Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Cissa
Pisałam tu jakiś czas temu, teraz muszę to zaktualizować... Niedługo skończę 4-te opakowanie Diany i niestety moja cera się nie poprawiła :( Nie miałam trądziku "rozsypanego" po całej twarzy, tylko pojedyncze duże bolesne pryszcze,no i niestety wiele się nie zmieniło (oprócz uregulowania okresu, teraz mam b. regularnie). Generalnie jestem trochę zdołowana, bo truję się tymi tabsami a efektów brak. Czytałam że niektóre dziewczyny widziały poprawę już po 2,3 miesiącach a u mnie nadal nic,a tak liczyłam na ładną cerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorka_awanturka
mi pani ginekolog mówiła, żebym spodziewala się ładniejszej cery ok pół roku od rozpoczęcia brania. wczesniej to powoli będzie się mniej tłuścic cera. a znajome co brały te tabletki, też mowią, że cera poprawila się im po pół roku. wiec musisz jeszcze poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cissa
dzięki za odpowiedź :) też mam nadzieję, że może mój organizm potrzebuje jeszcze trochę czasu. Dobrze że przynajmniej nie mam żadnych skutków ubocznych ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Skutki przyjmowania Diane 35 zależa tylko od Waszego ORGANIZMU ! Ja osobiscie jestem w połowie 3-go opakowania Diane 35 i już w połowie drugiego widziałam znaczną poprawę : włosy mi się zaczęły o wiele mniej przetłuszczac, tak samo cera. Trądzik ustępuje i miesiączki mam regularne. Mogę też bez problemu przestawic sobie dzień okresu, jeśli chcę na przykład wybrac się komfortowo na basen. Czuję się świetnie i POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczkaaaa
lawirowy-taniec ale ameryke odkrylas!! Bralas kiedys diane? No wlasnie, wiec nie polecaj za duzo bo nic nie wiesz o skutkach ubocznych po odstawieniu, a to ze sie reguluje miesiaczka i jest mniej/lub w ogóle bezbolesna to przy kazdych tabsach antykoncepcyjnych tak sie dzieje, dlatego tak jest bo to nie jest prawdziwa miesiaczka tylko produkt miesiączko-podobny hehe, zalamka jak sie czyta niektorych wypowiedzi :( totalny brak wiedzy, a do Cissy to sie nie przejmuj u mnie widoczna poprawa z cera to 5 miesiac gdzies około był, zalezy jaki masz stan cery itd... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczkaaaa
osobiscie tabletki antykoncepcyjne brałam przez ok. 6 lat, zaczynałam od microgynonu, pózniej była diana 35 ( chyba z 3 razy do niej powracałam z powodu coraz to silniejszego tradziku, ktory dostawałam po odstawieniu diany, to takie kółko było bo niczym tak silnego "trądu" nie moglam wyleczyc) pózniej była Yasminelle, Jasmin, Janine, i to chyba by było na tyle.O skutkach ubocznych DIANE 35 moglabym pisac wiele... na poczatku nic sie nie dzieje z organizmem, po ok.3 miesiacach ból piersi ( z powdu estrogenu w tabsach za duza dawka) przytyłam z 4 kg (z czego akurat sie cieszyłam bo jestem chodzacym szkieletem) w 5 miesiacu włosy sie mniej przetłuszcaja + piękna cera co jest plusem, duzy minus to zbyt sucha pochwa i całkowity spadek libido, czułam sie strasznie ociążała co było spowodowne zatrzymywaniem wody w organiźmie. Co najwazniejsze za wiele nie ma tych minusów w trakcie przyjmowania Diany 35 , ale po odstawieniu prawdziwa burza hormonalna!!! Miesiaczki z miesiaca na miesiac robią sie coraz bardziej nieregularne coraz bardziej bolesne, tradzik powraca często silniejszy niż był!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczkaaaa
Ogólnie to jestem załamana, wczesniej przed diana nie mialam tak silnego tradziku, pare krostek zawsze było,a taki młodzienczy tradzik, teraz patrząc w lustro ryczec mi sie chce, pełno blizn: dziury, przebarwienia, nierówności i znów tradzik ;( - nie taki silny jak po Dianie, poniewaz po ostatniej Dianie przeszłam bez zadnej przerwy do Yasminnel, nastepnie do Jasmin ( one sa łagodniejsze) jestem tylko ciekawa jak to jest w kwestii zajscia w ciaze po tabletkach anykoncepcyjych- niech ktos "doswiadczony" napisze coś w tym temcie...bede wdzieczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe niebooo
