Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jokoono

Panele podłogowe - które wybrać ???

Polecane posty

Gość janko123
Witam polecam zdecydowanie panele firmy KAINDL najtaniej można je kupić u bezpośredniego dealera w Polsce czyli w firmie TRAFFIC Dachy & Blachy ich oferta jest dostępna na www.traffic-blachy.pl znajdziecie tam państwo wzory paneli podłogowych bedących w aktualnej sprzedaży oraz informację o aktualnych promocjach. Sprzedaż paneli jest realizowana na terenie całego kraju przy pomocy partnerów handlowych jak i sprzedaży internetowej. Zapraszam na zakupy traffic-blachy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDonna
"Ja mam panele Sensa AC 4 w pokoju i na korytarzu" No ja właśnie mam te same i też polecam. Wygodne, solidne. Mój mąż kupował w Poznaniu w salonie (Obornicka 337 jesli szuka ktos z Poznania, zawsze to lepiej niż przez internet), ale można też w sklepie internetowym http://www.nobless.pl/salon.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustriel
Fakt, Sensa to są chyba najlepsze panele jakie miałam. Mam od niedawna, ale sprawdzają się super. W tym sklepie nobless to ja generalnie bardzo dużo produktów kupuję, głównie olejowosk Osmo i inną chemię, jakieś kleje, masy samopoziomujące (to w sumie nie ja tylko mój mąż na swoją działalność, ale bardzo sobie chwali) i świetne środki do czyszczenia (praktycznie do wszystkiego tam można znaleźć), do impregnacji drewna i ostatnio nawet kopiliśmy tam taki fajne maty ochronne pod fotele z kółkami (świetna rzecz, warto mieć ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamello
Pwyll moim zdaniem ma rację, też jestem zwolennikiem parkietów, ale nie można nic nikomu narzucać przecież. Skoro ktos woli panele to jest jego decyzja i można mówić co powinien kupić. No bez przesady, przecież każdy wie, co chce. Ja kto zakłada temat, że chce porady jakie panele wybrać to mu nie mówcie, żeby kupił parkiet. A widzę, że tu też parę osób kupuje w nobless :D Ja mam własnie parkiet stamtąd (ale jak panele mają tak samo dobre jak parkiety egzotyczne... skoro tak twierdzicie, to pewnie tak jest). A sam sklep polecam, bo doradztwo bardzo fachowe, kompleksowa obsługa i oferują montaż, bardzo dobre wykonanie, bo sprawdzałem przy parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam na drewno! po pierwsze na podłogę trzeba popatrzeć jak na inwestycję, przecież szkoda po roku czy tam dwóch wydawac pieniądze na nową.. podłoga ma służyć latami. Panele tego nie gwarantują - wiem to z własnego doświadczenia! teraz mam deski drewniane dębowe z Decowood i naprawde, naprawde ten wybór był najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisse
panel mają niestety krótki żywot, o czym zdążyłam przekonać się na własnej podłodze drewno mimo iż droższe, to jednak jest trwalsze i dłużej wytrzymuje różne niesprzyjające czynniki.sama zdecydowałam się na podłogę drewnianą jakiś czas temu, bo panele mi popuchły i nieciekawie wyglądały. znalazłam fajną podłogę w dobre dla domu, cena też nie była aż tak przerażająca, jak się spodziewałam. panowie spisali się z montażem i mogę się cieszyć nową podłogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewwka
mam panele, któryś rok z rzędu, właśnie z Ddd, tyle że z Płocka i aż tak źle nie wyglądają mimo eksploatacji. wydaje mi się, że na to wszystko składa się również odpowiednia pielęgnacja i najzwyklejsza uwaga, żeby ich na dzień dobry nie zniszczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERGO
Panele firmy PERGO są znane z swojej bardzo wysokiej jakości. Osobą z trójmiasta polecam www.pergogdynia.pl, na miejscu mają bardzo dużo przykładowych paneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
A ja mogę polecić panele ze sklepu http://multiprodukt.pl/. Ostatnio moi rodzice tam zamawiali i podłoga jest naprawdę świetnej jakości. Oni zamówili panele bambusowe, są one dosyć drogie ale ponoć bardzo trwałe. W ofercie sklepu są też inne panele, drewniane, korkowe. Przejrzyj sobie, na pewno coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy najtańsze panele podłogowe, żadnej znanej firmy i spisują się znakomicie, od paru lat nie ma z nimi żadnych problemów, dlatego polecam takie rozwiązanie, bo tanie i nie znane nie oznacza złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemaro
BASIAG - jestes najglupszą istotą i zapewne sprzedawcą. Wypisujesz takie bzdury ze nie chce mi sie nawet czytak kolejnych wypowiedzi. Twoje "DORADZANIE" konczy się własnie niezadowoleniem klienta. Dodatkowo polecasz panele krono które nie nalezą do najlepszych. Mam nadzieje ze nie zatrudnia Cie ta sama firma co mnie, bo jeśli tak to jutro idę po podwyżkę. Najlepsze panele to alloca oraz egger dostepne również z fugami w kształcie V co zajebiscie imituje prawdziwe drewno oraz maja znakomitą i niepowatrzalną strukturę. Alloc posiada aluminowe, dobrze pracujące zamki, mają zintegrowane podkłady ale też wysoką cenę około 150 do 200 zł za metr kwadratowy w zaleznosci od sklepu w którym kupujesz. BASIA G - widać ze ktos Cie wepchał na złe stanowisko i nie masz zielonego pojecia o tym co mowisz a dodatkowo o tym co robisz. PAMIETAJ - nigdy nie oczerniaj konkurencji, po prostu zachwalaj tylko swoją, poczytaj poradniki sztuki perswazji itp, duzo klientów je czyta i zapewne zle o Tobie myśli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergo ac 5
mam panele Pergo w klasie ac5 i jestem zadowolona, uzytkownicy to 2 osoby dorosle, 3 dzieci i kot, fakt panele nigdy nie zastapia drewna Moje sa w kolorze dab czerwony, takie klasyczne bo uwazalam, ze im mniej beda udawac tym lepiej Powierzchnia ponad 120 metrow2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksio
Ostatnio kupiłem w fajnej cenie ac4 na tej stronce www.urzadzaj.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto zainteresowac sie panelami laminowanymi ze wzgledu na bogata liczba dekorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka**
ja zastanawiam sie nad kupnem paneli chce je połzyc do pokoju małego na srodku pokoj mam dywan no i krzesło do komputera z plastkikowymi kółkami boje sie ze panele od kółek i przesuwania mebli podczas remontów porysuja się kogo bym nie pytala odradza panele wlasnie ze wzgledu an to ze sie rysuja co mozna jeszcze innego nie drogiego tzn w granicach paneli polozyc na podłoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olli Pekka
nam, np.: odradzano deki lite i ogólnie podłogi naturalne przy dzieciakach i raczej sugerowano panele. poważnie zastanawiam sie jednak nad bambusem... podłogi będziemy brać od nich: http://parkiety-panele-drzwi.pl/ - ciagle jednak mam obawy ze takie zdalne załatwianie spraw... no ze cos sie posypie - ktoś może kupowała juz podłogi ze sklepu internetowego? nie p[ytam o ten konkretny, tylko tak ogólnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
nie wiem jak można odradzać naturalne drewniane podłogi kiedy to są jedyne podłogi, które przetrwają wszystko i można je wycyklinować. Nie uczulają i ocieplają wnętrze. Z tymi panelami laminowanymi to chyba jakąś prowizje mieli akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafin
Najlepszym producentem podłóg jest Barlinek. Produkuje tylko podłogi z naturalnego drewna. Podłoga z naturalnego drewna z pewnością wytrzyma długie lata i co najważniejsze - zawsze będzie modna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7Moniaczek
wiadomo że taka drewniana podłoga to jest najlepsza ale sporo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Owszem drewno sporo kosztuje ale i jest na dłużej niż laminowane panele. Po za tym nie trzeba koniecznie kupować litego tylko są deski warstwowe równie dobre i o wiele tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatee
No właśnie ja namawiam męża na panele drewniane bo nie chce takich laminowanych. Nawet znalazłam idealne http://www.barlinek.com.pl/seria_pure/product,dab-espresso-grande,137,info.html Czy ktoś z was może je ma u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwaKarola
Nie mam dokładnie tej deski ale mam ten nugat : http://www.barlinek.com.pl/seria_decor/product,dab-nugat-piccolo,1242,info.html i jestem bardzo zadowolona. Długo szukałam tego własnie koloru i na dodatek lakier matowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwaKarola
Nie mam dokładnie tej deski ale mam ten nugat : http://www.barlinek.com.pl/seria_decor/product,dab-nugat-piccolo,1242,info.html i jestem bardzo zadowolona. Długo szukałam tego własnie koloru i na dodatek lakier matowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nic nie przebije naturalnego drewna. Bardzo dobrze sprawdza się też deska barlinecka, która jest w całości z naturalnego drewna, wygląda jak lite deski, ale jest bardziej przystępna cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Taką litą czy warstwową podłogę z drewna zawsze można poddać renowacji więc myśląc długoterminowo na pewno się bardziej opłaca niż tanie panele laminowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z K.
A Egger albo Vox? I lepsze ciemne czy jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadaMadalena28
Kolor chyba nie ma znaczenia? Ja chcę jasne.Jak w rozsądnej cenie szukasz to może te http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/podlogi,panele_podlogowe/indeks/panele_podlogowe_casa_nova_dab_kingstone,8530/ Ja się do tych przymierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×