Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Do Misiek 30 !!!!!!!!!! Nie wiem dlaczego dziwisz się że żadna kobieta nie wypowiada się na temat tego kretyna co z forum zrobił pamiętnik zboczonego ertomana .To co wypisuje po prostu nie mieści się w głowie i jednym słowem brak mi słów żeby to wszystko opisać. Na koniec takie mądre powiedzonko które w sam raz pasuje do sytuacji: \"Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bekam
i pierdze oscentacyjnie i jest fajnie :) Jak beknę, to mowię coś takiego ... OOOOOSSSSSSS.... Lubie pierdziec tak dlugo, glosno i mozna by tak powiedziec grac dupą. Czasem oczywiscie lubie tez zapuscic fotelowca, bo te najlepiej smierdza, i tak sobie czekam na reakcje zonki, hehe. JAk zaczyna sie pluc, to sie nie mogę powstrzymać od smiechu, ehhh Oczywiscie w domu przy zonce, hheeh ale robilem tak od poczatku. :) Tak ze jestem wporzo, nie udawalem kogos kim nie jestem. Bylem sobą i taki pozostalem :) Co to za facet co nie pierdzi i nie beka????? Toz to jakas imitacja :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny świat
Cześć sylka, a gdzie się podziała twoja kreseczka...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEK 30
siema Sylkaj niewem czy dobrze twego nicka napisałęm haha!!!! po którym jestes tu rozpoznawana masz w sumie racje w 99% a jako że jestem tylko facetem to nie moge ci pwoeidzieć zę masz racje w 100% bo byś jeszcze w samo zachwyt popadąła haha:):):) a w kazdym badz razie to chciałem tylko sprowokowac wać kobiety zebyś cie cokolwiek npiasłęy zebym nie muiał se czytać od czasu do czasu tego zboczka a w sekrecie powiem wam dziewczyny ze moze i faceci sa ułomni ale czasem jak to opisujecie to sie albo idzie zasmiać na smierć jak cżłowiek ma dobry humor a czaesm jak gorszy dzien to by sie człoweik wnnet popłakał ze tak myslicei o swoich niegdyś ukochanych facetach ciekawe co sie stało zę ci ukochani mezczyzni przestali dbać o siebie moze to nei weyłacznei ich wina - aha i nie chce zebyscie mnei drogie panei zle zrozumiały nie chce sie z wami kłocić tylko pogadać i tyle pozdrawaim wszsytkich a szczególnie SYLKAJ bo skoro do Ciebie zaczołem pisać haha i za to ze przełamałąś milczenie milego dnai wszsytkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEK 30
Jeżeli któraś z Was zechciałaby ze mną podyskutować, to przede wszystkim pteferuję tematy związane z perwersyjnym sexem. Chciałbym się z Wami podzielić moimi doświadczeniami w tym temacie. Najbardziej pociąga mnie ekstremalna penetracja własnego odbutu przy użyciu tłoka zapożyczonego ze stacji tramwajowej w Kędzieżynie Koźlu. Nie wykluczone są też igraszki z partnerem - lubuję się w obopulnym masażu odbytniczym przy pomocy czerstwych bagietek z pasażu sklepów Tesco. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Kędzierzynie-Koźlu
nie ma tramwajów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to są bagietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatek
Wynika z tego,że ja jakiegoś ideała chodzącego mam. Jesteśmy 13 lat po ślubie i nie puszczamy przy sobie bąków, mąż nie beka, bierze prysznic rano i po przyjściu z pracy a także wieczorem, bieliznę zmienia raz dziennie, pomijając już dłubanie w nosie i drapanie sie po tyłku, bo też tego nie robi. Ja też nie biegam po domu w papilotach, maseczkach, zawsze robię delikatny makijaz, aby nie odstraszac męża i żeby mi kiedys nie powiedział, że gdy wychodzę do pracy to się staram a jak dla niego to już nie. Jestem zdziwiona i mam nadzieje,ze to o czym piszecie to żart. Mój mąż nie jest żadnym narcyzem, tylko po prostu dbającym o siebie, higienę i estetykę facetem. Współczuję co niektórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatek
aha, zapomniałam dodać, że nazywa się Leonardo da Vinci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dziwny Świat Widze że świetnie orientujesz się w sytuacji.Co do mojej brakującej kreseczki to powiem Ci że zapomniałam hasła i stąd ten zmieniony nick.Mama nadzieję że taka odpowiedź Cię usatysfakcjonuje. Pozdrawiam wszystkich !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny Świat
