Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Ktoś nam tu gratisowo topik podbija, czemu nie:p Ja przepraszam, ja muszę przywitać nową Mamusię - Agulę,mam nadzieję przszłą siostrzyczkę w naszej specjalistycznej klinice:D Agulo witamy też Twojego Maluszka,opowiadaj nam o nim także i zapraszamy serdecznie na dyżury nocne,które od czasu do czasu się odbywają w nader wesołej atmosferze. a im później tym ciekawiej. Dziśbyli u nas gości - znajomi z synkiem kawalerem w wieku lat dziewięciu a więc w sam raz różnica dla córuchny i nawet snujemy sobie jak to drzewiej bywało,na wesoło, pewne plany futurystyczne zanim zaczęła się zabawa.Córuchna wychowywana była jak dotąd w błogiej nieświadomości bajkami o pięknych, długowłosych królewnach i królewiczach mężnych,takoż długowłosych i rycerskich co to na zawołanie swych królewien rumaków dosiadłszy cwałują choćby po gwiazdkę z nieba. I tego też oczekiwała po każdym ewentualnym przedstawicielu płci przeciwnej nawet w wydaniu kilkuletnim. A tu klops.Kandydat na księcia nie dość, że urwał plastikowego kwiatuszka z opaski na główkę,zdobnego w brokat, to jeszcze pastwił się nad nim z wyraźną lubością sprawdzając wytrzymałość na zmęczenie materiału przedziwnymi sposobami. Z lalek sprzężonych z kółkami po byłych wózkach konstruował machiny latające po pokoju i wpadające do półmiska z sałatką. Z gdy się mu znudziło z roziskrzonym wzrokiem podszedł do mnie i zapytał: - ciociu,mogę pograć na necie????? - oczywiście,jeśli mama i tata pozwolą... Pozwolili.Od tej chwili w trybie przyspieszonym musieliśmy przyswoić sobie język migowy bo inne tudzież tradycyjne sposoby komunikacji nie dawały zadowalających rezultatów. wyglądało to mniej więcej tak: - no i co słychać u was, kochani? - ostatnio..... Buuuuum!Sluuuurp!Krrrrrrrrrach!Tratatatatata!!! - więc myśleliśmy żeby.... Ziuuuuuuuuum!!!Baaaang!!!!Tratatatatatata!!! - Łukasz, scisz to! - Mamusiu, on się ze mną nie bawi, tylko goni potworyyyyy! - więc na czym skończyliśmy...?aha... - maaaaamo,aaaaaauuuuuuu!!!mój kwiatuszek!!! - aaaa ona mnie szarpieee!!! - co tam się dzieje?! Przed dwiema godzinami zamknęliśmy drzwi za gośćmi. Rozżalona królewna bezradnie rozłożyła ręce i powiedziała prawdę starą jak świat: - mężczyźni są jak małe dzieci.Czy nie ma królewiczów,którzy kulturalnie się zachowują? I tak rozpoczął się w życiu mojej małej kobietki nowy etap: zderzenie fikcji z prawdą. Life is brutal. Buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Ha Aniutku uświadom Wercię że czasami za siedmioma górami za siedmioma rzekami, a może za siedmioma planetami za siedmioma gwiazdami mieszka sobie mężczyzna jak dziecko a kiedyś tam kiedyś gdy wzrok jego spocznie na pięknym królewny licu zostanie zaczarowany i w królewicza się przeistoczy co szarmanckość i kulturę jakby z mlekiem matki wyssał a ile czar ten trwać będzie również od Werci zależeć będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jak zwykle udanych zajęciach basenowych i po przerwie co \"we dwa sobie robimy\" za zmywanko się wziąłem. Muszę Wam powiedzieć że najbardziej to nie lubię zmywać garnków i patelni. Nieraz nawet uda mi się o nich zapomnieć gdy stoją na piecu. Jeśli pamietam to zwykle pytam żonki czy patelnia jest do mycia, bo a nóż jutro to samo będzie więc po co myć wtedy. Wczoraj też rzucam głośne pytanie: - Patelnię ? - Obydwie - dolatuje do mnie z pokoju. Rozglądam się po kuchni ale dostrzagam tylko jedną. Podejrzewając Joannę o godną podziwu przezorność krzyczę: - Ty moja \"złośliwa babo w ciąży\". Jest tylko jedna. Chyba mnie już nie kochasz. Wsadzam głowę do pokoju żeby ją ochlapać wodą i widzę że Szymek jest w lunaparku bo Joannie brzuszek ze śmiechu aż się trzęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih ale sie usmialam:)Mati jest the besciak:)A krolewna napewno natrafii na krolewicza,jak pieknie napisal Tatus nasz kochany:) Agula -ja tez myslalam ze moja juz nigdy nie pozbedzie sie nocniczka spod pupci:)ale odwyk trwal jeden dzien:)sciagnęłam w koncu pieluche(choc miala ok 2 na karku juz:))i po krzyku, od tamtej chwili nocnik poszedł w odstawke:)Poczekaj spokojnie a napewno przyjdzie ta chwila, nic na