Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

POTÓWKI-PORADŹCIE CO ROBIĆ?

Polecane posty

moja córcia ma pełno potówek na twarzyczce i te cholerstwa nie chcą schodzic poradźcie co robić. Ponieważ ma bardzo duzo włosków na głowie i strasznie się poci szczególnie przy karmieniu to wyskakują jej co raz to nowe, ledwo zginą stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awak
polecam kąpiel w krochmalu lub w ndmanganianie potasu i pudrowanie mąka ziemniaczana zapraszam na forum www.noworodek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ola26 poci się na czole i przy szyjce, przy karku ale ma też peło potówek na główce. na pierszwy rzut oka tego nie widać bo tak jak pisa lam ma bardzo duzo włosków ale jak się je odgarnie to jest ich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333
moja ma na calej twarzy czy to mozlie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie szybko rosnie a ma brak wit.D3. Moj maly tak mial, podczas jedzenia spocona cala glowka, nos, czolo. Lekarka kazala zwiekszyc ilosc podawanej wit.D3 w okrresie jesienno-zimowym z 1 kropli do dwoch. Moze spytaj swojego lekarza wlasnie o to przy najblizszej wizycie. A na potowki? Przemywanie rumiankiem i maka ziemniaczana. Mojemu malemu smarowalam syfki sudocremem i pomagalo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne jest odpowiednie ubranko, aby było przewiewna i wykonane tylko z najlepszej jakości materiałów. Są rewelacyjne czapeczki, które uniemożliwiają powstawanie potówek. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×