Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Kleopatra28

Jakie oble艣ne rzeczy robi膮 wasi faceci?

Polecane posty

Go艣膰 panna bez kotka
Troche obrzydliwosci czesc dalsza: moj misiek: - rzadko myje zeby馃槶 -rzadko czysci uszy(czy on w ogole je czysci???)馃槶 -nie kapie sie za czesto馃槶 -ma lupiez-chyba dlatego ze nie uzywa szamponu tylko wlosy myje zelem pod prysznic,rany...:O馃槶 -beka馃槶 na szczescie!: -nie pierdzi,chociaz raz mu sie zdazylo,jak akurat sie zabawialismy,o ranyyyy:O馃槶 -ma ladnie obciete paznokcie i wyczyszczone stopy ja: -nie sprzatam po sobie wlosow z wanny,sitka,zlewu:P -gole sie czasami paszki jego golarka:P -maluje paznokcie przy stole:P -rano zawsze sikam do zlewu(mamy nisko zawieszony a ja jestem wysoka:P) bo przy okazji sie podmywam:P -wieczorem zeby nie halasowac jak chce mi sie sikac sikam do wanny albo zlewu:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Brawo, z tym sikaniem to chyba rekord! Co uszu mojego m臋偶szyzny, to mi Panno Bez Kotka o czym艣 przypomnia艂a艣 - m贸j facet nigdy ich nie czy艣ci, bo uwa偶a, 偶e m贸g艂by sobie uszkodzi膰 co艣 tam w 艣rodku (nie m贸zg przecie偶, bo faceci maj膮 zbyt ma艂y), za to chodzi z tym raz na par臋 lat do laryngologa, 偶eby mu woskowin臋 wyj膮艂. Ostatnio mu zaproponowa艂am, 偶e zrobi臋 mu to za darmo w domu, t膮 now膮 wiertarek膮 udarow膮 Bosha, kt贸r膮 sobie kupi艂 :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koza1983
a m贸j jest zupe艂nie inny niz wasi-ciagle chodzi ponury i ma艂o sie ozdywa, za to w powa偶nych chwilach np. w ko艣ciele glupkowato sie cieszy i jak ktos go zobaczy to czerwienieje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nie MaCiE NAJgORzEj
Jestem z moim ch艂opakiem jzu 2 Lata ael znamy sie prawie 3 na samym poczatku zachowywalismy sie jak idealy ...dokladnie taaak jak opisywalyscie na stronach.MOj chlopak jest dziwny-ma艂o powiedziane potrafi pu艣ci膰 naprawd臋 艣mierdz膮cego B膮ka a p贸偶niej rzuca taki tekst:KOchajmy sie w tym srodzie: lub ::: Ca艂ujmy sie w tym smrodzie::: naprawd臋 czasem mnie mdli .. 艂eeeeee bleeee oto jego najgorzse wady; ***D艁ubie w nosie 22 letni chlopczyk:) ****beka* *****pierdzi nawet w miejsach publicznych gdy idziemy po mie艣cie w restauracji barze komunikacji miejskiej WSZ臉DZIE!!!! jest okropny ***pare razy nakry艂am go na nie zmienianiu boxerek *podkrada skarpetki swojej matce ******* KIeDY JESt U mNIe WALI SOBIE .... KazDy WiE O Co ChoDZi **** Gdy Ma BrUDnE Od SpERMY MAJtki BIerZE SoBIe MOJe Na WiecZnE bie OddAnie...UzYwA Tez moich spodenek na wf jako boxerek *****czasem jego skarpetki wprowadzaja mnie w omdlenie albo mdli mnie po prostu a najczesciej boli g艂owa.. *****KIeDY MNiE ZOBACZy JEgO :OgoNEk" StERCZy DopOkI SIE Nie RoZsTaNiEmY ***ma obsesje na pukncie sexu wiecznie moze i wiecznie chce ....dobrze ze jestem m loda i uwazam----ZA WCZE艢nie !!! choc pare razy sie zdarzylo:) ****je wszystko co wpadnie mu w oko a mimo to jest bardzo dobrze zbudowany i nie ma ani grama t艂uszczu w porownaniu do mnie..... ********************************************************************************* Dobrze ze nie ejst moim mezem .... :) POZdRAWiAm WAS SErDECzNiE:*:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OlalaMisiaczek...........
