Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość Dziecko Kosmosu
------------->sade na stronach producentów żywności są zazwyczaj tabele żywieniowe wiec poszukaj stron Gerbera, Bobovity, Hippa czy Nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia
Hoop do góry!!! Naszukałam się naszego topiku. Wiosna, słoneczko... a mój starszy synuś ma ostre zapalenie gardła. :( No ale mam nadzieje,że się wychoruje i będzie zdrowiutki całe lato... Z pracy nici :(...,ale się nie poddaję i będę szukać dalej... Pozdrawiam Was cieplutko!!! 🌼 ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamusie. Ja zaraz lecę z córcią na spacerek tylko zupke dogotuję .U mnie dzisiaj fasolówka i kurka ta fasola to się gotuje 3 godzin ę i twarda że nie wiem .Pogoda fantastyczna więc trzeba korzystać dotleniać się. Moje dziecko juz się niecierpliwi i ubiera sama kurteczkę a tu zupa niegotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!Heeej🖐️ Sorki,że nie dotarłam wczoraj,ale miałam tak aktywny dzień,że słaniałam się wieczorem...Między innymi nagle okazało się,że mojej córeczce przez zimę bardzo wyrosły stópki i musieliśmy gonić po sklepach,aby kupić nowe.Jeszcze wypadły jakieś drobne naprawy motoryzacyjne itepede... Jak dobrze znów być z Wami,a tu widzę pusteczki o tej porze...Patrzę,co tu piszecie... ---->emcia😘,ja polecam buty Bartka,w Wawie jest ich sklep firmowy,tylko nie pamiętam na jakiej ulicy. ---->Dziecko Kosmosu😘i dla Ciebie wiosenne buziaczki i Twych Słoneczek w domciu:) ---->sade😘,kuruj się,syropek z cebuli,hmmm?I jeszcze sok z wyciśniętych cytryn z miodem codziennie...Nie wspomnę o czosnyczku rozgniecionym z oliwą z oliwek i ziołami i solą na chlebusiu...A do tego pomidorki z puszki na ciepło....Mniam...Jak komu;)...Ja bardzo lubię... ---->justa😘,my też pomalutku chowamy wszystkie zimowe ciuszki z tą nadzieją,że nie będzie potrzeby z powrotem ich wyjmować w sytuacji nieoczekiwanego Return Of The Winter,hihihi... ---->tunia😘Zdrowiejcie szybciutko,na pewno będzie w lecie miał spokój,a praca....Nic to,znajdziesz lepszą;)zobaczysz,trzymam kciuki:) ---->solinka😘ja się wzięłam na sposób i robię z czerwoną fasolką Kidney(chyba tak się nazywa) z puszki i mam szybciutko i pyszniutko;)Jak po spacerku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą ciekawe czy przekroczymy przed latem magiczną liczbę dwóch tysięcy postów,hihihi,nieźle by było...Ale i tak w nasz topiczek nowe życie wstąpiło... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Niech wiosna zawita do Waszych serc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moja córcia narozrabiała na spacerku , sypała chłopców piaskiem i popychała ich.Jakieś bojowe dziecko mi rośnie. Dzisiaj też idziemy na spacerek chociaż humorek mam dzisiaj nie zabardzo , jakis dołek. Żle znoszę przesilenie wiosenne , robią mi się zajadki i w ogóle jakaś ne w formie jestem . POzdrawiam cieplutko wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleple
Cześć kochane! Ale mam zaległości! Niestety nie mogę pojawiać się częsciej, choć bym bardzo chciała. Wiosna jest piękna, świat nabiera barw. Mój synek rośnie i wariuje ostatnio pobił opiekunkę bo mu nie chciała czegoś dać. Despota mi rośnie a ma dopiero 10 mies. Jak go ujarzmić? Mój mąż dziś wyjeżdża i znów zostajemy z małym samiutcy jak te paluszki. No nic to trzeba się trzymać. Całuję Was baaaaaaaaaaardzo gorąco!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleple
BUZIAKI!!!! :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia
