Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość luc
Jestem facetem i robie co nastepuje: - rano wacham skarpetki i majtki czy sie nadaja do zalozenia - jak jestem wsrod qmpli to pierdze i bekam - dlubie w nosie a jak wydlubie to robie qlke i potem rozdrabniam ja na male qleczki i rozrzucam po pokoju zeby przypadkiem nikt nie znalazl calej - jak jade winda to wycieram gile o winde albo o przyciski - lubie drapac sie po jajkach - wacham jajka szczegolnie jak ich nie myje przez 3 dni, po porstu lubie ich zapach - czasami pod prysznicem wydlubuje brud z pepka i tez go wacham, czasami po paru minutach wyciagam taki bialy brud, ktory jeszzce bardziej smierdzi - moze to tluszcz, nie wiem ale uwielbiam go wachac Pozdrawiam wszystkich brudasuf:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havran
ja znam jeszcze dwa określenia na bąka 1. dwupierdzian kapustny 2. bulgotnik wanienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekinda
Moj mąż to samo robi!! Kiedy ja nie patrzę dłubie w nosie i wyciąga długie gile. Następnie je kula i na końcu zjada...Fuuuj Nie wiem jak mam mu to powiedzieć. Puszcza również niezłe kąsacze pod kołdrą, nieraz chciałam się wyrzygać z tego powodu. Ale to wszysko jest pikuś do tego co go pociąga ostatnio w łóżku... Ostatnio zaproponował mi Chiński deszczyk i zrobienie na siebie....Fujj to jest obrzydliwe. Mocno myślę o rozwodzie z tym śmierdzielkiem, ponieważ mam już tego dosyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii
Moj mąż to samo robi!! Kiedy ja nie patrzę dłubie w nosie i wyciąga długie gile. Następnie je kula i na końcu zjada...Fuuuj Nie wiem jak mam mu to powiedzieć. Puszcza również niezłe kąsacze pod kołdrą, nieraz chciałam się wyrzygać z tego powodu. Ale to wszysko jest pikuś do tego co go pociąga ostatnio w łóżku... Ostatnio zaproponował mi Chiński deszczyk i zrobienie na siebie....Fujj to jest obrzydliwe. Mocno myślę o rozwodzie z tym śmierdzielkiem, ponieważ mam już tego dosyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii
Moj mąż to samo robi!! Kiedy ja nie patrzę dłubie w nosie i wyciąga długie gile. Następnie je kula i na końcu zjada...Fuuuj Nie wiem jak mam mu to powiedzieć. Puszcza również niezłe kąsacze pod kołdrą, nieraz chciałam się wyrzygać z tego powodu. Ale to wszysko jest pikuś do tego co go pociąga ostatnio w łóżku... Ostatnio zaproponował mi Chiński deszczyk i zrobienie na siebie....Fujj to jest obrzydliwe. Mocno myślę o rozwodzie z tym śmierdzielkiem, ponieważ mam już tego dosyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki
Marekindla!! Lubie Chińskie deszczyki i wcale mu się nie dizwię, że Ci to proponuje. Powinnas sie zgodzić na sranko na siebie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozróżniamy
