Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość kuleczka21212
a moj facet sika gdzie popadnie,nawet jak jestesmy na romantycznym spacerze i mu sie zachce sisi to nawet obok mnie potrafi stanąc i wywalic faje..aha i jeszcze sobie kolka siurami robi i rozne "osemki" kręci..trajektorie lotu sikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
I CO ZAZDROSCISZ MU ? ZE MOZE SOBIE POKIEROWAK FAJKA TAM GDZIE CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheehhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka21212
do tapczan Wkurza mnie to i to bardzo. Ostatnio na spacerze, chowając się skrycie za rosłą topolą, podczas sikania rozmasowywał swego penisa. Gdy zwróciłam mu uwagę, chwycił mnie stanowczo za głowę, cisnął mym ciałem o ziemię, po czym brutalnie ulokował swoje prącie w mych ustach. Zaczął oddawać mocz, przyciskając oburącz moją głowę do ziemi - o mało się nie udusiłam, dławiąc się połykałam wszystko. Gdy skończył, nie czując zapewne pełnej ekstazy, oddał stolec na moją twarz, następnie płynnym ruchem zaczął rozcierać go po nosie, oczach i ustach. Na koniec kazał oblizać mi swoje palce, co z wielkim oporem uczyniłam. Gdy się podniosłam i stanęłam na nogi, stwierdził stanowczo, że mnie kocha. Wiem, że zawsze mówi prawdę, a ja dla mojego ukochanego zrobiłabym wszystko. Dlatego też gdy po krótkiej chwili poprosił, abym wsadziła sobie w dupsko wiszące nieopodal gniazdo os, zrobiłam to bez wachania i z nutą dekadencji zaczęłam udawać pszczółkę Maję... On jest kochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejsce
w Abramowicach już dawno na ciebie czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do kuleczka 21212 zastanow sie czy cie to wkurza czy nie nie rozumiem jak mozna pozwolic sie na siebie wysrac i ty mowisz ze go kochasz? cos z toba nie tak gdyby sie na mnie zesrala laska nawet niechcacy to bym jej zrobil wiatrak z pizdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobre diablo
BALLADA O PIERDZENIU Wiersz przypisywany Julianowi Tuwimowi Ballada o pierdzeniu Od pradziadków w całym świecie Kogo kolka w dupie gniecie Każdy sobie pierdzi chętnie Cicho, smutno lub namiętnie. Pierdzą księża dobrodzieje Panny, szlachta i złodzieje Nawet Papież choć je miernie Też czasami sobie pierdnie. Pierdzą ludzie na stojąco Na siedząco i niechcąco Pierdzą nawet przy kochaniu By do taktu jak przy graniu. Więc dziewczęta w wieku kwiecie Pierdzą cicho jak na flecie A w poważnym wieku damy Wypierdują całe gamy. Jeden w jadle przebrał miarkę Bo miał w dupie oliwiarkę Gdy chciał pierdzieć, dla odmiany Osrał okna piec i ściany. A jąkała w kącie stoi Dupę ściska, bo się boi Chciałby sobie puścić bąka Lecz w pierdzeniu też się jąka. Tak na całym wielkim świecie Kogo kolka w dupie gniecie Każdy sobie pierdzi chętnie Cicho smutno lub namiętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale tu obleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sikaniem i sraniem to przesadzone:( Nie chce mi się wierzyć,że jakaś kobieta dała sobie tak zrobić. Fuj okropne...żygać sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajana
tez uwazam, ze podszywy zajeiscie sie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajana
Szczególnie bawią mnie w tych ekstremalnych chwilach mego życia, gdy moje przesiadywanie przed komputerem zaczynam łączyć z ekstremalną penetracją własnego odbytu kabaczkiem z plantacji sąsiadki Zofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybaba
a moja sąsiadka nie ma kabaczków :( I co ja mam teraz zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosheria
pierdzi ,buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
widze ze baby too wogle nie mają co robić w tych domach tylko kurwa wypisuja jakieś bzdety a ciekawe dlaczego wy o swoich ułomnosciąch ideałały nie wypisujescie jak udajecie prze mezem ze nie czujecie siena sile zęby znim seks uprawaić czy naprzykąłsd nei chc eisę am zrobić mu jedzenei to ejstt wyjebiscie co ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne 23
O Boże - ale jestem jebnięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me
poprostu nie moge w to uwierzyc.a piszecie jeszcze ze w tym tkwi urok.tez usmialam sie do lez czytajac,ale tak naprawde jest to brak kultury osobistej,brak szacunku do drugiej osoby.nie jestem jakas pruderyjna i brzydliwa lalusia,ale mnie krepowalo by takie zachowanie jak bym to sama robila i jakbym patrzyla na cos takiego. no coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