Witajcie!! Robiłyśmy dziś testy skórne i mój mały aniołek bardzo mile mnie zaskoczył. Te testy faktycznie są niebolesne, gdyż Zosia nawet nie pisnęła, a nawet podobało jej się takie kropelkowanie. Ćwiczenia w domu się przydały, jeszcze raz dziękuję za podpowiedź. Pogoda cudna, ale jakieś zmęczenie mnie dopadło i nie potrafię się go pozbyć,ale zbliżający się weekend napewno naładuje moje akumulatory. Na placu zabaw taki tłok, że moją kruszynę przygniata, ale dzieciaczki mają tyle energii, że jak zwykle zadziwiają.Pomyślnego tchnienia wiosny... pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wreszcie dzisiaj kupiłyśmy nowe butki córci bo na kozaczki już za ciepło , wiosna pełna parą idzie hmma właściwie to przy temperaturze 21 stpni to lato prawie . U nas też w piaskownicy tłok się zrobił wszystkie dzieci wyległy , moje dziecko jest szczęśliwe że ma towarzystwo jest baaarrdzo koleżeńska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Su jak moglas nie wspomniec o mnie, czuje sie niedowartosciowana, ide sie pochlastac, czy kots mnie tu jeszcze kocha?, Beaciu wybacz ze pozostawilam Cie w niepewnosci na tak dlugo, ale wiedz o tym ze mam szokujace wiesci dla Ciebie tylko nie moge sie do wlasnego kompa dorwac Anusia jak akcja -- zakonczona? mam nadzieje ze juz oddychasz \"lekka piersia \" :) Kobietki kochane te które jeszcze niezdazylam poznac albo znam bardzo malo, pozdrawiam was serdecznie i ciesze sie ze nas \"nudzacych \" sie matek polek coraz wiecej a i wybaczcie ze ta klawiature tak dziwacznie pisze, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ==czy mozna dołaczyc do grona rodzinnego? 🌻🌻🌻==dla mam czekoladki i lizaczki ==no prosze dzieciaczki😘 pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Kochani:):):) Basieńko....czekam cierpliwie....odezwij sie kochana.... viola 1971....pewnie ze mozna się dołaczyć...:):):)...czekamy na Ciebie... Babeczki....u mnie nic nowego....dlatego nic nie pisałam.....dzieciaczki wiosną poczuły......zostałam sama;( Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.....buziaczki....chyba juz pójdę spac;):):) troszkę późno się zrobiło:) MIłego dzionka jutro.....papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka wszystkim :) Aniutek ---> hihihi ja też musze wybrać sie na zakupy bo synio z wszystkiego prawie wyrósł, nie wiele teraz ma ubranek , nie wspominając o bucikach....ehh hihi i znów wydatki:)...a co do przekroczenia ilości to pewnie tak , jak dalej tak bedzie szło:) solinka ---> no kochana rośnie Ci babeczka która nie da sobie w kasze dmuchać :) pleple ---> może trzeba przeczekac atak i nie ulegać, a wtedy jak zobaczy ze nic nie wskóra to przestanie juz atakować :) pewnie wyrosnie z tego :) emcia ---> masz dzielna dziewczynke :) a co do placu zabaw to fakt jest tak tłoczno , że czasem az starch puścić maluszka bo go stratują :) li ---> kochnana gdzie się podziewałaś ? i jak możesz mysleć, że o Tobie zapomniałyśmy:):):) a co do oddychania \'\'lekka piersią \'\' to rewelacja hihihi mały już nie pamieta co to cycuś , a i ja lepiej sie czuje :) viola1971 ---> pewnie, że można :) i witaj w Naszych skromnych progach:) mam nadzieję, że wiosna już na dobre zagości w naszych progach :):):) jutro mam troszkę sprzątanka wiec bede zmykac hihihi bo troszke późno :) pozdrowionka i buziaczki :) ściskam Was goraco :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no to hoop do góry bo znikniemy:):):) buzialki w tą deszczową nocke :):):) Miłego dzionka wszystkim życzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Słoneczka🌻 Nawet nie będę się usprawiedliwiać,czemu mnie nie było znów...:( Jakoś nie mogę sobie tak czasu poukładać a i na brak zajęć nie narzekam,hihihi...A wieczorem to naprawdę nosem ryję podłogę... Chyba jakieś przesilenie zimowo-wiosenne mnie schwytało.Eeee...Po euforii przyplątało się osłabienie jakieś...A pogoda cudna,cudna!Dziś tylko chmury deszczowe z północy nadciągają i wiatr się rozhulał. ---->solinka😘masz córę na schwał,poradzi sobie w życiu,hihihi...Mnie się robią wykwity skórne tu i ówdzie,ostatnio na brodzie:( ---->pleple😘Oj,masz,masz...Synio energiczny widzę,podobnie jak anussiaa,myślę,że trzeba być ponad ,zignorować i trwać przy swej decyzji(o ile jest słuszna)w spokoju,choć to baaaardzo trudne,czasem niewykonalne,wiem po sobie;) ---->emcia😘Zosia-zuch!!!A na placach zabaw,to też muszę stale czuwać;)Siłek na wiosnę Ci życzę. ---->li😘skarbeńku,wszyscy Cię kochamy,no