Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość duszek1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
st4rg4te - może wytłumacz jak się według Ciebie ma pielęgnacja maluszka do posiadania faceta brudasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
st4rg4te - może wytłumacz jak się według Ciebie ma pielęgnacja maluszka do posiadania faceta brudasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
st4rg4te - może wytłumacz jak się według Ciebie ma pielęgnacja maluszka do posiadania faceta brudasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anrc
ichaachaaaaa smieszne i straszne :)) ale cos w tym jest skoro ten topic cieszy sie taka popularnoscia... zaraz zarzuce linka mojemu lubemu zeby sobie poczytal to moze mi sie przyzna do jakis obrzydliwosci swoich pozniej... a mimo tych wszystkich okropienstw przyprawiajacych o mdlosci ja dalej nie mam nic przeciwko wyciskania mu diod na plecach i tylku, wycinania wlosow w nosie, wydlubywania spiochow z oczu itp itd :) dla kazdego chyba granice makabrycznych obrzydliwosci sa inne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyczny okaz Faceta
Wiecie co cos wam napisze o sobie,(zanim jakas idiotka to zrobi :)): 1. Pierdze bo pierdze i kazdy pierdzi i jest to normalne , a jezeli o tym nie wiecie to se przeczytajcie jakies ksiazki od biologii. I same tez pierdzicie.Jedyne co mozecie zarzucic facetom to ze pierdza w waszej obecnosci. . A jak sie jest z kims kilka lat to trudno zeby ciagle wylazic do kibla zeby sie wypierdziec. 2. Wacham skarpetki z takiego powodu ze czesto zdaza mi sie rzucic brudne skarpetki , obok czystych (a zazwyczaj chodze w czarnych) . wiec powiedzcie mi moje madre panie jak inaczej odruznic kture se czyste a ktore nie. 3. W nosie dlubie (gili nie zjadam , ale znam pelno facetow jak i kobiet kture to robia).A teraz wam wytlumacze po co sie dlubie w nosie- otuz mezczyzna wykonuje o wiele wiecej prac fizycznych niz kobieta i ma wiecej doczynienia z zaniczyszczeniami i kuzem . Robiac cos np. w garazu w nosie zbieraja sie takie gile kture sa trudne do wydmuchania wiec sie do tego uzywa palca . 4.Co do sikania na siedzaco - ja sikam na stojaco , a jak ktos sika na siedzaco czy lezaca to jego sprawa 5.Syfy sa po to aby je wyciskac . Oczywiscie dla was to niezrozumiale , bo trzeba wydac 5 dych na kosmetyczke . 6.Co do mycia (myje sie raz na dzien lub na 2 dni , i czlowiek powinien sie wtedy kiedy jest brudny lub potrzbje sie odswiezyc , a nie po 3 razy dziennie bo ktos tak powiedzial Dobra to chyba wszystko co tam wyczytalem . I wiecie co wam napisze na koniec : Nie dziwie sie ze wasi faceci tak postepuja , maja racje - bo na nic wiecej nie zaslugujecie. Lepiej zajmijcie sie swoja lojalnoscia wobec nich to moze sie zmienia , a nie obgadujecie im d**y z kolezankami i puszczacie sie na boki . Statystyka mowi ze 75% kobiet zdradza swoich partnrow.Wiec czy nie jest to oblesne jak facet wychowuje dziecko , ktore nie jest jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy
dokladnie! co za bezczelne pindy! gary szorowac, dzieci wychowywyac! pieknosci sie znalazly. nie sracie nie pierdzicie nie dlubiecie w nosie nie pocicie sie... co za brednie! a moze same sie powinnycsie sie wziac za siebie.. skoro wasi mezowie (ktorzy btw zapracowali i kupili wam ten komputer na ktorym go teraz obsmarowujecie) nie myja sie wieczorem, to moze nie maja dla kogo..? hę? a moze to wy nie jestescie takie atrakcyjne jak wam sie wydaje i wasi mezowie stwierdzili ze nie ma sensu sie starac.. bo i dla kogo.. ja sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek
Tak na marginesie nie kazdy facet jest taki......Myslalby kto ze wszystkie Kobiety sa swiete itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek
Tak na marginesie nie kazdy facet jest taki......Myslalby kto ze wszystkie Kobiety sa swiete itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> klasyczny i typowy a może to trzeba sie myć dla siebie i zmienić bieliznę dla siebie, dla swojego dobrego samopoczucia a nie dlatego, ze kobiety tego wymagają, co? Ale Wy widocznie lubicie siedzieć we własnych smrodach, to ok, nie wnikam... Smacznego, miłych zapachów itp. wrażeń życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiaria
Faceci sa obrzydliwi nie maja wyczucia miejsca ani czasu. Wiadomo, ze sa rzeczy ktore wszyscy robia, ale kobiety jednak zwracaja uwage na to aby swoimi brzydkimi nawykami nie wzbudzac nudnosci u innych. A faceci nie maja skrupolow operuja palcem w nosie bez zwracania uwagi czy to ktos widzi czy nie. Ja jak tak sie napatrze albo naslucham takich odglosow od mojego partnera to mnie od niego odrzuca. Chociaz i tak nie jest az tak obrzydliwy jak sie naczytalam, ale i tak uwazam ze moglby sie troche bardziej postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiaria
Faceci sa obrzydliwi nie maja wyczucia miejsca ani czasu. Wiadomo, ze sa rzeczy ktore wszyscy robia, ale kobiety jednak zwracaja uwage na to aby swoimi brzydkimi nawykami nie wzbudzac nudnosci u innych. A faceci nie maja skrupolow operuja palcem w nosie bez zwracania uwagi czy to ktos widzi czy nie. Ja jak tak sie napatrze albo naslucham takich odglosow od mojego partnera to mnie od niego odrzuca. Chociaz i tak nie jest az tak obrzydliwy jak sie naczytalam, ale i tak uwazam ze moglby sie troche bardziej postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani
U mnie w pracy tez jest taka babka co smierdzi niemiłosiernie...A fuj!!!A ma zaledwie lat 35!!! Tak więc nie mowcie drogie panie ,ze to przypadłośc facetów.Moze lepiej pogadać o tym ,jak ten "smierdzący ,obrzydliwy problem" wyeliminować z zycia...? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani
U mnie w pracy tez jest taka babka co smierdzi niemiłosiernie...A fuj!!!A ma zaledwie lat 35!!! Tak więc nie mowcie drogie panie ,ze to przypadłośc facetów.Moze lepiej pogadać o tym ,jak ten "smierdzący ,obrzydliwy problem" wyeliminować z zycia...? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek
Witam,,,,,sporo sie usmialem czytajac wasze wypowiedzi.Nie wszyscy faceci sa tacy sami.Ja myje zeby 2 razy dziennie.o prysznicu juz nie wspomne.Podstawa.Jakos nie wyobrarzam sobie ze wskakuje do lozka z dziewczyna smierdzacy i po pracy.Odnosnie baczkow :) to fakt,,wielu moich znajomych nie ma ograniczen.Ja jednak wole wyjsc ,zrobic co mam zrobic i dalej isc spac...panietajcie ze wy tez nie jestescie swiete tak do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU mowi facet
