Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość przerażona
Aniuku ....Ty nasza ostojo ... zawsze o nas pamietasz ...... my również przesyłąmy Ci wielkie buziaki ........ 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Hihihihi - Aniutku - miało być ....za pomyłkę bardzo przepraszam ...❤️ 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) i nowy dzionek czas zaczać:) mąż w domku i do komputerka zasiadł wiec trudno mi bedzie sie dzis do niego dostać:) hihihi buzialki wielgachne i miłego dzionka ...usmiechów i słonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani.......ja też melduje swoją obecność na Naszym topiczku:) Dzieciaczki poszły ostatni dzień do szkoły... od poniedziałku ferie więc już tak łatwo ranną porą do komputerka się nie dopcham:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie....wysyłam słoneczne buziale z Lublina i zmykam do pracy.....do wieczornego dotleniania;):):):) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mloda matka i dopiero rok siedze z moim dzieckiem w domu i nadzoruje wszystkie obowiazki ktore jeszcze niedawno nalezaly do mojej mamy.to okropne budzic sie co rano i znac plan dnia ktory powtarza sie 24\\7.jesli chodzi o mnie to trudno jest mi sie z tym pogodzic.bo jestem typem wolnego ptaka.uwielbiam plotki i towarzystwo.ma nadzieje ze napiszecie czasem jakas nowinke ktora wpadnie wam w monotonny plan dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) LiL D miło mi powitać Cię w naszych skromnych progach:) o ploteczki nie trudno ,a w szczególności na naszych wieczornych konferencjach na tlenie....zapraszam na wieczorne dotlenianie:) ja juz po sprzatanku ,zakupach i w trakcie gotowanka obiadku:) .....ide własnie pozbyc sie synka na godzinke hihihi....uśpie go i bede miała chwilke dla siebie:) jeszce tu zajżę pewnikiem dzisiejszego dzionka :) pozdrowionka i buzialki :) narazie papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 👄No i mam wkoncu ten tlen i dalej nie wiem co z nim robić. Od niedawna mam komputer i stałe podłączenie do internetu, uczę sie na bieżąco. Chętnie bym się odtleniła razem z wami tylko nie wiem jak to zrobić. Może któraś mnie poprowadzi krok po kroku, będę naprawdę wdzięczna. Z góry dziekuje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka podaj namiary na siebie w tlenie tz jak się tam nazywasz, a ja juz Cię znajde i się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzieki za zainteresowanie i pomoc. Na tlenie zalogowałam sie jako amelka_26 bo 28 było już zajęte. Teraz mnie co prawda nie ma bo wpadłam na chwilę ale będę około 22. Do zobaczenia może w końcu sie nauczę tego tlenu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!Kochane Niewiasty! Wybaczcie proszę ,że nie przyszłam wczoraj ale byliśmy u znajomych i wrócilismy dość późno,swoją drogą się cieszę,bo mnie już na łeb wali jak siedzę w chałupie za długo. ale dziś to planuję posiedzieć jeśli oczywiście będziecie:) >>>LilD🌻 witaj mamusiu nowiutka,zapraszamy na ploteczki i nasze utyskiwania wieczornonocne,będzie weselej:D i ucałuj koniecznie swojego dzidziusia😘😘😘 >>>Amelka🌻ja już Ciebie wpisuję:D aha ale jaką masz końcówkę po małpie? tlen.pl czy o2.pl ??? buziaczki Wam posyłam😘🌻😘 hej hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka sorry,alem ciołek przecież to nie jest istotne tak dawno nie wpisywałam kontaktów że zapomniałam,nie pisz tej końcówki bo to nie potrzebne,ups:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Mój synek był wczoraj na pierwszej poważnej imprezie, i co? i muszę się wziąć solidnie za niego :) bo wyrośnie na takiego samego tancerza jak tata :) dziewczyny go do tańca proszą, zagadują, oczkami mrugają, a ten nie wie gdzie się przed nimi schować, głowę tak spuszczał ze wstydu na dół ze prawie do butów dostawał, i w końcu nie zatańczył ani razu, kurcze mam nadzieję ze nie jest to uwarunkowane genetycznie :) dobrze, że ma 3 lata to jeszcze mam chwilę żeby go nauczyć jak się dziewczyny traktuje i w tańcu z nimi wiruje :) a jak tam Wasze pociechy, czy tak jak moje szalejące w karnawale ale w domu, a miedzy ludzmi to najlepiej na rękach u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Mój synek był wczoraj na pierwszej poważnej imprezie, i co? i muszę się wziąć solidnie za niego :) bo wyrośnie na takiego samego tancerza jak tata :) dziewczyny go do tańca proszą, zagadują, oczkami mrugają, a ten nie wie gdzie się przed nimi schować, głowę tak spuszczał ze wstydu na dół ze prawie do butów dostawał, i w końcu nie zatańczył ani razu, kurcze mam nadzieję ze nie jest to uwarunkowane genetycznie :) dobrze, że ma 3 lata to jeszcze mam chwilę żeby go nauczyć jak się dziewczyny traktuje i w tańcu z nimi wiruje :) a jak tam Wasze pociechy, czy tak jak moje szalejące w karnawale ale w domu, a miedzy ludzmi to najlepiej na rękach u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlo
Cześć mamusie! dopiero dzis odkryłam wasz topik i z przyjemnościa poczytałam:) Cieszę się że jesteście i z miłą chęcią sie do was przyłącze.Mam córcię w wieku przedszkolnym i od 4 latek siedzę w domciu.Czasami dopada mnie straszne znudzenie takie jak dzisiaj:)Ale na szczescie odkryłam was.POzdrawiam was bardzo gorąco i ciesze sie ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja podobnie jak Marlo właśnie odkryłam ten topik i bardzo mi się podoba.Siedzę w domciu prawie dwa lata, mam rocznego bobasa i czasami naprawdę mi się nudzi. Będę Was chętnie odwiedzać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu poruszenie, czyżby już wiosna? I stare bywalczynie się ocknęły i nowe dołączają. Więc ja też będę teraz częściej wpadał bo mi się jeszcze za dużo do czytania nazbiera. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Jak zdróweczko Wasze i Waszych pociech?? Piekna wiosna tegorocznej zimy, nieprawdaż?? przynajmniej w moim mieście...Moje chłopaki pogoniłam dzisiaj po mieście na długi spacerek. Słoneczko pięknie świeciło.Przyszli zmordowani hihi. Poza tym wszystko po staremu...tylko czas biegnie nieubłaganie. Dopiero witalismy Nowy Rok a już minęła połowa stycznia. Od jakiegoś czasu mam nowy nick na tlenie luka_76. Proszę o kontakt,bo wyleciałam z obiegu;) :) Aniutek i przerazona>>stęskniłam sie za Wami:) Beatka i Aniulka>>buziaczki dla Was:) Amelka,Marlo,Mimi,Dziecko Kosmosu>>gorące pozdrowionka. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela kochana mam nadzieje ze trzymasz już maleństwo w ramionach, ale na wszelki wypadek potrzymam kciuki za Was jeszcze przez chwile Słyszycie babeczki trzymać kciuki za Ewele i maleństwo dzisiaj wypada ich termin \"rozdwojenia\" ach ten cud narodzin, tak niedawno sama tego doświadczałam, a juz dwa miesiące minęło Bądź dzielna i szybciutko przedstaw nam Maleństwo :) będziemy czekać z niecierpliwością na wieści od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne mateczki. Jej, ale mamy dziś ładną pogodę, przynajmniej u mnie. Nic tylko na spacerek czas. Słońce aż sięprosi aby sie na chwilę na nie wystawić. Szkoda tylko że jest ten wiaterek, no ale cóż trzeba sie przewietrzyć. Słuchajcie kobietki, mam problem z córcią. Od jakiegoś czasu ma problemy z wypróżnianiem sie. Nie wiem co robić. Jak sie zbliża jej czas to ucieka po kątach i płacze. Może macie podobne problemy a moze znacie jakąś dobrą radę. U niej kupka jak jest 2 razy na tydzien to jestem szczęśliwa. Poradzcie coś. Proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie też dopiero co odkryłam pozdrawiam wszystkie mamusie, siedze w domu od 8(!) lat mam 6 letnie dziecko i 6 miesieczne......ale muszę iść już....taki mój los niestety paaaaaa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Boże co za dzień ..... jestem tak wściekła żę zaraz eksploduje ....nawet nie mam sie na kim wyładować .... BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ..........Ale jestem wsciekła ..... Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny i Dziecko _K rodzynku nasz jak miło ze tyle nowych twarzy nas odwiedziło, wpadajcie jak najczęściej, bo ten topik czasem trzeba reanimować, a Aniutek który najczęściej to robi coś się ostatnio przemęczył :) Amelka musisz zastosować jakąś dietę dla córci, może więcej owoców, bananów, kiwi, gotowane jabłka (mojemu synkowi to pomagało) i rodzynki chyba też dobrze działają, jest jeszcze syrop, który też w tym pomaga (nie pamiętam jak się nazywa, zapytaj może lekarza lub w aptece), LiLD, Marlo, Mimi, Amelka, Amamen zawitajcie kiedyś do nas na konfer :) Aniuek gdzieś Ty przepadłaś kobieto??? a Wy szalone kobiety, Bea, Ania, gdzie jesteście? no i co ja mam robić, kiedy Was niema?? buuuuuu ide spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlo
Cześć kochane! Moja córcia znów chora:(Tak jest ciągle..Odkad zaczeła do przedszkola chodzic:(Taki chyba jedyny minus przedszkoli.Więc jest mi weselej bo siedzimy razem:)Oczy mi się juz zamykaja wiec uciekam:)Pozdrawiam wszystkie, co do jednej:)Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlo
helo! Czemu was nie ma?? Przeciez poranki powinny należeć do nas!:) U mnie śniezy okrutnie:(Zima przyszła, a myslalam że juz wiosna zawita:(CZekam na WAS!!! nie wiem jak długo wytrzymam:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Marlo, mimi2001, amamen witam Was serdecznie:) jak macie tlen zapraszam na konferencyjki wieczorne:) buziulka dla pociech :) do mnie też zawitała zima , pada od rana hihi, a mój synio już rwie sie na saneczki......teraz troszke spokoju bo śpi hihi, a ja lece pichcić dalej obiadek:) pozdrowionka i buzialki wielgachne i gorące w ten zimny dzionek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem! Ale dziś u mnie była paskunda pogoda. Wczoraj piękny biały puch a dziś deszcz i ciepło, no i mamy chlapę :(. Córcia nie była zadowolona. Bardzo liczyła że dziś również pojeżdzi na sankach. Dobrze anussiu że chociaż twój synek dzisiaj skorzystał. My spędziłyśmy pół dnia w domku, tak padało. Byłyśmy w odwiedzinkach u małej dzidziulki i córcia stwierdziła że też chce taką.:) Trzeba to będzie przedyskutować z tatusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA29
Cze Mamuski! Milo spotkac bratnie dusze.Siedze w domu od 5 lat z czego ostatnie 1,5 roku sama,bo maz byl za granica.Od miesiaca jestesmy wszyscy razem i powoli zaczynam wariowac.Moj synek tez jest przedszkolakiem na goscinnych wystepach,bo ciagle choruje.Dla urozmaicenia odwiedzamy nawet szpitale,wiec nie nazekam na brak adrenaliny,ale ogolnie nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ana29 witam Cię serecznie :):):):) a u mnie pogoda pod zdechłym psem:( od rana pluje z nieba takie nie wiadomo co... ni to deszcz ni to śnieg :(........mój kochniutki budzik otworzył jak zwykle oczka o godzinie 6 i z uśmiechem od uch do ucha niewinnie zapytał ...mamuś wstajemy?? obuś sie:)...i cóż zrobić ..podniosłam te ciężkie powieki , zwlekłam sie z łóżka i wziełam za porz ądki:) .....jeszcze przyszykować obiadek ,pozmywać w kuchni i można chwilke odsapnąć...choć to bedzie niemozliwe bo jak tylko usiądę synek zrobi sobie ze mnie materac do skakania i drzewko do wiszenia, przyniesie sterte książeczek do czytania lub kredki aby z nim porysować.....tak patrze na to moje szczeście i z dnia na dzień zaskakuje mnie nowościami:)...z nocnika juz bardzo dawno nie kozystamy ...jak keci do kibelka słysze tylko...mamuś situ szyyyyybko !!!! :) po dobranocce wskakuje do łazienki , zdejmuje spodenki staje przy wannie i.....idziemy sie kopać:) hihihi rośnie mi mały pedancik , niech mu tylko jedzzonko lub picie spadnie na ubranko nie ma przebacz słysze mamuś moke,przebrac , budne, upać i jak tylko sie przebierzemy leci z tymi brudnymi do pralki:):):) ale sie dzis rozpisałam:) dziś Dzień Babci :) jutro Dzień Dziadka:) a więc... Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli, niech się dziadzio z babcią nażyją do woli. wielgachne buzialki i gorace uściski dla Wszystkich Babuń i Dziadziusiów:):):):):):) a teraz lece dalej buszowac po domku:) pozdrowionka i całusy w ten paskudny dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA29
pozdro dla Anussii:-) W tak pieknych okolicznosciach przyrody,niezwyklych pozdrawiam wszystkie Mamuski,ktore sa uziemione w domu.Moj syn choruje poltora miesiaca i od tego czasu dom stal sie moim wiezieniem.Dzisiaj lekarz stanowczo odradzal mi przedszkole,ale chyba nie bede posluszna.W tamtym roku zrezygnowalam z przedszkola.Poslalam go do klubiku,gdzie spotykal sie przez 2 godziny z 10 dzieciakow i nie chorowal.W tym roku znowu sprobowalismy i historia sie powtarza.Wiecej w domu niz w przedszkolu.Przeraza mnie to,ze majac na uwadze dobro mojego dziecka i innych,siedze z nim w domu,kiedy choruje,a inne mamy posylaja chore dzieci i nie widza rzadnego problemu.Poslalam dziecko do prywatnego przedszkola,bo mialam nadzieje,ze nie uslysze pokretnych historii,ze rodzice nie maja z kim zostawic dzieci,bo nie moga sie zwolnic z pracy,ale niestety tu jest jeszcze gorzej. Troche zamarudzilam,ale sie poprawie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA29
W lekkim szoku jestem,czyzbym byla jedyna znudzona Mamuska?! Moze macie jakies pomysly na sobotnie szalenstwo,bo mam zamiar ostro sie zabawic!!!Mam nadzieje,ze tez od czasu do czasu zapominacie na moment,ze jestescie mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×