Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość Ancymonek
Gratuluje wszystkim rozdwojonym !!! Bardzo wam zazdroszczę. Dziewczyny pomóżcie ! Brzuch mnie boli tak jak przy okresie ale jest miękki więc to chyba nie skurcze. Ale jeśli nie skurcze to co ? Czy też tak miałyście ? Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA 28
Witajcie, bardzo długo mnie nie było ale nie miałam dostępu do netu, a poza tym synek pospieszył się na świat i urodził się 06.04.2005r. o godz. 8.35, ważył 2350g., mierzył 49 cm. Na szczęście urodził się zdrowiutki i śliczniutki, do tej pory przybrał na wadze i waży już 3700g. Poród miałam ciężki, bo wywoływany, w ciągu jednego dnia dostałam tyle zastrzyków i kroplówek niż w całym moim życiu, ale tego już nie pamiętam, bo cieszę się moim szczęściem, zapomniałam dodać że daliśmy mu na imię Adrianek (to po mamusi), Starszy synek szczęśliwy, chodzi i wszystkim się chwali że ma fajnego brata i bardzo go kocha, bałam sie że będzie zazdrosny bo był oczkiem w głowie wszystkich ale na szczęście tak nie jest. Szkoda że nie mogę do was wpadać, ale nie bedę miała dostępu do internetu. Gratuluję wszystkim już mamom i tym przyszłym - szybkiego i łatwego porodu. Niech wasze maleństwa chowają się szczęśliwie i były zdrowe. Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, kangurzyce i Nowo Upieczone Mamy:-) Kolejne wiesci od Nadii.:-) Biedactwo jest wykonczona po 13 godzinach ma dopiero rozwarcie na 3 cm i skurcze co 5 min.Mowi ze jedynym ratunkiem jest dla niej prysznic. Mysle ze dzis wieczorem powinna juz urodzic, poniewaz jak wczesniej pisalam wody odeszly jej o 4 w nocy.Moim zdaniem jesli rozwarcie bedzie wciaz za male to zrobia jej ciecie (u nas w szpitalu tak robia).Trzymajcie za nia kciuki!!! Z pewnoscia jutro o tej porze bedzie juz z Sylwia:-) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma-trzymamy,trzymamy...Pozdrow Nadie od nas i zycz Jej szybkiego rozwiazania. Ada-gratulacje dla Ciebie i Synka🌻 A moj Mały chyba zapomniał,ze nalezy sie juz urodzic...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I znów trzeba odswiezyc tabele
*************************************************************************************** ADA28......Adrian.......06.04....godz.8:35.....2350g.....49cm ATLANTA.....Martynka.......10.04...godz.01:35..3500g.....54cm RUBINA. .......Hania............25.04...godz.16:55..2550g....51cm PIATKA I JA...Anastazja.....25.04...................3760g.....55cm JUNIE.............Jakub............27.04...................3900g....58cm DARK SIDE....Roksana.......30.04...................2930g....52cm MADI30..........Agnieszka....05.05..godz.0:52..3290g....52cm ANIA25...........Alan...........06.05...godz.11:35..2560g....45cm SZISZI.............Iwo............11.05...godz. 22:50..3450g...56cm MAŁA MOCCA ...Iga.........11.05...godz. 10:30..3550g...54cm ANDA.................Julita.......12.05........................3050g...56cm ************************************************************************************* IRIS 73.........Wrocław.........7 (13) MAJ..............13......Bartosz BETI 32.......Wrocław.........12 (19)MAJ...............14..... Kajetan SYLVIA_P............................13 MAJ................ 6.......Aleksandra PAULIINA ......Poznań...............17 MAJ ..............16...... Olka? JASMIN21.........................18 MAJ................20......dziewczynka AWESSI........Szczecin........20(24)MAJ...............16.......Zuzanna NADIA 25........Wrocław............20 MAJ...............20...... Sylwia MAŁA MI........Miastko.................20 MAJ...............16......Igor ANCYMONEK...Blachownia..............22 MAJ...........13,5...Paulinka KONICZYNA.....Brugge .............24 MAJ.............17.... Michalinka