A ja zgadzam sie z Paniami! Sam jestem facetem i dbam o siebie bo che dobrze wygladac! Nie do pomyslenia jest dla mnie pierdzenie przy ukochanej lub rozwalanie belizny po calym domu, wachanie skarpet, dlubanie w nosie, sikanie w towarzystwie. Teraz pracuje nad sikaniem na siedząco z jednego prostego powodu! ze mocz z wysokosci 50cm rozpryskuje sie i kibel wyglada po kilku takich zabiegach jak publiczny i musze go wycierac a nie wyslugiwac sie ukochana zeby po mnie sprzatala a ja bede udawal ze to nie ja! 65% facetow nie myje rak po wyjsciu z kibla(to wyniki badan potwierdzone naukowo) wiec dla was prymitywy szczotka do zebow i zalatwianie sie jak czlowiek to wyraz uleglosci wobec plci pieknej?! Zawsze mnie odrazalo jak faceci bekaja , pierdza i zrzucaja to na fizjologie. Poprostu knury ktore siedza w chlewie maja wiecej godnosci. Wspolczuje tym wszystkim Paniom ktore maja takich mezow i musza to znosic z durnowatym usmieszkiem i docinkami mezow! Ja bardzo szanuje swoja zone i nie moglbym sobie spojzec w oczy a tym bardziej jej bdybym tak sie zachowywal jak syfiarz! Fizjologi sie nie zmieni ale mozna ja kontrolaowac, i nie mowcie mi ze wkolko sie pierdzi trzeba by bylo latac co chwile do kibla bo jakos wam to nie przeszkadzalo jak chcieliscie poderwac swoje obecne zony! Dbacie o siebie tylko do momentu zdobycia zony a potem wylaza z was gbury, hamy i syfiarze a wsze kobiety sa w szoku ze tak sie raptem zmieniliscie! otuz nie drogie panie trzeba bylo sie bardziej przygladac w zyciu codziennym a nie na imprezach! Poprostu szok ze takie wrchlaki zyja i to w takich ilosciach a do tego potrafia jeszcze to wszystko obracac w NORME spoleczna! No co za PROSTOTA! CO to za kraj! nie dziw ze kible publiczne tak wygladaja bo tu w polsce tylko nieliczni faceci wiedza jak o siebie dbac! a jak juz dbaja to w oczach facetow uwazani sa za zniewiescialych! Co za prymitywy! Przyko ze tak jest! ale to tez wina Pań i matek ze ktore synkow traktuja ulgowo (tzn. wyniesc smieci to max co moga zrobic) wszystko maja podane pod nos! Taka polska kultura! Pan i wladca (knur) i jego zona ktora zapierdala zeby Panu wszystko zorganizowac! Sorry ale tak jest w 65% domow wiec nic dziwnego ze facet nawet nie wie jakim detergentem czyscic kibel czy tez wypac welniane skarpety! Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry
bez pruderii proszę - czy kobiety nie mają na koncie podobnych akcji? moja żonka, dla przykładu, uwielbia wąchać gacie i skarpety moje i naszego syna. a swoją drogą wyjaśnijcie jak z was wychodzi nadmiar gazu? są tylko dwie możliwości, a widzę że nie akceptujecie żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żart
mój maz jak robimy sobie dzien dziecka i nie umyjemy sie to zawsze żartuje czeste mycie skraca życie bo skóra sie zdziera i człowiek umierapofolgujcie sobie raz na miesiac to zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żart
mój maz jak robimy sobie dzien dziecka i nie umyjemy sie to zawsze żartuje "czeste mycie skraca życie bo skóra sie zdziera i człowiek umiera" pofolgujcie sobie raz na miesiac to zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg.
Taka "mała" dygresja. O ile mi wiadomo, Kazdy-a może sprawdzić to sam-a , A wystarczy zapytać się obojętnie jakiej babci klozetowej sprzątającej ubikacje w jakimś oboiekcie publicznym - Jakie toalety woli sprzątać ? Mąskie? czy może, Damskie ? :-) Odpowiedż - wiadomo "Męskie". Bo te wszystkie PANIUSIE gdy nikt nie widzi i nie muszą się wstydzić to robią takie rzeczy ze nawet Facetom się w głowie nie mieści. A już te pociski z farbą to wszędzie latają . A te ze skrzydełkami -uczą się pływać . Nie wspomne o śladaćh szpilek na desce !! A swoją drogą to do Cyrku by się nadawały bo to sztoka tak się załatwieć w szpilkach. To jest tylko POLSKA. TO MY POLACY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg.
