Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Српска академија наука и уметности Адреса: Кнез Михаилова 35 Служба за издавачку делатност Тел: (011) 2027-154 Е-пошта: izdavacka@sanu.ac.yu a i tam idziesz do pokoju 234 czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam ostatnio cover \"Sve jos mirise na nju\" jakiejs polskiej formacji. Fuj:-0 Popsuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evora4
SERBOWIE - czetnycy mordercy..popatrzcie co zrobili w czasach wojny w 1991 roku na terytorium Vukovaru w Chorwacji...teraz taka sama historia powtorzy sie na Kosovu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem oryginalne wykonanie wszystkich piosenk jest o niebo lepsze niz yugopolis w szczegolnosci zastave no ale to moje prywatne zdanie !! co do stopek vatra to oblukalam Twoja galerie i wiesz ze to wakacyjne zdjecie stopek to widziaalm we Wrocławiu w jednym punkcie ksero, czyzby ktos skradl prawa autorskie ? pozdrav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Plavusa;-) Jesli to te zdjecie, to na pewno skradl, bo jako zywo z zadnym punktem ksero nie mam nic wspolnego. Napisz, prosze, gdzie.Pojade oblukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech będzie lepszy przez duze L:-) Srecna Vam Nova Godina ..i szampanskiej zabawy dzis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula1
Wszystkim forumowiczom ! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - oby spelnily sie wasze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośto će Vam svi pożeleti sreću,ja Vam żelim da naucite da je prepoznate i użivate u njoj.Ispunite godine żivotom ,a ne żivot godinama.Ostvarite ono śto żelite,steknite ono śto nemate i sacuvajte ono śto volite,SREĆNA NOVA GODINA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula1
Dragane zahvaljujem na cestitkama. Razlikuju se od onih, koje dobijamo svake godine - sablonskih, mozda zato mi se toliko dopadaju. Teraju nas malo na razmisljanje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragi moji vsem Vam želim srečno, veselo, zdravo in uspešno novo leto 2008!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima:-) Ewula :-) Dragane---piękne życzenia :-) Plavusa---gdzie te obiecane szczegóły ?;-) Bosanac--czy pod Wieżą tez tak zimno jak tu? ;-) Buber--dziękuję i cieszę,ze się podobalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo Svi, Zycze wszyskim sve najbolje w nowym roku. Vatra - kolo wiezy jest 10°C i rano padal deszcz. Ale na poczatku tygodnia bylo lodowato i zimno, troche sie krecilem po Belgii aby odwiedzic pare firm i ludzi z zyczeniami i bylo mi strasznie zimno. eh taki zivot komiersanta Bosanca.. Plavusa - masz racje Yugopolis, chociaz czesto go slucham nie doruwnuje do Kvalitetnego grania szczegolnie na gitarze Husejna Hasenefendica zalozyciela zespolu Parni Valjak, czuc to szczegolnie na utworze Zastave - po polsku utwor sie nazywa moje miasto budzi sie.. Ale pomysl byl fajny, przy najmniej poznalem Macieja Malenczuka ktorego nie znalem i ktory tam spiewa Gdzie jestescie przyjaciele moi.... No wlasnie gdzie jestescie ? .... Zycze Draganovi i tym co beda obchodzic Sretan Bozic, z kolegami jak co rok otwieramy stragan przed Serpska Cerkvia, vruca rakija i muzika, metro simplon 75018 Paris jak by ktos przechodzil zapraszamy, porobie zdjecia, zbiera sie tam co rok ze 2 lub trzy tysiace osob, a co do straganow to jest ich co 50 metrow, i najwazniejsze ze policja francuska uwielbia vruce rakije tez... Plavusa napisz cos o tym sylvestrze, moglibyscie zorganizowac fajna impreze i wyslac pare zdjec. Tym razem pozdrowienia dla calej Polski, szczegolnie ziemi Lubuskiej i Opolskiej, Tesknie za wami strasznie... Ciao...