Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

ja ogladam ....jest to jedyny serial który oglądam w ciagu tych 3 dni:) ooo chyba chce mi sie spac:) własnie i synio zasnął wiec i ja ide sie poprzytulac do mężulka;p pozdrowionka i do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam mateczki! Ja też oglądam jak mi się przypomni, że jest, a telewizor nie jest okupowany przez moje dzieci i bajeczki, które znają na pamięć hihi A co do \"cyca\" to ja zrobiłam bardzo drastyczną metodę w obydwu przypadkach (bo mam 2 dzieci) posmarowałam sobie brodawki musztardą. I jak ręką odjął \"cycy\' były chore i już. To dobra metoda jeśli nie można liczyć na pomoc innej osoby (mam b. zapracowanego męża) ,a dalej to już łyżeczka w ruch, talerzyk i kubek \"niekapek\" - żadnych smoczków i buteleczek nie było na szczęście. Papa pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kobietki:) oj...M jak Miłość to mój ulubiony serial i walczę wtedy o telewizor jak lwica;) Pogoda u mnie kiepska...zimno i ciemno...nawet na spacerek nie chce sie wychodzić...ale już niedługo święta....więc śniegu by się troszkę przydało:) Pozdrawiam Wszystkie zapracowane mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bea --- kochana wypluj te słowa !!!!!!! Jaki śnieg ??? A kysz zimo !!!! U nas kapie \"takie nie wiadomo co\" z nieba, ale zimno na szczęście nie jest. A zapomniałam !!!!!! jestem wściekła bo dziś dopiero teraz mogłam się dostać do neta, bo neostradę naprawiali--------b. dziękuję telekomunikacji polskiej, że cały wieczór spędziłam klikając przycisk----- a tu du......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka-77
witam dzis dokonalam przelomu w zyciu naszym tzn zakupilam nocnik dla aleksa bo chybo juz pora syn ma 15 msc.prosze bardzo o rady o moze jakas taktyke hihi bo pierwsze co zrobil to nasikal obok chyba bedzie nieciekawie zyczcie mi powodzenia i cierpliwosci wiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola życzę powodzenie i duuuuużej cierpliwości !!! Ja zakupiłam synkowi na 1 urodzinki, teraz ma 2 latka i 3 miesiące i jeszcze zdaża mu się popuścić w majteczki ale tylko siusiu, bo te inne \"sprawy\" od dawna załatwia po męsku, jednak zawsze muszę zerkać czy siusiaczek jest skierowany w odpowiednią stronę, kochana najlepsza pora na naukę to lato, sciągasz majty co 15 min i już papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka-77
li-dzieki ale mam zamiar do lata go tego nauczyc hihihihihia teraz jest zimno i brzydko i nie bardzo na latanie z siusiem na wierzchu hiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola..ja tez włąsnie przechodze nauke siusiania w nocniczek, moj synio ma 16 m-cy, oczywiscie nie woła jeszcze ze chce siusiu , poprostu sadzam go na wyczucie, oj cięzko jest sprawic zeby zrobil to co trzeba w nocniczek a nie obok:) pozdrawiam a moze ty juz masz jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze nie uczymy sie siusiać na nocniczek, ale pewna matka 3 córek powiedziała mi, że lała do nocnika ciepłej wody, sadzała brzdąca na ciepły nocnik i wtedy dziecko się relaksowało, było mu ciepło i robiło co trzeba, pewnie podobnie jak przy kąpieli. niedługo spróbujemy tej metody. pozdrawiam mężatko, a ile miały twoje pociechy, kiedy zrobiłaś im ten numer z musztardą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metoda z wodą to nie dla nas, prędzej mój mały szaleniec włożył by tam głowę, nie mówiąc już o pływającej łazience, próbujcie, próbujcie i dajcie znać jak wam idzie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kobietki kochane:) Uffff ........ledwo Was znalazłam:):) Niedziela się kończy i od jutra znowu szary zwykły dzień.... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baybus.net
dziewczyny, nudzicie się? jest forum specjalnie dla Was, mamy czata też:) www.baybus.net Jak sie komus spodoba niech wyśle linka do znajomej (go) Pozdrawiam i zapraszam baaaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak to ja. Wpadlam bo musze to wykrzyczec! Moj Maz WRACA DO DOMU! Jestem taka szczesliwa! Caluje Was wszystkie.Wspomnijcie mnie czasem, bo pewnie od wtorku nie znajde juz czasu na kompa. Bedzie tylko ON! Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany...jak dawno mnie tu niebylo....łezka....pozdrawiam wszystkie Babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama
przepraszam ze sie wtracam, ale mam pytanie. Jak to jest na prawde - czy rzeczywiscie po przyjsciu na swiat dziecka relacje maz-zona zmieniaja sie na minus. Jestem dosyc mloda i wszyscy wokol jak mantre powtarzaja : po co bylo sie tak spieszyc, juz nigdy nie nacieszycie sie soba itd. Jeszcze troche i chyba w to uwierze, ale z drugiej strony czy to mozliwe zeby takie kochane i chciane Malenstwo moglo cos zepsuc????/Wydaje mi sie to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) w.b .....:):):):):):):):):):):):):):):):):) jak tylko odkleisz się od męża nie zapomnij o nas :) przyszła mamo......zmeczenie , rozdrażnienie, nowa sytuacja w jakiej się znajdziecie........i wiele innych składników razem czasem prowadzi do spięć miedzy małżonkami....... to maleństwo nic nie psuje tylko zbliza was do siebie.........my sie nie spieszylismy , po dwóch latach małzeństwa zdecydowalismy sie na dzidziusia , a szczeże to jeszcze się sobą nie nacieszyliśmy mimo ze dwa lata mielismy dla siebie........maleństwo zmienia i to dużo.....każda przyszła mama ma pełna głowę wątpliwosci, które choć nie do końca rozwiewa ta usmiechnięta buzia.......nie martw sie wszystko sie ułoży...a jak coś będzie cie męczyć zawsze chetnie pomożemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do głupi masz problem ......najwidoczniej nie dorosłeś/aś do roli macierzyństwa...więc nie zaśmiecaj nam topiku głupotami ,a ten problem nurtuje wiekrzość młodych mam i ojców.... Pozdrawiam Was kobietki :) Miłego Dzionka życzę :) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Przyszła mamo...nic sie nie martw..napewno nacieszysz się mężem..a cóż w tym przeszkadza dziecko?:) w.b......kochana.....już jesteś szczęsliwa?:) Mąż w domciu?:) Pozdrawiam Was kochane i przesyłam buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamy!!!!!!!!!! rewelacja!!! :) (bo tu nic o tym nie słyszalam) w dziedzinie odstawiania od piersi, mam zamówione homeopatyczne granulki na zanik pokarmu!!! dziecko automatycznie/samoistnie, ponoć, odstawia sie od w końcu pustej piersi,ale jeszcze przynaknmniej dwa tygodnie będę musiała poczekać, bo kończymy kurację żelazową, aż wprowadzę mó chytry plan w życie! pozdrawiam!!! w.b. wszyyyyyyyystkiegoooo najlepszego!!!!!!! z okazji powrotu męża!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello ajnalajan-> mój syn miał 2 latka a córka 1,5 roku- i troszkę płakała za cycusiem nawet 2 nocki budziła się na picie - to dostawała łyżeczką i znudziło jej się, a synek od razu przesypiał całe noce. To była drastyczna metoda ale moje brzdące były tak przyzwyczajone do cyca, że nie jadły normalnie jedzenia w dzień - troszkę przekąsiły - a reszta to cycuś. Nie tak jak u was że cycuś to właściwie tylko na noce- u mnie był naokrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w.b. nareszcie masz męża !!!! świetnie i nie odklejaj się od niego jak najdłużej --- my zaczekamy A co do siusiania -- to najlepiej kochane zostawić sobie to na lato. Puszczasz taką gołą dupkę wolno -- a jak zasiusia sobie nogi ze 2 razy i zobaczy że to nie miłe to od razu pojmie \"co to siusiu?\" i o czym ty gadasz, jak mówisz \"zrób siusiu do nocniczka\". Ach i najważniejsze jak już zrobi na nocniczek to koniecznie się zachwycajcie i pokazujcie i wychwalajcie--- żeby delikwent zrozumiał, że właśnie o to chodziło. pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie! Nie wyrabiam z Małą, nie daje spokoju wieczorami i całymi dniami marudzi i marudzi! Nie mam siły już! Ale Myślami jestem z wami i waszymi pociechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam wiec tak nasikane juz w pare miejsc poza nocnikiem oczywiscie hihihi ale coz pomyslimy latanie za nim tez mi sie znudzilo niestety ale chyba odpuszcze moze to nie ten moment pss tak sobie to tlumacze acha i sopsob z woda wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! wiolka wypróbuj koniecznie, jak sie uda to my też spróbujemy ;) a ile twoja pociecha już ma? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka26..
u mnie z nocnikiem to wielki problem .... wuwek ma 20 miesięcy .. ślicznie mu szło jak miał 9-10 a teraz histeria nie da rady go posadzić nawet na nocniku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do matek ząbkujących dzieci! moje drogie mamy, dostaliśmy dla dziecka, na trudnoości związane z ząbkowaniem, granulki homeopatyczne i dziecko spało jak aniolek całą noc, jedyny skutek uboczny, ale raczej nie związany z granulkami, od jakiejś 3.00 do 4.00 mała chrapała jak smoook :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażona..nie mogę Cię ściagnąć....podaj troszkę wiecej szczegółów....jaki masz nick....i miejscowość...chociaz tyle......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam moj synus ma 15 msc juz to kawal chlopa nie... w nocnikowym zapedzie na razie cisza maly tylko siada ale do przyczepy z samochodu i wola sisi a potem husiu robi hihih, ale pampersy wciaz maja u nas wziecie hihih najlepsze papa ps. tez mialam te granulki sa niezle to fakt/chodzi mi o zabkowanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzzzuuuu jak ja strasznie przechodzę napięcie przedmiesiączkowe, można zwariować, jak wy sobie radzicie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×