Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość przerażona
Kochani ..... wszystkiego dobrego w Nowym Roku....... Tak sie złożyło że od wczoraj wieczór mam neta i nareszcie jestem z wami .....Tak bardzo tęskniłam .... Mój Sylwester był fatalny .... dziewczyny sie rozchorowały -- jedna pożegnała rok na pogotowiu a druga przywitała rok na pogotowiu .... Mam nadzieje że rok taki nie będzie ..... brrrr A co dobrego u Was ... Tyle miesięcy jestem w plecy ....... buziaczki wielkie dla was i waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Kochani ..... wszystkiego dobrego w Nowym Roku....... Tak sie złożyło że od wczoraj wieczór mam neta i nareszcie jestem z wami .....Tak bardzo tęskniłam .... Mój Sylwester był fatalny .... dziewczyny sie rozchorowały -- jedna pożegnała rok na pogotowiu a druga przywitała rok na pogotowiu .... Mam nadzieje że rok taki nie będzie ..... brrrr A co dobrego u Was ... Tyle miesięcy jestem w plecy ....... buziaczki wielkie dla was i waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Kochani ..... wszystkiego dobrego w Nowym Roku....... Tak sie złożyło że od wczoraj wieczór mam neta i nareszcie jestem z wami .....Tak bardzo tęskniłam .... Mój Sylwester był fatalny .... dziewczyny sie rozchorowały -- jedna pożegnała rok na pogotowiu a druga przywitała rok na pogotowiu .... Mam nadzieje że rok taki nie będzie ..... brrrr A co dobrego u Was ... Tyle miesięcy jestem w plecy ....... buziaczki wielkie dla was i waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Witajcie matusie Ja dziesiaj w zupełnie nieoficjalnej formie. Szukam kontaktu z rodzinami dzici chorych na : PADACZKA OBJAWOWA Z NAPADAMI POLIMORFICZNYMI , MIKLOMICZNYMI, TONICZNYMI. Z MAŁOGŁOWIEM, UPOŚLEDZENIEM ROZWOJU , WIOTKOŚCIĄ MIĘŚNI I REGRESJA PO KRWIAKU MÓZGU . Troche tego jest , ale chłopiec o imieniu KUBUŚ ma dwa latka a rodzice prucz kontaktu z fundacją i wiedzy medycznej nie mają nic . Rodzice bardzo bedą wdzięczni za każdą informacje o tej chorobie i wsparcie psychiczne. Gorące pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi Kochani:):):) W Lublinie \"wiosna\" w pełni,słoneczko świeci aż chce się zyc...:) I pomysleć ze od poniedziałku zaczynają się ferie..... zimowe:):):) coś robi nam ta pogoda jakies psikusy:):):) tak się zastanawiam co tez będą te biedne dzieciaczki robiły....moze rowery powyjmowac:):):):) Biegne do pracki a Wszystkim zycze pieknego i udanego dnia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witasz szanowne mamusie. Jestem tutaj pierwszy raz i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona. Wychowuję 2,5 letnią córeczkę i czasami męż jak oczywiście wróci z pracy i ma siłę jeszcze porozmawiać :). Moje dnie są tak bardzo do siebie podobne że już mam tego normalnie dosyć. Gdyby nie córcia to chyba już dawno bym osiwiała. Może tutaj znajdę kogoś podobnego do mnie, kto szuka drugiej osoby do rozmów, bo tutaj nie znam nikogo z kim mogłabym pogadać. Co wy na to drogie mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól Amelko, że powita Cię w imieniu bywalczyń tego topiku mężczyzna, bo mateczki gdzieś wywiało. Zapraszamy i zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania tego miejsca. A sporo mamuś spotyka się na wieczornych pogaduszkach na tlenie. Więc instaluj sobie ten program i podaj swój nick. Napisz jak córcia ma na imię. Buziaki. Papa I calusy dla nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól Amelko, że powita Cię w imieniu bywalczyń tego topiku mężczyzna, bo mateczki gdzieś wywiało. Zapraszamy i zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania tego miejsca. A sporo mamuś spotyka się na wieczornych pogaduszkach na tlenie. Więc instaluj sobie ten program i podaj swój nick. Napisz jak córcia ma na imię. Buziaki. Papa I calusy dla nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Amelko bardzo serdecznie...My tutaj wszyscy tak jak Ty potrzbujemy wytchnienia od zycia codziennego więc często tutaj zagladamy a wieczorne ploteczki na tleniuku swietnie poprawiaja Nam humorki:):):) Jesli tylko masz taka mozliwość zapraszamy Cię bardzo serdecznie...pozdrowionka i buziaczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie Słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słonkaa:) Witam Cię Amelko .......ja mam synka.... 