EDYTA32.......Kościerzyna.........26 MAJ...............12......Majka AGAPANT...............................27 MAJ ..............9....... Małgosia ? TINA...........Kielce..................29 MAJ..............15,5.......? GABI28.....................................31 MAJ...............10.........Nina IWANKA.........Chełmek.................6 CZERWIEC......10.............? IWI3................Ruda Śląska...........8 CZERWIEC......14......Dawid FIORELLA.......Wroclaw..............10 CZERWIEC......16.....Seweryn EDYTUSIEŃKA...Kraków.............29 CZERWIEC.......7,5 ............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Po raz pierwszy dzis do Was zajrzalam- od kilku dni jestem na zwolnieniu, wiec dopiero mam czas pobuszowac w necie. Jestem \"czerwcowką\", termin na 26. Prawdopodobnie będe miala synka- choć to nic pewnego, bo pępowiną się zasłania (wstydliwy :-) Czytałam wiadomości od świeżo upieczinych Mamuś- serdecznie pozdrawiam, a za kobietki które są już tuż-tuż trzymam kciuki! Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, może też mnie dołączycie do tabelki? :-) już podaję: Jelenia Góra, 12kg, 2500, 26 czerwiec. Pozdrawiam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam ,ze zaczął się wysyp :-D Gratulacje ADA 28 :-) Nadia trzymam za ciebie kciuki, bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w naszym gronie wetka9 :-) zaraz cię postaram się dopisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, co się dzieje? Normalnie sypiemy się jak śliwki z drzewa... :) Dla wszystkich Mamuś gratulacje i całusy dla Dzieciaczków, dla Rubiny 100 lat, a dla Nadii pozytywną energię (spróbuję przesłać na odległość). Bądź dzielna Nadiu, i napisz nam jak było! Trzymam kciuki... Ciekawe, czy ten wysyp to wpływ księżyca czy epidemia jakaś? Z niecierpliwością czekam na jutro, może jakiś rekord padnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************************** ADA28........Adrian...........06.04...godz.08:35..2350g.....49cm ATLANTA.....Martynka.......10.04...godz.01:35..3500g.....54cm RUBINA. .....Hania............25.04...godz.16:55..2550g....51cm PIATKA I JA..Anastazja......25.04...................3760g.....55cm JUNIE.........Jakub...........27.04...................3900g....58cm DARK SIDE....Roksana........30.04...................2930g....52cm MADI30........Agnieszka.....05.05...godz.00:52..3290g....52cm ANIA25.........Alan............06.05...godz.11:35..2560g....45cm SZISZI..........Iwo.............11.05...godz.22:50..3450g...56cm MAŁA MOCCA .Iga.............11.05...godz.10:30..3550g...54cm ANDA...........Julita...........12.05...................3050g...56cm ************************************************************************************* IRIS 73...........Wrocław.......7 (13) MAJ.........13......Bartosz BETI 32..........Wrocław.......12 (19)MAJ.........14..... Kajetan SYLVIA_P..........................13 MAJ.............. 6.......Aleksandra PAULIINA .......Poznań..........17 MAJ .............16...... Olka? JASMIN21..........................18 MAJ...............20......dziewczynka AWESSI...........Szczecin.......20(24)MAJ...........16.......Zuzanna NADIA 25.........Wrocław......20 MAJ................20...... Sylwia MAŁA MI..........Miastko........20 MAJ...............16......Igor ANCYMONEK.....Blachownia....22 MAJ..............13,5...Paulinka KONICZYNA......Brugge ........24 MAJ................17.... Michalinka EDYTA32.........Kościerzyna...26 MAJ................12......Majka AGAPANT...........................27 MAJ ................9....... Małgosia ? TINA..............Kielce...........29 MAJ...............15,5.......? GABI28.............................31 MAJ................10.........Nina IWANKA..........Chełmek.........6 CZERWIEC........10.............? IWI3..............Ruda Śląska.....8 CZERWIEC........14......Dawid FIORELLA........Wroclaw.......10 CZERWIEC........16.....Seweryn WETKA9...... ...Jelenia Gór....26czerwiec..........12.....synek? EDYTUSIEŃKA...Kraków.........29 CZERWIEC.......7,5 ............?