Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość epsonka
zreszta jakby cos bylo nie tak to juz tego nie zmienimy dlatego najlepiej przestac sie zadreczac. ale na szczescie nic zlego sie nie dzieje bynajmniej w waszych przypadkach na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
w twoim tez nic złego sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
damy rade. najlepiej to zrobic tak zeby na pare dni kompletnie o wszystkim zapomniec, wtedy bedziemy mialy zywe dowody ze naszych "objawow" nie ma. ja wiem to po sobie. jak nie obserwuje swojego ciala nie zastanawiam sie a co gdyby...to jest dobrze. i za kazdym razem jak bede znowu watpic to musze sobie przypomniec te wszystkie wypowiedzi i to ze tak w ciaze zajsc nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
własnie tak jest psychika plata figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no to ja zaczynam te niemyslenie i lece na you can dance :D trzymajcie sie jest dobrze i bedzie juz tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
to pa a ja ide spac bo jutro ciezki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik....
Dziewczyny gratuluje. Wkoncu cos do was dotarło:) udało wam sie, oby tak dalej. Najwazniejsze jest to ze zrozumiałyscie, ze ciąza jest w waszej psychice a nie w macicy! Bedzie dobrze, Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik....
ja tez ide na you can dance, zapomniałam ze juz sie zaczyna. dzieki za przypomnienie. Jutro tez czeka mnie cięzki dzien wiec nie wiem czy nie usne w trakcie ogladania:) Bardzo sie ucieszyłam jak przeczytałam wasze ostatnie wypowiedzi:] Mam nadzieje ze nie byłam za ostra w swoich wypowiedziach i nie sprawiłam wam przykrosci. Chciałam jakos wami potrzasnąć i zmusic do racjonalnego myslenia.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
nie sprawilas przykrosci-przynajmniej mi. wrecz przeciwnie, bardzo pomoglas. trzeba zaczac myslec racjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
dla mnie tez nie sprawiłas przykrosci tylko pomogłas realnie spojrzec na sprawe dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
tak bym chcila juz byc po tym wszystkim ...przestac o tym myslec i zadreczac sie....boje sie tylko zed jak zapomne nic nie zniknie i okaze sei ze naprade jestem w ciazy...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Anik to na mnie krzyczała najbardziej...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLCIA1965
DO KKKKKKKKKKK A TY SWOJE DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
kkkkkkkkkkkkk zobaczysz wszystko zniknie i nie ma ciązy uwiez w to wreszcie postaraj sie zapomniec o tym wiem to trudne ale realne trzeba tylko walczyc ze samym soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniolCiemnosci
Mam takie pytanie... Czy przy urojonej ciązy może pojawić się również ten ciemny pasek idący od pępka w dół? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a co masz moze taki? no to to chyba w pozniejszej fazie gdzies 4 miesiac...chyba bys juz o tym wiedzila jakbys byla w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
do Anioł Ciemnosci tego akurat nie wiem ale moze powiedz co sie dzieje wogóle skad podejzenia o ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniolCiemnosci
No więc tak, jestem dziewicą, mam 18 lat, za sobą mam tylko petting. Okres spóźnia mi się 4 tygodnie. Zrobiłam 5 testów. Pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki i następne robiłam co 5-8 dni. Każdy negatywny. Przez ostatnie 2 tygodnie miałam w głowie tylko 'ciąża, ciąża, napewno jestem w ciąży' chociaż wiem, ze jest bardzo małe prawdopodobieństwo bo zanim facet zaczął mnie pieścić umył ręce. Boli mnie brzuch od jakichś 5 dni, tak samo jak zazwyczaj przed okresem i zaczeły mnie boleć piersi, które tak naprawde nigdy nie bolały. Miałam też objawy typu zgaga czy nudności ale ustąpiły jak przestałam o nich myśleć. I dzisiaj zauważylam takie jakby przebarwienie pod pępkiem tzn nie sięga ono aż pępka. Jest bardzo jasne i sama nie wiem już czy mam zwidy czy nie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniolCiemnosci
Aha no i każdy(prawie) test był inny - dwa quick vue, jeden bobo test płytkowy i jeden strumieniowy i pre test paskowy i każdy negatywny wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiesz tu o ciazy nie ma co myslec bo niby jak a pozatym tyle testów nie pomyliło sie ja tez ich zrobiłam mase ja mysle ze to tak jakies zaburzenia i powinnas isc do lekarza a co do tej kreski to moze masz i zwidy bo ja tez widziałam na testach po dwie kreski moze to jakis rozstep ci wyskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiec sama widzisz przyczyna braku miesiaczki jest cos innego poprostu musisz isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniolCiemnosci
Z testami tez tak miałam, potrafie patrzeć na nie przez 10 minut i szukać tej drugiej kreski az potem w oczach mi sie pojawia ;p Nie wiem, może to rostęp. Co prawda już od kilku dni nie myslałam o ciązy, a rano patrze i mam jakies przebarwienie... Chociaż może ta urojona ciąża wciąż jest w mojej podświadomości. Wizyte do mojej Pani ginekolog mam dopiero za 2 tygodnie, bo nie chcialam iść do nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
wiec musisz czekac skoro jeszcze masz 2 tygodnie do wizyty ale to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
mnie tylko te bole brzucha zastanawiaja po okresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
oj esponka to nerwy ja tez mam dzis jakis gorszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ale tak w dolnych czesciach? bo non stop to mnie nie boli i tam nizej mam twardsze, nad spojeniem lonowym. choc juz nie zadreczam sie ta ciaza to bol jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
a ja mam dzis samopoczucie do bani normalnie cały czas bym płakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
no i zaraz po okresie mam sluz, jest on raczej lepki, czasem leciutko sie ciagnie, lecz glownie lepki. nie wiem bo kiedys sluzu mialam sporo, po tamtym zdarzeniu bardzo malo a teraz znowu wiecej, ale musi byc dobrze musze wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsonka
ja samopoczucie mam ogolnie ok tylko zamartiwa mnie to co wyzej pisalam. a tak jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZyROZPACZONA
to moze mi cos poradzicie? po owulacji zawsze miewacie dni suche? Czy niekoniecznie.. Bo ja jestem juz w okolicy okresu i codziennie zauwazyłam że mam upławy .. Na dodatek przed chwila mierzyłam temperature- 37,1 Powiem tylko że raz w okolicach dni płodnych uprawiałam petting z chłopakiem, on po kropelkowaniu otarł się o okolice wejścia do mojej pochwy.. ALe skoro płyn wydzielany przed wytryskiem nie jest w stanie zapłodnić (udowodnione naukowo) to jakie jest ryzyko ciaży? Doradzcie, bo zwariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×