2 latka i 2 miesiace ma......urwis zrobił sie z niego niesamowity:) i tylko sprawdza wytrzymałosc moich nerwów:) zapraszam na wieczorne dotlenianie choc ostatnio dosc późno sie odbywa bo ok 22- 23 ale napewno lepiej sie poczujesz po takich ploteczkach:):):) Mój kochany synek ostatnio jak super budzik otwiera oczeta o godzinie 6 i słysze ......mamuś ublać ,oć poju bawimy:) i niewinne zapytanko.....wstajeś?:) , a ja ledwo otwieram oczko i patrze na tą niewinną buźke, usmiechniętą od ucha do ucha i chciał nie chciał wstaje :) ewela i przerażona dobrze Was znów widzieć:) A teraz lecę pichcić obiadek, synek zajęty bajkami mogę spokojnie pogotować bez małego pomocnika:) pozdrowionka i buziale :) narazie papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podbije niech gości na pierwszej stronce:) łatwiej będzie go znaleźć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to hoop do góry :) obiadek przyszykowany:) słonko piekne świeci jak by o już wosna była :) synek śpi :) chwilka dla mnie:) posiedze tu chwilke może ktoś się pojawi.... tak ostatnio tu cichutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zmykam narazie .....wieczorkiem będę jak zwylke dotleniać się :)...a wiec do usłyszonka papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zmykam narazie .....wieczorkiem będę jak zwylke dotleniać się :)...a wiec do usłyszonka papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki Ewela witaj kobietko, rozumiem Cię doskonale, ja to przeżywałam 2 miesiące temu, ale nie bój się, 17.01 cały topik trzyma za Was kciuki, Przerażona ty też musisz nadrobić swoją nieobecność :) Amelka wpadaj do nas często, jak cię weźmiemy w obroty na tlenie, to kochana, to już nie powiesz ze nie masz z kim pogadać :) Anussiaa kochana widzę ze ratujesz nasz topik z przepaści, przejęłaś obowiązki po Aniutku??? :) który swoją drogą gdzieś przepadł cieplutkie pozdrowienia dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) ja juz na nózkach od 7 hihihihi ......właśnie jesteśmy po śniadanku i szykujemy sie na zakupki........nie mam koncepcji na obiadek,chyba pójde na łatwizne i kupie pierożki hihii ......pogoda taka senna ,tylko sie położyć....narazie uciekam pewnie jeszcze tu zajżę...Miłego Dzionka życze wszystkim i wielgachne buziale:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Dziekujębardzo za tak miłe przyjęcie. Jestem bardzo zaskoczona, nie spodziewałam się tak miłego przyjęcia. Niestety nie mam tlenu. W ogóle podłączenie mam od niedawna i nawet tutaj jestm nowa. Nawet nie wiem jak ten tlen sie zakłada i czy jest on dodatkowo płatny :). Ostatnie dnie troszkę zawaliłam z dowiedzaniem was ale dostalam po opiekę drugiego takiego brzdąca jak moja córcia (przy okazji ma na imię Zuzia), i istna kołomyja w domu. Może ktoś mi pomoże z tym tlenem to będe mogła sie do was przyłaczyć na wieczorne pogaduchy a godzina 22-23 (do rozmowy) jak najbardziej mnie odpowieda z wiadomych powodów :). Na razie to tyle, lece robić małe sprzatanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka wchodzisz na strone www.tlen.pl tam jest darmowy program -komunikator do ściagniecia :) ściagasz sobie i instalujesz nastepnie podajesz\\nam nik na jaki sie zarejestrowałas i my zaraz cie sciagniemy na wieczorne pogaduchy.......tam na stronie masz wszystko ładnie opisane co nalezy zrobić i jak do tego sie zabrać ....wrazie co służe pomocą .....teraz lece ogarnac chalupke i jakis obiadek przygotować ale napewno jeszcze tu wpadne.....pewnie ok 12-13 jak synek bedzie spał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem !!! wybaczcie kochane matusie i tatusiu rodzynku, że mnie nie ma i nie ma.Ale przy tym całym zębowym zamieszaniu to narosły mi w domu góry i zwały wszelkich zaległości i musiałam się z nimi uporać i rozprawić. No a teraz to siedzę i nadrabiam zaległości tlenowe i czytam sobie wasze posty. Poza tym była co tu dużo gadać, wiosenna pogoda do dnia dzisiejszego, więc żal było w domu siedzieć to i się chodziło chodziło. Ale dość już tego bo deszcz spadł i zimno i plucha brzydka więc pewnie będę już bardziej osiągalna, hihihihi >>>Dziecko🌻 obiecuję, że już będę:) co tam u Was, jak Pani żoncia i dwa(niedługo) urwipołcie? >>>Beatko🌻 to samo było u mnie do dziś:Dale u nas ferie dopiero za dwa tygodnie, może akurat będzie śnieg >>>Amelko🌻 witaj kochana!!!Bardzo się cieszymy i zapraszamy zrób szybciutko jak radzi Dziecko czyli instaluj tlen komunikator i do nas na pogaduszki hodź!!!:D >>>Anussiaa🌻dobra kobieto jestem, jestem, już ja Cię wyręczę troszkę,hihihihi >>>li🌻a widzisz Basieńko zrobiłam sobie wolne, hihihi, ale już wróciłam z wielkiej tęsknoty usychając. no,czuję,że jestem :D😘:D😘:D😘 Papatusie może do dzisiejszego wieczorka, choć jak zwykle na zmianę łeb mnie łupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutekto ja
uuuu ratunku wstyd literówka paskudna chodź przez samo h wyszło,eeeech i jeszcze zapomniałam wkliknąć Asieńce wielkiego całusa😘😘😘i dla Kiniusi i dla Angeli teeeeeż😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutekto ja
uuuu ratunku wstyd literówka paskudna chodź przez samo h wyszło,eeeech i jeszcze zapomniałam wkliknąć Asieńce wielkiego całusa😘😘😘i dla Kiniusi i dla Angeli teeeeeż😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutekto ja
uuuu ratunku wstyd literówka paskudna chodź przez samo h wyszło,eeeech i jeszcze zapomniałam wkliknąć Asieńce wielkiego całusa😘😘😘i dla Kiniusi i dla Angeli teeeeeż😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ratunku wstyd literówka paskudna chodź przez samo h wyszło,eeeech i jeszcze zapomniałam wkliknąć Asieńce wielkiego całusa😘😘😘i dla Kiniusi i dla Angeli teeeeeż😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie sklonowało
hehehehe, nadrobiłam zaległości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×