Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

LUCY, samochód Ci się pieprzy bo nie zrobiłas napewno KOMLPEKSOWEGO PRZEGLĄDU PODWOZIA ;) MAŁA, mi mówił o ok. 14 dniach roboczych czyli coś prawie 3 tygodnie. Zdaje się, że tyle własnie czekałam, chyba około 18 dni (odebrałam wczoraj ale nie pamiętam dokładnie kiedy robiłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w wynikach nie podali ilości kopii wirusa (że niby "liczą" te wirusy tylko w przypadku tych najbardziej wrednych)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
:):):) To określenie... kompleksowy przegląd podwozia - jest po prostu szalenie trafne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy83 -pytałas o markera Ca 125 , jest to oczywiscie badanie z krwi , tak jak morfologia ja je przewaznie robię na NFZ i nic nie płacę , kiedys robiłam prywatnie płaciłam ok 40zł . Ja choruję na endometrioze więc Ca kontroluję regularnie raz na pół roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa i Ca 125 to jest badanie jajnika pod kontem nowotworowym absolutnie nie szyjki ..............ale pewnie to wiedziałas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy83
dobre:) więc samochód zwierciadłem podwozia kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy83
a co to jest endometrioza???? kurzce ja sobie jednak zrobie ca125. Wiecie co. Ja to sie czuje jak stara babcia juz:) my tu nic tylko o chorobach:) ja to juz bym sie na wszystko badała po kolei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
Wiem że to choroba która powoduje jakieś zmiany na scianie macicy... ale nie tylko w macicy... może to dotyczyć też innych narządów... Sciana macicy pokrywa inne narządy i coś się tam dzieje.. ale nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo........ to paskudne choróbsko , nie do wyleczenia ,choroba odchodzi sama kiedy kobieta wchodzi w kores menopauzy , jakk cię to bardziej interesuje to poszperaj w necie ............... a najlepiej nie szperaj , dobrze ze tego nie masz i ze nawet nie wiesz co to jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
Endometrioza może być też związana z niepłodnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pozdrawiam cieplutko! Przeczytałam wszystko po powrocie ale widzę że znowu pędzicie jak szalone :-) Widzę też parę nowych koleżanek! Witajcie kochane, mam nadzieję, że dobrze Wam tu będzie z nami! Tym które miały wyniki badań gratuluję że wszystko poszło super: mała, eisha... Anya - przykro mi z powodu Twojego związku...mam nadzieję że szybko ułożysz sobie to wszystko :-) fantazja - chyba mamy wspolnego znajomego - przez przypadek natknelam sie na NK na Twoj komentarz w jego profilu :-) pozdrawiam , lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy83
no ale skad wiecie, że to macie? gdzie to można wykryć? w jakim badaniu? nie chce wchodzić w google bo oczywiście jakiekolwiek będą tego objawy to ja je dopisze do siebie:) w necie są takie objawy opisane, ze ja już znalazłam u siebie z 15 chorób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy83
Rori była i się zmyła i nawet nie zdążyłam poznac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
lucy83... Nie martw się!!! Na pewno nie jest tak źle:) Wiem, że można ją rozpoznać metodą laparoskopową... Ale to na pewno ginekolog też widzi... Nie martw się:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, jestem jestem... Endometrioze mozna wykryc przy badaniu usg.. jak cos jest nie tak to najpredzej przy tym badaniu... To jest cholerne paskudztwo. Moze pojawić sie wszedzie, nie tylko na jajnikach, moze nawet gdzies w jelitach i trzeba wycinac, a podobno to sie na nowa moze odnawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endometrioze diagnozuje się poprzez wynik histo-pat po przebtej wczesniej operacji , ja miiałm torbiel na jajniku 6 cm usunięto ją operacyjnie a wynik wykazał ze była to torbiel endometrialna tzn. ze choruję na endo ..... to jest temat rzeka , siedzę w nim 3 lata :(:( nie chcę o tym pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to choroba trochę podobna do nowotworu , tylko ze na nią się nie umiera :):):) robi przezuty w rózne miejsca nawet płuca i mózg pod warunkiem ze jest nieleczina lub zle leczona . wklaje Ci linka z filmikiem o endo..... http://uwaga.onet.pl/1256758,2,archiwum.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Znowu się rozpisałyście... rOri a o kogo chodzi? Podaj inicjały to sobie pomyślę. Wczoraj usunęłam konto na NK bo mi się już znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
nie wiem o co chodzi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy83
bardzo dziękuję za wyjaśnienie:) przykro mi, że niektóre Kobiety muszą przez to przechodzić.Nigdy nie wiadomo co czlowieka w życiu spotka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantazja - hm ale ja tu widze ze komentarz dodany dzisiaj ... albo sie pomylilam.. nie wiem. w kazdym razie chodzi o marcina m. co prawda to taki kumpel jakich wiele... dawne czasy to byly kiedy gadalismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy83
Dziewczynki zbieram się do spanka. Idę się kąpać i lulu:) milo z Wami spedzać wieczór. Całuje mocniutko i trzymajcie się cieplutko:) postaram się do Was jutro wpaść i życzę też Wszystkim miłego dzionka jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCY, obserwuję u Ciebie pierwsze objawy hipochodrii... Ale to chyba normalne tutaj ;) Jak ja zaczęłam czytać ile różnych nowotworów powodowuje HPV (bo nie tylko szyjki macicy) to doszłam do wniosku, że jedyny jakiego nie mam to rak penisa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
Dobranoc lucy!!! śpij sobie dobrze:) Też się zaraz zbieram:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy83
Nie no Basia rozwaliłaś mnie teraz:))))) hipochondria mnie dreczy i staram sie z tym walczyć:) mówie Ci ze ja popadłam w kompletną paranoję jak sie dowiedziałam, że mam hpv ale naprawde dzięki Wam jest mi duuuuuuuzo lepiej. Nie podlizuje się tylko szczerze to mówię:) a tak z drugiej strony moze jednak rak penisa u kobiety możliwy jest??? jak można to zbadać????:) hahaha. A to taki joke:) średnio śmieszny :) tak na koniec zeby podtrzymać tradycję "buziam" Was:) jutro chyba pojade na KOMPLEKSOWY PRZEGLĄD PODWOZIA:) tyle ze z samochodem bo ja bym przeglądu nie przeszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka-13131313
:D cześć laski normalnie to forum jest coraz lepsze :D Basia nie ma raka penisa !!!!!!!! GRATULUJĘ !!! Spadłabym z krzesła jak to przeczytałam.. :D no po prostu jesteśmy bosssskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochatka87
No... u Basi_44 rak penisa wystąpił... na pewno jest możliwe:) Ale nie martwcie się dziewczyny:) Nam to nie grozi:) Jesteśmy KOBIETAMI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×