Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość
Basiu włącz sobie tlen....... autoryzuj nas a my ciebie ściągniemy do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Przerażona tak to niestety bywa , lecz maluszka , mój narazie odpukac nic nie złapał........podaj swój adres na tlenie ,a my cie juz ściagniemy :) 29basiu moze dzis do uda nam sie poplotkować na wieczornym dotlenianiu :) Pozdrowionka i buziaki.....narazie papa :):):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
mamuśki drogie dlaczego was nie ma? dlaczego? kogo mam się poradzić jak usiedlić mojego brzdąca chociaż na 5 min. bo już nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mamą od niedawna i chętnie bym sie przyłączyła do tych rozmówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mamą od niedawna i chętnie bym sie przyłączyła do tych rozmówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Powieksza sie to nasze grono.....Witaj Sade :) może masz tlen lub gg daj namiary , chetnie pogadamy z nowo upieczona mamusią :) Przerażona kochana ten adres co podałaś na tlenie dodałam do kontaktów i jesteś cały czas niedostępna przez to nie moge cie ściągnąć na wieczorne dotlenianie , daj znać jak sie czujesz i jak mała, czy już sie wychorowała :) Li słonko w dzien trudno nas zastać ,a jak jesteśmy to tylko na chwilkę ,ja tez dziś miałam ciężki dzionek z moim małym, sam nie wiedział czego chce i darł sie w niwbogłosy , myslałam ze oszaleję......ale nareszcie śpi a ja tu czekam na Was :):):):):):) Buziaki papa :):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello Mamuśki!! Witam Sade podaj tylko adres tlenu a my Ciebie znajdziemy i dołączymy do naszych pogadanek. Przerażona wciąż jesteś niedostępna i wisisz mi bez autoryzacji --- włącz się dostępna chociaż na chwilę. Dla zainteresowanych -- nasze pogadanki na tlenie trwają od ok 20.00 i pełno kobitek się tam przewija. Jedne odchodzą, drugie przychodzą ,a gadkujemy do późnych godzin nocnych. Pozdrawiam Mamy papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co do Annussi to bywa około 20 a czasem 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paskudna pogoda...zimno,mokro.....wszyscy jacyś ospali i pewnie pisać się nie chce.........Kobietki moje dziecie zaczeło chodzić , stawia jeszcze takie niestabilne kroczki ale z każdym dniem jest lepiej :):):):):):):):):) To dopiero bedzie bieganie z tym brzdacem :) A co u Was słychać ,jak maleństwa ? Narazie , buziaki papa:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Matuszki! Oj dawno mnie tu nie bylo.Ale coz ciagle tylko mecze - taki sezon. No i przetwory na zime dla meza robie namietnie, wiec juz o 21.00 padam do lozka. Ale pamietam o Was i tesknie nawet...Pozdrowionka Mateczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamcie:) znowu pada i spacer nie wyszedł:( na dodatek mała płacze cały dzień uspakaja się dopiero na rrękach właśni zasnęła i grzeje mi brzuszek. tata ma egzamin i nie może się nią tak jak wcześniej, a jeszcze mam prace do przepisywania! ANUSIA TO CU DOWNIEE MOJA NARAZIE POWIĘKSZ REPERTUAR GULGOTÓW, HEHOTÓW I INNYCH!:):):):) trzymajcie się ciepło mamusie dużo słonaeczka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
Witajcie mamusie z dłuższym i z krótszym stażem w.b jak Cię miło znowu widzieć, przetwory przetworami, ale zimy jeszcze nie wywołuj bo aż ciarki przechodzą na samą myśl (ubrac mojego małego w rajtuzki, bluzy, kórtkę, czapkę, szalik, rękawiczki to nie lada wyczyn) Anussia gratulacje, ucałuj maleństwo od ciotek, z okazji pierwszych samodzielnych kroczków, a teraz musisz wyrobić sobie kondycję jak w.b. bo troszkę się nabiegasz za maluszkiem 29 basia jak ja się cieszę, że mam to już za sobą, noszenie całymi dniami na rękach, a do usypiania stosowałam nawet specjalny krok (niemalże taneczny) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój adres sade78@tlen.pl, będę wdzięczna za wciągnięcie do grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunio
kazda matka to sadystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) U mnie też strasznie zimno ale mam nadzieję że jeszcze zimy nie będzie. Nie wiem czy dzisiaj podotleniam się bo coś tlenik nawala...... Pozdrawiam Was wszystkie...buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam odezwać sie do niunio:):):) co Ty człowieku wiesz o matkach?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkie mateczki! Oj NIUNIO - co ty wiesz o sadyźmie? Nie używaj słów, których nie rozumiesz!!!!!............Co to za niunieczek-kretyneczek? U nas też zimno ...........zimo a kysz! a kysz! A dla mojego siostrzeńca----wielkie całusy i buziaki za to chodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sade adres zapisany tylko musisz się zrobić dostępna wieczorkiem - wtedy Cię ściągniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunio ty baranku skostniały a kto Cisbie nosił jak purtałeś w pieluchy? a może ktoś jest na tlenie?:) bo mi dziśbrakuje go ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
oj mamy mamy ale zimno brrrry ---- zaczęło się czapki, szale, rękawiczki koniec fajniutkich, cieplutkich spacerków, a jak tam wasze pociechy znoszą taką pododę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udał się spacer nawet słoneczko poświeciło ale się wczoraj dotleniłam aż żyć się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja przywitam się dziś z mamusiami:) Pogoda okropna....raz pada raz wieje.....dzieciaki na dworku już nie chcą siedzieć. Oj i ja świetnie się dotleniłam:) pozdrawiam....do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tak ,tak ,zimno, mokro i wietrznie , jak pomyśle o ubieraniu mojego synusia na dworek to aż mi sie odechciewa spacerku :( a do tego marudny jak cholera :) ta pogoda na niego tez źle wpływa :( Dzięki Mamcie ucałowałam syncia :) teraz zaczą wstawać sam bez podpórek :) a tapety w przdpokoju to połowy juz nie mam :) Wieczorne dotlenianie jest rewelacyjne dobrze robi :) To narazie buziaki papa :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello babeczki - idę już lulu, ale zajrzałam bo coś spadłyśmy - więc podbijam do góry! Dobrej nocki!!! wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×