Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość moniŚśś
do RADO czemu z bearshare nie da rady??? ja tez właśnie próbuje z tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiina
Z JAKIEJ STRONY I ZA DARMO MOGE SCIAGNAC THE SIMS 2 CO???pISZCIE PLIX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusska
Ema!! Chcecie ściągnąć simsy?? wpiszcie do Bear Schare sims 2 i szukaj. Wyszuka wam! :) (jeśli nie macie tego programu to wejdzcie na stronkę www.dobreprogramy.pl i tam znajdziecie Bear Schare`a) Pamiętajcie aby ściągać plik z simsami, bo są HAMY co piszą simsy a wcale to nie są simsy :P. Ja właśnie ściągam sims 2 cd1, cd2, cd3, cd4 i craka ;) KOFFAM SIMSY !! POZDROFFY DLA WIELBICIELI>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyPL
a ja sciagam z eMula sims2 na studiach, nocne zycie, wlasny biznes, rozrywka rodzinna, szyk i elegancja, zwierzaki, cztery pory roku, podrózę, na swieta, styl mlodziezowy, moda z H&M, impreza-akcesoria ciekawe tylko czy beda dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta
pojeban* to wszystko, ja chcę sobie po prostu ściągnąć normalne Simsy2 ale nie umiem.. weź ktoś to wytłumacz normalnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja sobie wlasnie sciagnelam . to DC++ . ale co dalej . ?? gdzie mam znalesc . jakas stronke do sciagniecia the sims2.?! pomocyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxnieznajomaxxx
mi sie nie chce dzialać bittorent experimental:(:( co mam robić. help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simsy
http://suprnova.org/ Ja z tej strony sciagam chociaz wolno .Tu trzeba miec Azureus'a Vuze bez tego sie nie sciagnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darioza
Hej, jestem tu nowa. czytałam wasze rady o simach i zacznę o tym myśleć bo jak dzisiaj zobaczyłam cenę to mało nie padłam a gra jest the best. chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darioza
darcia mogłabyś mi przesłać simy na pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalaDD
Hej nie wiem jak sciagnac sims 2 próbuje sie kierowac czlowiekiem o pseudonimie JA WLASNIE SCIAGAM tylko nie wychodzi mi to troche prosze pomocy pomuzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serpentina
Mam pytanie do wszystkich tych którzy z supernovy ściągali. Bo ja teraz ściągam Teen Style Stuff i wiadomo - idzie wooolno. I chciałam was zapytać ile w sumie wam się to ściągało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.k.i. togty
The Sims 2 Już ci wszystko mówię. Ściągnij sobie program Bittorrent Experimental (wpisz w google i ściągnij z pierwszej lepszej strony jaka się wyświetli, oczywiście jest to darmowe), zainstaluj go i wejdź na stronęwww.suprnova.org (bądź cierpliwa bo dość wolno działa). Kliknij na search i wpisz tam Sims 2. Jak ci się wyświetlą wyniki to kliknij lewym na gre i zapisz na kompie. Potem kliknij 2 razy lewym na pliczek zapisany na komputrze. Pokaże ci się okienko, w którym masz zaznaczyć gdzie dokładnie chcesz ściągać tą grę. I zacznie się ściągać. W każdej chwili możesz przerwać ściąganie a potem je kontynuować. Nie musisz tez czekać w kolejkach jak to bywa przy niektórych programach do ściągania. Bittorrenta używa wielu moich znajomych i darowali sobie już inne programy bo ten jest The Best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia95
Ej nie zamartwiajcie sie poprostu trzeba miec odpowiedni program kto go nie ma to nie bedzie miał simsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiolka110696
pomocy mi Bittorrent Experimental nie działa i co mam zrobić ?? kiedyś już próbowałam ściągać ale Bittorrent Experimental mi nie działał nie wiem co robić... :( pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaa55
Najprostszy sposób do sciągnięcia The Sims 2! a) Idz do sklpu Komputerowego i sciągnij z Półki Grę b)Podejdz do Kasy C) Gra jeest Twoja ;] Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesimssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubi
Ludziska nie mam pojęcia z kąd ściągnąć na kompa sims-y , mam WINDOWSXP profesional powinno mi wejść proszę o adres strony n aktórej moge ściągnąć the sims lub sims 2 albo sims 1 BŁAGAM O ODP. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omadzik
no zrobilam to co kazaliscie noe i jest jakies tam okienko i czas leci ... to czyli dobrze.?? i mam pytanie ile mniej wiecej czasu to sie sciaga.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka
osobiście to nie wiem nigdzie nie możnaściągać simsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super nowa
a ja mam sposób na to mogę wam wysłać tą grę podajcie mi tylko swój adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniaczka
a cracka tez trzeba z tego Bear Share?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniaczka
a jak najlepiej mozna cracka sciagnac, bo z simsami nie mam problemu, tylko tym crackiem. znalazlam je na Bear Share, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniaczka
oooooooooddddddddpppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zul
ja zrobilam to co pisala martusia i wyskakuje mi problem ;/ i to na kazdej wersji ;/;/ co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zul
pomozcie jak mam sciagnac the sims 2?? Sciagnelam Bittorrent Experimental potem weszlam na ta strone www.suprnova.org no i Kliknelam na search i wpisalam tam Sims 2. I wyświetlily mi sie wyniki i kliknelam lewym na gre i nie chce mi sie sciagnac;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23130646500125202057038705960
vberuncvueiwincv84eszpqwgnmi5thb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia 34-8*
Hej ludziska!opowiem wam cos i jeśli wam sie to przyda to z tego skorzystacie.Kilka dni temu jakas dziewczyna imieniem Kamila napisała do mnie mowiac ze jest z tejże kafeteri i chce pomoc mi sciagnac sims 2.Jeśli więc kiedyś to przeczyta niech sie nie obrazi ze podam jej nr gg (jak chciala pomoc mi to i wam pomoze)8618856 to ten numer. podała mi pewną stronę www.ex-torrent.pl i kazalal mi na nia wejsc i wpisac co chce o simsach np. sims 2 wlasny biznes i musze sciagnac takie programy wybrac jeden z tych uttorent bitcoment albo bearscheare 5,2 5 gdy weszlam na podana strone okazalo sie ze nie da sie zalozyc konta ktore jest konieczne no wię c sprobujcie moze wams ie uda piszcie 10055236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena2112
do Sims 2 dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×