Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Powiem tak w ciaze zaszlam ale mialam samoistne poronienie wizyte u gina mam w tym miesiacu i rownierz podejrzewam ze powodem jest podwyzszona prolaktyna mam nadzieje ze po wizycie u gina i badaniach wyjasni sie co jest powodem. Helenka wg statystyk zdrowa para starajaca sie o dziecko przy stosunkach bez zab. w dni plodne ma tylko 30%-40% szans ze kobiecie uda sie zajsc w ciaze, wiec naprawde nie jest tak latwo zajsc w ciaze. Widze ze zadne argumenty nie sa w stanie Cie przekonac ze w Twoim przypadku nie ma szans na ciaze, wydaje mi sie ze powinnas zglosic sie z tym problemem do specjalisty bo sama nie poradzisz sobie z tym problemem. Nie pisze tego zlosliwie i uwarzam ze im szybciej pojdziesz do lekarza z problemem tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Muszę w końcu się komuś wyżalić bo odchodze od zmysłów. od 21 lipca używam tabletki yaz. teraz właśnie czekam na drugie krwawienie z odstawienia. dziś lub jutro powinno być. ja jednak schizuję, że jestem w ciąży. Raz ok 4 godziny po wziąciu tabletki wymiotowałam, miałam biegunkę, zarzyłam więc następną. zabezpieczaliśmy się dodatkowo od tamtej pory prezerwatywą. Mój partner nigdy we mnie nie kończył. Wiem, że tyle kobiet się stara o dziecko, ma problemy z ciążą, więc niby czemu ja, stosując antykoncepcję miałabym zajść? Dziś naczytałam się o objawach. miewam nudności, często siusiam ostatnio, zmierzyłam temperaturę i jest 37. dodatkowo brzuszek taki jakby okrąglejszy... Nie mam pojęcia kiedy mogło dojśc do ewentualnego zapłodnienia, ale coś mi mówi, że nosze w sobie małą istotkę. i jeśli okaże się że tak (nie robiłam jak na razie testu) to będzie wielki szok... Potrzebuję jakiegoś pocieszenia, i stwierdzenia, ze to niemożliwe abym była w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe szanse , że jesteś w ciąży skoro stosunku nie było, chodzi mi o pełny stosunek. Dodatkowo stosujecie antykoncepcję. Objawy może sobie wmawiasz a może są zapowiedzią zbliżającego się okresu. Jeśli stosujesz NPR (mówisz, że mierzyłaś temperaturę, oczywiście mówimy o temperaturze wewnętrznej bo zewnętrzna nie gra tu żadnej roli) to wiesz, że aby potwierdzic ciążę, potrzeba minimum 16 wyższych temperatur. Poza tym temperature trzeba mierzyc o STAŁEJ porze rano w godzinach 5-7. Jeden pomiar i to w środku dnia nie mówi kompletnie nic. Temperatura zmienia się w ciągu dnia. Podsumowując w ciąży nie jesteś. Nie było stosunku + antykoncepcja = nie ma ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0590
ja chyba mam ciaże urojoną bo kiedyś wyobrażałam sobie siebie w ciąży a teraz rośnie mi brzych nie mam okresu mam goraczki i wydawałoby sie że jestem w ciąży tylko że nigdy z facetem nie uprawiałam seksu czy jest możliwa ciąża bez stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.urojenie
Cześć. Błagam Was, odpowiedzcie mi. zauważyłam u siebie jakieś zaokrąglenie brzucha, mam więcej śliny i nudności, czuję nawet kopnięcia. częściej jestem zmęczona, mam wahania nastrojów ( coraz częściej się rozklejam), potrzebuję dużo snu, większy apetyt. Częściej oddaję mocz, wydaje mi się, że miewam podwyższoną temperaturę ciała. Spóźnia mi się okres, ale to akurat mnie tak bardzo nie martwi, bo zawsze miałam niezbyt regularny. Moja przyjaciółka mówi, że przesadzam, że sobie wymyślam, że to niemożliwe przecież, bo od roku jestem nieaktywna. Tak mi się wydaje, że jestem, choć była taka noc, że niczego nie pamiętam i tu jest problem. pomocy! mogę być w ciąży, nie uprawiając "konkretnego seksu" ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinak
