Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość a mój mąż
też wącha skarpetki zanim wrzuci je do kosza ( choć one wcale nie smierdzą) wiem bo kiedys z ciekawości sprawdziłam :):) w nosie nie wiem czy dłubie - pewnie tak ale nie przy mnie, czasami obgryza skórki co doprowadza mnie do szału :):) i piernie tez jak mu się zachce :) Ale za to kapię się 2 razy dziennie a sisiaka myje po każdym siusianiu :):) podpatrzyłam go kiedyś, i zawsze nosi czyste ciuchy nawet sam je prasuje ..........jesteśmy razem 10 lat i kocham go z tymi wszystkimi wadami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mąż
też wącha skarpetki zanim wrzuci je do kosza ( choć one wcale nie smierdzą) wiem bo kiedys z ciekawości sprawdziłam :):) w nosie nie wiem czy dłubie - pewnie tak ale nie przy mnie, czasami obgryza skórki co doprowadza mnie do szału :):) i piernie tez jak mu się zachce :) Ale za to kapię się 2 razy dziennie a sisiaka myje po każdym siusianiu :):) podpatrzyłam go kiedyś, i zawsze nosi czyste ciuchy nawet sam je prasuje ..........jesteśmy razem 10 lat i kocham go z tymi wszystkimi wadami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy mój już piernie, a ja zwrócę uwagę, że sprzedał zgnilca, to przeprasza i robi strapioną minkę, ale nie może ukryć, że się cieszy. Jest jeszcze jedno. Stopy mu nie śmierdzą, więc ogólnie nie ma z tym problemu, ale... Czasami wieczorem, gdy zdejmie skarpety, zaczyna grzebać między palcami stóp. Nie wyobrażacie sobie jaki się wtedy odór unosi! Czegoś takiego nigdy wcześniej nie miałam \"przyjemności\" czuć. Nie wiem dlaczego tak jest, ale tak jest. W sumie to nie jego wina. Ale grzebać nie musi i gdy go o to wyraźnie poproszę nie robi tego. Od czasu do czasu odkraja sobie hubę z pięt, bo pumeksu mu sie nie chce używać. Bywa też, że tymi hubami mnie drapie w nocy po nogach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a moj maz
jak obetnie sobie pazurki u nog to potem wsadza sobie do ust i niczym chrupki gryzie:( często zostawia pazurki na ...stole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiasta
A mój myje dupę gąbka po każdej zrobionej kupie :) to chyba dobrze, ale za to jak wyciska sobie jakiegoś pryszcza to wącha potem palce :P. Czasem też wierci sobie w nosie a jak mu zwracam uwagę, to mówi że nie ma tam typowych gili tylko takie zaschnięte i chusteczką ich nie wyciągnie ;) W ogole to super topik, dawno sie tak nie usmialam, a jestem w pracy, siedze sama przy biurku i smieje sie w głos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam koleżankę
której mąż zachowuje się jakby był z epoki kamienia łupanego, zupełnie nie zwraca uwagi na to, ze obok niego są inni ludzie, czy jest to obiad w restauracji, czy domowa impreza u nich lub u znajomych. Podam kilka przykładów jego zachowania ( tylko nie zwymiotujcie), przysięgam że nie wymyśliłam tego. 1. wyciska pryszcze przy wszystkich, albo je rozdrapuje i ogląda co wydrapał 2. wkłada palucha do pępka, wierci w nim a potem go wącha 3. obcina przy wszystkich paznokcie u nóg 4. zaprasza gości na domową imprezę i wita ich w samych majtkach, dopiero jak gdzieś wszyscy wychodzimy to się ubiera 5. kiedyś miał kciuka w gipsie (w lecie) i caly czas go wąchał 6. wącha miód który wygrzebuje z uszu 7. drapie się po łbie i wącha palce 8. wkłada rękę w gacie i tez wącha 9. bek bez krępacji wszędzie- w restauracji, pubie, na imprezie sylwestrowej-wszędzie! 10. pierdzi też nierzadko przy wszystkich 11. kiedyś na imprezie w knajpie nasikał do szklanki a potem wlał to do kwiatka 12. ma manię pokazywania wszystkim (jak się napije) dupy i przyrodzenia, w ogóle czesto ściąga te majty 13. dłubie w zębach, oglada co wydłubał i zjada To wszystko widziałam i to nie raz, a pewnie są rzeczy o których nie wiem. Jak ona to znosi? Nie wiem, ale nawet na niego nie krzyknie podczas jego "występow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Ja co prawda mieszkalam kiedys z facetem na stancji na I roku studiow i to nie z moim chlopakiem, ale tez moge podac pare przykladow. 1 rano wstawal i zachowywal sie jak goryl - jedna reka drapal sie po glowie, druga po brzuchu :D 2 chowal puszki po piwie w rozne miejsca - tapczan, zakopywal w doniczce, itp. 3 darl sie pod prysznicem i przy goleniu:D 4 potrafil naspraszac kumpli i z rozbrajajacym usmiechem stwierdzic ze bede ich dziewczyna do towarzystwa, ale nigdy tego nie egzekwowal 5 robil super imprezy, na ktorych robil z kumplem zwariowane rzeczy, np. biegal nago po domu. Pozdrawiam Mariusza Z. z Wolsztyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale jaja
piszcie wiecej tyxch przyjemnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................
