Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Shrek
Niezły ubaw. Zostaję do środy... Najwazniejsze, żeby ludziom ze sobą było dobrze. Niech paniusie kojarzą się z mydłkami, a Fiony ze Shrekami. I będzie cool. Osioł, a jak ci się żyje ze smoczycą? :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta
mieszkam z moim facetem od roku. Na szczęście jest facetem który nie uznaje pierdzenia i bekania przy ludziach. W ciągu całego naszego związku tylko raz zdarzyło mu się tak strasznie głośno beknąć, po czym tak się zaczerwienił że schował głowe między kolana. Przez to że zrobił to tylko raz wspominam to naprawde miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta
mieszkam z moim facetem od roku. Na szczęście jest facetem który nie uznaje pierdzenia i bekania przy ludziach. W ciągu całego naszego związku tylko raz zdarzyło mu się tak strasznie głośno beknąć, po czym tak się zaczerwienił że schował głowe między kolana. Przez to że zrobił to tylko raz wspominam to naprawde miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wychodźcie za mąż
ja co prawda męża nie mam ale od pięciu lat mieszkam i sypiam ze śmierdziuchem pierdziuchem. jak sobie pomyślę, że po ślubie może być gorzej, to wiem od razu, że za mąż nie wyjdę. z tego co tu czytam, to nieważne czy facet jest śmierdziuchem, dłubaczem, wąchaczem czy też czyściochem, pachnącym i umytym, po ślubie jakieś 90% przechodzi na złą stronę mocy i po prostu zaczynają krążyć nad nimi muchy. jezu, nie wyjdę za mąż, choćby mnie dusili... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta
mieszkam z moim facetem od roku. Na szczęście jest facetem który nie uznaje pierdzenia i bekania przy ludziach. W ciągu całego naszego związku tylko raz zdarzyło mu się tak strasznie głośno beknąć, po czym tak się zaczerwienił że schował głowe między kolana. Przez to że zrobił to tylko raz wspominam to naprawde miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta
mieszkam z moim facetem od roku. Na szczęście jest facetem który nie uznaje pierdzenia i bekania przy ludziach. W ciągu całego naszego związku tylko raz zdarzyło mu się tak strasznie głośno beknąć, po czym tak się zaczerwienił że schował głowe między kolana. Przez to że zrobił to tylko raz wspominam to naprawde miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wychodźcie za mąż
ja co prawda męża nie mam ale od pięciu lat mieszkam i sypiam ze śmierdziuchem pierdziuchem. jak sobie pomyślę, że po ślubie może być gorzej, to wiem od razu, że za mąż nie wyjdę. z tego co tu czytam, to nieważne czy facet jest śmierdziuchem, dłubaczem, wąchaczem czy też czyściochem, pachnącym i umytym, po ślubie jakieś 90% przechodzi na złą stronę mocy i po prostu zaczynają krążyć nad nimi muchy. jezu, nie wyjdę za mąż, choćby mnie dusili... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wychodźcie za mąż
ja co prawda męża nie mam ale od pięciu lat mieszkam i sypiam ze śmierdziuchem pierdziuchem. jak sobie pomyślę, że po ślubie może być gorzej, to wiem od razu, że za mąż nie wyjdę. z tego co tu czytam, to nieważne czy facet jest śmierdziuchem, dłubaczem, wąchaczem czy też czyściochem, pachnącym i umytym, po ślubie jakieś 90% przechodzi na złą stronę mocy i po prostu zaczynają krążyć nad nimi muchy. jezu, nie wyjdę za mąż, choćby mnie dusili... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresor
nie dajcie sie zwiesc temu co jest napisane ,jak wam sie to niepodoba to trudno mozecie sobie zyc bez faceta :):) my jestesmy jedyni w swoim rodzaju nie do podrobienia ... no bo czemu mnielkalem tak nie napisac co nie w koncu jestem facetem to sobie moge na to pozwolic:):):)p[ozdrawiam wszystkie ladne dzewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresor
nie dajcie sie zwiesc temu co jest napisane ,jak wam sie to niepodoba to trudno mozecie sobie zyc bez faceta :):) my jestesmy jedyni w swoim rodzaju nie do podrobienia ... no bo czemu mnielkalem tak nie napisac co nie w koncu jestem facetem to sobie moge na to pozwolic:):):)p[ozdrawiam wszystkie ladne dzewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresor
nie dajcie sie zwiesc temu co jest napisane ,jak wam sie to niepodoba to trudno mozecie sobie zyc bez faceta :):) my jestesmy jedyni w swoim rodzaju nie do podrobienia ... no bo czemu mnielkalem tak nie napisac co nie w koncu jestem facetem to sobie moge na to pozwolic:):):)p[ozdrawiam wszystkie ladne dzewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be.bejb
męża to nie mam, ale mój facet, lat 30 i jeden, jednym z najczystszych jest jakich poznałam w życiu:d paznokcie zawsze czyste i króciutkie, skarpetki i gacie sam pierze, w nosie nie dłubie, pierdnąć się zdarza jak każdemu, ale zawsze przeprasza, jak jestem u niego zawsze się kapie:D beka jak świnia, ale to akurat mnie tak nei razi, bo sama czasem nie jestem lesza....;) a najbardziej nie lubię jak biega w obcisłych boxerkach przy swoich kumplach, a ja nie mogę sie powstrzymać od patrzenia mu na krocze, i zawsze mam schiza, że oni to widzą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li_via
