Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Eisha - wielkie gratulacje :* cieszę się razem z Tobą Annie - nie bój się - na pewno bedzie dobrze i już wkrótce zapomnisz że był jakiś problem ;) ja w piątek idę do gina i zobaczymy co mi powie.. mi nadal trochę smutno że wszystko nagle się skończyło, ale dzieki Wam i mojej przyjaciółce zaczynam dostrzegać plusy tego wszystkiego i znów zaczynam się cieszyć życiem - dziiś moja ciężarna przyjaciółka mi oświadczyła że będę nie tylko świadkiem na jej ślubie, ale również matką chrzestną dzidziusia :) niestety trochę mi brakuje tej kreatury i pewnie to jeszcze trochę czasu upłynie zanim zapomnę o nim całkowicie :( buziam Was moje drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny....dzieki Basiu za troske..i Eisha Tobie tez dziekuje(I co najwazniejsze gratuluje-Oby WIECEJ takich dobrych wyników) ale doszłam do wniosku ze te dwa dni w porównaniu z 50 to pestka...brzuch troche przestał bolec-moze to faktycznie nerwy......ktos tam fajnie cytuje CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI.....oj tak.....pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki :) ja jutro mam wizyte u lekarza, ciekawa jestem co powie, jak dalej dziłac mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi24
loloinka zycze Tobie samych dobrych informacji od lekarza!!! ja dzis bylam u innego lekarza z moimi wynikami , powiedyial ze nie jest tak zle i on by tego nie wzmrazal + to sugerowal inny lekarz + i co teraz!!! mam metlik w glowie + jaka podjac decyzje. mam pytanie + czy wymrazanie to jakas normalna sprawa i nie mozna tego zrobic zle , czy musi to robic dobry fachowiec. boje sie dlatego , ze ja nie znam tutaj lekarzy , wszyscy sa dla mnie anonimowi . to nie jest tak jak w Polsce , ze kolezanki doradza. ja jeszcze nie wiem jaka deczzje podejme , ale jesli sie zdecyduje na wzmrazanie , to nie chce pozniej tego zalowac , ze lekarz zrobil cos zle !!! jak mozecie napiszcie cos blizej odnosnie wzmrazania atypowych komorek , bo zmian jeszcze nie mam zadnych , tak powiedzial ten 2 lekarz. pozgrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi jeszcze raz od początku. cytologia 3 jak rozumiem, CIN1, w kolposkopii co wyszło ? chyba z tego co pamiętam tez jakiś CIN. wycinki mialas ? co w nich wyszlo ? ja powiem tak, chce wymrozic, czy tez pozbyc sie tego w jakikolwiek inny sposob, nie chce miec zadnych dysplazji, mysle, ze niszczaca bylaby swiadomosc, ze cos tam jest i byc moze sie powiększa.... odnosnie obserwacji to faktycznie, niektorzy lekarze zalecaja obserwacje i nie karzą od razu usuwać. mam nadzieje, ze dzisiejsza wizyta u gina jest juz jedna z ostatnich, ze to juz prawie ostatni krok w kierunku wyzdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane, dziekuje za mile slowa :) Lolo- powodzenia u lekarza, mam nadzieje,ze podejmie dobra decyzje. ja tez chcialabym.. jak cos.. pozbyc sie tego jak najszybciej. Eisha i Anya- wyslalyscie zapytanie do lekarza, ponoc 1 jest na urlopie, takze bedzie trzeba troche poczekac na odpowiedz...tak mi napisala pani Ewa, z ktora jestem w kontakcie, apropos jakis dzialan w Lodzi :) Dzis Mroczka tata jedzie do Francji, do pracy.. smutno jakos. Dodatkowo dzis tez Konrad, maz Adelki- siostry Mroczka, wyjezdza ponownie do Finlandii, a Adela ma jechac do niego z malym za 2 tyg... takze sami zostaniemy :( na 2-5 miesiecy. ciezko stwierdzic...:( tak jakos mi smutno z tym faktem,ze ich nie bedzie, zwlaszcza malego :( w ogole to mi smutno,ze wakacje sie koncza, ale sa wspomnienia piekne, ktorymi trzeba kolejne dni okraszać... Co do badan, to zwykle wycinki potwierdzaja to, co kolposkopia wykaze?:) kurde, tak bym chciala miec to za soba, niecierpliwie sie,a czasem boje sie,ze wyjdzie cos zlego.. wiem,ze to w 100 procentach wyleczalne, ale dzis mam gorszy dzien... buziam was 🌻 Basiu, podesle zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
