Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Witam serdecznie.....................:) Odświeżam Nasz topiczek i juz mnie nie ma.....:):):) Asieńko.................czekamy na Ciebie kochana............ Miłego dnia dla Wszystkich.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *O*D*Ś*W*I*E*Ż*A*M*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki 🌻 🌻 ...... zaglądam tu i co widze .. pusto , cicho , po prostu topik tymczasowo opustoszał .... U mnie szkoda gadać...pogoda deszczowa , zimno i nuda . 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 Przerazona --- bidulko na pewno już PO i maleńka Istotka juz pewnie leży koło Ciebie ...... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ...... Calimero --- z całą pewnościa jeszcze nie jedną noc wytrzymasz nieprzespaną ......... Moja córcia zaczeła przesypiać całe noce dopiero jak skonczyła 26 miesięcy (dodam że ja karmiłam piersia) i jakos wytrzymałam wiec dlaczego TY masz nie wytrwać...... życzę powodzenia i dużo cierpliwości :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 ------ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...no jestem bardzo ciekawa czy wejdzie tym razem......piszę już chyba od tygodnia i żaden post nie wchodzi,,,,wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki...weszło:) no to mogę nareszcie coś skrobnąć..... Kochane babeczki.....miałam o tym nie pisać ale podzielę się z Wami co mi się przydazyło....:( tak więc.....zostałam okradziona.....i tak się zastanawiam....dlaczego??? za co??? Czy człowiek który uczciwie pracuje w jednej sekundzie moze być ograbiony z pieniędzy,,,,dokumentów....pamiatkowych rzeczy???? (same wiecie co nosimy w torebkach) Nie mogę przestać o tym myśleć...cały czas stoi mi ten bydlak przed oczami.....kiedy podbiega do mnie i wyrywa mi torebkę...obok mojego bloku....na moim osiedlu..... Córka miała bierzmowanie.....kupiłam Jej z tej okazji łańcuszek z medalikiem....widziała go tylko u jubilera.....bo i to ukradł.....:( Nigdy nie byłam za karą śmierci...ale teraz .......nawet nie macie pojecia jakie to uczucie kiedy wchodzisz do domu.....i zdajesz sobie sprawę ze nawet nie masz za co zrobić obiadu..... W jakim My świecie żyjemy???? Jest coraz gorzej....jak dadzę sobie radę Nasze dzieci.....to wszystko jest chore...... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Kochane mamusie...juz jestem .... moje maleństwo własnie spi w łózeczku ...... przyszła na swiat 21 o godz. 16,10 wazyła 3580 i wzrosty 57 cm........... nie wiem gdzie sie zmiesciła ale pomoc przy porodzie była potrzebna .... strasznie popekałam no i mała owinieta była pepowina .... całuje papoatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko,kochanie,nasza bohaterko!!! Wielkie buziaki 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻 dla Ciebie i Twego Maleństwa,które okazało się pokaźnych rozmiarów kobietką,hihihi... Teraz się regeneruj i nabieraj siłków:D I nie przemęczaj się,no!Dbaj o siebie,Mamusiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Dziekuje za gorace przywitanie, dzisiejszy dzień był dla mnie pełen niespodzianek ........ prezent urodzinowy od meza . az łezka w oku sie zakreciła .... mikrofon do kompa no i masa balonów w miszkaniu dla nowej lokatorki ......... aha i obiadzik podany pod nosek ,,,,,,,,, jakie to miłe ... hihiiihh aby wiecej było takich dni ........... całeje i cieplutko pozdrawiam wszystkie solenizantki ................. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZERAŻONA 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ................................ Gratulacje .... dla całej Waszej Rodziny Dla Ciebie szybkiego powrotu do formy ....... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) a dla Maleńkiej dużo zdrówka , zdrówka i jeszcze raz zdrówka :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 betat33 .......... ...... nawet nie bede sobie wyobrazała co ja bym czuła w takiej sytuacji , bo to trzeba przezyc ..... cóz moge napisac chyba tylko tyle że jest mi z tego jakos dziwnie i nie swojo i oczywiscie przykro.... bo to mogło spatkac takze i mnie ..... ....................... A Tobie życze wiecej optymizmu jesli to w ogóle jest mozliwe i pozdrawiam 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;) 🌻 :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie Najmilsze,z okazji Naszego Dnia życzę wam najgoręcej aby miłość i szczęście wypełniały dziś Wasze serduszka szczególnie 🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻........i każdego następnego dnia............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Twojego dnia Mamo. Za wczoraj i dziś... zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania. Dzień Matki jest raz w roku, Szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia: Zdrowia szczęścia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness_7
Witajcie MAMUSIE!!!! Tak tu milo ze i ja do Was dolacze.Jestem mama 9-cio miesiecznej Viktorii ktora w tej chwili intensywnie zabkuje (wiecie o czym pisze)!!! Czy sa tu jakies mamy z Wiednia????? Pozdrawiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki🌻 Oj,jak na mnie fatalnie wpływa wredna aura,co to nijak zmienić się nie chce na prawdziwie wiosenną a tu wszak czerwiec za pasem...Odechciewa się wszystkiego:( Witaj Agness🌻 w naszym klubie;) Ząbkowanie ma Twoja Vika,oj to macie pewnie nocki nieprzespane...Sił życzę Wam obu i słońca na co dzień... My tu raczej wszystkie z polskich miast ale kto wie, może ktoś jeszcze zza granic ojczystych dołączy...? Tymczasem zapraszamy gorąco na pogaduchy nasze niemal codzienne, \"niemal\" bo ostatnio coś zaganiane bywamy bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakimi dziećmi siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane........:) Agness_7.....Ciebie szczególnie.....bardzo mnie cieszy ze powiększa się Nasz grono....:) Aniutek....ja już tez chyba mam dość tej \"jesiennej\" pogody......jak sobie przypominam,w zeszłym roku o tej porze już niezłe upały były....a teraz??? zimnica..deszczysko..brrrrrrrrrrrrr aż się nic robić nie chce......:( Pozdrawiam bardzo serdecznie..........buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażona gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak się cieszę! i wszystkie mamusie całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,spadamy no to hoooooooop do góry!!!!! A pisać dziś coś mi się nie chce ;),buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
------ ajnalajn --- dziekuje bardzo za modlitwy ,które zostały wysłuchane ... i były potrzebne .... mamusie ........ tak bardzo za wami tesknie , a czasu ostatnio coraz mniej .... do tego ta piekna pogoda ........ az sie w domu siedziec nie chce ...... nasza najmłodsza dziecinka miała dzisiaj pierwszy swój spacer i wizyte u babci i prababci ............. a Kiniusia tak zafascynowana jest swoją siostrzyczką że całą drogę w samochodzie trzymała Angelikę za rączkę a ona sie uśmiechała ...... jak to swietnie wyglądało ....... całuski dla was wszystkich i baaardzo dużo słoneczka..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kobitki:) Duzo buziaczków i słoneczka dla Waszych dzieciaczków z okazji Ich Święta:):):) Wcale się nie dziwię ze Nasz topik gdzieś sie schował:) Tak pieknie na dworku ze szkoda tutaj siedzieć......no to i ja zmykam nasycić się promyczkami słońca....... Pozdrawiam serdecznie.......papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
No to chop do góry bo giniemy w tłumie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE 🌻 🌻 Pogoda dzis u mnie po prostu marzenie .... słonko slicznie świeci .. tylko topole znów pylą... a moja córcia strasznie to znosi ... katar , kaszel , załazwione oczy ... jednym słowem alergia. Obiadek mam już gotowy wiec pędzę z Marti na spacerek (z zapasem chusteczek) Przesyłam dla wszystkich buziaki i zyczę ślicznej pogody takze i ducha bo to wazne .... PA PA PA PA PA PA 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘 ❤️ ;) 🌻 :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