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!!:) JEjku, oj dzieje się, dzieje:) Ada 28, fajnie, że udało Ci się dorwać komputer:) Gratulacje serdeczne!!! To Ci się chłopak pospieszył:) Nadia, trzymamy mocno kciuki przez cały dzień. Pewnie już masz malutką u boku:) Dziękujemy Salma za doniesienia;) Dawaj znać jak coś nowego będziesz wiedziała. Sindi26, Wetka9, Witajcie!!! Piszcie dużo! No to czekamy na kolejne wieści:D DOBRANOC I KOLOROWYCH SNÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Iwanka dzieki za to ze nas zauwazylas!!! szczerze mowiac to juz bym chciala bardzo urodzic.jest mi cizko, boli mnie kregoslup,nogi i do tego dochodzi lekki stres przed porodem. Trzymam kciuki za te dziewczyny co teraz rodza. a w szczegolnosci za Nadie. Mam nadzieje ze widok coreczki Sylwii wynagrodzi jej cale cierpienia. Pozdrawienia z Elblaga. Chcialabym abyscie wpisaly mnie do tabeli. ( co trzeba napisac?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Cos nie moge zasnac. Caly czas mysle ze zaraz sie zacznie cos dziac. podaje moje dane do tabeli : Sindi26, Elblag, termin to 26 maj, przytylam az 20 kg, moj synek bedzie mial na imie MACIUS. Caly czas jestem myslami z Nadia. Moze Sylwunia jest juz na swiecie. Ide troche odpoczac bo nie wiadomo kiedy sie zacznie. PA. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
*************************************************************************************** ADA28........Adrian...........06.04...godz.08:35..2350g.....49cm ATLANTA.....Martynka.......10.04...godz.01:35..3500g.....54cm RUBINA. .....Hania............25.04...godz.16:55..2550g....51cm PIATKA I JA..Anastazja......25.04...................3760g.....55cm JUNIE.........Jakub...........27.04...................3900g....58cm DARK SIDE....Roksana........30.04...................2930g....52cm MADI30........Agnieszka.....05.05...godz.00:52..3290g....52cm ANIA25.........Alan............06.05...godz.11:35..2560g....45cm SZISZI..........Iwo.............11.05...godz.22:50..3450g...56cm MAŁA MOCCA .Iga.............11.05...godz.10:30..3550g...54cm ANDA...........Julita...........12.05...................3050g...56cm ************************************************************************************* IRIS 73...........Wrocław.......7 (13) MAJ.........13......Bartosz BETI 32..........Wrocław.......12 (19)MAJ.........14..... Kajetan SYLVIA_P..........................13 MAJ.............. 6.......Aleksandra PAULIINA .......Poznań..........17 MAJ .............16...... Olka? JASMIN21..........................18 MAJ...............20......dziewczynka AWESSI...........Szczecin.......20(24)MAJ...........16.......Zuzanna NADIA 25.........Wrocław......20 MAJ................20...... Sylwia MAŁA MI..........Miastko........20 MAJ...............16......Igor ANCYMONEK.....Blachownia....22 MAJ..............13,5...Paulinka KONICZYNA......Brugge ........24 MAJ................17.... Michalinka EDYTA32.........Kościerzyna...26 MAJ................12......Majka SINDI26....Elbląg...............26 MAJ...................20....Maciej AGAPANT...........................27 MAJ ................9....... Małgosia ? TINA..............Kielce...........29 MAJ...............15,5.......? GABI28.............................31 MAJ................10.........Nina IWANKA..........Chełmek.........6 CZERWIEC........10.............? IWI3..............Ruda Śląska.....8 CZERWIEC........14......Dawid FIORELLA........Wroclaw.......10 CZERWIEC........16.....Seweryn WETKA9...... ...Jelenia Gór....26czerwiec..........12.....synek? EDYTUSIEŃKA...Kraków.........29 CZERWIEC.......7,5 ............