co za popiepszona baba podszywa sie podemnie jak ktoś ma tyle odwagi zeby to robic to nei chcsieujawni a jak nie to trudno niech schowa głowe w paissek jak to kazda baba potrafi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolas
kochane panie pwenie jestescie tak atrakcyjne w swoim wieku ze kazdy facet sra na wasz widok i woli babolami z nosa w was potajemnie wcierac. a skarpetki to po to aby was z chaty wupierdo...ć. pewnie kosmetykow nie musicie uzywac bo kazda z was to pieknosc siedzaca tylko przed netem no bo co innego zostalo jak sie jest stara lampucera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
oj drogie panei widze ze juzs iewm nic komentowć nie chce haha i włąsnei miaęłm nic przykrego nei pisac na wasz temat ale skoro sam sie ot o peosicie to powiem zę jesteś cie nad wyraz leniwe - bo zeby sie nawet nie odgryść i wąłseni różnicie sie tym od facetwó ze wy nawet dumy nie macie pozdraweiam wszstytkie panei z zadartymi noskami do góry io myslacymi zę są mis swiata i jescze jedno przestancie traktować swoich mezów jak zywy wibrator który sie wyciagaz połki zeby wam doberze było teks typu ze faceta tak se jedna tu wyszkoliła ze musi sie na bustwó zrobic zeby mog łseks znia uprawaić to naprawde smieszne y jest tka jakby tej kobiecie na na seksie teżnie zalezało tylko jemu siemano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do straszny 23
Mówisz, że nie mamy dumy..hahah.Dumę to my mamy,a odgryzać się nie musimy, bo nie będziemy się zniżać do poziomu który ty reprezentujesz jaskiniowcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
Widzę, że moje wypociny dotarły do wielu z was. Pamiętajcie zatem, że sex odgrywa w życiu zasadniczą rolę. Ja na przykład lubuję się w górskich spacerach - kiedy tylko przechadzam się po skraju nadwiślańskiej polany, zawsze ocieram się odbytem o wszelkie napotkane mrowiska. Zajęcie jest delikatne, ale nadwyraz skuteczne. Często też onanizuję się przy napotkanych strachach na wróble - słoma wystająca z kalosza zawsze doprowadza mnie do prawdziwej ekstazy. Wiem, że może to trochę dziwnę, ale lubuję się też w starożeczach - padnięte borsuki i napotkane bobry świetnie nadają się do zaspokojenia mych potrzeb... Po powrocie do domu zaspokajam się jeszcze analnie - tu najbardziej przydają się świerze warzywa. Po wszystkim gwałcę jeszcze swoją ośmioletnią siostrę, póżniej daję sie wykorzystać ojcu i kładę się spać - tak kończę swój skromny, za to jakże ekscytujący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
Bo jajebanym fetyszem,świrem i mutantem jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszny 23
ale mnei kurza ze jakaś baba albo jebniety chłop sie podeni ei podszywa znacyz podnicka i normalnei nie tolruje pisania w cyzjimsc imieniu pozdrawam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszny 23
Ładnie mi tu ktoś dupę obrabia. Jak nie przestaniesz się podszywać pod mój nik, to poskarżę się ojcu i ciebie też wykorzysta analnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha to ja
:D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
siema widze ze mam mocnego przeciwnika wiec sie r....chaj analnei ze swoim ojcem jak chcesz a mnei w to nie mieszaj bo mam to w d....pie i zmieniam nicka bo takeigo guwanianego to juz nie chce mieć pozdrowienia dla wszsytkich oprócz Ciebie podszywaczu a co ty se myslisz ze ktoś jes takim malo przewidujacym zeby raz pisał tak a drugi raz cąłkeim inaczej i to jeszcze na sibie ?????? nie moge tego tolerować i zmieniam nicka ale nie powien ajaki bo znów coś bedziesz pisał albo pisała pod moim nickeim pappaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
i tak cie znajde podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny 23
O Boże, sam już kurwa się pogubiłem - to wcześniej to ja czy on? Może to ona??? Nie no sam już nie wiem... A może to mój ojciec? Do jasnej cholery, które wpisy są moje!? Nie no tak nie może być, bo mi się całkiem we łbie popierdoli. Nie dość, że mam schizy na punkcie własnego odbytu, to jeszcze się zamieszałem co do kolejności wypowiedzi na forum. Co to ma kurwa być!!! Kto tu kogo wykorzystuje. Ojciec mnie nigdy nie gwałcił, tylko moją siostrę. Ja bzykam się z matką i czasami z wujem Tomkiem więc wszystko w pożądku. Ale się zakręciłem, dobrze że już się wyjaśniło. W takim razie pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIEK 30
ty straszny 23 strasznei zakrecony jesteś i erotoman a mzoe juz zboczeniec bo jak to inaczej nazwać mzona szkdoa tylko ze zadan akobieta isę tu nie wypowaidaa bo jak takei chamstwo mozecie tolerpwoać drogie panie czyszby znów milczenie tłumu miąło wziaść góre pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×