jestem po pierwszym opakowaniu cyprestu i nie dostłam krwawienia... Czy któraś z Was tak miała? brałam wszystko regularnie. Czy to możliwe żeby te tabletki były za silne dla mnie i dlatego nie mam okresu? proszę poradźcie coś bo już wariuje ze strsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajajajaja
Bralam diane 5 lat. pomagala w czasie kiedy ja bralam, niewielkie skutki uboczne. Ale masowo wypadaly mi wlosy. przerwalam poltora roku temu i tradzik powrocil, bardzo nasilony. dermatolodzy znowu chcieli przepisac antybiotyki. nie wzielam. postanowilam sprobowac czegos nowego, Wierzbownice. Dowiedzialam sie od niej od dziewczyn z innego forum. Biore 4 miesiace i dziala. Buzia wyglada jak przy dianie, wlosy sie mniej przetluszczaja a co najwazniejsze wierzbonica to roslina dostepna w aptece bez recepty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciriiii
Kolorowe nieboo, Mam podobne objawy. Jestem po pierwszym opakowaniu Diany i w ogóle nie mam krwawienia. Dianę zaczęłam brać - zgodnie z instrukcją lekarza - w pierwszym dniu cyklu. Miesiączka, o ile w ogóle tak można to nazwać występowała przez 2 dni - małe plamienia. Teraz, po pierwszym opakowaniu nic! Robiłam wcześniej kilka testów ciążowych, wszystkie wyszły negatywnie, w ciąży nie jestem. We wtorek chyba pójdę do dżina, bo zaczynam się poważnie martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciriiii
Kolorowe nieboo, Mam podobne objawy. Jestem po pierwszym opakowaniu Diany i w ogóle nie mam krwawienia. Dianę zaczęłam brać - zgodnie z instrukcją lekarza - w pierwszym dniu cyklu. Miesiączka, o ile w ogóle tak można to nazwać występowała przez 2 dni - małe plamienia. Teraz, po pierwszym opakowaniu nic! Robiłam wcześniej kilka testów ciążowych, wszystkie wyszły negatywnie, w ciąży nie jestem. We wtorek chyba pójdę do dżina, bo zaczynam się poważnie martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Ja brałam Diane jakieś 7 lat temu i było ok-żadnych skutków ubocznychPierwsze tabletki jakie miałam to Cilest-po nich czułam się fatalnie,Miałam straszne bóle głowy zaczynające się mroczkami przed oczami,drętwieniem rąk i trudnością w wysławianiu się Teraz po 7 latach przerwy ,z powodu kuracji izotekiem,znów przyjmuję Dianę i mam takie objawy jak wcześniej po CilescieWłaśnie dziś musiałam wcześniej wyjśc z pracy z tego powoduJest to strasznie uczucie....Nie chodzi nawet o ból,bo to się da wytrzymać,ale te mroczki przed oczami i uczucie splątania...We wtorek idę do gina ,mam nadzieję,że zmieni mi na jakieś inne tabletki,ale jak pomyślę,że znów mogę się tak czuć ,to już się boję....Pozdrawiam serdecznie i troszkę mi ulżyło jak się pożaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukkkkaaaalll
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusia
jestem w połowie pierwszego opakowania i juz miałam nudności ale nie to jest najgorsze.... okres już mi się skończył a ja nadal mam krwiste upławy :( a co za tym idzie nie uprawiam sexu z moim partnerem :( :( :( miała tak któraś z was ? ile to jeszcze może potracić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia5648564
gugusia plamienie przez pierwsze 3 miesiace może sie zdażać (ale nie musi), rety czy tak trudno poczytac ulotke? Wiem ze jest długa i wyczerpująca ale tam wszystko jest napisane!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia5648564
gugusia plamienie przez pierwsze miesiaca przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych moze sie zdażać (ale nie musi) rety czy tak trudno poczytać ulotke? Wiem ze jest troche do czytania ale bez przesady!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia5648564
gugusia plamienie przez pierwsze miesiaca przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych moze sie zdażać (ale nie musi) rety czy tak trudno poczytać ulotke? Wiem ze jest troche do czytania ale bez przesady!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia5648564
