Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Aniutku...żeby z Nami dyskutować trzeba być chociaż odrobinę inteligentnym...a niestety..prostakom tego brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedaku, ty to już taką musiałeś dawno znaleźć, obciąłeś w porywie i teraz nie masz czym wojować to się inaczej wyżywasz zal mi ciebie bardzo beatko 33 - tulipanek kwiatek wątły szybko więdnie jak żaden inny hahhahhahahahhahahahahahahhahahahhahhahahahhahahahahhahahahhahahhhhhahhahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze jełop tulipan jest prostakiem w mokrych majtasach ale tych z górnej półki więc zawinął ogon i spieprzył od inteligentnej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozsmieszaj mnie wiesniaro tylko tobie i innym popierdolonym Polkom imponuja Wlosi z zelem na glowie i przegnilymi majtami na dupie ...znam grono krajanek sprzatajacych i pioracych po nich, a to ze na skuterkach popierdalaja no coz polki to i z Albanczykiem na osle by sie zerznely z powodu jebo \"chlujnego trzydniowego zarostu\" Buhahahaaaaaaaaaa.........oj syfiary .....syfiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz narcyziku....jak sra się (sorki babeczki) w gacie to nic dziwnego ze przegniją...a żelik nakłada się na włosy a nie na głowę ...no ale ty pewnie o tym nie wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spieprzaj debilu z przedmieścia z tym gelem na zakutym łbie bo nam tu wszy i roztocza rozniesiesz,idź do skuterka,załóż pampersa i się na niego wysraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopczyku spadaj na szczaw, albo jeszcze lepiej wyprowadź może psa na spacer, przynajmniej dobry uczynek zrobisz. Znudziłeś sie nam już. Ani ty inteligentny, ani dowciapny. Zmień topik, może kogoś tam zainteresujesz swoimi wywodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopczyku spadaj na szczaw, albo jeszcze lepiej wyprowadź może psa na spacer, przynajmniej dobry uczynek zrobisz. Znudziłeś sie nam już. Ani ty inteligentny, ani dowciapny. Zmień topik, może kogoś tam zainteresujesz swoimi wywodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz grono krajanek ...............? no a jednak miałes okazje je poznać, i widzisz nawet Albańczycy lepsi i szybsi od ciebie oj człowieku musiałes miec silne urazy w młodości, albo cię mama biła, albo kobieta zdradziła, i teraz mścisz się obrażając wszystkie kobiety jak leci ale żyj sobie dalej w tym swoim urojeniu tylko jazda stąd aaa i mopa zostaw w spokoju, wszak on nie do tego służy co ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ....hej to nie moj biznes ale czy ty abys ze Wlocha nie wyszla??? on w barze sportowym z kolesiami albo na innych pannach a ty w domu przy kompie ....to to twoje szczescie???? nieoczekuje prawdziwej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o drugie wcielenie się pokazało.bo pierwszemu się sztuczna szczęka przesunęła z wrażenia i łysina spociła.hehehe,że o pampersie nie wspomnę,że przemókł dokumentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prostaków tylko prostackie metody działają, jak widać dopiero teraz załapał o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tle innych europejek, Polki to śmieszne zaniedbane prymitywne i niemodne dupy. No i ta ich bezdenna łatwizna, byle Arab, Hindus, czarnuch i inny smoluch i już się rozkładają aż się chce wymiotować. Często w takich okolicznościach nie przyznaję się, że jestem Polakiem bo mi za was prymitywy bardzo wstyd. w dupala wala kryptopedaly i zboczency z malutkimi fiutkami w duzej waginie rozwalonej prymitywnej Polki bo ja sobie tego nie wyobrazam abym mial \"zapakowac\" w dupe mojego ponad 20cm kutasa. Wlasciwie po co mam sie grzebac w gownie przeciez nie jestem koprofagiem jak wszyscy zboczency marzacy \"o waleniu w dupe\", no po co mam to robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku ty jeszcze wspominasz o prostackich wypowiedziach, przeczytaj sam siebie, a potem sie odzywaj widzisz biedaku my teraz pójdziemy przytulic sie do męzów, a ty co? sam znowu zostaje ci komp, mop i Alainx - twoje drugie ego smutno co tak samemu przez zycie isc - szkoda ze cie zrozumiec i wesprzec niemoge - ale nigdy samotnosci niedoswiadczyłam popisz sie jeszcze swoja ineligencja bedziemy sie mialy z czego rano pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu be ba
oczywiscie nikt nie wierzy ze jest rogaczem ale oceniajac Polki ogolnie, ich zachowanie poza granicami Polski , ich slabosc do cudzoziemcow, materializm...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahhahahhahahahhahhaahha no teraz to juz przegiąłes hahhha andrea hahhahhah jestes az tak ubogi intelektualnie wez sobie kaczuszke do wanny i idz juz stad, bo naprawde smrodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowia o mnie czarna owca
