Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Nie wrzuca nie wrzuca nie wrzuca bleeeee 😠 kjrgbaergurgbkdvearhi rhitugharbneikgneirugeoqin iuhiweugfiergoerghergighnj solkyhnorinjornnmdh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 HEJ ! HEJ ! 🌻 :) :) U mnie dziś piękna pogoda , obiadek już mam gotowy (bo wczoraj ugotowałam na dwa dni ;) ;) . Teraz pędzę z moja córcią do piaskownicy .................. słonko tak pięknie świeci ......... Wam także życze miłego dzionka ....... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Witajcie.... U mnie tez jest piekna pogoda i popołudniu mała pierwszy raz pójdzie do piaskownicy z wiaderkiem i foremkami....... hihihihi ciekawa jestem jak beda babki jej wychodziły ????? Wczoraj usiłowała pojeździc na podwórku rowerkiem ale szybko sie znudziło i zateskniła do maminego cyca........ Słoneczne pozdrowionka .... cmok....cmok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODŚWIEŻAM
🌻 🌻 🌻 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kobietki...:) Na dworze piekna pogoda i to pewnie dlatego zapominamy o Naszym topiku:) Ja jeszcze tylko jutro do pracy i 3 dni wolnego....huraaaaaaa:):):) W niedzielę jadę sobie do. mojej.......a nie będę narazie pisała....jak wrócę to wszystko opiszę:):):) Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko.....serdecznie.....wiosennie.... Buzialki babeczki......cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Kochane mamusie ..... Czy któraś z was bedąc w ciąży miałą obrzeki nóg (od stóp do kolan)...... ? Moze któras z was wie czy takie objawy to zatrucie ciazowe czy ucisk na nerw...? Całuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję,że Was spotkam,poświęciłam się nawet aż dotąd a tu żywej duszy...Buuuuu...Już nie mogę dłużej,do juterka,może...Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażona u mnie był to objaw zbyt słonej diety. Jak wyeliminowałam sól trochę się polepszyło. Swój udział miała też temperatura, sierpień był tak ciepły, że musiałam sobbie kupić japonki bo w inne buty nogi mi sie nie mieściły. Muszę się wam pochwalić, że moja mała w końcu zabiera się za raczkowanie. mam nadzieję, że w ciągu paru dni będzie już śmigać jak mała rakietka:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdrawiam i biegnę na spacerek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->przerażona,ja doskonale wiem jak to jest.Dokładnie tak samo.Podobnie jak w przypadku sade duży wpływ miała temperatura powietrza i wilgotność,był wówczas przełom czerwca i lipca aż do trzeciej dekady.Niekoniecznie wiąże się to z zatruciem,ucisk owszem,gdy dzidziuś jest duży i do tego worek owodniowy, to wszystko naciska na narządy wewnętrzne.No i skutkiem tego może być ucisk np.na tętnicę w miejscu gdzie przetacza krew do nóg.W każdym razie ja stosowałam często okłady i zimne prysznice,moczenie nóg.Często starałam się kłaść się unosząc nogi nieco wyżej od reszty ciała...I tak dotrwałam,ale za to przeczytałam tyle książek co nigdy wcześniej.Całuski gorące,papatki dziewczynki🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) wkońcu się zmobilizowałam i moze coś nabazgrze hihiihihihi:) mój synio ma już 1,6 (tak dla przypomnienia) , biega , skacze , tańczy i zaczyna już podłapywać słówka ( auto, banan , jajo , balon ) a po swojemu to gada jak najety:) mam z nim mały problem jak wychodzimy na spacerek bo wcale sie mnie nie słucha ,nie mówiac już o trzymaniu za rekę:( normalnie koszmar :( wychodze cześciej bez wózka myśląc, że to coś da a tu nic:( nie wiem jak sobie z tym poradzić , może on jest jeszcze za mały i wyrośnie z tego.... zobaczymy:) narazie biegam za nim gubiac kilogramy hihihihihi:) dba o moja kondycję :) dziś przepiękny