gugusia plamienie przez pierwsze miesiaca przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych moze sie zdażać (ale nie musi) rety czy tak trudno poczytać ulotke? Wiem ze jest troche do czytania ale bez przesady!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buffka90
ja zażywałam diane dopiero miesiąc i po przeczytaniu Waszych wiadomości zastanawiam się, czy nie przerwać i po prostu iść do dermatologa, ponieważ mam naprawdę fatalną cerę ;/ teraz jestem w trakcie przerwy i nie wiem, czy można tak po prostu nie wrócić do zażywania tych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia5648564
Można tak "poprostu" odstapic od przyjecia kolejnego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelyn02
Powiem tak! NIE BIERZCIE TEGO ŚWIŃSTWA PROSZĘ WAS! A jeszcze rok temu pisałam o Dianie-35 że jest świetna i bardzo mi pomogła! Owszem! Ale moje włosy!!!!!!!!!!!!! STRASZNIE SIĘ PRZERZADZIŁY PODCZAS BRANIA!!! I CO NAJBARDZIEJ MNIE DOBIŁO TO CELLULIT!!! NIGDY NIE MIALAM PROBLEMU Z CELLULITEM, Z ŻADKIMI WŁOSAMI A TERAZ PO DIANIE KOSZMAR! MAM O POŁOWE MNIEJ WŁOSÓW O BEZNADZIEJNĄ SKÓRĘ NA RAMIONACH I BRZUCHU, TAKI DZIWNY TEN CELLULIT! JAK U BABKI! JESTEM ZAŁAMANA! MIALAM FIGURĄ , JAK Z PLAKATU A TERAZ WSTYDZE SIĘ NA PLAŻE WYJSC! WIEM ZE TO NAPEWNO PO DIANIE! BO PO CZYM JAK NIGDY WCZESNIEJ CZEGOS TAKIEGO NIE MIALAM! NIGDY! BARALAM DIANE NA TRĄDZIK I POMOGŁA, ALE PO ODSTAWIENIU TRADZIK SIE NASILIŁ! NIGDY WIECEJ TEGO NIE WEZMĘ! CHOCBYM MIALA MIEĆ CALA GEBE SYFÓW! WOLE MIEĆ TAKĄ FIGURĘ JAK MIAŁAM BEZ CELLULITU I MIEĆ ŁĄDNE GĘSTE WŁOSY! CHCE BYC TAKA JAK BYŁAM! BOŻE, MAM NADZIEJĘ, ZE WSZYSTKO POWRÓCI, NIE BIORĘ JUŻ TEGO DZIADOSTWA 5MIESIĘCY! i powoli zauważam poprawe z wiotczałą skórą! DZIEWCZYNY! PROSZE NIE BIERZCIE TEGO. Ja teraz mam leki na trądzik od dermatologa Metronizadol w tabletkach i masci na noc i na dzien w wole to niz diane! Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macinerex
mi także jak kończyłam kurację dianą pojawiły się nierówności skóry na brzuchu, udach i na ramionach! taki dziwny własnie cellulit! A też niegdy nie mialam tego na ciele! zawsze skórę na ciele miałam idealną, jędrną i gładką oprócz cery! i dlatego -własnie na cerę zaczełam BARAĆ diane-35! Boże Kochany ja też już nigdy tego nie wezmę! zniszczyła mi ogranizm , ładną figurę i jędrne ciało. COŚ wam powiem ALBO CERA ALBO FIGURA ;( tak jest na przykładzie Diane-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauson22
To moje pierwsze opakowannie DIANE 35. Oczywiście tabletki biorę zgodnie z zaleceniami. Teraz minęło 21 dni i posiadam przerwę w braniu:D tO był trzeci dzien przerwy :D kiedy dostałam miesiączkę.. Nie wiem czy można to tak nazwać, ale OK. Najgorsze chyba jst to, że piersi mi wcale nie urosły a już się cieszyłam XD nie no w sumie chodzi mi o to, że strasznie płaczę z każdego powodu. Siostra nie chciała mi pomóc w odkurzaniu -> rozpłakałam się. Nie dała zadzwonić -> rozpłakałam się. Nie mogłam rozczesać włosów równieź -> rozpłakałam się :P:P to śmieszne, ale wiem, że jeszcze nie raz -> No ogólnie chce cały czas jesc. i nie mam ochoty na nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalchimieee
Czy ma ktoś z was kilka tabletek Diane do odsprzedania? Pilnie potrzebuje kilku zaledwie, więc jeśli macie na zbyciu to dajcie znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia5648564
Ten cellulit jest przez to ze w organiźmie zatrzymuje sie woda podczas brania :( to sa realia brania tabletek, to z czasem minie po odstawieniu Diany ale z pomarańczową skórką to cięzka walka :( To sa hormony i nie tylko w widoczny sposób nam szkodzą, również w organiźmie dzięja sie cuda na patyku, wątroba, zakrzepica na to jest kazdy narazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa.........