ALE TU SIE NAROBIŁO -Eisha gratuluje wyników ,Anya co do twoich nie martw siw wszystko jest do wyleczenia sama mi tak mówiłas ja teraz tez ide do lekarza i nie wiem co bedzie mówił ale trzeba wierzyc - a co do chłopaka - anya jestes madra,ładna kobieta trafisz na ta własciwa osobe widocznie ten chłopak nie był ciebie wart wiem ze go kochasz i jest ci ciezko bo to normalne ale wez sie w garsc nie daj mu satysfakcji z tego powodu ze cie zranił pokarz mu ze umiesz sobie poradzic przeciesz to on duzo stracił zostawiajac cie -zrób sobie włosy idz na jakas impre do znajomych i nie daj sie musisz miec siłe zeby sie leczyc a reszta sie ułozy:) buziale masz nas my cie niezostawimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Beatka :) powodzenia u lekarza w takim razie, kurde tyle stron tworzymy, ze czasem nie wiem, co kto i jak ;) z wczesniejszych wpisow ;) Ponoc w stolicy pradu nie ma :O jak bedzie Lolo, to moze cos nam napisze w temacie ;) Anya- z takim wsparciem, jak na forum, tyle dobrych slow- musisz dac rade, nie masz wyjscia ;) Ja niestety w niezbyt dobrym humorze,ale i takie dni sie zdarzaja.. Nie martwcie sie, przejdzie mi ;) buzi buzi 🌻 na mily dzionek :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
a tak wogle to; moja kochana babcia tak do mnie mówiła jak mnie chłopak zostawił ze, TAKIEGO KWIATA TO PÓŁ SWIATA, A ZIELA CO NIEDZIELA- no a annie to juz wcale o mnie niepamieta bede beczec -annie zabieramy-anye na looooooody , duuuuuze ,a pózniej do klubu na uwaga-striptis zaszalejemy i na chłopaków popatrzymy hihihi a pózniej powspominamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja krolik jestem,ze mam uszami strzyc :D muhaha, dobre. Wlasnie jego tata jedzie w celach zarobkowych, bo jedynie on pracuje, jego mama miala rente chorobowa,ale jej zabrali.. a z pensji w PL nie utrzyma rodziny... znow maz szwagierki, byl rok temu w Irlandi, ona sama siedziala w ciazy, teraz Finlandia, ale ona chce byc z nim, nie dziwie sie.. a to praca na 4 miechy jedynie, a potem do Szkocji czy Anglii go przerzuca.. szkoda,ze ludzie sa zmuszeni do wyjazdow, nie moga byc razem i cieszyc sie soba. Fakt, jak cos jedziemy od nich w odwiedziny na wakacje :D to maly plus ;) my z Mroczkiem wiemy,ze jak pojedziemy, to razem...Nie ma innej opcji, jezeli nic w tym kraju sie nie zmieni. ja moze i nie narzekam tak bardzo, bo jako anglistka, mam zajecie. ps. co mam humor do dupy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1764
jak do d**py kochana ty mi tu nie mów nawet takich rzeczy -zycie jest piekne:)usmiechy prosze na buzkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy moze miec niestety gorszy dzien, dzis moja kolej ;) moze jak zjem cos dobrego, to mi przejdzie;) tak jakos sentyment mnie zlapal, ze sie rozjezdzaja ludzie.. ;) gdybam sobie jeszcze, czy okres dostane ;) hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety jest, ale pomyslec jakby bylo milo gdyby mi sie komputer wyłączył i musialabym isc do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety chyba nie damy rady ci pomoc ;) ale moze jakis kabelek da sie przeciac ;) Lolo, jak tam twoj men? i dzis po poludniu idziesz do gina? :) Powiedzcie mi kochane, czy wy mialyscie cyt. i potem kolposkopie w ramach tego programu WCZESNE WYKRYCIE RAKA SZYJKI MACICY? dobra,z humorem lepiej ;) Eisha do pracy kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea73
Witam! Byłam wczoraj u ginekologa. Pani zbadała mnie najpierw wziernikiem. Okazało się, że mam drożdżaki. Poza tym powiedziała, że szyjka jest czysta i nie ma nadżerki. Cytologii mi na razie nie zrobiła, bo muszę wyleczyć drożdżaki. Mam w związku z tym do was pytanie. Czy na cytologii może wyjść coś gorszego (np. rak) czy nie, skoro Pani powiedziała, że szyjka jest czysta, bez nadżerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najchetniej to prosze przeciaz kabel od klimatyzacji ;) tu jest z 19 stopni, a na zewnatrz 28, jakas paranoja ! ! ! moje kochanie dobrze, piszemy codziennie smsy, na gadu, skype\'e, szkoda tylko, ze przytulic sie do niego nie moge ;( jeszcze równiutko 2 mc i bede Go odbierac z lotniska:) na 13.20 mam wizyte, alez jestem ciekawa co mi powie.zapytam o szczepionke. ja nie mialam w ramach tego programu, poprostu poszlam do gina i wyszło jak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea73