słoneczny dzionek, synio spi po walce w piaskownicy i na drabinkach , a jak wsatnie to obiadek i dalej hulaj dusza :):):):):) szkoda zmarnowac takie ciepełko:):):) a w niedziele ...........hihihi bedzie fajnie...... ale to Wam opowiem po hihihi..........pospadacie z krzesełek hihihihihi :):):):):) buziaczki dla Was i pocieszek :) pozdrowionka papatki ..... może do wieczorka...coś ostanio to nasze dotlenianie padło........całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Anusiu,ja wczoraj siedzę i siedzę od dziewiątej jakoś,no aż dosiedziałam do pół do drugiej wyobraźcie sobie,a tu cisza jak makiem siał.A tak już za Wami mi się ckni,że hej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Aniutku..... nam też za Tobą sie ckni..... bynajmiej ja bardzo dawno z Tobą rozmawiałam........... co u Ciebie............????? Jak córeczka i wogóle ......... Zaczynam stosować kuracje odchudzającą ..... dzisiaj weszłąm na wagę ....... przeraziło mie to co zobaczyłam..... !!!!!!!!!!!!!! Akurat przyroda mi bardzo sprzyja .... mamy mnustwo świeżych warzyw a akurat moja niunia tego potrzebuje ...... rzodkieweczki, sałatki , ogóreczków i pomidorków...... kurcze czeka nas bankructwo...!!!!!!! hihihihihhi Całuje papatki ...papatki ......papatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu jestem tu i się rozglądam czy ktoś gdzieś się przemyka tu i ówdzie...O, Asiu,kochanie no wieki nie gadałyśmy,jeśli będziecie dziś to ja jeszcze jaką moccę sobie na ocucenie strzelę i będę czatować...na tlenie...;) Buziaki wielkie 😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie spózniłam ........... ale moze jutro bedzie lepiej :D :D :D :D Buziaki dla wszystkich 👄 👄 👄 p.s . juz niebawem nasze forum bedzie prawdziwie europejskie ...;) ;) ;) ;) więc : WITAJMY W EUROPIE ............ :o :o :o ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,dziewczynki;) ----->😘anusia,i zasiadłam,hehe,aż się sobie dziwię... ----->😘justa,o tak zwłaszcza gdy pojawią się niepoprawne politycznie wypowiedzi,hehehe...No to jesteśmy w objęciach Wielkiego Brata...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i spać nie mogę :) no tak od wieków, od pokoleń istniejmy w Europie i dopiero teraz jesteśmy Europejczykami ????? justa_77 moze spotkamu sie na tlenie ? z gg nie mozna robić konferencji , a czasem rozmawiamy sobie w pare babaeczek i jest wesoło:) moze dołaczysz do nas:) życze dobrej nocki i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ........ buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄 ........ dzionek dzis przesliczny , szkoda siedzieć w domu ...... więc u mnie pełna mobilizacja ...... rodzinka już gotowa na pierwszy majowy spacerek... ......... z pewnościa będzie udany ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,uff,no nie powiem,że wyspałam sie tej nocy...;) ---->anussiaa,dzięki za pogaduchy nocne🌻No cóż,niektórzy mają krótką pamięć historyczną,zwłaszcza ci,którzy sądzą dotąd,że początek wszelkiej cywilizacji nastąpił wraz z narodzinami projektu walki klasowej,oto jest pokłosie takich pseudoidei,tfu! ---->justa🌻no właśnie,często Cię widujemy,a nie mamy możliwości się troszkę bliżej poznać,co większości z nas się udało,bo robimy sobie wieczorami (dość późnymi) konferencje:D więc zapraszamy!:D No,panienki pomkam do pichcenia obiadku,dziś tradycyjnie rosołek i kurczaczek pieczony,mniam,palce lizać...Buziaki 😘 pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia
Pozdrawiam !!! Pozdrawiam!!! Pozdrawiam!!! Na dworze pięknie... Czekam tylko na mężusia , aż wróci z pracy i zmykamy na działeczkę i grilka .... mniam, mniam..... Uściski dla Was i Waszych pociech!!! Pa! Pa! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×