Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoannaJ

Termin marzec2005

Polecane posty

Gość JoannaJ

Ja mam termin na 8 marca.Jak dobrze pójdzie to będzie chyba najlepszy prezent na dzień kobiet jaki dostałam:) Pozdrawiam wszystkie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE DOLACZ SIE TUTAJ
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1182210&id_f=10 JEST JUZ KILKA DZIEWCZYN I JEDNA Z KWIETNIA, SZKODA, ZE NIE ZAZWALI TERMIN WIOSNA 2005 ALE NIE PODDAWAJ SIE, PEWNIE KTOS SIE ZNAJDZIE CHOC NIE OD RAZU, CZASEM LEPIEJ SIE DOLACZYC DO JUZ ISTNIEJACEGO TEMATU BO WIEKSZA PRAWDOPODOBIENSTWO ZE BEDZIE TRWAL :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!! ja mam termin na 12 marca.... z moich obliczen wynika ze raczej powinien to byc 15, jednak lekarz liczył regularne cykle po 28 dni...moje byly regularne, z tym, ze nieco dluzsze! Jestem bardzo bardzo szczesliwa ciezarna...no i juz niebawem bede najszczesliwsza mama pod sloncem!! Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 marca
moja przyjaciółka też ma termin na 8 marca i też nie może się już maluszka doczekać. robi przemeblowania, szykuje gniazdko dla dziecka, po prostu promienieje szczęściem. pozdrawiam :) i życzę spokojnego donoszenia i lekkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABY SIE NIE ZAPOMINALO
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC JOANNA............8 MARZEC.....................?..............................? METKA26........12 MARZEC.....................?..............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka*
witam! ja mam termin na 6 marca i juz sie nie moge doczekac kiedy bede miala tego swojego kochanego dzidziusia juz przy sobie poli co czekam na niego z niecierpliwoscia i pozdrawiam wszystkie przyszle mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka! ja tez nie moge sie doczekac marca i tego czasu, kiedy nasze malenstwo bedzie z nami juz namacalnie...teraz i tak cale zycie zaczyna krecic sie coraz bardziej wokol ciazy...im bardziej dzidzia kopie tym bardziej daje nam odczuc jak bardzo przekonfiguruje nasze zycie-bardzo sie oczywisice z tego cieszymy! Jutro mam nadzieje poznac plec malenstwa...zobaczymy! pozdrawiam przyszle-marcowe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka! ja tez nie moge sie doczekac marca i tego czasu, kiedy nasze malenstwo bedzie z nami juz namacalnie...teraz i tak cale zycie zaczyna krecic sie coraz bardziej wokol ciazy...im bardziej dzidzia kopie tym bardziej daje nam odczuc jak bardzo przekonfiguruje nasze zycie-bardzo sie oczywisice z tego cieszymy! Jutro mam nadzieje poznac plec malenstwa...zobaczymy! pozdrawiam przyszle-marcowe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka! ja tez nie moge sie doczekac marca i tego czasu, kiedy nasze malenstwo bedzie z nami juz namacalnie...teraz i tak cale zycie zaczyna krecic sie coraz bardziej wokol ciazy...im bardziej dzidzia kopie tym bardziej daje nam odczuc jak bardzo przekonfiguruje nasze zycie-bardzo sie oczywisice z tego cieszymy! Jutro mam nadzieje poznac plec malenstwa...zobaczymy! pozdrawiam przyszle-marcowe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABY SIE NIE ZAPOMNIALO
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.................6 MARZEC.....................?.............................? JOANNA............8 MARZEC.....................?..............................? METKA26........12 MARZEC.....................?..............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_Kasia
Witam. Ja mam termin na 26 marzec. Przytyło mi się narazie 5 kg. To moja pierwsza ciąża więc nie mogę się doczekać jakichś większych namacalnych efektów choć ostatnio po moim brzuchu zaczął wędrować bombelek:) Pozdrawiam wzystkie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanka
hej ho, ja mam termin na 25 marca :) ogolnie czuje sie od poczatku ciazy bardzo dobrze, tylko dzisiaj jakas chandra mnei dopadla, od samego rana :( no ale mam nadzieje ze chmury zniknal i dzien bedzie fajowy. Dziewczyny, czy Wy pracujecie? DO kiedy (do ktorego miesiaca) zamierzacie pracowac? Ja chyba pojde na zwolnionko tydzien przed swietami i chyba tak juz zostane, ostatnie trzy meisiace chce sie pobyczyc, chce miec je tylko dla siebie. Z reszta, mimo ze brzunio minimalny to juz teraz po kilku godzinach przy kompie jest mi zle. Plecy bola, brzuch boli, a codziennie 8 godzin przed kompem siedzec trzeba. czekam na niusy od Was.Pozdrawiam Was i Wasze brzuszki. susanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanka
hej ho, ja mam termin na 25 marca :) ogolnie czuje sie od poczatku ciazy bardzo dobrze, tylko dzisiaj jakas chandra mnei dopadla, od samego rana :( no ale mam nadzieje ze chmury zniknal i dzien bedzie fajowy. Dziewczyny, czy Wy pracujecie? DO kiedy (do ktorego miesiaca) zamierzacie pracowac? Ja chyba pojde na zwolnionko tydzien przed swietami i chyba tak juz zostane, ostatnie trzy meisiace chce sie pobyczyc, chce miec je tylko dla siebie. Z reszta, mimo ze brzunio minimalny to juz teraz po kilku godzinach przy kompie jest mi zle. Plecy bola, brzuch boli, a codziennie 8 godzin przed kompem siedzec trzeba. czekam na niusy od Was.Pozdrawiam Was i Wasze brzuszki. susanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzupelniam
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.............6 MARZEC.....................?.....................? JOANNA..........8 MARZEC.....................?.....................? METKA26........12 MARZEC.....................?.....................? MALA_KASIA.....26 MARZEC....................5.....................? SUSANKA..........25 MARZEC....................?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzupelniam
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.............6 MARZEC.....................?.....................? JOANNA..........8 MARZEC.....................?.....................? METKA26........12 MARZEC.....................?.....................? MALA_KASIA.....26 MARZEC....................5.....................? SUSANKA..........25 MARZEC....................?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Susanka....ja nie pracuje...wczesniej pracowalam dorywczo ale teraz juz ze wzgledu na brzuszek zrezygnowalam z pracy. Staram sie tez ograniczyc siedzenie przed komputerem, czasem mi sie nie udaje-mam taki nałog-jedyny ale i tak niezbyt dobry;) Ja tez ostatnio dosc czesto zaczynam odczuwac bole plecow, zwlaszcza od siedzenia w jednym miejscu...pomaga lezenie, ale tym sposobem musialabym lezec bez przerwy... Dziewczyny, znacie juz plec swoich maluszkow ?? Ja mysle ze bedziemy mieli synka, lekarz natomiast nie potrafil powiedziec na 100%, jednak jemu tez wydaje sie ze miedzy nozkami naszego skarba cos jest;) Mala Kasiu, ja przytylam juz chyba z 6 kilogramow....ostatnio najwiecej, ale to dlatego ze folguje sobie jak moge... Pozdrawiam Was cieplo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANKA.............6 MARZEC.....................?.....................? JOANNA..........8 MARZEC.....................?.....................? METKA26........12 MARZEC.....................6.....................? MALA_KASIA.....26 MARZEC....................5.....................? SUSANKA..........25 MARZEC....................?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia grudziadz
to fajnie !!:-)))) ja tez mam termin na 8 marca fajnie było by tego dnia urodzic ale nie trace nadziei może sie uda:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka
Witajcie!!! rzadko sie oddzywacie marcowe mamy....co u Was? jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumisia
Witajcie marcowe mamuski ja mam termin na 31 marca wg OM ale lekarz mówi ze prawdopodobnienastapi to ze 2 tyg szybciej bomaluszekod poczatku jest jakby bardziej rozwiniety o te 2-3 tygodnie Przytyłam 5 kg i wiemna 10000% ze bede miała synusia!!!! Na usg byłam w 18 tygdniu - mam kasete video i pełno fotek jego klejontów hihihi maluszek w tym okresie jest tak fajnie ułozony ze przy usg do pochwowym widac go od dołu jakby siedział nanocniczku wiec jego jajeczka i fiflka widzielismy bardzo dokładnie tym bardziej ze było to usg kolorowe. ja od 1,5 miesiaca jestem na zwolnieniu i raczej nie wróce dopracki a załuje czasem nudno mi w domku ale niestety zdrowie mojei maluszka waznijesze a mamy kłpoty z cisnieniem a dokłądnie znadcisnieniem wiec praca ( a mam stresujaca niestety odpada) Pozdrawiam was wszytski ja doliczam dni i bardzo czekam na marzec Mumisia z Kubusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja mam termin na 11 marca, to moja pierwsza ciąża i także nie mogę się doczekać aby poznać płeć Dzidziusia!!! Jego ruchy stają się z każdym dniem coraz mocniejsze i bardziej wyczuwalne:-). Ja od miesiąca jestem na zwolnieniu:-) i leniuchuję sobie w domku a głównie leżę, tak jak Metka( znajoma z innego forum):-) i raczej do pracy nie wracam, samopoczucie ostatnio nie najlepsze, dokuczają plecy i bezsenność...ale dla Dzidzi trzeba przetrzymać to wszystko....pozdrawiam serdecznie:-) Metko odezwij się jeśli masz ochotę na maila, bo coś ostanio nie mogę Cię zastać na forum o mamuśkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaJ
Mnie moja kobieca intuicja zawiodła, bo myślałam że to będzie chłopak a okaza ło się że na 100% będzie dziewczynka.Ale to niczego nie zmienai i tak sie cieszę a o synka jeszcze się postaram:) Ja przytyłam narazie tylko 4 kg ale i tak czuję sie tak ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna fajnie że już wiesz na 100% że będziesz miała dziewczynkę, ja czekam do poniedziałku i może wtedy się wyjaśni;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowe mamy!! ciesze sie niezmiernie, ze topik jakos ruszył....mam nadzieje ze teraz nie bedzie ginal gdzies na drugiej stronie!! 1102, masz ode mnie mailika;) mumisia mam podobnie, bardzo duzo fotek maluszka, nasze \"klejnoty\" jednak jakos nie chce sie pokazac...tez mysle ze bedzie chlopczyk, ale jak juz pisalam, jest mi wszystko jedno,jaka bedzie plec dzidzi byleby bylo zdrowe! JoannaJ, ja przytylam wiecej, juz 6 kilogramow...kluseczka sie ze mnie robi-ale co sie dziwic, caly dzien lezenie i objadanie sie (cale szczescie ze wcale nie mam ochoty na slodycze...) Wszystkie dziewczyny, pozdrawiam goraco i zycze silnych kopniaczkow! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_Kasia
Witam mamuśki! dawno mnie nie było ale z tego co się orientuję to pracuję najdłużej z Was wszystkich więc często poprostu pada na łóżko i ide spać. 22 mam kolejne USG pewnie dowiem się wtedy jaka jest płeć mojego maleństwa choć najbardziej zależy mi na tym żeby było zdrowe:) Ostatnio wogóle mam jakieś koszmarne sny więc czekam na to usg z utęsknieniem. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!i maluchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowe mamy!! ciesze sie niezmiernie, ze topik jakos ruszył....mam nadzieje ze teraz nie bedzie ginal gdzies na drugiej stronie!! 1102, masz ode mnie mailika mumisia mam podobnie, bardzo duzo fotek maluszka, nasze \"klejnoty\" jednak jakos nie chce sie pokazac...tez mysle ze bedzie chlopczyk, ale jak juz pisalam, jest mi wszystko jedno,jaka bedzie plec dzidzi byleby bylo zdrowe! JoannaJ, ja przytylam wiecej, juz 6 kilogramow...kluseczka sie ze mnie robi-ale co sie dziwic, caly dzien lezenie i objadanie sie (cale szczescie ze wcale nie mam ochoty na slodycze...) Wszystkie dziewczyny, pozdrawiam goraco i zycze silnych kopniaczkow! pa p.s. wysylam jeszcze raz bo cos mi sie wydaje ze wczensiej moja odpowiedz nie przeszla, serwer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowe mamy!! ciesze sie niezmiernie, ze topik jakos ruszył....mam nadzieje ze teraz nie bedzie ginal gdzies na drugiej stronie!! 1102, masz ode mnie mailika mumisia mam podobnie, bardzo duzo fotek maluszka, nasze \"klejnoty\" jednak jakos nie chce sie pokazac...tez mysle ze bedzie chlopczyk, ale jak juz pisalam, jest mi wszystko jedno,jaka bedzie plec dzidzi byleby bylo zdrowe! JoannaJ, ja przytylam wiecej, juz 6 kilogramow...kluseczka sie ze mnie robi-ale co sie dziwic, caly dzien lezenie i objadanie sie (cale szczescie ze wcale nie mam ochoty na slodycze...) Wszystkie dziewczyny, pozdrawiam goraco i zycze silnych kopniaczkow! pa p.s. wysylam jeszcze raz bo cos mi sie wydaje ze wczensiej moja odpowiedz nie przeszla, serwer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie marcowe mamy!! ciesze sie niezmiernie, ze topik jakos ruszył....mam nadzieje ze teraz nie bedzie ginal gdzies na drugiej stronie!! 1102, masz ode mnie mailika mumisia mam podobnie, bardzo duzo fotek maluszka, nasze \"klejnoty\" jednak jakos nie chce sie pokazac...tez mysle ze bedzie chlopczyk, ale jak juz pisalam, jest mi wszystko jedno,jaka bedzie plec dzidzi byleby bylo zdrowe! JoannaJ, ja przytylam wiecej, juz 6 kilogramow...kluseczka sie ze mnie robi-ale co sie dziwic, caly dzien lezenie i objadanie sie (cale szczescie ze wcale nie mam ochoty na slodycze...) Wszystkie dziewczyny, pozdrawiam goraco i zycze silnych kopniaczkow! pa p.s. wysylam jeszcze raz bo cos mi sie wydaje ze wczensiej moja odpowiedz nie przeszla, serwer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×