Taka "mała" dygresja. O ile mi wiadomo, Kazdy-a może sprawdzić to sam-a , A wystarczy zapytać się obojętnie jakiej babci klozetowej sprzątającej ubikacje w jakimś oboiekcie publicznym - Jakie toalety woli sprzątać ? Mąskie? czy może, Damskie ? :-) Odpowiedż - wiadomo "Męskie". Bo te wszystkie PANIUSIE gdy nikt nie widzi i nie muszą się wstydzić to robią takie rzeczy ze nawet Facetom się w głowie nie mieści. A już te pociski z farbą to wszędzie latają . A te ze skrzydełkami -uczą się pływać . Nie wspomne o śladaćh szpilek na desce !! A swoją drogą to do Cyrku by się nadawały bo to sztoka tak się załatwieć w szpilkach. To jest tylko POLSKA. TO MY POLACY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z toba greg
co do ubikacj masz racje pracuje z samymi kobietam i bardzo współczuje pani sprzataczce to dopiero swinie z bab sama jak musze to wchodze do tej ubikacji ale czesto wracam do domu z obolałym pechezem od tego ze wstrzymuje sie od siusiania wstydzcie sie kobiety jak nikt nie widzi to zachowujecie sie jak świnie albo jeszcze gozej moze czas to zmienic a nie obgadywac panów tym bardziej ze to wy im na to pozwoliłyscie moze popatrzcie na siebie ........ miło co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa milusia
chłopak mojej koleżanki to nie dość że dłubie w nochalu to jeszcze te paluchy póżniej oblizuje fffuuuuujjjjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa milusia
chłopak mojej koleżanki to nie dość że dłubie w nochalu to jeszcze te paluchy póżniej oblizuje fffuuuuujjjjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa milusia
chłopak mojej koleżanki to nie dość że dłubie w nochalu to jeszcze te paluchy póżniej oblizuje fffuuuuujjjjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż
No kurde nie wytrzymam!!! Widzę, że nie macie co robić ciekawszego, niż pisać takie głupoty na forum. Pewnie mąż jest w pracy a wy w domku się nudzicie... Faceci są tacy niedobrzy po ślubie? - Spójżcie na siebie: - TYJECIE. Nie znam żadnej dziewczyny, która by nie zaczęła przybierać na wadze po ślubie. Po prostu nie dbacie o siebie i nie zwalajcie zaraz na tabletki anty. Zaraz się odezwą wyjątki, ale te parę postów i tak nie zmieni obrazu "żony polskiej". - PRZEWRACA WAM SIE W GLOWACH. Zachowujecie się, jakbyście jakąś łaskę robiły, że wychodzicie za nas. WY nie macie ochoty, WAM się coś nie podoba, wiec trzeba na palcach po domu pomykać, WAS głowa boli, WY jesteści zmęczone całym dniem siedzeniem w domu (nie oszukujmy się, w wiekszości przypadków ciągle tak jest). - WYMAGACIE OD NAS, A NIE OD SAMYCH SIEBIE. Często zarzucacie nam, że nie robimy w domu tzw. męskich robót. Jeżeli nie ma jednej z 5 żarówek w żyrandolu, wg. mnie ta sprawa może poczekać. No i co, że jutro przychodzi koleżanka? Albo wymiana okien, dzwi, czy innych kontaktów, rur itp. "Weź się do roboty!!!" - tak często słyszymy. Jeżeli nie widać, że podnoszę coś ciężkiego, to oznacza, ż albo zrobię to za chwilę albo MYŚLĘ nad tym, jak to zrobić. Trzeba przecierz wyliczyć, wymierzyć oszacować potrzebne narzędzia, przygotowac