witam wszystkie dziewczyny. Ja biore Diane juz prawie rok i nie moge narzekać. na początku pobolewały mnie piersi ale z czasem to minelo i jest OK. Niektóre z was pisza ze biorąc Diane nie mają ochoty na sex a u mnie wrecz przeciwnie:):) ale każda z nas reaguje inaczej. Trzeba trafić na odpowiednie tabletki dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmzz
ja właśnie kończę 2 opakowanie- zaczęłam je brać na trądzik. Już po pierwszym opakowaniu zauważyłam bardzo dużą zmianę- cały czas się poprawia, już teraz jest niemalże doskonała :)) Piersi rosną, figura mi się nie zmienia, ale zauważyłam że skóra lekko zmieniła odcień- jest jakby trochę pomarańczowa. Ale jest dużo bardziej jędrniejsza, nawet miałam problem z cellulitem na udach- o dziwo znikł w 100% :)) Diane-35 jest moim zbawieniem na kompleksy ;) większość z nich zniknęła:p Chodzę non stop z głową w chmurach, dlatego się zdziwiłam, gdy przeczytałam opinie, że dziewczyny po Diane wpadają w depresje. Wniosek z tego taki, że każdy inaczej reaguje na te tabletki (jak i również inne- nawet po Apapie można mieć skutki uboczne, w końcu jest to chemia). Jeżeli chodzi o mnie, to ja gorąco polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelagia z gór
No to przestaniesz chodzic z głowa w chmurach jak przestaniesz brac Diane, no chyba ze masz zamiar brac ja cale zycie!! Wiekszosc skutków ubocznych ma sie do odstawienia Diany czyli po jakis 5-6 miiesiacach po odstawieniu, powodzenie z walka z tradzikiem bo po odstawieniu Ci sie przyda, ja tez chodziłam z głowa w chmurach podczas branai Diany, a teraz kiedy juz jej nie biore ogladam caly czas podłoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verkaakrev
kurde ;/ to znaczy ze lekarz mnie oszukal? Pierwszy raz mam brac tabletki antykoncepcyjne i lekarz ginekolog powiedzial ze sa takie ktore dodatkowo poprawiaja cere i takie ktore poprawiaja stan wlosow i usuwaja owlosienie, to powiedzialam ze wolalabym poprawic cere. Zaproponowal mi diane 35... i Jak tak czytam wasze wypowiedzi to dochodze do wniosku ze mnie oszukal... bo skoro to lek w zalozeniu na poprawe cery to czy tez zabezpieczy mnie przed niechciana ciaza? Wg niego poprawa cery to dodatek a z waszych wypowiedzi i ulotki wnioskuje ze to antykoncepcja jest dodatkiem. Mam zakupione 3 listka i nie wiem czy zaczac brac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeelee
witam wszystkich. na temat diane moge wypowiedziec sie i to sporo. zaczne moze od tego ze NIE POLECAM NIKOMU!!!oczywiscie na poczatku wszystko bylo cudowne, mialam slabe miesiaczki, bardzo regularne, dobrze sie czulam i nie zauwazalam żadnych skutkow ubocznych. ale wszystko zaczelo sie jak je odstawilam. bralam je rok po roku gdy przestalam je brac nie dostawalam miesiaczki, przez 6 miesiecy mialam plamienia, a po wizycie u ginekologa bylam zmuszona leczyc sie hormonami gdyz ginekolog powiedzial mi ze mam jajniki jak cytuje"stara baba" byl to szok ale na szczescie juz sie polepszylo. leczylam sie rok czasu. nie wspoinajac o mojej cerze, mam teraz straszne z nia problemy. na mojej twarzy wyskakuja regularnie guzki i przyszcze, nie moge sobie z nimi poradzic nawet przy pomocy specjalisty. jednak problemy nie koncza sie na twarzy, rowniez plecy zostaly zaatakowane, a to wszystko zaczelo sie po odstawieniu diane35. nie wiem moze to tylko tak moj organizm reaguje na te tabletki ale przed zażyciem ich radzilabym sie mocno zastanowic. polecam cilest. zazywam je teraz i z opowiadan kolezanek sa naprawde dobre!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×