Faceci to wieczne dzieci, jak sie nie upilnuje to takie sa skotki ...grzebanie w nosie puszczanie bąków w towarzystwie wachanie skarpetek z rana - bo moze jeszcze te 5 dniowe beda pachnace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li_va
faceci to male dzieci.. jak sie nie upilnuje to grzebie w nosie i po kryjomu albo i nie pokryjomu wyciera o fotel czy sofe przyslowiowe baby z nosa... ciagle sie drapie po jajkach zeby to jeszcze robil w samotnosci... jesli chodzi o skarpetki to bywa tak ze nosi je przez 5 dni i wydaje mu sie ze sa pachnace i mieciutkie:)... i jak pojdzie w gosci to kuli je pod stolem bo jednak czuje ze nie sa pierwszej swiezosci...no i fuuu .. brak higieny osobistej .. miod w uszach.. nieswiezy oddech co wchodzi- osad na zebach brod pod paznokciami .. duzo by mozna pisac o tych niezdarach.. ale nie ma sensu oni i tak wiedza ze my kobiety jestesmy najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
więc ja mam anioła za męża pokazałam mu ten topik i był w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorbi
Trzeba się było zastanowić przed a nie wywlekać brudy 2 lata po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorbi
Be.bejb a ty też masz zawsze króciutkie paznokcie? Tylko mi nie pisz, że kobiecie wolno, bo w końcu mamy równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jha
Kleopa a ty to pierdów nie puszczasz tylko pewnie sobie je w butelce gromadzisz, żeby było czym się potem buzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleofas
a co to za dziwna rzecz piernac sobie!!! a jeszcze w nocy?? nie wiem dlaczego jest to takie dziwne przeciez kazdy kiedys musi, a w nocy to nikt nie wstaje i niewychodzi z pokoju do kibelka rzeby sobie pryknac. wiadomo nie jest to przyjemne ale jest normalna rzeczą!!! kazdej z wasnapewno sie kiedys przytrafiło i maż wam zadnych wyrzutów z tego powodu nie robił a wy to przezywacie jakby wam prosto w nos sie spierdział!!! ehehehehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 23
A moj zdejmuje skarpetki, wacha je i wyjada co na nich zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.Stone
witam, doczytalam tylko do 29.10 dluzej nie moge...najpierw sie smialam, potem bylo mi slabo teraz cos Wam napisze. Moj maz na szczescie jest czysty, nawet teraz bierze prysznic, baki oczywiscie sie zdarzaja, poprawia sobie jajka, beka tez, ale mnie tez sie to zdarza, probowalam to zwalczyc, poniewaz jest to rzadziej wiec toleruje, ale co mnie zalamalo: - niegolone babskie pachy(moja kumpela mowio ze to dwie dodatkowe c..y) -niegolone meskie jajka, -zakrecone wlosy lonowe na sedesie lub na lozku( kiedys sprzatalam taki dom gdzie w lozku bylo pelno klakow, i na parapecie, i na szafce, o kiblu nie wspomne, fuj) -i moje dlugie wlosy w umywalce i na grzebieniu.... Polecam link o depilacji intymnej, tez kupa smiechu, pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzony
no to co kurwa?szukacie idealu?spojrzcie na siebie baby to sie same przerazicie co wy wyprawiacie najlepiej widziec wady i nawyli u partnera jestescie zalosne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzony
no to co kurwa?szukacie idealu?spojrzcie na siebie baby to sie same przerazicie co wy wyprawiacie najlepiej widziec wady i nawyli u partnera jestescie zalosne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanovitch
Kochane Kobiety Faceci tacy są, właśnie tacy że pierdzą beż żenady, bekną sobie od czasu do czasu, co do dłubania w nosie to sam to czasem robię, ale tylko gdy jest okrutnie zatkany i nie mogę go wysiąkać i oddychać. Ale po pierwsze ne zachowujcie się tak jakby to zaczęło dziać się od niedawna i tylko w przypadku waszych panów, bo to u mężczyzn normalne, a po drugie - i najważniejsze, jesteście beznadziejne, ponieważ same puszczacie bąki, ba, pierdzicie gromko, robicie cuchnące kupy, dłubiecie niekiedy w nosie (może kiedy jest zatakany ale to bez znaczenia), pocicie się pod pachami, nie jednej zdażyło puścić się wstrętnego pawia, i wiele wiele innych przypisywanych facetom, ale niestety i kobiecych rzeczy. Śmieszy mnie wasza hipokryzja Kochane Piękności. Z wyrazami szacunku wąchający swoje skarpety Romanovitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles b-stok
hmmm, no w sumie publiczne dlubanie w nosie moze i nie jest za bardzo przyzwoite kobietki, ale wyobrazcie sobie ze to zaczyna nagle zalegac w nosie, facet kicha i ... przykleja sie to to waszego nowego ciuszka (a mogl wyeliminowac ten problem), czasami trzeba, no fizjologia i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kasia
dzieki Bogu ze weszłam na te strone NIGDY NIE WYJDE ZA MAZ!!! i w ogole chyba zostane lesbijka.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles b-stok
hehe, a tak swoja droga to ciekawy temat :) moze sam sie czegos naucze :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet007
:) jestem facetem i również robię niektóe rzeczy opisywane przez was ... ale: - bekanie czy puszczanie bąków nie wynika z tego, że mam z tego ubaw, ale po prostu taka jest przemiana materii, że nawet espumisan nie pomaga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ludki
potraktujcie ten topik z większym przymrużeniem oka;) po co sie tak jezycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×