Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bryy

czy zrobiłybyscie to?

Polecane posty

Gość madziar
to fajna sprawa założyć coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziar
to fajna sprawa założyć coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx
nie zapomnij o podpasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula***19***
Na faceta bym sie nie zgodziła w rajstopach, ale przyznam się, że dzisiejszy wybór w rajstopach jest bardzo duży i niektóre same w sobie są sexi - parę razy założyłam tylko rajstopy dla mojego faceta przed "igraszakmi", ale oczywiście po pieszczotach zostały one ściągnięte i przeszliśmy do meritum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynga
hmmmm, to trudne pytanie jest... bo to wszystko zależy od tego jak daleko posunieta jest wasza znajomość... bo w związku zdazają się rózne sytuacje i jakieś male urozmaicenie czasem można wprowadzić, pod warunkiem że oboje was to kręci :). bo jeśli masz opory to lepiej odlóżcie to na jakiś czas, może kiedyś się oswoisz z tym malym fetyszem swojego faceta i może być nawet zabawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysl
no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_1308
Moim zdaniem fajny pomysł podczas gry wstępnej. Trzeba tylko uważać żeby się nie uzależnić, co by doprowadziło do prawdziwego fetyszyzmu. Rajstopy raczej czarne lub szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala i coś jeszcze
facet_1308 --->jajcarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_1308
acha, grubość 40 - 70 den :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde dosc
co to za zboczeniec o tych rajstopach wyoisuje na wszystkich topikach , spadaj jestes nie normalny i wszyscy co mówią że jest inaczej ściemniaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 453fdssdajc8
Same niewychowane. Więcej kultury i tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek_lat30
Pogibało was lubie na kafeterie wchodzić bo sa fajne tematy ale jak zobaczyłem temat rajstop dla faceta to mnie zaciekawiło, bo sam od kilku lat chodze w rajstopach tylko ze damskich bo tylko takie spotkałem. Przeczytałem post i wiele kobiet które się wypowiadają na forum uważa ze to nie męskie i jest obrzydliwe a dodatkowo to się bardzo zastanawiają jak mogą grzać rajstopy... to ciekawe... To zapraszam na mróz założyć tylko spodnie np dzinsowe i pochodzić po mieście. Szpodnie sztywnieją w 2 sekundy na mrozie a samo dotknięcie gołej nogi do zimnego materiału jest okropne. Dlatego w tym przypadku nawet cienkie rajstopy "dają" ciepło bo nie ma bezpośredniego kontaktu z zimną częścią nogawki. Fakt ja zakładam w zimie rajstopy grubsze ale to ze względu na to ze często przebywam na dworze natomiast wcześniej jak pracowłaem w biurze po prostu zakładałem cienkie bo bym w grubych nie dał rady wytrzymać nie mówiąc już o kalesonach które są grube człowiek się w nich poci i na dodatek się ściągają! Więc nie rozumiem za bardzo po co ta dyskusja. Jedyna myśl to jest taka po prostu czy tak ubrany facet jest akceptowany w społeczeństwie bo faktycznie transwescyci i geje pewnie tez uzywają rajstop ale to już w zupełnie innym chyba celu. Pozdrawiam wszsytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×