Mam to samo dziewczyny:/ juz nie wiem co robic... Naprawdę... Kochałam sie z facetem dzien przed okresem bez zabezpieczenia( wiem , głupota) lewdo zdąrzyl i nie skonczył "we mnie" zaraz na drugi dzien dostałam normalny okres... miałam go 7 dni w tym 4 mocne a 3 pozostałe takie resztki, w dwoch osatnich dniach uprawialismy dalej seks ale juz z zabezpieczeniem, okres dostałam 10 wrzesnia tamtego miesiaca , teraz na niego czekam, i mam juz wszystkie objawy ciazy , kumpela tez mi mowi ze wariuje , chłopak tez , ale ja sie panicznie boje od dwóch dni boli mnie żoładek z nerwów i wymiotowac mi sie chce , bolą mnie jajniki ( ale to chyba na okres) i mam biała wydzieline , czyli o ile sie nie myle jest dobrze?? prosze o odpowiedz , okres mam miec za pare dni ale chyba przez ten czas skoncze sie psychicznie:/ prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia niepewna
a czy podczas tej urojonej ciąży brzuch naprawde rośnie czy tylko sie tak wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia niepewna
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj podczas ciąży urojonej tylko wydaje Ci sie, że brzuch Ci rośnie. Jednak w zaawansowanych przypadkach zdarza się, że brzuch rośnie naprawdę, psychika jest bardzo silnym bodźcem mimo ,że ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ten temat
Nie współżyję od roku, ale mam wszystkie objawy ciąży - czy jestem, ratunku!!!!? Kochałam się dzień przed okresem, dostałam normalny okres, ale czy jestem w ciąży? Ciąża miałaby tydzień, ale ja czuję ruchy dziecka! itp., itd. :D Dzieci, naprawdę, rada jest jedna, jedyna - nie uprawiajcie seksu. Nie jesteście na to gotowe, nie jesteście wystarczająco dojrzałe, jesteście dziewczynkami, które się bawią penisem , a potem płaczą. Chorobliwie nie byłybyście w stanie zaakceptować naturalnej konsekwencji seku, to go NIE UPRAWIAJCIE, bo jesteście po prostu ŻAŁOSNE w tym wszystkim :O Rada jest zupełnie serio - odstawcie seks, doóki wasza żałosna psyche nie dojdzie do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia 199
Ja też mam ten problem. Otóż to. Mój chłopak chciał wejść że mnie i dotknął mnie tam ale nie wszedł. A wcześniej robiłam mu loda. Boję się że zaszłam w ciążę. Od 3 miesięcy panikuje. Że brzuch mi urusł, no i taki twardy jest na piersiach mam różowe kreski:-( okres mam od 3 miesięcy choć pierwszy po stosunku był bardzo skąpy. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ten temat
Kiciu, radę masz powyżej :) Zajmij się po prostu misiami, zamiast peniskami i będzie dobrze, drogie dziecko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia 199
Proszę o poważne odpowiedzi. Czy w moim przypadku może być ciąża urojona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia 199
Dziewczyny pomożecie ci? Proszę o jakąś rozsądną odpowiedź, poradę. Czy to ciąża urojona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda20
Moje drogie mam 20lat i juz chyba z trzeci raz na to cierpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda20