A my już jutro bedziemy miały pierwszy wiosenny spacerek ...... tak bardzo na niego czekamy ....!!!!!!! Mam tylko nadzije że słoneczko bedzie czekało za nami .... !!!! A w sobote czeka nas pierwsza imprezka ....... zobaczymy jak sie spiszemy......?????????????? miłego dzioneczka i dużo słoneczka papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Babeczki :D Oooo,ale nas odstrzeliło w siną dal,hahaha,wcale to nie dziwi,tak Beatko🌻 masz rację wszak pogoda zachęca do łandowania na słoneczku...No ale jak już siedzę to trza coś topiczek odświeżyć to i zrobię chętnie... Asieńko🌻jak Wam się żyje we czwóreczkę?Udał się spacerek inauguracyjny?Hihihihi,na pewno,całuję Twoje niunie cieplutko😘 justa🌻U mnie też cudnie po prostu od tygodnia no nareszcie tak jak powinno być.Choć troszkę wiaterek północny chłodzi. Tak sobie siadłam tu i zaglądam i wiecie co,już mi tęskno za Wami ale cóż z tego gdy nie wydalam wieczorami i muszę iść lulu wcześnie...No a jeszcze mnie tłucze chandra,bo zaczęłam dietę owocowo-warzywną,coby na wakacje nie straszyć tym i owym,czego za dużo...Bleeee...No i ciałko się domaga swoich stałych racji pokarmowych a dostaje ot trawę,hihihi,i się buntuje...Czekam aż mu przejdzie i się przyzwyczai.Moja mała znowu chora,już mam tego szczerze dość:(Może się wreszcie zakończy ten chorobowy czas,uff,oby...Dobra,biegnę do obiadku bo sobie osobno muszę pichcić i moim milusim osobno,no to dwa razy roboty,hihihi,nic to,papatki Kochane i buzieńka wielka Wam😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór babeczki.:) U mnie kochane też szpital w domu....:( dzieciaki zakatarzone.....ja kaszlę tak ze mało brakuje a mnie udusi.....a najgorsze ze nic nie pomagają brane leki..... Na dworze piękne słoneczko a My kichamy i prychamy...... Ostatni miesiac szkoły i moje pociechy będą miały labę.....już odlczają ile jeszcze dni zostało....:):):) Wcale się nie dziwię.....dwa miesiące leniuchowania....ehhhhh:):):) Pozdrawiam Was serdecznie ..........wpadnijcie babeczki czasem na tlenik bo takie tam pustki okropne.....moze zrobimy konferencję?:):):) No to buziaczki i już mnie nie ma............biegnę szykować kolację....papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Kochane mamusie .... Faktycznie taka piękna pogoda a my siedzimy w domciu ale mam nadzieję za jutro dłużej bedziemy na spacerku ...... tak bardzo mi sie ckni za "wolnością " i świeżym powietrzem !!!!!!!!!!!! Zmęczenie daje sie nam porządnie w kośc ... wszystko leci mi z rąk a tatusiowi wszystko spada na podłogę no i Kinieczka też robi sie bardziej pobudliwa ----- to chyba zazdrość ? A Angelika nie chce zejsc z rąk ---- nie wyobraża sobie spania w łóżeczku ---- niema to jak u mamy ........ całuski papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Wam,Kochaniutkie😘 ---->Beatko 🌻 to ja nie wiedziałam,że was już nie staje na konferencjacjh,hihihi... No to trzeba jakieś pospolite ruszenie zrobić,a szybko!;) Ja jestem gotowa na dziś,tylko....błagam nie tak strasznie późno,please! Do 23 mogę siedzieć,ale potem to...szkoda gadać:( ---->Asieńko 🌻 pewnie rzeczywiście już w serduszku Kiniusi kiełkuje jakiś zalążek zazdrości,w końcu miała mamę i tatę wyłącznie dla siebie,a teraz...Ale to nic dziwnego,pewnie trzeba jej dużo czułości okazywać...Może nawet więcej niż dotychczas... Uff,idę na razie bo padam na nos a nocka nie bardzo przespana. Całuski cieplutkie Wam ślę😘😘😘 i...będę czekać wieczorkiem...Może się spotkamy..Przy sobocie po robocie...:D Papatki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babeczki....:) U Nas choroba nadal trzyma się rękami i nogami.....co prawda dzieciaczkom juz przechodzi ale ja.....ehhhh szkoda gadać..:( Macie moze jakiś sprawdzony syropek na suchy kaszel????? no bo jeszcze troszkę to mnie zadusi i już nic tutaj nie napiszę:P I jeszcze ta topola....skąd się tego tyle wzięło?????????? nochal swędzi jak nie wiem co......no i przyszło mi na stare lata zostać alergikiem;) Słoneczko pięknie swieci...tylko czasami chowa się za chmurki....dzieciaczki na dworze......no a ja jak zwykle do garów...... No to zmykam cosik tam upartolić......Pozdrawiam Was bardzi słonecznie.....papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×