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majoweczki te nowe i te juz \"zasiedziałe\"🖐️ Sindi,dodałam Cie do tabelki.Wszystkie nowe Majowki zachecam do nadrabiania-teraz musicie duuuuzo pisac pod grozba ponownych ciec tabelki(ostatnio zadziałało!!!) ;-) Ide dzis do lekarza,od rana mam lekkiego stresa,boje sie ,ze gin znow powie,ze nic nie wskazuje na rychły poród...:-(Trzymajcie Majowki kciuki-moze juz bedzie widac dzis uszy Małego???:-) Nadia juz na 100% ma Mała obok siebie...fajnie,mam tylko nadzieje,ze wszystko sie dobrze skonczyło!!!Salma-daj znac co u nich...I usciskaj obie:-D Oj,wstancie juz.... Hallo-jest tu ktos??? A moze juz wszystkie poszłyscie rodzic i tylko ja zostałam na polu walki??? Rubino-jak tam po urodzinach???Moje tez sa juz niedługo,ale chyba w tym roku ani Tobie sie nie udało ani mnie sie nie uda poszalec na ta okolicznosc;-) Odezwe sie pozniej,mam nadzieje,ze bedzie co poczytac... Pa pa,słonecznego dnia Mamuski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:-P Male pytanko-Dziewczyny,czy Wasze(sorry...;-) )mleczarnie juz działaja???Chodzi mi o te,ktore jeszcze pozostaja w tym \"przecudnym\"stanie.Bo u mnie dwa dni do terminu i ....nic:-( A moze ja nie jestem w ciazy...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac od 4 , ale nie włączałam się do sieci bo później mi ciężko sie odłaczyć eheheh MALA mi- moje działają tak od jakiś trzech czterech tyg jak zauwazyłam, ale nie muszą wczesniej, czasem właśnie poród powoduje ich uaktywnienie jak gdzieś wyczytałam a ja po poniedziałkowej wizycie u gina-cyrki, najpierw plamienie -po badaniu bardzo bolesnym,powiedział że szyjka całkiem zanikła i szykujemy sie na naturalny poród, chyba że bedzie ryzyko wtedy cc, a wczoraj wieczorem odszedł mi czop śluzowy- na pewno- nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam , niestety żadnych skurczy, no nic kompletnie, dziecko się porusza coraz mniej, może się nareszcie szykuje do wyjścia, w każdym razie jakby się nic nie zdarzyło to 23 w poniedziałek mam się zameldować na ibie przyjęć i sie okaże pozdowienia dla Mam- wszystkich nowych starych przyszłych🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi77 rzeczywiście nie poszalałam na tych urodzinach.Ale zażyczyłam sobie lody. Dzień minął jak zwykle tylko jestem starsza o rok i przybyło mi jedno dziecko w rodzinie :-). Nie przejmuj się tym ,że nie masz jeszcze siary .Ja za pierwszym razem też nie miałam aż do porodu.Teraz przez całą ciążę miałam jakieś wycieki. Zaopatrz się w jakąś herbatkę mlekopedną i zacznij ją pić jak tylko urodzisz- herbapolu do zaparzania 6zł, Hipa inststnt ok 16zł. A i nie przejmowac się na poczatku,dzieci w pierwszej dobie nie zjadają więcej niż 10ml,w trzeciej dobie 20ml. A i rada dla nierozdwojonych -po porodzie zawsze jest problem z wypróznieniem zwłaszcza jak się miało nacinane krocze, polecam więc miec ze sobą czopki glicerynowe. Nadia na pewno już tuli swoją córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
! Witam Wiosenne Mamy, te \"nowe\", te \"stare\" i te \"już rozdwojone\". Ja dziś nie poszłam do pracy i nudzę się jak mops. Byłam u lekarza, powiedziała że jeszcze trochę mi to zajmie, a jak jej powiedziałam, że ja umieram teraz, to się ucieszyła - cytuję : \"tak bardzo boli? To świetnie! Niech Pani myśli o tym, że każdy taki bolesny skurcz, to parę minut czekania mniej! A jak do 29 nic się nie stnie, to proszę się zgłosić do mnie do szpitala.\" A do mojego PT -\"Możecie się Państwo kochać, nic się nie dzieje, a to przyspiesza czynność skurczową\", i teraz jestem \"nękana\" systematycznie, przy czym PT podkreśla, że to przecież wskaznia lekarskie... 