Odpowiedzcie mi, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata73- pani doktor chyba zrobila dobrze. skoro jest stan zapalny, to cytologia moglaby wyjsc niewiarygodnie! wylecz stan zapalny, idz na kontrole, zrob CYTOLOGIE-koniecznie. Rak z dnia na dzien sie nie rozwija... ale trzeb dbac o siebie i w pore sie leczyc. kiedy ostatnio mialas cytologie? jak wyszla? Nie martw sie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea73
Ale ja mam konkretne pytanie. Czy skoro szyjka jest ponoć czysta, bez nadżerki, to czy cytologia może pokazać coś innego, gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak lekarz moze na oko stwierdzic, ze szyjka jest czysta. Mi pani doktor powiedziala,ze nadzerki nie mam, ze szyjka jest czysta,a w badaniu cyt. wyszly komorki ASC US. takze moze twoja lekarka ma w oczach jakis skaner... skoro tak mowi. Dopiero cytologia wykaze co i jak. Pozdrawiam. Bedzie dobrze. Innej opcji nie przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem moze wyjsc. na oko nie widać maleńkich dysplazji i takich właśnie zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea73
Ale chyba jakby były jakieś poważne zmiany, to już by coś było widać we wzierniku, prawda? Jakąś nadżerkę czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea73
Pocieszcie mnie, bo strasznie się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
Cześć dziewczyny :-) Bea jeśli szyjka jest czysta to może niestety w cytologii wyjść coś gorszego. U mnie tak było. Lekarz nawet mówił po badaniu, że TAM jest tak czysto, że gdyby nie widział moich wyników to by nie uwierzył.. ale to nie znaczy że tak musi być... skoro masz drożdżaki to skup się na tym żeby najpierw je wyleczyć a potem zrób koniecznie cytologię. Nic nie napisałaś czy miałaś wcześniej cytologie jak wyszła co się działo... czy Twoje obawy mają jakąś podstawę ? Czy po prostu panikujesz jak nas czytasz? Pocieszające jest to, że to wszystko jest w 100% wyleczalne, więc spokojnie. Ja mam dziś ostatni dzień wolności jutro do roboty buuuuuu 😭 ale dziś idę jeszcze do kosmetyczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
loloinka Ty jestes z Warszawy? u Was 28 stopni?? a ta klima to faktycznie masakra chyba Was chcą poprzeziebiać. U mnie ledwo 20 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea73
iskierka, a co u Ciebie wyszło? Ja nie miałam wcześniej cytologii i dlatego już panikuję, a wczoraj jeszcze się cieszyłam, że nie widać nadżerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widac, co przypadek to inaczej :) Iskierka rozumiem cie, ja mam prace od 1 wrzesnia, ale jakos mi sie juz nie chce myslec o tym.. zakladac co to bedzie, ile zajec od razu.. kiedys w TV byl program, ze czlowiek na urlopie przez pare dni na poczatku i na koncu wypoczynku juz nie odpoczywa, bo mysli o pracy... chyba jakas prawda w tym jest ;) to sum up, na oko nic nie widac, trzeba zrobic cytologie. mam nadzieje,ze wczesniej nie mialas problemow zadnych :) Moze wystraszylas sie tym, co my piszemy ;) tak jak kazda z nas Ci powie Bea, wszystko jest w 100 procentach wyleczalne i tego sie trzymamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja mysle, ze oni chca zebym ja tu zamarzła :) wlasnie wróciłam z ławeczki przed firmą i jest gorąco :) bea, wylecz to co masz, a pozniej rob cytologie i bedziesz wszytsko wiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea poza tym nie wiesz czy masz hpv, wiec nie ma co popadac w panike zanim jeszcze cokolwiek sie stalo ! moze idz do innego lekarza i powiedz o swoich obawach. nigdy nie robilas cytologii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie mialas wczesniej cytologii :O Eisha, mozesz mnie łaskawie poinformowac, czy juz cos piszesz ;) bo ja jestem na 32 stronie, leniuszku do pracy :P buziam was, milego dnia,w Łodzi cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×