to cos okropnego;/ kiedy niby wiesz ze uprawianie "pettingu" nie przynosi ciąży ale w glebi serca czuje sie ze to "cos" jest w brzuchu..;( Mam objawy czeste oddawanie moczu wczoraj powinnam miec okres i nic;( Boze przez te urojenia chyba nigdy nie zdecyduje sie na prawdziwy seks.. mam partnera od dawna on i ja mamy swoje lata i nie mozemy tak zupelnie nic ale nigdy do seksu nie doszlo.. byly jakies tam pieszczoty ale myslac realistycznie.. plemniki nie mogly zostac przeniesione a jednak ta niepewnosc pozostaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda20
do kicia199 moja droga przez robienie loda nie mozna zajsc w ciaze.. nie masz sie czego obawiac a jezeli dotknal cie tam penisem ryzyko nie jest duze ale bardzo dobrze cie rozumiem ze zadreczasz sie tym chociaz mysle ze w ciazy na 100% nie jestes.. nie masz sie czym martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ten temat
Kiciu, ale to jest poważna odpowiedź. Najpoważniejsza z możliwych :) Jeśli po seksie, przychodzisz tu i wygadujesz takie bzdury, to znaczy, że powinnaś wrócić do innych zabawek, niż członek męski :D Ta zabaweczka po prostu jeszcze nie dla Ciebie, skoro nie umiesz się nią bawić ;) Widocznie nie czas jeszcze na Ciebie, dorośnij najpierw, zmądrzej, wtedy przestaniesz spazmować po każdym seksie. To się tyczy wszystkich z tego tematu - nie dojrzalyście do uprawiania seksu, cierpicie męki po każdym seksie, a mimo to wciąż robicie to samo. Widocznie czas na przerwę i spokojny proces dojrzewania, który się u was wyraźnie nie zakończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynad
hej dziewczyny pomużcie bo zwariuje mam dwujke dzieci jedno 6 lat druggie 19 miesięcy które karmie nadal piersią.Ostatniego września kochałam się z mężem i wyskoczył za puzno ja zaraz do kąpieli i moczenie w gorącej wodzie okres miałam dostac do 10 róznie nie raz miałam 7,8 no i 10 ale zawsze w tych trzech dniach dostawałam 8 smego zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny dwa dni pużniej zrobiłam i wyszły mi dwa pozytywne i teraz już nie wiem obawiam się ze to może byc ciąza a najgorsze ze jestem po dwuch cesarkach i w tej ostatniej miałam cały cza przodujące łożysko lekarz powiedział zebym już dała sobie spokuj z dziecmi bo może to się gorzej skonczyc proponował mi po urodzeniu dziecka spirale nie było mnie stać tak jak teraz nie było mnie stac na trzecie dziecko bo ledwie co wiązemy początek z końcem boje się iść do lekarza bo jezeli mi powie ze to ciąża to się załamię juz jestem szczępkiem nerwów POMUŻCIE CO MAM ZROBIĆ CZY TEST MOŻE WYJŚĆ POZYTYWNY Z INNYCH POWODÓW JA TO JUŻ MYSLE ŻE SOBIE TO UROIŁAM ZE STRACHU PRZED CIĄŻĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynad
BYŁAM DZISIAJ ZROBIŁ MI 2 USG WZIERNIKOWE JEDNO ZWYKŁE I POWIEDZIAŁ ZE NIE WIDZI CIĄŻY I ŻEBYM SOBIE ZROBIŁA TEST ZROBIŁAM I LIPA NADAL POZYTYWNY JUTRO IDE NA BADANIE KRWI CHYBA BĘDZIE NAJLEPIEJ CZYTAŁAM O TYM JAK ZE STRACH PRZED CIĄŻĄ MOŻNA MIEĆ CIĄŻE UROJONA Z JEDNEJ STRONY TO CHYBA BY BYŁO LEPIEJ JAK BĘNDE W CIĄŻY TO NIE WIEM CO ZROBIE ZE SWOIMI DWOMA ROZBUJNIKAMI PSYCHA SIADA NIE MAM POMOCY A Z MĘŻEM MI SIĘ ZA BARDZO NIE UKŁADA MYŚLE ŻE TO ZROBIŁ SPECIALNIE DO ŚRODKA ŻEBYM OD NIEGO NIE ODESZŁA A WIE ŻE Z TRUJKĄ NAPEWNO NIE DAM RADY.MOI RODZICE OBYDWOJE DWA LATA TEMU OBYDWOJE ZMARLI ZOSTAWILI MI BABCIE PO DWUCH UDARACH KTÓREJ MAM DOŚĆ A MIESZKA Z NAMI RODZICE MĘŻA WOGULE NAM NIE POMAGAJĄ NAWET NIE WIEM OSTATNIO KIEDY WIDZIELI WNUCZKÓW.JESTEM NAPRAWDE SAMA JAK PATYK NIE WIEM CO ROIĆ SIADAM PSYCHICZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.mpl