Moj facet z ktorym jestem od 3 lat tez pierdzi i beka, ale tylko przy mnie. Potrafi powiedziec przepraszam, lecz czasem zapomina i o to sa najwieksze zadymy. Naszczescie nie musze sprzatac po nim jego suszkow bo w nosie nie dubie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Metan
Jak chcecie popatrae膰 na pierdz膮ce laski to wejd藕cie na google-wpiszcie FC Trailer-kliknijcie na szukaj w Internecie i wejd藕cie na pierwsz膮 stron臋, kt贸ra si臋 poka偶e. Jest zajebista!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 misiek1988
Oczywi艣cie , 偶e nie powinno si臋 robi膰 baaardzo oble艣nych rzeczy przy swoim partnerze, ale jak to akceptujemy, to sami ustalamy granice. Ja lubi臋 jak dziewczyna przy mnie pierdzi, jak ona nie liubi abym ja to robi艂, to tego przy niej nie robi臋. Trzeba dostosowa膰 si臋 do siebie.A propos drapania po pupie itp. Mo偶e sobie po prostu nie zdajemy sprawy 偶e to mo偶e si臋 komu艣 nie podoba膰 bomy uwa偶amy to za norm臋. Z tego to wynika. Je艣艂i facetowi podoba si臋 jak pierdzicie to nie uciekajcie na drzewo ze strachu, cz臋艣ci m臋偶czyzn si臋 to po prostu podoba i sprawiacie im przyjemno艣c robi膮c to. Wiem 偶e mo偶e si臋 to wydawa膰 dziwne. Wa偶ne jest to, aby艣cie si臋 przy nich czu艂y komfortowo robi膮c to.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ty Metan
ale co tam wpisa膰 dalej w tym "you tube" ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rybcia Zwana Magd膮
Do "Nie Macie Najgorzej". Wida膰, 偶e jeszcze jeste艣 m艂odziutka i g艂upiutka. Chodzi mi o ten seks i 偶e Twojemu ch艂opakowi ku艣ka sterczy. Kiedy艣 nadejdzie taki dzie艅 偶e b臋dziesz jeszcze mi艂o wspomina膰 t臋 jego ochot臋 jak trafisz na faceta-impotenta, z kt贸rym pokochasz si臋 co najwy偶ej raz na 2 miesi膮ce. No ale wszystko przed Tob膮 :) A wracaj膮c do tematu, to akurat ja mam ze swoim menem odwrotny problem, bo on a偶 za bardzo o siebie dba. Ju偶 nawet nie licz臋 godzin, kt贸re sp臋dza w tygodniu na przesiadywaniu w 艂azience. Na pewno wi臋cej ni偶 ja. A to si臋 kremuje, a to balsamuje, nawet maseczki sobie robi :) Dwa razy dziennie pi艂uje paznokcie, w艂osy myje codziennie. A o sprawach typu 艣mierdz膮ce skarpety czy niedomyte genitalia nawet nie ma co pisa膰 - on si臋 myje 3 razy dziennie, do tego za ka偶dym razem przed tym gdy mamy si臋 kocha膰. A wi臋c chyba trafi艂am na faceta idealnego, chyba a偶 za bardzo :) Czasami mnie denerwuje ten jego narcyzm, no ale lepsze to ni偶 br贸d, smr贸d i ub贸stwo ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 D偶izas
Masakra. Czego艣 tam szuka艂em na goglach i znalazlem to forum. Jestem zar贸wno wstrz膮艣ni臋ty jak i zafascynowany. Ale 偶eby mnie nikt 藕le nie zrozumia艂 - jestem wstrz膮艣ni臋ty tym jak bardzo jeste艣my (my - ludzie) do siebie podobni. Mimo wszystko ja odruchy fizjologiczne pozostawiam (na ile to mo偶liwe :-)) sobie, chocia偶: "nic, co ludzkie nie jest mi obce". Surveyjob@op.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 z艂apany