oj dziewczyny, dziewczyny- przeczytajcie sobie raz jeszcze teksty na tych stronach . Zarzucacie komus brak inteligencji , a jakim szczytem intelektu bylo wdanie sie w zwykla burde?Poza tym - zbyt czesto odwolujecie sie do IQ. Macie kompleksy? Zobaczcie jak bardzo sie chelpicie swoim zwyciestwem w werbalnym pojedynku z kims , kto oczywiscie nie moze porownac sie w znajomosci jezyka polskiego do Waszej , gdyz polowe zycia przezyl za granica.Nie mylcie braku slow z brakiem rozumu . Lekcewazenie oponentow jest domena glupcow , no ale Wy przeciez kazdym swoim slowem udowadniacie , ze takimi wlasnie jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poodzywały się na prędce zarejestrowane alter ego,ale mam nadzieję,że to jest definitywny koniec tej błazenady. Cham chama chamem pogania.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna owco,bronisz zawzięcie,nie wiem,może samą(ego) siebie. Wszak ów oponent chełpił się tym,że mieszka za granicą a nie usprawiedliwiał,sądząc że to wywrze wrażenie.A poza tym znajduje tyle wulgaryzmów polskich właśnie, że nietrudno mi posądzać go o niezłą znajomość języka polskiego w zakresie wybitnego znawstwa słownictwa marginesu.To jest wyrazem miernoty intelektualnej,czy tego chcemy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Hmmm widze ,że nastapiła rekakcja łańcuchowa - prowokacja -reakcja -emocje -satysfakcja z prowokacji:(........Nie zniżajmy sie do poziomu osób zaśmiecajacych nam temacik bo nie warto, przykro że są na świecie osoby samotne, sfrustrowane i szukajace wrażeń w necie. Może one poprostu tak odreagowywują codzienne stresy, kiepski to sposób obrzucajać innych błotem , ale im to pomaga....ja proponuje takie wyjście prowokacja - brak reakcji i dadzą sobie spokój :) Dawno sie nie odzywałam brak weny twórczej mnie opanował ,a codzienność przytłoczyła hihihi:) Uciekam zaraz z synkiem na saneczki, wykożystam jeszcze tą tone śniegu co ostatnio spadła :) Trzymajcie sie cieplutko i buziale dla pociech :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *O*D*Ś*W*I*E*Ż*A*M*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ojej ale sie porobiło:) Dziewczyny nie dajmy się dalej prowokowac!Starczy tego! Nie \'\'podlewajmy\'\' czarnego tulipana szkoda wody:) i tak zwiędnie!!Całuje was mocno:) Dzziecko_kosmosu gdzie jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ojej ale sie porobiło:) Dziewczyny nie dajmy się dalej prowokowac!Starczy tego! Nie \'\'podlewajmy\'\' czarnego tulipana szkoda wody:) i tak zwiędnie!!Całuje was mocno:) Dzziecko_kosmosu gdzie jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Anulka i Marlo🌻, owszem macie rację, lecz my chciałyśmy się rozerwać i dlatego w ogóle odpowiadałyśmy na te głupkowate co prawda, ale śmieszne posty. No niestety ktoś nie dorósł, zaczął bluzgać i potoczyło się dalej, co tam. Nie żałujmy, bo się troszkę czasem trzeba rozruszać, hihihi. A prowokatorów nigdy dość, Aniulka pamiętasz, hehe: - oni rosną jak huba na drzewie, w każdych warunkach, wystarczy, że byle pies siknie a taki czarnohubiecjuż sterczy. Hahahaha, nie ma to tamto, wesoło było. Na razie papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussiaa a gdziez tam nerwy, wrecz odwrotnie :) wykopałysmy dziada z zozszczepem osobowosci hahahhahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz pan
jestescie zwykle osiedlowe dziwki, a tu sie wymadrzacie, dobrze ze w realnym swiecie znacie taka jedna z drugą wie, że jak gadam, albo wychodzę z kómplami to ma się nie wpierdalać bo to nie jej kurwa sprawa ,a jak mężczyźni piją piwo to ma być spokuj, jak będziemy chcieli ich towarzystwa to zadzwonimy jak ją łapię za balony albo cipę to wie, że będzie sex , i nie ma kurwa że bul głowy czy inne wymówki nie, albo lód albo ruchanie, zależy na co mam ochotę jak czasami zacoś ją pierdolne to wie że coś źle zrobiła i naprzyszłość sie stara i uwarza moją bryką to moge ją kurwa przewieść,ale od kierownicy to łapy won, ale jednocześnie wie do czego służy tylne siedzenie i maska, więc gdy mówie takiej choćmy kurwa na tył to roskłada się od razu i bez kurwa ceregieli jak zabieram szmatę na dyskę to wiadomo , że będzie obciąg i ruchanie,nochyba że wcześniej najebiem się z koleszkami do spodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O matko ...dziecko...naucz się pisać po polsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...bo to w oczy razi !!!!!!!!!!!!!!!!!...i jeszcze do szkoły trochę pochodź, bo coś mądrością nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Tak mnie ciekwai co się stało z moderatorami którzy powinni pilnować porządku? Kidyś reagowali natychmiast i usuwali śmieci w trybie natychmiastowym, a teraz poprosty falki sie przkrecają wchodząc na kafeterie i nasz temacik.Nie dziwi mnie ze stali bywalcy rezygnują z przebywania na tym forum, bo falki sie przewalaja czytajac takie brednie:( Szkoda tylko babeczek nowo przybyłych , bo widząc takie wypowiedzi odechce się im tu zagladac do nas:( Cieszę sie bardzo, że mamy możliwośc innego kontaktowania sie hihiih....nasze dotlenianie:) Witaj Ziemnianko :) Miło ,że Dziecko przedstawiło Nas Tobie :) niezły ubaw mam czytajac pomysły waszego czasamianiołka hihi i zastanaiwam sie tylko kiedy mój maluch zacznie wyprawiac takie numery hihih choć juz potrafi pokazać na co stać dwulatka ihihihi w miarę możliwości zagladaj częściej :) i trzymaj sie cieplutko jesteśmy z Toba hihii:) juz niedużo zostało do rozwiazania , a wiedz, że zawsze znajdziesz oparcie w postaci naszych słówek :):):) buziaki dla \'\'czasamianiołka\'\' i Szymusia pogłasiaj przez brzunio:) Buziaki dla wszystkich w te zimne dzionki i wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×