Moj facet jest zabawnym luzakiem:D. Kiedy jestesmy na zakupach w duzym supermakecie.....zdarza mu się takie zachowanie....nagle zrywa się z wózkiem i szepce do mnie "zwiewamy stad..pierdnąlłeM' :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega
mojego faceta ma manię puszczania bąków zawsze i wszędzie ostatnio wybraliśmy się do klubu z nim i jego dziewczyną, ale nie wpuścili nas, bo impreza była zamknięta, to na odchodnym ow kolega owrócił sie i puścił ochroniarzowi na pożegnanie baka, którego chyba słyszeli i poczuli wszyscy ludzie w promieniu 10 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajski kwiatek
A moje Kochanie ostatnio pierdnęło w ubikacji jak robiło siusiu. Ze zrobił to bardzo głośno to się uśmiałam... a on na to "prawdziwy facet jak sika to pierdzi............." :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój szef
ostatnio jak sie schylał to piardnął i trochę się zawstydził z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, mega smieszny topik :):):) Jak faceci moga sie tak zachowywac? :):) Kurcze, mam nadzieje, ze po slubie moj sie nie zmieni (na razie ideal) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, mega smieszny topik :):):) Jak faceci moga sie tak zachowywac? :):) Kurcze, mam nadzieje, ze po slubie moj sie nie zmieni (na razie ideal) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy kobitki...
zawsze takie świete , bo ja nie wstrzymywanie gazów jest niezdrowe....hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pierdziele
przepraszam bardzo ale nigdy nie wachalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xavier
Ty Nacelle siedz lepiej cicho. Schab ci się na mózg osadził albo mama cię za mało przytulała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka
Ale sie usmialam . Caly czas sie smieje . Jak wyjmuje z kosza na bielizne pranie i trafiam na slipy meza , to az mnie wywraca . Prawie zawsze jest na nich brazowy kleks , ktory sie nie chce doprac . Dlatego kupuje mu czarna bielizne . W nosie dlubie , beka i pierdzi , ale sie juz przyzwyczailam . Ostatnio odkrylam ze jego dlubanie w palcach u nog jest rodzinne . przyjechali jego rodzice ze szwagrem , ja wchodze do pokoju a oni prowadzac powazna dyskusje na tematy motoryzacyjne maja zdjete po jednej skarpetce i cala trojka dlubie sobie pomiedzy paluchami . Szkoda ze nie mialam pod reka aparatu . Jak mu popzniej otym powiedzialam to stwierdzil ze nie zwrocil na to uwagi . Jak mogl nie zauwazyc , przeciez widok byl niecodzienny i zalosny . Piszcie dalej . napewno tu wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
przypomniało mi się jeszcze: - jak sie kąpie to dłubie w nosie (to jego ulubione zajęcie) i te gluty rozmoczone zostają poprzyklejane do wanny bo nie zawsze pamięta by ją opłukać. - ślini się jak śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nika
do mam kolezankę jejku naprawdę sie tak zachowuje jej mąż?? to nieźle się musicie bawić przy jego występach w życiu nie spotkałam równie fatalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam koleżankę
serio! niczego nie zmyśliłam w swojej wypowiedzi, ba! nie powiedziałam wszystkiego jeszcze. On robi masę obrzydliwych, obleśnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa
co maja do powiedzenia na nasz temat faceci. Czy sa tez takie oblesne kobiety??? Moze panowie sie wypowiedza, to tez moze byc ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyyyy
Moja kolezanka nie goli sie pod pachami i to jest naprawde oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśku
a moja kumpelka tak obgryza paznokcie, że zostało jej już tylko pół płytki. Siedzenie z nią przy stole jest obrzydliwe, a ona przez to obleśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×