siłe:)Buziaki kochani moi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj zadzwoniła koleżanka,ta właśnie której synek stał się przyczyną kłopotów egzystencjalnych córci mojej i tak gada: - wiesz,że Łukaszek gdy wróciliśmy długo marszczył czoło i doszedł do wniosku,że Werusia to jednak lubi ludzi kulturalnych i on odtąd zamierza zmienić wobec niej swoje zachowanie. Na co ja,że bardzo się cieszę a w duchu myślę sobie,ot widać córcia silny charakter ma i już ustawiać mężczyzn jak należy zaczyna,presja delikatna odniosła skutek należyty,mówiąc krótko - będzie dobrze. >>>Dziecko, dzięki za nadzieję wlaną tymi uroczymi słowy🌻 I w ogóle buziaki wszystkim Wam😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeej! Znowu było trzeba szukać i szukać w nieskończoność,chyba szósta strona,ufff!Alem się zmachała, no i teraz wpisik o niczym bo natchnienie gdzieś mi zwiało i pójdę go szukać pod czapą śniegową co to właśnie przysypała pół naszego samochodu.Może i tam będzie?Na razie papatki i buziaki zimowe 🌻😘🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *O*D*Ś*W*I*E*Ż*A*M*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooooooooooooooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieskromnie musze zaznaczyc ze facet powinien byc przystojny, musze zaznaczyc ze jestem nieziemsko przystojny ...moge miec kazda z was a przy zapoznaniu sie ze mna macie japy otwarte z podziwu moge z wami robic co chce potem ulatniam sie zostawiajac lewy numer telefonu i poroze waszym facetom. ale do czego zmiezam, nalezy wziasc sobie za zone przecietna kobiete ......raj w pupie....czujesz sie jak krol ,twoja pani jest wierna jak s...i robi bezwzglednie wszystko co chcesz , nie narzeka ze musi sprzatac ,gotowac robic zakupy itd. wszystko robi z przyjemnoscia bo jest zadowolona ze to wlasnie ja wybrales , ty oczywiscie masz piekne kochanki i wtedy mozesz powiedziec ze ZYCIE MA SENS....pamietaj : nigdy nie zen sie z super piekna kobieta bo wczesniej czy pozniej zacznie ci fikac...piekne kobiety sa po to aby miec z nimi sex a nie zenic sie z nimi...wszyscy ktorzy mysla inaczej to wczesniej czy pozniej nieswiadomie zostaja rogaczami min. przez takich jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,czarny tulipanie co za wejśćie:)Biedaczku ty mój kochany tak się składa ze tu są same piękne siostrzyczki:)(prawda?:) Miłego dnia czy życzę aaa i troszkę pokory narcyziku:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byście zakwitły nam dziś przecudownie, przedsmak wiosny przynosząc. Żeby ten dzień wydusił z nas facetów to co najlepsze i żeby choć z 50 % tego na następne dni pozostało. Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Kobiet, Matki Polki poczujmy się jak we wczesnym PRL-u pasowałoby dostać goździka czerwonego, co? i dodatkową kartkę na cukier od kierownika w zakładzie pracy.Ja osobiście życzyłabym sobie czek na paręnaście tysięcy euro i jako dodatek wycieczkę na Kanary w tej oto zimnej porze dla jej ominięcia do nadejścia wiosny. Dziecko{kwiat] ach, mięsień sercowy zabił mocniej w mej chuderlawej piersi na subtelne tony Twych życzeń,jak zwykle jesteś niezawodny. a... czarny tulipan podlany został sterydami w dużym stężeniu i trzasła mu cebulka, jak nie poleci! jeszcze tu zerknę póżniej,pa 😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Dziecko nie wkliknął mi się kwiatuszek dla Ciebie bo zły nawias dałam,ups więc za to masz jeszcze więcej,obdziel Siebie, Joasię, Czasamianiołka i PókicoWyłącznieaniołka 🌻😘🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie mokro w majtach na moj widok a tu sie wymadrzacie pasztety Mam 179cm wzrostu naturalnie czarne wlosy ciemno piwne oczy ciemna karnacje jestem szczuply mam 29 lat od 12 roku zycia mieszkam za granica Polski napisalem wczesniej ze moge miec mnostwo kobiet ...i to prawda , w swojej pracy mam do czynienia z ludzka uroda na co dzien , pracuje w studio filmowym DINO DE LAURENTIS w Rzymie i uwiez mi kociaku ze wiem co mowie a ty sie tak nie denerwuj tylko kochaj swojego misia .....az do spotkania ze mna ...o ile jestes ladna oczywiscie bo nie jestem organizacja charytatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×