4 smrody jest bulgotnik kąpielowy cichy bzykacz ftelowy podkołdernik jadowity i armatnik pospolity Jak mnie śmieszą wypowiedzi "a ja bekam, tak jak i mój chłopak" etc. dziewczyn, jasne, że bekamy, pierdzimy i dłubiemy w nosach, czasem nie zmyjemy makijażu, przeciekamy(plamimy spodnie, pościel i czasem nawet JEGO :) ), rozrzucamy swoje ciuchy, majtki i rajstopy, używamy ich maszynek do golenia pach, a potem jak wrzeszczą że im jakieś syfy wyskoczyły to z minką niewinną twierdzimy "dziubku, ja bym Ci tego nigdy nie zrobiła" . Jasne, ze fajnie by było, gdyby na każdorazowe beknięcie, pierdnięcie itp. nasz ukochany wychodził i wracał z kwiatami. dla nas :P , ale ja bym nie wytrzymała z facetem który krępowałby się przy mnie beknąć. Jeśli chodzi o skarpetki - mój wącha je długo i namiętnie, ale to jego sprawa (raz jak go opieprzyłam to wziął skarpetką i trzymał mi ją przy twarzy, tak długo aż musiałam wziąść wdech - teraz się nie czepiam, bo mi mówi, że przecież sama wąchałam :) - dla tych co się oburzą od razu pisze - była to taka forma może głupiej, ale zabawy). A jak chce zakładać coś co jest dziurawe (np. skarpetki) to wyczekuje i jak się tego nie spodziewa, podchodze do niego z nożyczkami, przytulam i tnę tą rzecz na kawałki (mam to po mamusi). Dziewczyny!!! skoro oni muszą wytrzymać z naszymi : upławami, miesiączkami, wachaniami nastrojów (cholera, mało tego, że muszą wytrzymać, spróbowaliby powiedzieć , że np. w "te dni" nie jesteśmy dla nich atrakcyjne, lub nawet że jesteśmy obrzydliwe jak tak krwawimy, to byśmy łeb urwały i zaczęła by się wojna, rozwód i Bóg wie jescze co) Bądźmy dla nich dobre... nie tylko na wiosne :) p.s. Kitek, kocham Cię najbardziej na świecie (właśnie śpi, z ręką w gaciach, a z ust płynie mu stróżka śliny - słodki jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozróżniamy
4 smrody jest bulgotnik kąpielowy cichy bzykacz ftelowy podkołdernik jadowity i armatnik pospolity Jak mnie śmieszą wypowiedzi "a ja bekam, tak jak i mój chłopak" etc. dziewczyn, jasne, że bekamy, pierdzimy i dłubiemy w nosach, czasem nie zmyjemy makijażu, przeciekamy(plamimy spodnie, pościel i czasem nawet JEGO :) ), rozrzucamy swoje ciuchy, majtki i rajstopy, używamy ich maszynek do golenia pach, a potem jak wrzeszczą że im jakieś syfy wyskoczyły to z minką niewinną twierdzimy "dziubku, ja bym Ci tego nigdy nie zrobiła" . Jasne, ze fajnie by było, gdyby na każdorazowe beknięcie, pierdnięcie itp. nasz ukochany wychodził i wracał z kwiatami. dla nas :P , ale ja bym nie wytrzymała z facetem który krępowałby się przy mnie beknąć. Jeśli chodzi o skarpetki - mój wącha je długo i namiętnie, ale to jego sprawa (raz jak go opieprzyłam to wziął skarpetką i trzymał mi ją przy twarzy, tak długo aż musiałam wziąść wdech - teraz się nie czepiam, bo mi mówi, że przecież sama wąchałam :) - dla tych co się oburzą od razu pisze - była to taka forma może głupiej, ale zabawy). A jak chce zakładać coś co jest dziurawe (np. skarpetki) to wyczekuje i jak się tego nie spodziewa, podchodze do niego z nożyczkami, przytulam i tnę tą rzecz na kawałki (mam to po mamusi). Dziewczyny!!! skoro oni muszą wytrzymać z naszymi : upławami, miesiączkami, wachaniami nastrojów (cholera, mało tego, że muszą wytrzymać, spróbowaliby powiedzieć , że np. w "te dni" nie jesteśmy dla nich atrakcyjne, lub nawet że jesteśmy obrzydliwe jak tak krwawimy, to byśmy łeb urwały i zaczęła by się wojna, rozwód i Bóg wie jescze co) Bądźmy dla nich dobre... nie tylko na wiosne :) p.s. Kitek, kocham Cię najbardziej na świecie (właśnie śpi, z ręką w gaciach, a z ust płynie mu stróżka śliny - słodki jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po siłowni........
