Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość madar
oj Damy, Damy... a wy nie pierdzicie?! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobiete
hehehe. Juz mnie tu jedna damulka straszy - nie bede z toba rozmawiala, nie odpowiem na posty! A ja mam w dupie to, czy mi odpowiesz czy nie :) Mamy tu przyklad wybiorczego myslenia kobiet, ktore widza tylko to, co chca widziec, czyli czubek wlasnego nosa. Poczytaj uprzejmie sobie moje wszystkie wypowiedzi ksiezniczko wielka i rusz glowka (nie boli). moze i reprezentujesz wiekszy poziom intelektualny (chociaz nie sadze, bo slowo kurwa jeszcze o niczym nie swiadczy), to sprawa jest taka ze Ty z tym swoim poziomem nie dogadasz sie z facetami tak jak ja to robie. Bo ja poprostu nie jestem sztuczna, wypchana lala na wielkim poziomie, ze az sie chwieje i spadne byle wiatr :P hehehehehe Nie wazne czy facet, czy kobieta. Dbac trzeba o siebie w kazdym wypadku. Niedomyty facet, ja widzialam niedomyte kobiety. Popatrzcie na dworcu glownym ile ich tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus
mężatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yria
Pozwalanie sobie na coraz wiecej w swojej obecnosci jest kuszace poniewaz swiadczy o coraz wiekszej bliskosci i intymnosci pomiedzy dwojka ludzi. No i na poczatku jest to takie zabawne... Ale uwazajmy wszyscy bo latwo sie rozpedzic i przesadzić tak, ze potem trudno powrocic do dawnej kindersztuby. Stad juz tylko krok do wzajemnej niecheci, niespaku, wstydu i tesknoty za kims "mniej naturalnym". I dotyczy to w rownym stopniu wszystkich. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokuss
co wy kobiety wypisujecie nie wierzę w większość wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet
Mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny bo chcę iść do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yria
A swoja droga dziwie sie ze nikt nie poruszyl jeszcze kwesti charkania w lazience i wypluwania tej wydzieliny do zlewu. podobno tak sie powinno robic jak sie jest przeziebiony. znam to od mojego ojca i doprowadza mnie to do SZALU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus
jestem mężatką i mój mąż jest cały czas dla sexy ja dla niego także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yria
zdradze wam sekrety, ktorych nawet on nie wie i niech tak zostanie: 1.obgryzam skorki kolo paznokci i je zjadam, 2. sikam pod prysznicem 3. namietnie dlubie w nosie w samotnosci 4. to samo dotyczy wyciskania wagrow na nosie brodzie i czole. dodam ze uwazam wszystkie te czynnosci za mega-oblesne i nie znioslabym gdyby ktos robil cos takiego przy mnie lub tylko mi o tym opowiadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus
ty zet pójdziesz do nieba nawet jak będziesz miał dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus
ty zet pójdziesz do nieba nawet jak będziesz miał dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus
ty zet pójdziesz do nieba nawet jak będziesz miał dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus
no właśnie robimy niektóre rzeczy jak faceci to o co ten krzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus
no właśnie robimy niektóre rzeczy jak faceci to o co ten krzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus
sorki coś mi się pokićkało dopiero się uczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srooo
HAHA nieźle sie usmiałem z waszych wypowiedzi drogie Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casper_the_duch
Siemano zolzy!!! Sorki ze sie wtracam w wasza debate na temat poczynan i naturalnych zachowan facetow ale czy wy nie widzicie ze to przez was w wiekszosci czujemy sie tak swobodnie.Dlaczego My faceci zawsze na poczatku staramy sie byc dzentelmenami?? Nie wiecie?? To ja wam powiem..................poniewaz jest o co walczyc i sie starac, a po latach zwiazku poprostu przestajecie, i to wlasnie wy przestajecie zwracac nasza uwage na siebie.Traktujecie nas jak przedmiot codziennego uzytku wiec nie dziwcie szie ze jest tak a nie inaczej............ Pozdro dla wszystkich ktorzy przyznaja mi racje i caluski dla wszystkich zbulwersowanych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly
rany tak sobie to wszystko czytam i mysle sobie ze jakas straszna szczesciara jestem bo mnie to nie spotkalo, ale mysle tez sobie ze moze jeszcze wszystko przede mna................RANY NIE!!! ja sie wypisuje chyba sie od niego wyprowadze zanim stanie sie taki niczym nieskrepowany, ja bym normalnie nie dala rady fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly
rany tak sobie to wszystko czytam i mysle sobie ze jakas straszna szczesciara jestem bo mnie to nie spotkalo, ale mysle tez sobie ze moze jeszcze wszystko przede mna................RANY NIE!!! ja sie wypisuje chyba sie od niego wyprowadze zanim stanie sie taki niczym nieskrepowany, ja bym normalnie nie dala rady fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łon
Witam ! To wszystko jest niczym przy jednej rzeczy do której czasem zmusza mnnie moja dziewczyna :/ grzebiąc uparcie przez minute w pępku każe mi później wąchać to co wygrzebie bleee ... i wieżcie mi , że dziewczyny nie są w tym temacie wcale gorsze od facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta
hmm mialam kiedys (w sumie to niedawno) narzeczonego..powiem tyle..czytajac wypowiedz kleopatry to tak jakbym widziala swojego eks...obecnie mam faceta bardzo krotko bo tylko 3 miesiace i jeszcze sie nie zdarzylo nic z powyzszych incydentow..ale jestem pewna ze jeszcze troche i tez tak bedzie robil..facet ma to we krwi..to tyle..dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż jest superrrrrrrr!!!! WSPÓŁCZUJE WAM DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż jest superrrrrrrr!!!! WSPÓŁCZUJE WAM DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łon
Chciałem jeszcze dodać , że razem z dziewczyną grzebiemy czasem w nosie co wcale nie jest niczym złym , bo poprostu staramy się udrożnic drogi oddechowe - to chyba naturalne co ? Za to moja dziewczyna nie lubi kiedy podczas odwiedzin u jej rodziców grzebę w nosie i strzelam kulami w kasetony na suficie . Pierdzenie natomiast to standard i naturalny objaw poprawnej pracy układu trawiennego - gazy trzeba odprowadzać z organizmu , ponieważ można w skrajnym przypadku nabawić się skrętu kiszek . Dlatego pierdźmy na zdrowie ! :) Pozdro - łon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łon
Chciałem jeszcze dodać , że razem z dziewczyną grzebiemy czasem w nosie co wcale nie jest niczym złym , bo poprostu staramy się udrożnic drogi oddechowe - to chyba naturalne co ? Za to moja dziewczyna nie lubi kiedy podczas odwiedzin u jej rodziców grzebę w nosie i strzelam kulami w kasetony na suficie . Pierdzenie natomiast to standard i naturalny objaw poprawnej pracy układu trawiennego - gazy trzeba odprowadzać z organizmu , ponieważ można w skrajnym przypadku nabawić się skrętu kiszek . Dlatego pierdźmy na zdrowie ! :) Pozdro - łon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż jest superrrrrrrr!!!! WSPÓŁCZUJE WAM DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż jest superrrrrrrr!!!! WSPÓŁCZUJE WAM DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy kochacie jeszcze swoich facetów?? bo ja swojego kocham i nigdy bym nie pisała na niego takich pierduł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek magnolia
niezle sie posmialem z waszych facetow. ja za to robie takie rzeczy: 1. drapanie po jajkach - norma, swedzi to sie drapie :) 2. dlubanie w uchu - to poprostu przyjemne jest i pozwala wyciagnac miodzik :) 3. drapanie sie po glowie i strzepywanie z glowy lupiezu - trzeba go zrzucic - lepiej wyglada na ziemi niz na mojej glowie !!!! 4. puszczanie bakow - jak wstrzymuje to mnie pozniej brzuch boli, dlatego jak nie jestem w towarzystwie to sobie puszczam dowoli, korzystam poki sie da, bo jak ktos przyjdzie znowu sie bedzie trzeba wstrzymywac :) 5. pryszcze - uwielbiam z nich strzelac i pozniej je ogladac - chociaz uwazam ze to obrzydliwe :) łeeeeeeeee.... 6. swoich gili nie zjadam - łeeee... jak tak mozna ???? 7. jak obcinam paznokcie to oczywiscie wszystkie laduja na ziemi - po to jest podloga zeby na nia paznokcie spadaly :) 8. gole sie pod pachami, ale kolo mojego przyrodzenia sie nie gole !!! raz sprobowalem, ale mnie pozniej strasznie swedzialo i non stop sie drapalem !!! 9. w tej chwili juz nic nie pamietam - to sa naturalne odruchy wiec ciezko je sobie przypomniec :) pozdro, ale wachanie skarpetek ??? ech... skarpetki po jednym dniu sa do prania i tyle !!! co tu wachac ??? rozumie powachac koszulke, swterek, chyba ze kolo kolnierza jest brudne to od razu leci do kosza z brudna bielzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×