stanowisko pracy. Już widzę ten uśmiech na twarzy czytelniczek, ale jak by tego wszystkiego nie było, można by sobie tylko dorobić roboty lub zmarnować pieniądze kupując jeszcze raz zniszczone materiały. A poza tym, jeżeli się wymaga ode mnie "męskich robót", to ja się domagam sexu, ciepłego jedzenia i porządku, bo to są przecierz "damskie roboty". A jak jesteśmy przy porządkach, to też mnie krew zalewa słysząc ciągle o "burdelu", jaki zostawiam w całym domu. A może tak spojżycie na siebie? - Cała łaziekna zawalona perfumami, pomadkami i Bóg raczy wiedzieć, co jeszcze - dla mnie to jest BAŁAGAN. Rozwalone po kątach stringi lub staniki, to co, że ładne? - Nie nosisz tego teraz, wiec to jest dla mnie BAŁAGAN, bo leży w łazience, kuchni lub gdziekolwiek indziej. To samo dotyczy ciuchów czekających na prasowanie, 5 par butów na korytarzu lub rzuconych w kąt lektur o "idealnych mężczyznach". - NARZEKACIE. Narzekacie na wszystko, a nigdy nie precyzujecie o co wam chodzi. Czasami nawet sobie cherbaty nie można zrobić, bo już widać kwaśną minę. Nie mam zamiaru się domyślać, o co chodzi. Jak nie powiecie, czemu się dąsacie - wg mnie nie ma problemu. Nic nie poradzę, bo nie wiem, na co mam poradzić. Albo teskty typu "..no bo my nie gadamy o tym, albo tamtym...". NO TO KURDE ZAPROPONUJ TEMAT, nie znam faceta, który by odmówił rozmowy lub pomocy w jakiś kwestiach (tylko, na Boga, nie każcie się domyślać o co chodzi!!!) - "BEZ NAS BYŚCIE ZGINĘLI" - A guzik prawda. Nie chce mi się tutaj wiele rozwodzić, skwituję to tak: Po prostu gdyby nie Wy, to byśmy nawet nie wiedzieli, co wg. Was nam potrzeba. Żyli byśmy dalej w pełnej szczęśliwości i nieświadomości. - Jesteście NIEGOSPODARNE. Niektóre kosmetyki to rozumiem, ale po co komu 3 rodzaje mydła, 2 rodzaje płynu do kąpieli, 2 szampony, milion zmywaczy wszekliego rodzaju? - Jak się ide kąpać, to biorę mydło szare, szampon pokrzywowy i też żyję i jestem pachnący i czysty. To samo z jedzeniem. Zawsze kupujecie te najdroższe rzeczy i mnóstwo pierdółek - dodatków. A po co to? Można, ale bez przesady! Idziecie do sklepu po chleb, a wracacie z trzema siatami. O ciuchach nawet nie wspomnę. Nie chce mi się dalej pisać, w końcu jestem w pracy i jako jedyny żywicie rodziny muszę zarabiać pieniążki, żeby kupić buciki, 5 lakierów do włosów, nową czapkę i samewieciecojeszcze dla żony. A w przypadku, kiedy będę chciał wyskoczyć na piwo, to usłuszę m.in. "nie masz na co pieniędzy wydawać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.W
Nic dodac,nic ujac.........100% racji.....Ogolnie narzekacie.A jak cos potrzebujecie to wiecie gdzie przyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINA19
FACECI NIE ROBIĄ NIC ZŁEGO TO MY BABY JESTEŚMY ZJEBANE, MÓWICIE ŻE FACET ZDRADZA A TO TEŻ JEST NASZA WINA , BO JESTESMY ZAPATRZONE W SIEBIE!!!!!!!!!POSTARAJCIE SIĘ CZASEM POSTAWIĆ W ICH SYTUACJI ONI MAJĄ PO DZIURKI WYSŁUCHIWANIA NASZYCH NARZEKAŃ I ZRZĘDZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg.
Jedna która to widzi .. Brawo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×