Sorry barania łąko ale starego misia na sztuczny miód??? Spadaj szczeniaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Do Misiek :-) Dzięki serdeczne za pozdrowienia !!!!!!! Z ostatniej niby Twojej wypowiedzi wynika z tego że nasz forumowy podszywacz wziął się także za Ciebie.Nie sądze żeby to były Twoje słowa.Wyglądasz mi na inteligentnego faceta czego nie moge powiedzieć o półgłówku który robi sobie jaja z poważnych ludzi. Jeśli jednak ta terapia mu pomaga to niech dalej pisze może w końcu mu sie znudzi i da spokój. Gorące pozdrowienia dla Obserwatorka który tak jak i ja padł ofiarą podszywacza !!!!!! Napisz coś w końcu bo nie wiem czy żyjesz !!!!!!!! Nie przejmuj się że jakiś bencwał z mózgiem jak orzeszek włoski po wysuszeniu pisze te wszystkie debilstwa pod naszymi nickami.Nie możemy dać mu tej satysfakcji !!!!!! Ci co są w temacie potrafią poznać kto jest kim.!!!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny świat
O rzesz kurwa, sylka to naprawdę Ty??? Sorki, za ten wpis powyżej - przecież nie byłaś wcześniej czarna, to jak mogłaś zapomnieć hasła??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny Świat
... chyba się jednak nie pomyliłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wieje
Mój pierdzi,nawet w kuchni po jedzenieu:) nie przeszkadza mi to i toleruje to poniewaz sama lubie ten sport''pierdzenie'' i obracam to zawsze w zart!!! nie ma to jak posmiać sie z własnego bąka:) Nie zniosła bym jak by dłubał bezposrednio przy mnie w nosie...Ble...choć raz za plecami czułam ze to robi:) i nawet mu to powiedział.Sama osobiscie przy nikim nie dłubie w nosie i dlatego moze oczekuje tego od drugiej osoby. Zauwazyłam ze sobie podjadał''slipki''czy jak to sie nazywa:) wkoncu same witaminki.ja do niego co Ty to jesz?a on sie tylko usmiechnął. dodam ze jestesmy ze soba trzy miesiace a praktycznie zero krepacij-i o to w tym wszystkim chodzi!!! niewyobrazam sobie tego zeby być z czlowiekiem przy którym nie moge zrobić nic bezskrepowania, o kupach tez czasami sobie pogadamy... hi hi i bym mogła pisac i pisac ale mi sie niechce:) Aha w czasie stosunku nie pierdziły-bo to by była juz przesada:) czasami mojej małej myszce sie tylko zdazy:)ale to nie moja wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dziwny Świat Widzisz kolego ostatnio mam duzo na głowie problemów i dlatego moja pamięć trochę szwankuje ( za dużo masła ).Poza tym to wszystko okay.Chyba nie przeszkadza Ci mój nowy nick.Brakuje w nim tylko kreseczki reszta została bez zmian.Trafnie napisałeś że czarna nie byłam iw dalszym ciągu nie jestem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny Świat
Faktycznie się pomyliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Do Dziwny Świat :-) Ciesze się że umiesz przyznać się do błedów.Oby każdy facet umiał zachować się tak jak Ty !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Cię cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEK 30
do Sylkaj dzeiki za słowa uznania haha i wiesz masz racje trzeba być prawdziwym cieniasem i glabem zeby sie podszsywać pod ludzi i gadac w ich inieniu wredne głupoty ale co tam ciesze sie ze potrafiąłś dostrzec ze ta głupia wypowiedz nie była moja bo jesli dostrzegłąś to jest szansa zę inni tez to dostrzegą tylko szkoda zę taki głupek z kazdego tematu sie naigrywa i czy to kobietka czy facet pisze pozdrawiam i widze ze ty tu stały bywalec Sylkaj jesteś bo duzeo ludzi cie tu zna a ja pare dni temu dowiediząłem się o tym forum haha milej nocki pewneo juz spisz to wsumie mzoe bardziej pasowałoby miłego wybudzanai jak se jutro rano na stronce bedzeis zhahaa pappaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) hej Miso 30 :-) Tylko ludzie inteligentni umieją czytać między wierszami.Tępe jełopy jak nasz podszywacz nie ma szans na dłuższą metę.Musisz mieć więcej wiary w Siebie i w ludzi którzy są tu częstymi bywalcami !!!! Dzięki za życzenia miłej nocki tak sie składa że jeszcz nie śpie.Więc Tobie też życze miłej nocki i miłego dnia. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpyjn
Servusik kafyja.pl No bardzo mi sie context podoboj tyn jscanje na siedzonco bez cylowanio,ja i te gile i to granje w kapsie w pingponga.Dyc te gorolki bo majom tak rizkryncony paplok obgodujom szpetnie swych karlusow.No z jednyj strony to je szpetnie ze ogodujom swojich karlusow az drugij szparki lotwjyrajom i to tysz fajne uslyszec ze jich tolerujom i kochajom!! No dyc i jo som tysz nje jestech bez no do szklonki jo jusz tysz najscol i do zlewu wlol a kozy jak jo je pot prondym ,wjycie "napienciym to tysz kozy wcinom" i njy wjym czy mi smakujom?`? Ja, no jo tysz na siedzonco jszcza i zodyn mje i moigho luloka tego njy nauczyl , jo je jednak pelnyj kultury karlus i na concert ida i do kina tysz lubia w kafyjkach siedziec i grac bluesa ,lepij akompanjowac.A na Haju dupnym jo je jak mi frelka pussi swojej do,to tak jom wyliza ze ani jedna kropelka njy zostowo( to slowo mo czi ooo ino hyba wtym jenzyku tak sie to udowo? abo.Pozdrowim czelotka i wszyskich Lysych i bes wlosowych kaj wszyndzie na swiecie ,PS no Hajna mi godol ze zno Zynona wtory ino mo jedna jajco a dwöjka dzieci ,a jo go pytom czy Ld niego Lone som?? Ahoj gorolki i gorole, byl bych ciekawy waszych komentaszow na tyn subjek,to ladujcie mi je do mailaboxa no dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEK 30
widze Sylkaj ze nie tylko ja sobie nie spie wieczorkami haha ale wczoraj to juz mnei smiotło koło 1 wszej w nocy i tylko nadraznem jak sie przebuzdziłem o 5tej to miałęm siłęm kopma wyąłczyć bo film który se zaposciłem po pólnocy juz chbya trzeci raz leciaął haha no ale takei zycie jak sie jest głupkiem i o 12 tej wnocy sie filmiku zachce ogladac haha :):):):):) skoro było miej nocki no to teraz nei mzoe być inaczej jak milego dnia hahaa pozdrawaim i prosze już wstawać jak jeszcze spisz haha bo szkoda dnia no dobra juz nie zawracam głowy papapa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEK 30
jeszcze raz do Sylkaj haha a!!!!!! wiem ze zawracam głowe ale w kwesti wyjasnienai to ja racaczej wierszez w sibie haha tylko jakoś tak mnie zdenerwowało ze jak se człowiek chc e coś powiedizeć co czuje to znajdzei sie jakiś matoł który musi z robic z człowieka frajera a mzoenawet zboczka pappaa milego dnia jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
A co powiecie na "rodzynki" jak obracacie jakąś ślicznote od tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wieje
A co to są rodzynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
i znow sie ktos podszywa cholerka dziewczyny nie nazwe tego inaczej sorki kawal chuja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro naprawdę facet
Ale macie problemy moim zdaniem poprostu wybrałyście jakiś buraków i teraz macie pretensje same nie wiecie do kogo. a tak na marginesie; w nosie nie dłubię nie pierdzę w toważystwie..... a już w toważystwie żony nawet by mi namyśl nie przyszlo skarpetek wąchać nie muszę bo je regularnie wymieniam na nowe dwa razy na dzień biorę prysznic wsumie wiecie w czym rzecz ..........???????????????????????????? MNIE TAK POPROSTU WYCHOWANO widocznie za mało żeście się przyglądały swoim wybranym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro naprawdę facet
Tak więc widzicie, jestem prawie bez wad - piszę prawie, bo mam jedną słabość... Codzi o samogwałt, ktory często uprawiam. W grę wchodzą wszelkiego rodzaju warzywa, świeczki, klamki a nawet szpadle ogrodowe. Najbardziej preferuję penetrację własnej odbytnicy szczoteczką do zębów - po takim zabiegu erekcję osiągam w chwili, gdy widzę jak mama myje tą szczoteczką zęby... To jest dopiero ekstaza... Tak poza tym wszyscy zdrowi, pa dziewczęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIsiek 30
kobiety chby aprzezeywaja okres melancholi i migreny prze tą pogode haha pozdrawaim wszystkich którzy tu przyłazą i maja ochote co ś od czasu do czasu napisac narzei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEK 30
normalnei martwo na tym forum pewnei w szystkie kobietki gdzies powyjeżdzały albo spedzja romantyczen weekendy ze swoimi facetami haha pozdrowienia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×