droga kasiu, mozna sobie wkrecic ciaze jest to ciaza urojona w ktorej ma sie wszystkie mozliwe objawy prawdziwej ciazy mdłosci, czeste oddawanie moczu, sennosc, zmeczenie moze nawet rosnać brzuch poniewaz w miejscu gdzie powinien rozwijac sie zarodek zbiera sie powietrze. Ciaza urojona powstaje w Twojej psychice maja ja kobiety ktore bardzo boja sie ciazy lub jej bardzo pragna... Tyle mogę Ci powiedziec na ten temat... test ciązowy jak wiesz wykrywa hormon hcg ktory jest w moczu podczas ciązy..nie wiem czy moglby sie mylic...nie wiem czy moglabys sobie ta ciaze az tak wkrecic ze twoj organizm zaczalby produkowac hormon hcg..osobiscie w to nie wierze;/ Ale jezeli lekarz nie stwierzdił ciazy to cos znaczy..poprostu radze czekac uspokoic sie i za jakis czas isc znowu do lekarza. Wystepuja u Ciebie jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! pomóżcie! ja chyba naprawdę oszalałam... tak bardzo pragnę dziecka... że mam wszystkie objawy ciąży... bolące piersi są moim największym problemem... mam także wycieki z sutka. dziś zrobiłam badanie prolaktyny... jutro wyniki... czy naprawdę można sobie wmówic ciążę jeśli tak bardzo się jej pragnie??? ja już nie daję rady... ciągle płaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! pomóżcie! ja chyba naprawdę oszalałam... tak bardzo pragnę dziecka... że mam wszystkie objawy ciąży... bolące piersi są moim największym problemem... mam także wycieki z sutka. dziś zrobiłam badanie prolaktyny... jutro wyniki... czy naprawdę można sobie wmówic ciążę jeśli tak bardzo się jej pragnie??? ja już nie daję rady... ciągle płaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja totalnie nie mam pojęcia co ze mną... mam jedną cvóreczkę 2, 5 roczku. W styczniu planowalismy postarac się odrugą dzidzię. Pracuję z dziewczyną , z którą jestem dosyć silnie związana emocjonlanie, do tego stopnia, ze nawet miesiączkę miałyśmy w ten sam dzien, a jak się którejś przesunęło to i ta druga miała w inny6m terminie.. tak bywa z kobietami, które często ze sobą przebywają. Koleżana moja jest w 7-dmym tygodniu ciąży, ja powinnam dostać ją 6 dni temu, naturanie moja koleżanka jej nie dostała i ja też... z tym, że kochalam, się z mężem i dwa razy trochę zaryzykowaliśmy,tzn, stosunek w dni płodne. Dziś już 6- sty dzien jestem bez miesiączki. Bolą mnie piersi od jakichś dwaóch tygodni, mam takik tępy ból w dole brzucha. powiększone lekko opuchnięte sutki. Poza tym ogólnie czuję się dobrze, zrobiłam 2 testy oba negatywne. Za dwa dni idę do lekarza, bo jestem totalnie zdezorientowana, nie podejrzewam u siebie ciąży urojonej, ale z drugiej strony czy to możliwe, żebym miała objawy ciąży i brak okresu tylko przez to, ze moja koleżanka jest w ciąży? Dodam, że przy pierwszej ciąży test po w 5 tygodniu wyszedł również negatywny, a i badanie krwi w 6 - tym tygodniu nie było wiarygodne. Dopiero około 8 -go tygodnia krew wykazała b. wysoki poziom BHCG. Pozdrawaim i proszę o radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko?
