zapasowa. ale kto sie tym tak naprawde prezjmuje, niestety piractwo sie szerzy i jakos nikt tym nic nie robi... i dobrze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenik
oczywiście że jest nielegalne. legalne jest wtedy gdy masz w domu oryginał i ściągniętą wersję traktujesz jako kopie zapasowa. ale kto sie tym tak naprawde prezjmuje, niestety piractwo sie szerzy i jakos nikt tym nic nie robi... i dobrze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikula
ja tutaj jestem nowa ale co ja mam wpisać w google do jasnej ciasnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
uykyukuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu
poprostu idziesz do sklepu empik i bieżesz simsy2 a nie sie w to bawić bo to mnie już wkuża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simka 96
Simsunia miała rację! Wielkie dzięki! Biuziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam The sims 2
Sprawdzałam te wszystkie wasze "sposoby" i nic. Zwykłe marnowanie czasu :P Moja koleżnanka niedługo pożyczy mi simsy, ale jest strasznie zapominalska i za nim mi je pożyczy to miną wieki Więc zbieram na simsy i niedługo sobie kupię :D Nie obrażcie się. Wasze rady chyba nie są skuteczne :( Sprawdzałam wszystko, ściągałam programy, szperałam w internecie i... klęska. Nic nie zadziałało. Może robicie to specjalnie i chcecie wszystkim zrobić na złośc :o Niektórzy na prawde chcieliby mieć simsy, ale nie mają kasy :( Więc nie piszcie bzdur i nie zawracajcie wszystkim w głowach. Gdyby istniała jakaś CUDOWNA stronka, na której można ściągać the sims 2 bezpłatnie, po polsku, szybko, bez ryzyka na jakiegoś groźnego wirusa, bez ściągania i instalowania dodatkowo jakiś bezsensownych programów i bez żadnych dodatkowych kłopotów to proszę powiadomić najlepiej dobrze czytelnie. Wielkie dzięki za przeczytanie tej długiej wypowiedzi i wogóle to sama nie wiem po co to napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taleja
Ja w pełni zgadzam się z "Uwielbiam the sims 2" nikt z osób, które napisały instrukcje nie napsały dobrej, a zarazem skutecznej. Ja zaczęlam zbierać na Simsy 3, a na urodziny ( które mam w czerwcu ) dostane Simsy 2. Najłatwiajsza instrukcja, żeby mieć The Sims 2 to: a) zarobić okolo 120 zł b) iść do sklepu z grami komputerowymi c) ściągnać z półki The Sims 2 d) podejść do kasy e) zapłacić za gre f) wrócić do domu g) wgrać simsy na kompa h) ZACZĄĆ GRE I ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ PS.: Radze nie kupować The Sims 7 w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taleja
a dlaczego nie radze kupować The Sims 7 w jednym tomusicie zgadnąć sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patika1997
Ja se inaczej ściągłam weszłam na tą całą stronke http://suprnova.org i sobie ściagnełam the sims 2 a dokładnie to Sims 2.jar nacisnęłam na Games na górze i szukałam i znalazłam te simsy na str 41 i nacisnełam i download hehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DinuUsiA
=(POWAGA POMUZCIE MI SCĄGNĄC THE SIMS 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica1230
pomuzcie mi ta sciagnac ja nawet niewiem jak sciagnac ten program emule wytłumaczcie mi na gg 5672704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica1230
ja zrobiłam tak jak było napisane na stronce nr28 tam taka dziewczyna pisze ze tam czeba sciagnac na 4 płyty i tam rózne zrobiłam tak jak ona piosze i sie sciaga:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalinka
siemka ja mam viste i beda mi działac sims 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co /
niczego sie tu nie dowiecie!!! tylko tracicie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnik
Nie wiem czy o tym bylo pisane juz wczesniej ale jesli ktos jest cierpliwy (a musi byc) to moze sciagnac se simsy 2 z tej strony: http://www.borysgames.pl/darmowe_gry/The_Sims-2_PL/The_Sims-2_PL.htm jedna uwaga: trzeba sciagnac 30 plikow po ok. 90mb po kolei i z odstepami 80 min chyba ale jesli jestescie cierpliwi i macie tydzien czasu to polecam napewno dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggggg
ja sciagnelam pierwsza pozycje z bearshare i jest the sims1 teraz mi powiedzcie co robic zeby bylo the sims2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula B.
ja nie moge! mój kuzyn przegrał mi the sims 2 i przez trzy dni działały bez płyty , a pózniej przestały....;( musiałam ja usunąć bo zajmowały tyle miejsca że mi nie chciał net działać( i plus;P ). teraz chce je ściągnąć...ale JAK??????? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka232
Elo wszystkim.Co robic?!Chce sciagac simsy ,ale nie wiem co robic.POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaa19933
ja też zciągnełam sobie za pomocą Ares'a znaczy jeszcze nie ściągnęłam bo jak Justyna pisała wpisałam w wyszukiwarkę Maxis The sims 2 coś sie ładuje bo kliknęłam na jedno z podanych tytułów ale nie wiem czy to się pobiera czy otwiera czy coś...:D hehe zobaczymy za kilka minut ( a może godzin???) na raziem na razie mam hehe czy dobrze zrobiłam????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaa19933
katarzynko myślę że to dobry pomysł z Ares'em wpisujesz w google ares i klikasz dowolną stronke i pobierasz program. potem w wyszukiwarke ares'u wpisujesz maxis sims 2 i klikasz w dowolny plik i to sie pobiera ja jeszce nie wiem czy to dział tym sposobem ale czekam już 2 godziny to może bede miała:D przynajmniej mam taką nadzieję hehe POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×