przegl膮da艂em dzisiaj na googlach strony "fart girl", kiedy moja 偶ona /jeste艣my od 3 miesi臋cy po 艣lubie/ wesz艂a do pokoju. Nie zd膮偶y艂em wy艂膮czy膰. Popatrzy艂a na mnie strasznym wzrokiem, a potem zapyta艂a " czemu nie powiedzia艂e艣, 偶e kr臋c膮 ci臋 pierdz膮ce dziewczyny?" Zapyta艂em j膮 co ma na my艣li, a ona odpowiedzia艂a 偶e przecie偶 mam j膮 i ona mo偶e dla mnie pierdzie膰 ile tylko wlezie. Teraz to ja spojrza艂em na ni膮 zdumiony. Moja 偶ona powiedzia艂a, ze od dzi艣 od偶ywia si臋 tylko gazotw贸rczymi produktami. Od jutra zaczyna mi pierdzie膰. Ju偶 si臋 nie mog臋 doczeka膰 na pierwszy seans. Mo偶e kupi臋 jej nawet na t膮 okoliczno艣膰 jak膮艣 seksown膮 mninisp贸dniczk臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ch艂opak pierdki
Moja dziewczyna / niez艂a laska/ pierdzi ju偶 przy mnie od dawna. W艂a艣ciwue to sama zacze艂a. Kiedy艣 siedzieli艣my sobie na kanapie po romantycznej kolacji i us艂ysza艂em ' Prrruutt". My艣la艂em 偶e si臋 przes艂ysza艂em ale ona spojrza艂a na mnie i powiedzia艂a 'to ja tak pierdn臋艂am Misiu". Od tamtej pory pierdzi przy mnie bez 偶adnego za偶enowania. A ja chocia偶 faceci s膮 pono膰 oble艣ni nie moge sie przem贸c. Ale u mojej dziewczyny podoba mi si臋 ten luz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyna ch艂opaka pierdki
To co napisa艂 jest prawd膮. Lubi臋 sobie pierdn膮膰 przy moim ch艂opaku. A wszystko wzi臋艂o si臋 od eksperymentu. Ukartowa艂y艣my z siostr膮 tak膮 sytuacj臋. Ona jako bardziej do艣wiadczona powiedzia艂a mi, 偶e mog臋 przekona膰 si臋 jak m贸j misiu mnie kocha pierdz膮c przy nim. Jak nie odejdzie to znaczy, 偶e jest cool.Wykorzysta艂am t膮 jej sugesti臋 i kiedy tylko zachcia艂o mi si臋 pu艣ci膰 g艂o艣nego /potem okaza艂o si臋, 偶e i 艣mierdz膮cego/ b膮ka to pozwoli艂am sobie na to. c贸偶 z tego, ze by艂o to po romantycznej kolacji. Du偶o ryzykowa艂am przyznaj臋, bo m贸j misio jest bardzo czysty, ale si臋 nie zawiod艂am. Mog臋 pierdzie膰 przy nim bez ogranicze艅 i cz臋tnie korzystam z tej mo偶liwo艣ci, bo cz臋sto mam ochot臋 na pierdzenie. Widocznie tak mam organizm!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyna ch艂opaka pierdki
Zapomnia艂am doda膰, 偶e m贸j misio przeszed艂 ostatnio dodatkowy test. Poszli艣my do kina na zajebist膮 komedi臋 i w czasie kiedy obydwoje 艣mieli艣my si臋 od ucha do ucha ja bardzo g艂o艣no si臋 spierdzia艂am. Us艂ysza艂 to kole艣 siedz膮cy ko艂o mnie i siedz膮cy /dw贸ch/ przede mn膮. Mo偶e i za mn膮 , ale tego nie wiem. M贸j misio zachowa艂 si臋 rewelacyjnie. Natychmiast odszuka艂 moj膮 pup臋 i przytkn膮艂 tam r臋k臋, 偶eby jak najmniej smrodu wydosta艂o si臋 na zewn膮trz. Chyba si臋 uda艂o bo smr贸d by艂 naprawd臋 niewielki.Jestem mu za to wdzi臋czna, bo co onnego sfarci膰 si臋 w domowycvh pieleszech a co innego w miejscu publicznym. Ale c贸偶 zwieracze nie wytrzyma艂y a On to na szcz臋艣cie zrozumia艂. Dlatego go kocham i...w艂a艣nie przed chwil膮 dla niego spierdzia艂am si臋 g艂o艣no i 艣mierdz膮co. Fuj!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ch艂opak pierdki
sfarci艂a si臋 mocno. G艂o艣no i 艣mierdz膮co. Napisa艂a najprawdziwsz膮 prawd臋 a teraz obydwoje si臋 艣miejemy a moja girl znowu pierdzi.Nie przeszkadza mi pierdz膮ca dziewczyna to mam za swoje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyna ch艂opaka pierdki
Dzisiaj jad艂am sma偶one pieczarki z cebulk膮 i dlatego jest taki EFEKT!!!. Jutro zjem fasolk臋 po breto艅sku i napij臋 si臋 piwa. Wtedy dopiero dam czadu!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ch艂opak pierdki
A r贸b co chcesz tylko mnie kochaj!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xyz....