Witam,2 miesiace spoznia mi sie miesiaczka.Test wyszedl pozytywnie.Prze przeszlo miesiac od spozniania miesiaczki mialam objawy ciazowe.Czyli bole glowy ,podwyzszona temp,swnnosc,zmeczenie,bol piersi,brak apetytu , bol podbrzusza ,klucie po bokach w dolnej czesci brzucha,schudlam 2kg przez ten czas.Ginekolog powiedziala ze raczej jestem w ciazy.Zalecila mi badanie krwi i moczu zeby sie upwenic ,jeszcze nie wiem jakie sa wyniki.USG JESZCZE NIE MIALAM,A moze to ciaza urojona?Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli test Ci wyszedł pozytywnie to pewnie jesteś w ciąży :) Badania tylko to potwierdzą. Czytając ten temat mam wrażenie że mam wszystkie objawy ciąży urojonej :( brak miesiączki, powiększenie i ból i wydobywający sie płyn piersi, częste nudności, przeczulenie na zapachy, jakby większy brzuch ( nie mogę sie dopiąc w spodnie)..... Sama nie wiem co o tym myślec... Robiłam testy- pierwszy co prawda na 2 dni przed spodziewana miesiączką wyszedł negatywny, a drugi 5 dni później- też negatywny :( Sama nie wiem czy to jeszcze za wcześnie na wykrycie HCG w moczu?? Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień.... ja zwariuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i klops.... Nie wytrzymałam i zrobiłam test z krwi. Dziś odebrałam wynik- Hcg 2,5.... czyli nic. Wszystkie objawy ustąpiły 2 dni temu.... Jak widac psycha spłatała mi figla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patina
Hej. Mam problem, prawdopodobnie jest to ciąża urojona. Bynajmniej mam taką nadzieje. Ostatni raz kochałam się w maju. Wszystko bylo dobrze, na początku czerwca dostałam okresu lecz w lipcu spóźnial się ponad tydzień. Wystraszylam się i zrobiłam 2 testy, wyszly negatywne. W sierpniu zaczełam oglądać 'Ciąże z zaskoczenia' i przeraziłam się trochę. W programie kobiety aż do momentu porodu nie wiedzialy, że są w ciąży. Pod koniec sierpnia zabalowałam, wypiłam za dużo i po imprezie przez pare dni miałam mdłości. Wkręciłam sobie, że to może przez ciąze. Na początku września zaczeły mnie kuć jajniki. I tak jest do dzisiaj. Dzieje się tak dokładnie w połowie cyklu. Jak po raz pierwszy jajniki mnie zabolaly poczulam również coś w rodzaju kopnięcia. Czuje je również do dzisiaj. Postanowiłam zrobić kolejny test- negatywny. W październiku test powtórzyłam i wynik ten sam. Czy jest możliwość że jestem w ciąży? Brzuch mam idealnie płaski. Przytyłam może z kilogram. Jeśli byłabym w ciązy bylby to już 29 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga36
Witam wszystkie kobiety starające się o dzidziusia,które zetknęły się z problemem ciąży urojonej. Mam nadzieję,że ktoś na to forum jeszcze zagląda i może podzielic się doświadczeniem. Mam problem, czuję się jakbym była w ciąży.........jeszcze za wcześnie żeby mógł to stwierdzic lekarz. Mam objawy typo: powiększone piersi,sennośc,ogólne rozbicie, od kilku dni nie piję kawy,śmierdzi mi i nie smakuje....Zastanawiam się tylko czy w kilka dosłownie 5 dni po zbliżeniu zaczęły się te objawy, najpierw odrzuciło mnie od kawy....czy możliwe żeby tak szybko odczuwac objawy ciąży? Miesiączka dopiero na 17go więc same rozumiecie,czekanie,koszmar! Mam pytanie czy któraś z Was robiła badanie z krwi na betaHCG przed miesiączką i czy wykazana podczas takiego badania ciąża może też byc urojona??? Błagam o odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×