29!! Ja chyba umrę z bólu, z ostanich usg termin dawali na 15 maja! Nie uwzględniła też mojej prośby, żeby wyciągnąć mojego gościa - niespodziankę za nogi - w końcu już byłam na tym fotelu, co jej szkodziło załatwić to od razu? Mała Mi, jeśli masz przed sobą wieeeelkie coś, nie możesz wiązać butów i wyspać się porządnie to na 100% jesteś w ciąży!!!! A jeśli chodzi o zasoby mleczne to u mnie też cisza i spokój. Idę golić nogi, bo ładna pogoda, nie wiem, co bardziej skomplikowane, wleźć pod prysznic (wąskie drzwi), czy się odpowiednio wygiąć? Jak nie odetnę sobię czegoś, to się odezwę zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! az mi się weselej zrobiło- widzę że nie tylko ja mam problem z wejściem pod prysznic i wiązaniem butów :D. Duże jest piękne-ale czy wygodne? to będzi mój pierwszy dzieciaczek, a już od 28tyg moje mleczarnie rozpoczęły pracę...troche byłam zdziwiona, ale lekarka stwierdziła, ze taka ze mnie \"kobieta mleczna\"(cytat :D) Kobietki-mam pytanko-naczytałam się o skurczach przepowiadających, ze występują od nawte 25tyg. Niczego takiego nie zauważyłam jeszcze (chyba że myle to z mocnymi ruchami maluszka?). Czy któras z Was ma podobnie? Nie bardzo wiem, czego się spodziewać... Pozdrawiam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow ja:-D Rubino-mozesz mi podac dokladną nazwe tej herbatki z Herbapolu? Tina-ja mam patent na golenie nog:biore sobie stołeczek,do brodzika wkładam miske do gory nogami,dupcia na stołeczek,noga na te miske i walcze...;-)Jakos idzie...Gorzej z wydepilowaniem innej czesci ciała,jak mi PT nie pomoze,to mi sie smiac chce na sama mysl o tym,co mam tam nawyprawiane-hahaha!!! Aaaa!I doczekałam sie....pierwszych rozstepow,cholery jedne wyskoczyły mi na sam koniec:-O,na razie pod brzuchem,ale i tak sa okropne...:-(Wiec chyba jednak jestem w ciazy... Pa,jeszcze tu dzis wroce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Nogi obydwie, choć z lekka porysowane, więc i tak z sukienki nici -wyglądają jak po zabiegu pijanego rzeźnika! Wetka, ja skurcze przepowiadające miałam od 5 m-ca ciąży, tylko jakoś nic mi póki co nie przepowiedziały. Są, trwają, wkurzją i nic z nich nie wynika. U mnie burza, więc pies wlazł pod łożko i tylko łypie, chciałabym coś zrobić, ale jakoś wszytsko wydaje mi się skomplikowane dzisiaj... Ale za to najdam sie truskawek na zapas, bo się pojawiły, trochę strzelają w zębach, ale moja desperacja jest wielka! Ciekawe jak Nadia, mam nadzieję, że już po i że nie męczyła się bardzo! Co fajnego można robić jak się nie ma weny do robienia niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj odważylam sie wejsc do Was by poczytac jak Wasze poczynania a raczej poczynania tych szkrabków w brzusiach i widze ze coraz wiecej przybywa nowych obywateli:) Życze Wam abyscie miały jak najmniej trosk , tym ktore juz urodziły by malenstwa zdrowo rosły, a tym ktore maja przed soba porod by byl jak najlzejszy.Ciesze sie razem z Wami jak czytam o tych porodach i o tym ze jest kolejne malenstwo razm z nami. Mam nadzieje ze nie bedziecie mialy nic przeciwko jesli od czasu do czasu tu zajrze i czasami cos skrobne na klawiaturce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal - Gosiu, witaj, ściskam Cię serdecznie, jak sampoczucie? Dajesz sobie radę? Wierzę, że teraz, kiedy masz jeszcze jednego Anioła Stróża, który kocha Cię jak nikt inny na świecie, będą Cię spotykać same pozytywne rzeczy! Jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Czesc mamusie z duzymi brzuszkami. Prawie wszystkie oczkujemy tego dni a on sie ciagle odwleka. Dziekuje mala mi77 za wpisanie mnie do tabelki. Gratulacje dla Nadii i szybkiego powrotu do domku ze wspaniala coreczka Sylwunia. mam jeszcze tydzien do porodu i kazdy