Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość niuniaxxx
Hej Martuniu czy ta strona www.supernowa.org czy to ma się tak długo pojawiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna
NIE "supernova" TYLKO "suprnova", czopki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollawróbello
Dzięki ci martunia za rady bo dzięki nim właśnie ściągam Sims 2. mam nadzieję że tym razem nie pokaże mi się wielki czewony napis ERROR:) bo jak na razie wszystko idzie sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAJKA
JA TEZ BARCZO CHCIALA BYM SCIAGNAC THE SIMS2 ALE JAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona13
A WIEC TAK SIMSOMANIACY =0)OPISZE KROK PO KROKU 1.MUSICIE MIEC EMULE MOZNA GO POBRAC Z TEJ STRONKI www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=289&t=46 2.INSTALUJECIE (JAK SIE PROGRAM POBIERZE KLIKACIE NA NIEGO I KLIKACIE DALEJ... AZ WAM SIE POKAZE PASEK ZE SIE INSTALUJE ) 3.PODŁACZACIE DO SERWERA TZN.-WCHODZICIE W EMULE I U SAMEJ GORY MACIE NAPIS SERWERY NP.DONKEYSERVER6 I KLIKACIE NA NIEGO 2 RAZY I MINIMALIZUJECIE EMULE 4.WCHODZICIE NA STRONE www.osiolek.com/count.php?id=2070&poz=0 I AUTOMATYCZNIE WAM SIE W EMULE ROZPOCZNIE POBIERANIE 5.TA GRA POBIERA SIE (PRZYNAJMNIEJ U MNIE) -2 DNI 6. JAK JUZ MACIE TEN PLIK ISO NA PULPICIE TO KLIKACIE NA NIEGO PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZKI - WYPAKUJ TUTAJ 7.WCHODZICIE NA STRONE www.cdrinfo.pl/download2.php? filename=software/utils-inne/sd4hide11-skl.zip&id=5355183404&baza=soft KLIKACIE NA POBIERZ PLIK Z SERWERA FTP2 ( POBIERACIE PROGRAM SAVE DISK ) 8.MUSICIE POBRAC JESZCZE JEDEN PROGRAM -VIRTUAL DAEMON TOOLS www.pobieralnia.pl/plik-130-daemon-tools.html 9. TRZEBA GO ROZPAKOWAC , PROGRAM TEN JEST OBOK ZEGARKA W PRAWYM DOLNYM ROGU KLIKACIE PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZKI EMULATION - ALL OPTIONS ON 10. ZNOW KLIKACIE NA TEN PROGRAM PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZKI NA VIRTUAL CD/DVD-ROM POZNIEJ DEVICE I MOUNT IMAGE I WYBIERACIE GDZIE MACIE OBRAZ PŁYTY CZYLI SZUKACIE TEGO PLIKU ISO I WYBIERACIE GO 11.KLIKACIE TERAZ NA PROGRAM (TEN Z CZASZKA )SD4HIDE I DAJECIE HIDE NIE MUSICIE GO ZAMYKAC 12.MACIE NA PULPICIE FOLDER O NAZWIE SIMS2.PL.1DVD.LIBrA.TEAM I KLIKACIE NA NIEGO DWA RAZY I JEST TAM PLIK CRACK I KLIKACIE NA NIEGO I MACIE TAKIE GRANATOWE SIMS 2 KLIKACIE I GRACIE :0) PS. JAK COS NIE DZIAŁA PISAC =0) TYLKO TU NA FORUM BO BO NIE WCHODZE NA POCZTE POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugles
hej ! dawno mnie nie bylo bo gralem w simy :P:P:P:P sciagnelem przez bearshare 5,5 czy jakoś tak ... ta starsza wersja ... 3 dni na transwerze16 i mam ;P bomba tera zostalo 13% do konca nocnego życi :) reszte juz mam :) POLECAM BEARSHARE !!!!!!!!!! (plik mial nazwe "CD1 +CD2 + CD3 +CD4 multilanguage + CD key" i cośtam jeszcze ... - innych nie sciagajcie bno to zwykly the sims)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimina
Sluchajcie,nie ma sensu sciagac z bearshare.czekalam 2 dni i nic.Fakt sciagnelo sie ale nie idzie tego uruchomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimina
Cze wszystkim!Wlasnie sciagnelam z bearshare the sims 2 cd 1,i jak wlanczam to jest napisane: archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone.Jak ktos wie co to znaczy niech napisze,bardzo prosze.Zalezy mi na tej grze,a prubuje juz ktorys raz,no i nic.Jak ktos ma sprawdzony sposob,prosze piszcie na moje gg:9803020,lub na maila julita_19@o2.pl.Bede wdzieczna!!!!Prosze pomozcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimina
Czesc wszystkim!Sluchajcie sciagnelam z bearshare the sins 2 cd 1,tak jak inni pisali i nie wiem czemu nie chce mi sie otworzyc,jest napisane:archiwum ma niewlasciwy program lub jest uszkodzone.Sciagalam juz wiele razy z roznych zrodel.Jezeli ktos ma sprawdzony sposob na sciagniecie,prosze o kontakt.a Moze ktos wie co zrobic z tym juz sciagnietym przeze mnie?Bardzo posze o pomoc.Wzamian moge dac porade wizazysty lub stylisty.BARDZO PROSZE POMORZCIE!!!!!mOJ E-MAIL TO julita_19@o2.pl,lub piszcie na gg 9803020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona13
elo a z której wersji bearshare trzeba ściągnąć simsy bo ja mam ten program ale on tylko muzę ściąga:( Z góry thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona13
(do super nowa) ja jestem chętna żebyś mi to przesłała ale gdzie dokładnie albo jak? to mój e-mail: czerwonytoczacysiezuczek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendi0207
nie da sie tego sciagnac!!!!!!!!!! probowałąm ale cos nie wychodzi!!!!! blagam o pomoc!!!!!!!!! plis!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa
Może wiecie z kąd można ściągnąć the sims 2? bo to co niektorzy piszą to albo nie prawda albo jakie gowno! pomocy pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obasan