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kako porodica Balašević proslavlja Božić? - U našoj kući Božić se slavio i pre nego što je ovde ponovo ušao u modu. Moj deda je palio sveću i bacao orahe „u ime oca i sina“, daleko pre nego što su svi ovi Naprasno Kršteni i Pokršteni probrali prste kojim će se ubuduće krstiti. Još tad sam naučio da naši praznici vrede tek onda kad raduju i komšije koje ne slave toga dana. Seče se kolač, sprema šaran, pasulj, priprema koljivo. Nema trubača, badnjaka, pucnjave uvis, to u Pravoj Vojvodini nikad nije bio običaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich goraco po dluzszej przerwie co dosylwestra to zaproszenie jak najbardziej aktualne 13 styczen godzina 19 klub mleczarnia Wrocław jak zwykle dobra zabawa gwarantowana zapraszam serdecznie w imieniu Studenckiego Kola Naukowego Serbistow, swoim no i oczywiscie glownej organizatorki Gordany Dj ! mnie z przyczyn osobistych nie bedzie ale Wy tam musicie byc - w programie przewidziano jak zwykle zabawa przy tradycyjnej muzyce balkanskiej, wrozenie z fusow od kawy, licytacje serbskich gadzetow (ode mnie pod mlotek pojda serbskie kawy i filmy) rakije na wejscie i wiele wiele innych atrakcji !! pozdrav ps vatra zdjecie jednak identyczne a nie to same bo kolor lakieru dopaznokci sie nie zgadza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w koncu dla mnie:) Skonczylam slawistyke rok temu, mieszkam teraz w innym kraju i niebardzo mam kontakt z ta kultura. Ale cala dusza kocham Balkany. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo Marra :-) dołącz :-) Plavusa---nie udalo mi się pojechać do Wrocka 😭 Zaglądalam na stronę KS, ale aktualizowali stronę ostatnio 2 lata temu :-( Szkoda. Dragan, specjalisto od linków :-) Odezwiesz się w końcu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
Od jakiegoś czasu zaglądam do was. Uwielbiam Bałkany.Prośba do Dragana i nie tylko o podanie więcej stron gdzie można słuchać i oglądać muzykę Serbską. Bardzo lubię No Smoking Orchestra.Byłem na warszawskim koncercie REWELACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srecna slava svima koje slave danas ,da je dugo slavite u miru,zdravlju i veselju. Ziveli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertino jedynie co Ci zostaje to youyube tam tego jest mnostwo natomista jezeli nie znasz konkretnych wyjonawcow to zastosuj metode prob i bledow ;)) http://www.svastara.com/muzika/?slovo=A tu masz strone z tekstami wiekszosc zespołow exyugo jak nie wiesz jeszcze czego konkretnie sluchac http://www.pljuga.com/ tu duzo roka do sciagniecia http://radio.yuportal.com/ a tu radia internetowe wiec milego sluchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
PLAVUSA dzięki za te stronki. BOSANAC może ty coś możesz mi powiedzieć na temat Punk Opera Czas Cyganów Emir Kusturica i The No Smoking Orchestra koncert w Paryżu. Może jakieś namiary na tanie noclegi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciagnijcie sobie Ceca- Beograd czy kukavica, albo polecam tez Zeljko Joksimovic. Mam cala mase mp3 na plytkach. Niektore piosenki rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo, Robertino - co do Punk Opera to nic nie napisze bo nie znam tego zespolu. Marra6 - co do Cecy tytul Kukavica to fajnie to brzmi, akurat wczoraj spedzilem prawie caly dzien w aucie i troche tego lecialo, ale powiem wam ze nie przed wszystkimi ludzmi przyznaje sie do takich momentow i do takiej muzyki... zawsze jest to gdzies schowane pod siedzeniami... Co do Zabranjeno Pusenje ( No smoking.. ) bylem pare lat temu na ich koncercie w Paryzu, fakt ze bylo super ale powiem wam ze bylem tez dwa razy na koncercie Gorana Bregovica i jednak bardziej mi to wchodzilo. Fakt ze bilety byly o wiele drozsze, bylo mnostwo ludzi na scenie i bylo fajowo jak to po polsku mozna sobie okreslic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×