daj buzi,daj...;) ---->viola1971😘Witaj w naszym kółeczku,zapraszamy!!!:D ---->Beatko😘uśmiechów tysiące Ci wysyłam:D:D:D ---->anussiaa😘brawo dla Ciebie i synia;DTeraz jesteś wolnaaaaaa;) Wiosenna Buźka dla Was 😘kwiat]😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to hop do góry:) Czy to ta wstretna pogoda sprawiła ze nikt juz tutaj nie zaglada?:( Pozdrawiam serdecznie w deszczową i wietrzną niedziele.....buziaczki...papa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się to nie podoba,od rana nie wchodzą posty!Co jest grane?! Hej,adminy,nie macie nic do roboty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim!!!!!! Mam już dość mojego kataru. Ciągnie się juz tyle czasu że nie pamiętam jak to jest bez niego. Nawet na dwór nie mogę wyjść , bo wieje tak że mało głowy nie urwie. Wczoraj byliśmy na spacerku całą rodzinką i dziś znowu jestem cała zapuchnięta.:(:( Dziś poniedziałek a w środę moję dziecię będzie już miało 7 miesięcy. Strasznie szyko się to stało. Zaczęłam się nawet zastanawiać nafd drugim dzidziusiem. Jakieś takie dziwne rzeczy chodzą mi po głowie. Buziaczki dla wszystkich mam i maluszków. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka......:):):) Witam wszystkich bardzo serdecznie ...w nowym tygodniu....:):):) Ufffffff wróciła do mnie wiosna....po wczorajszym paskudnym dniu już się bałam ze poszła sobie;) Aneczko kochana.....Milego dzionka.......:):) pamietaj o wycałowaniu syneczka [ kwiat] 🌻 🌻 Aniutek......dziękuję za uśmieszki:):):) potrzebne mi były:) Basieńko....nie zapominaj o Nas...wiesz gdzie mnie mozesz znaleźć...:):):) kochamy Cię tutaj wszyscy:) Zmykam kochani....nie wszyscy pracują w domciu:( .....buziaczki.....papapapapapapa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia odkryła właśnie że jak coś wyrzuci z wózka mama zaraz to poda . No i tak schylam sie niezliczoną ilość razy dziennie. Widac pociecha dba o mamy kondycję. hihihihihi :D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻 :D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) dzionek zapowiada się sympatycznie :) słonko przebija sie przez chmurki , tylko ten wiatr niepotrzebny jest:) ale co tam zaraz na spacerek się wybierzemy:) moze niuniowi marudzenie przejdzie:) sade ---> na katarek rewelacyjny jest Oxalin żel do nosa , tylko nie wiem czy on jest na recepte czy bez i maść majerankowa :) kuruj sie kochana :) , a jak tam malutka ? hihi ja też bym chciała juz drugie hihihi i moim maleńkim marzeniem jest dziewczynka hihihi ale zobaczymy jak to będzie :) bea ---> kochana napewno wycałuje synia od Ciebie:) Miłego Dzonka wszystkim życzę :) buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. My już po spacerku z córcią, mamy dzisiaj pracowity dzionek robimy porządki w szafach , chowamy typowo zimowe ciuchy do pawlacza .Mam nadzieję że zimy już nie będzie . Przy okazji okazało się że mam za dużo ciuchów , takich z których wyrosłam tzn. rozmiar 36 w który już raczej nie wejdę. Muszę je komuś oddać , bo szkoda wyrzucać. A jak u was mija poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam:D Mój poniedziałek bardzo aktywny...Sprzątanie,obiadek,pranie,prasowanie...I na pacerek też trzeba było wyjść...Pogoda już śliczna się zrobiła po południu,tylko też ten wiatr...Jeść dałam pod nos...Gary schną na suszarce...Teraz mam luziku nieco...Idę chyba na wyrko trochę,jakaś siesta by się przydała,a owszem...Uaaaa...Słodkie buziaczki dla całej paczki 😘 i heeeej :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Mam nadzieję że u Was też taka cudna pogoda. My właśnie zaraz bedziemy szykować sie na spacerek. Katar w końcu da się znieść, więc od razu mi lżej na duszy. Buziaczki. 👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Jak Wam się zaczął wtoreczek;) Mnie pracowicie ale bardzo pogodnie:D Na dworze przepięknie i słonecznie:D ---->sade,właśnie zmykamy z małą na spacerek;) Pozdrówka i buziaki dla wszystkich😘 :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×