O jak dobrze, że trafiłam na tą stronkę xD bo też mi trzeba moich kochanych simów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytałam już wszytsko od poczatku do konca tego wszystkiego. i nic nie znalazłam... mam tylko stronke z demówką simsów ale ściąga się 2 godziny! no Może 1 i pół mi sie czekać nie chce! moze mi ktos powie jakie są ceny w sklepie? bo jak tu widze to chyba nie da się sciągnąć gry przez neta... ile taka gra kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obasan
Jak ktos wpadnie na genialny pomysł jak ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obasan
jak ktoś wpadnie na genialny sposób jak ściągnąć sims 2 to dajcie mi znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaAAA
Przydatne kody kaching dostajesz 1000 simoleonów motherlode zdobywasz fortunę w postaci 50 000 simoleonów help wyświetlasz listę większości kodów aging off twój sim nie będzie się starzał aging on twój sim ponownie zaczyna się starzeć intprop censorgridsize 0 pozbywasz się cenzury w grze intprop censorgridsize 8 przywracasz cenzurę w grze twinzr2cute gwarantuje urodzenie się bliźniąt expand powiększasz okno konsoli changelotzoning dorm zmieniasz istniejącą już posesję w działkę pod akademik stretchSkeleton X zmniejszasz lub powiększasz swojego sima. Zamiast X wstaw liczbę wskazującą skalę. Normalną wielkość ma sim przy X=1.0. slowMotion X spowalniasz upływ czasu, przy czym X=0 to normalny upływ czasu, a X=8 maksymalne spowolnienie intProp maxNumOfVisitingSims X zapraszasz na przyjęcie wskazaną liczbę gości (zamiast X wstaw liczbę gości jaka ma przyjść na twoją imprezę). Uwaga! Jeśli okno konsoli nie pojawia się, wciśnij najpierw , a dopiero później . Kody ułatwiające budowanie moveObjects w trybie budowania i kupowania swobodnie rozmieszczasz przedmioty, a za pomocą ikony ręki poruszasz dowolne przedmioty boolprop lotInfoAdvencedMode true wyświetlasz informacje o działce boolProp displayPaths true widzisz ścieżki, którymi poruszają się wybrani simowie boolprop locktiles false możesz ustawiać płytki podłogowe poza posesją boolprop constrainFloorElevation false możesz podnosić i opuszczać podłoże, nawet jeżeli znajdują się na nim przedmioty boolprop showFloorGrid true włączasz siatkę w trybie budowy lub zakupów boolprop showFloorGrid false wyłączasz siatkę w trybie budowy lub zakupów boolprop ShowLotPackageFilename true widzisz nazwę pliku, w którym umieszczony jest dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia xDD
ja właśnie ściongam the sims 2 z programu BearShare 5.2.5 wpisałam the sims 2 i pojawiły mi sie jakieś tam żeczy trzeba ściongnąć dokładnie nazywa sie to: the sims multilanguage CD1-CD2-CD3-CD4 full + noCD + Key.rar i ścionga mi sie już 1 dzień :> pamientajcie! aby chodziła jakaś gra ale piracka trzeba mieć prodram Demon Tool czy jakoś tak :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1213
Chce ściągnąć przez eMula simsy 2 i nie wiem co wybrac ... Jaki typ : archiwa , dokument , obraz CD, zdjecia, POMÓŻCIE prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś kto chce pomocy
Ten kto wie z kąd ściągnąc dodatki do the sims 2 to niech pisze na gg:10192152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendi0207-simsy
droga marianka888 simsy w sklepach kosztuja okolo 80-100zł przynajmniej ja tyle widziałam napisałas ze masz jakas stronke gdzie sie sciaga okolo 2godzin mozesz mi ja podac bede bardzo wdzieczna ja tez chce miec simsy ale nie wiem jak je załatwic nie mam kasy a kumpele nie maja plis pomoz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraka.....
Mak ktoś z was sumer seryjny ja mam płytki i większość cześci ale przed feriami pożyczyłam koleżance a teraz miałam wirusa i mi się simy zainfekowały więc zostały usunięte prosze podajcie bo chce se pograć albo na tej stronce albo na numer 755919 proszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_306
Z jakiej strony można ściągnąć simsy 1 i 2 ? piszcie na e-mail dorotawitch@poczta.fm lub na gg 10213871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_306
marianka ileśtam na jakiej stronce to ściąasz napisz na e-mail lub na gg 10213871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkwarez.pl
stamtąd ściągniecie wszystkie gry ale trzeba się zalogować ( za darmo) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arvenia
Czytaj uważnie adres strony jest w jego nicku. Swoją drogą, fajna strona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielua
Ej kujde ile czasy na eMule się to ściąga? Bo właśnie ściąga przez 2min i jest 1.43MB z 147.33MB A tak wogóle ile to miej więcej zajmuje [wielkość pliku The Sims2] Bo nie wiem czy to dobry plik Odpisujcie jak najszybciej czekam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla wszystkich
ja dostalam sims2 na urodziny ale wy mozecie zarobic na nie i kupic a nie sciogac bo bedo sie zacinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×