Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość lola
witam kobitki:) przeglądam sobie to forum i powiem Wam do jakich dochodzę wniosków albo jednego wniosku: NIE CHCĘ MIEĆ DZIECI!!!! chcę nadal żyć egoisycznie:):):) Pozdrawiam P.S. oczywiście przesadzam, ale mam wątpliwości dzięki Waszym wypowiedziom Życzę dzieci zasypijących i 20 i budzących się o 8 no i zdrowych dzieciaczków I Wam zdrowia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) trudno dopchać mi sie do komputerka bo mąż kupił sobie grę......:(:(:( coś ostatnio tylko hopiemy w górę......🌻 ściskam i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li
Tak moje mateczki kochane, jak was naprawdę potrzebuję to was nie ma, przykro mi bardzo, odezwijcie się do mnie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Nareszczie Was znalazłam....li kochana....co się dzieje??? lola to nie tak do końca z tym naszym biadolenie:) Nie chcesz mieć dzieci?????? i tylko dlatego że przeczytałaś Nasz wypowiedzi?:) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamusie.....idę się dotlenić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie kochane.....myślałam że Was nie znajdę;) odzywajcie się czasami.....🌻 Milłego dzionka....na dworze słoneczko nareszcie troszkę przyjemniej...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety! U nas już od wczoraj balanga :D Natalia kończy dzisiaj rok! :D tylko świętujemy i świętujemy :) oprócz tego, że zdmuchnęła świeczkę to ją zeżarła do połowy :) Pozdrawiam wszystkie Matki!!! Wszystkiego najlepszego dla Waszych dzieci! buziaki pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka-77
lola nic sie nie martw to sa tylko nsze wewnetrzne przemyslenia i rozterki dnia codziennego ale napewno zadna mamusia tu nie zaluje ze ma swa dzidzie to pewne kazdy przeciez kiedys ma jakies problemy o ktorych ww domu nie ma z kim porozmawiac albo i nie ma kti tego sluchac badz tez nikt tego nie rozumie bo bycie mama to cos czego potrzebowalam ale odwlekalam dosc dlugo niepotrzebnie zreszta jak tak o tym dzis mysle PAPAPAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) kochana ajnalajn wszystkiego naj dla twojego maluszka :)🌻:) niech sie zdrowo chowa córcia :) my roczek bedziemy mieli 6.11:) też będziemy mieli bałagan :)hihihihihi:) wiola-77 poddałaś sie juz z instalacja tlenu?:( ściskam was mocno i wielkie buziaki dla pociech :) narazie papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Matuszki! Jestem taka zmeczona ze nawet nie mam sily polozyc sie do lozka! Ale klikac jeszcze potrafie...hihihi! Pozdrawiam wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia
witajcie matki polki troche wam zazdroszcę bo macie dzidziusie i małe dzieci ja siedzę z całkiem duża córką bo ma problemy zdrowotne nuuuuuuuuuuudzi mi sie na potęgę.nie mogę sobie miejscza znależć.Właściwie to ja nie narzekam tylko tak gadam żeby sobie ulżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia....a ulżyj sobie kobitko:) ja też mam duże dzieci:) jak masz ochote podotleniać się z Nami to zapraszam:) a moę Ci obiecać że to bardzo pomaga:):):) Pozdrawiam.....papapa do jutra:)🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi kobietki :) moje dziecie zrobiło mi dziś pobudkę o 7, a teraz znowu smacznie śpi...... słonko świeci :) po trudach wsadzenia szkraba w kurtałę i resztę przejdziemy sie na spacerek, dotlenimy, aby mamusia miała siłę posiedziec dziś i poplotkować z ciociami internetowymi hihihihihihih.......:) miłego dzinka mateczki i buziaki dla dzieciaczków :):):) do wieczorka papa:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:) Oj ciężko bedzie dzisiaj posiedzieć z Wami wieczorkiem....cała noc miałam z głowy.....siedziałam nad syniem...struł sie czymś.biedaczek :( A rano ....on do łózeczka a ja do pracy..... anussiaa....Ty to kochana babeczka jesteś hihihi Pozdrawiam i uciekam na kawkę bo już ledwo siedzę....