dzien wydaje mi sie wiecznoscia. Moj synek rusza sie bardzo rzadko. Moze juz czuje zblizajacy sie porod. Ciekawe ktora teraz urodzi. Ja mysle ze to bedzie mala mi77 Na wszelki wypadek wszystkim zycze lekkich i bezbolesnych porodów. Mala mi77 czy bedziesz rodzila z mezem? Wyjdzcie mamusie na spacerek, bo ladna pogoda. to na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Dziś zasługujecie na medal odnośnie klikania:D Mala Mi- ja też mam puste cycki ( wcześniej siara kropelkowała, lecz od dłuższego czasu zapomniała się pokazać) Tina- posmaruj nogi spirytusem- szybko się zagoi i nie będzie pryszczy , a co do seksu- ja miałam zakaz przez całą ciążę :(, więc może teraz sobie odbiję co? Kilka razy dziennie i biegiem na porodówkę :P( czytałam,że sperma zmiękcza szyjkę macicy, a w czasie orgazmu wytwarza się hormon powodujący skurcze macicy- więc dziewczyny rzucamy się na samców :P :D ) Nadia zapewne tuli maleństwo :D awessi- to już???!!! :D Do dzieła laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam chyba dzisiaj zbrzydnę na dobre! Nie umiem siedzieć w domu! Nudzi mi się! Nie śpię od 6, bo obudziłam sie jak zwykle do pracy, chyba nie wytrzymam i jutro pójdę popracować, chociaż na mój widok w pracy panuje jakaś panika, i jak tylko się skrzywię przy wstawaniu z krzesła to całe biuro łapie za telefon! Fajnie, ale mam wrażenie, że dezorganizuję im pracę... Zrobiłam pranie, ugotowałam obiad, a teraz to już nie wiem, co mogę... Pies nie chce łazić po mokrej trawie (arystokracja!), w tv same brednie, Dzidzior nie chce wyłazić, chyba umrę z nudów... Ciekawa jestem Rozdwojone Majówki w czym - tzn w jakich wdziankach przewoziłyście maluszki do domu? Spadam, muszę sobie wydzielać pzryjemność rozmowy z Wami, bo inaczej co będę robić później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny kochane!!!!!! Należy Wam się takie powitanie, bo piszecie dziś nad podziw. Ale fajnie się czytało:D U mnie ze spacerku nici, leje od rana jak z cebra:( A mój psiur nadal bidny z tą łapką. Co do siary to ja mam od paru tygodni, od 2 czy 3. Ale nie leje mi się, tylko widać kropelki jak się nacisnie lekko brodawkę. Zatem nie naciskamy za bardzo:P Mój mąż jest zafascynowany:) Taaak, golenie nóg to rzeczywiście nielada wyczyn. Dodalabym jeszcze do tego obcinanie paznokci u stóp. ;) Awessi, no no, wygląda na to, że Ty to już lada moment. Mal-Gosiu, strasznie się cieszymy, że do nas zajrzałaś! Przecież wiesz, że o Tobie myślimy:) Zaglądaj często. Mała Mi, co tam rozstępy. NA brzuchu wprawdzie nie mam, ale piersi to mam nieźle poorane. Cóż, wcale się nie dziwię. Z 70B skoczyłam na 85C i to jeszcze raczej nie koniec;( I się nie bardzo przejmuję, zbieleją, trochę się wchłoną i nie będzie widać, a jak;) Aha, wymyśliłam, to pewnie jest mata edukacyjna, ale taka do wieszania na boku łóżeczka. Co Ty na to? Tina, na nudę najlepsze jest pisanie. Zatem liczymy dziś na Ciebie!!!:) Miłego dnia, całuję mocno! Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Witam Was ponownie. Napiszcie czy macie przygotowane ubranka, rozlozone lozeczka dla naszych dzidziusiow czy tez wierzycie w przesady dotyczace ciazy. Ja na wszelki wypadek wszystko przygotowalam. Wedlug mnie lepiej nie wierzyc w takie bzdurki. Nie martwcie sie o pokarm w piersiach. Ja przy pierwszej ciazy tez nie mialam pokarmu, dopiero jak urodzilam to mialam go bardzo duzo. Teraz niestety nie bede mogla karmic piersia. Wiedzialam juz o tym jak zaszlam w ciaze. Piersze dziecko karmilam piersia i teraz nie wyobrazam sobie karmienia butelka. Mam tylko nadzieje ze szybko sie do tego przyzwyczaje. Jutro ide do lekarza na badanie przed porodem. Ciekawe co mi powie.? Czy ktoras z Was bedzie rodzic drugi raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×