ale jaja...posika艂am sie prawie czytaj膮c wasze wypowiedz..:]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do misiek 1988
opowiedz kilka zdarze艅 z twoj膮 dziewczyn膮 kiedy pierdzia艂a, np. siedzieli艣my na 艂awce w parku i...Wiesz o co chodzi, nie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iso28
moj maz jest za granica (pracuje)chcia艂abym zeby mnie powkurza艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kjhagghgjhhjha
do "Z艁APANY" :) Rozbawiles mnie t膮 historyjk膮 . Sprawnym pi贸rem napisane. Pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 biedna przysz艂a zona
a moj to pierdzi nawet bez slubu i rzcua skarpetki zwiniete w wa艂ek do pralki i spalone zarowki musz膮 odczekac 3 miesiace, zanim je wymieni i ogolnie chrapie jak stary nied藕wiedz a co bedzie po 艣lubie????? chyba sie nie zdecyduje co mi radzicie???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 umieram przez Wasze wpisy
ze 艣miechu :D :D :D :D ale mnie ten topik rozbawi艂 :D :D :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam panie, jak przeczyta艂am posty o waszych me偶usiach to oczywi艣cie w 100% sprawdza sie z moim u艣mia艂am si臋 do 艂ez

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a偶 si臋 boje wersalk臋 odsun膮膰 i oglada膰 jego gilowe suszki ;) a ju偶 najlepszy ubaw m贸j m膮偶 ma te偶 z pierdzenia pod ko艂dr膮 i wachlowania tak 偶eby do mnie dolecia艂o, a pierdy ma niemi艂osiernie smierdz膮ce :) a jak mu rano jak ogl膮da bajki i m贸wie mu 偶e si臋 do pracy sp贸藕ni to przytyka mi 艣mierdz膮ce skarpety do nosa masakra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 facetP
po1:my艣la艂emm ze padne jak to czyta艂em:P 2:spoko macie kolesi:D 3:sam pierdze jak kazdy i kazda! 4:przesadzacie dupy troche:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jeste艣cie oble艣ni
jak wam nie wstyd pisa膰 a tak obrzydliwych sprawach i jeszcze mie膰 z tego rado艣膰.Jeste艣cie tacy sami jak wasi partnerzy , nawet gorsi bo oni robi膮 te 艣wi艅stwa w domu a wy je wywlekacie na 艣wiat艂o dzienne .OCHYDA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 masz racj臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do Ochydy
Nie ochyda tylko ohyda pani ochydo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 1-3-3
jeny,jestescie swietni!!!!!!najlepszy topik,moj maz tez ma wiele dziwnych przyzwyczajen,a ja myslalam ze mama pecha do faceta!!!a jednak jest ich jeszcze wiecej,,,do tego wszystkiego mysli ze jest najprzystojniejszy na swiecie i wszystkie ,,dupy,,moga byc jego..a co do seksu to ma do mnie pretensje ze z nim nie zawsze sie kocham bo...zero higieny, i zawsze rozklada sie i mowi,,czyn swoja powinnosc,,brryy..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×