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) kochane co sie z Wami dzieje?:(........gdzie się pochowałyście?:).......nasz topik juz całkiem zmarniał:(......... trzymajcie sie cieplutko .....ściskam.....i buziaki......narazie papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - dziś wreszcie trochę lepsza pogoda więc zapewne ruszą wszyscy na spacerek. Ja właśnie wychodzę , mam nadzieję że jak poświeci na mnie słoneczko to mi się humorek poprawi, bo coś z nim kiepsko ostatnio. Pozdrawiam.................i wysyłam topik do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny - kilka przechwałek - moja córcia (9 i pół miesiąca) już stoi, raczkuje jak perszing, wszędzie jej pełno, ale najważniejsze że kilka dni temu powiedziała MAMA!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wiem że to na razie takie klepanie bo tata gada juz od miesiąca ale tak czy inaczej wzruszające do łez 😭;) Zmeczona jestem ciągłym ściąganiem jej z mebli, ale fajnie jest. Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooopa w górę, tylko po co?????????? :( szkoda że nikt tu nie zagląda 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dosc
jak ja nie lubie siedziec w domu pranie,sprzątanie,gotowanie to jest już nudne.Jeszcze troszke i juz bede szczesliwa wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wsiąść do pociągu byle jakiego..."hihi nielicznie tylko panie wiedzą o co mi chodzi, pozdrawiam serdecznie Babeczki kochane trzeba ratować nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) no to dzisiaj My świętujemy ROK jam mały przyszedł na ten świat :):):) już zaczynamy szykowanko, a później balowanko hihihihih:):):) ciekawe kto później posprząta?:):):) li ''stoi na stacji lokomotywa....'' uuuuuu hihihihihihi :) i czeka na Nas :) Miłego Dzionka Kobietki.....lepsiejszego samopoczucia:).....buziaki dla Waszych szkrabów......ściskam......papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla twojego maluszka a Tobie zawsze takiego humorku jak dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussiaa wszystkiego najlepszego dla twojej pociechy, bawcie sie dobrze!!! :D :D :D my wlasnie rozsylamy zdjecia z tego dnia, tym co daleko mieszkaja i nie byli u nas na roczku :) pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka-77
witam tlnu jeszcze nie mam jakos nie moge sie zabrac do tego no a moj asynus ma dzis 1 rok i 2 msc a teraz spi a ja do garow milego dnia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia dla waszych perełek ojejej spóźniłam sie na imprezkę, może chociaż do posprzytania się przydam, pozdrawiam i przesyłam całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dołaczam do życzeń:) z przyczyn technicznych tak późno:) Buziaczki dla syneczka anusia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki :):):) szykowanko na całego ,już znie mam siłków, jutro zwali się rodzinka i zacznie sie świętowanko roczku :):):) bo w tygodniu nie mieli czasu.... buziaczki od ciotek internetowych przekazane hihihihihih:):):) wycałowany od stóp do głów :):):) pada nam cos ten topik :( no to hoooop do góry, żeby nam nie znikną :) ściskam i wielkie buziaki :):):) papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć kobitki moje kochane !!! Ostatnio mnie dawno tu nie było i na tleniku - też dawno nie siedziałam, ale nadrobię te wszystkie zaległości i się odezwę może wieczorkiem. Na razie pozdrowionka dla wszystkich mamusiek ciężko zapracowanych i papa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) uuuufffffff i po imprezce hihihihi :):): kochane co sie z Wami dzieje ?????? pochowałyście sie na zimę czy cuś ?????? :) buziaki dla dzieciaczków.......lepsiejszego humorku...... więcej optymizmu:) narazie pappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×