Mówicie, że męski pot śmierdzi... Szczerze mówiąc w ogóle tego nie rozumiem... Ja uwielbiam zapach swojego faceta, a i on wręcz siłą zatrzymuje mnie kiedy po siłowni lecę od razu pod prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdziocha
halo, halo. Kobiety też pierdzą i dłubią w nosie. ja np bardzo lubię oglądać swoją kupę a w szczególności kilkudniową. SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intiiima
mój moż wcale niejest taki obleśny jak wy macie takich smrodziarzy to im tyłki pozamykajcie a nie jm dajecie grochówkę a póżniej cierpici same tego chcecie???????????/ mój facet tylko wyciera fluki w naszym samochodzie pod siedzenie i pryka czasami ale ja też sobie czasami popuszcze niesmacznie i t tolerujemy to bo co ma nam boki powyrywać ???????? j niemówcie mile kolezanki że jesteście takie święte bo prykacie też i dłubiecie w nosach ?>???????? zrobiłam pRRRRRRRRRRRRRy na koniec??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogut
a ja wycieram kozy w samochodzie pod siedzenie kierowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość set
nam kurwa nie leci z dupy raz w miesiącu i do tego dalej zyjecie...;/pomyslcie co piszecie pity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be.bejb
gorbi, mam zawsze krotkie paznokcie, bo mi taki nawyk zostal z czasow szkoly muzycznej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaa
"nie leci z dupy raz w miesiącu " :D z biologii to ty miałeś pałę :) otwory ci się pomyliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna
Robicie sobie jaja ze swoich mężów, fuj nieładnie. Nie wierzę, że tak mozna sie zachowywać, to nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasiadeczka
Moj kochany mezulek to i sie wykapie,wlosy obcina co 2 tyg,paznokcie u rak tez (gorzej z tymi u nog),zeby codziennie rano i wieczorem myje.Zdarzy mu sie piarda puscic w mojej obecnosci-ale spojrze na jego przepraszajaca mine to wybaczam.Jednego nie moge zniesc!! Rano moja druga polowka lubi siedziec na toalecie i myc zeby.Przy otwartych drzwiach-gdy ja sie przygotowuje przed lustrem do pracy.A jakie wtedy odglosy ochodza.Jakby z armaty strzelali.Ten chlop to chyba ma rozwolnienie codziennie rano.Szkoda ze mu ten natlok tylka jeszcze nie wysadzil.A jak gruchne go w lepetyne to mowi "no co przeciez nie smierdzi".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książe
A więc tak. Kochane panie nie ma osób bez wad a mówienie że my faceci to śmierdzimy, dłubiemy w nosie to k.... za przeproszeniem co ma znaczyc to nawet w nosie nie mozna podłubać jat w nosie nie to gdzie mozna?? A traz z innej strony wasze kosmetyki to walają się po całej łaźence większego bałaganu to nikt nie potrwfi zrobić, używaciwe tyle tapety że chyba je szpachelkami nakładacie przez całą godzine jak tak można nie możecie byc naturalne tylko tapeta i tapeta w głowie się nie mieści rozumiem mały suptelny makijażyk podkreślający kobiecą urode ale nie te tony które na siebie nakładacie aż mi się niedobrze robi bleeee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
suPtelny, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książe
To jeszcze raz ja.Wy tylko potraficie narzekać "a mój mąż to a mój tamto" byście zajeły się czyms pozytecznym i przyniosły piwo swoim mężom któży poza wami świata nie widzą a nie obgadywały ich po kątach tylko to potraficie dobrze robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaa jasne
bo wszystkie kobity sa bez wad i wszystko robia tak jak trzeba. Baby nie sa oblesne. Wcale... Tylko, ze musza sobie reke po sikaniu do cipki wsadzav, zeby wytrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książe
a może nie uważasz że kobieta dużo ładniej wygląda jeśli nie ma tyle tapety na sobie? Każdy facet ci to powie.Makijaż ma być dodatkiem a nie powloką okrywającą całą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaa jasne
ale nie przetlumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Słuchac kobiety co to ma znaczyc że obrazacie facetów. we łbach sie wam poprzestawiało czy jaki huj? A co złego w pierdzeniu i dłubaniu w nosie? Wy tego nierobicie...Damulki sie znalazły. a wy jak nakładacie tapete nikt nie protestuje albo jak walicie kupke lub cokolwiek innego> to pytam jeszcze raz w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory za dygresję
ile wazna jest recepta zanim się wykupi lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa jasne
bo kobiety sraja o zapachu kwiatowym. i pierdza wanilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
No co jes zadna nie odpowie? Takie madre byłscie. a przychodzi co do czego to zadna sie nieodezwie. poprostu boicie sie prawdy bez facetów nie da sie żyć. Wiec po co pie.... na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość err
recepta wazna jest 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
a z kad mam wiedziec ile jest wazna chyba cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×